Тереңкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026 -2028 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/38 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 маусымдағы № 1/48 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/38 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219021 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2026-2028 жылдарға арналған Алтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 745 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 255 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 490 мың теңге;
2) шығындар – 49 473 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 728 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 728 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2026-2028 жылдарға арналған Әулиеағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 914 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 046 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 179 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 689 мың теңге;
2) шығындар – 59 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 192 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 192 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2026-2028 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 362 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 621 мың теңге;
2) шығындар – 49 826 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 464 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 19 декабря 2025 года № 1/38 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 29 июня 2026 года № 1/48
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 1/38 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 219021), следующие изменения:
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Алтай на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 745 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 255 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 490 тысяч тенге;
2) затраты – 49 473 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 728 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 728 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Әулиеағаш на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 914 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 046 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 689 тысяч тенге;
2) затраты – 59 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 192 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 192 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 362 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 621 тысяча тенге;
2) затраты – 49 826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 464 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

"9. 2026-2028 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 579 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 073 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 506 мың теңге;
2) шығындар – 49 468 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 889 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 889 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2026-2028 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 821 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 267 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 403 мың теңге;
2) шығындар – 145 789 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 968 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2026-2028 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 819 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 162 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 292 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 998 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 191 мың теңге;
2) шығындар – 200 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 215 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 215 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 579 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 073 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 20 506 тысяч тенге;
2) затраты – 49 468 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 889 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 889 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 821 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 151 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 403 тысячи тенге;
2) затраты – 145 789 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 968 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 162 338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 292 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 998 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 191 тысяча тенге;
2) затраты – 200 034 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17 215 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 215 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.