О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 405/42 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 22 апреля 2026 года № 444/48
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 405/42 "О бюджете Кызылтауского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменеия:
1) пункт 1 указанного решение изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылтауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 63391,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18773,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44618,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64870,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1479,0 тысяч тенге;

Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы" № 405/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 444/48 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті туралы" № 405/42 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қызылтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде өзгертілсін:
1) кірістер – 63391,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18773,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 44618,0 мың теңге;
2) шығындар – 64870,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1479,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1479,0 тысяч тенге".
2) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно қосымшасына к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение к решению
Баянаульского районного маслихата
от 22 апреля 2026 года
№ 444/48
Приложение 1 к решению
Баянаульского районного маслихата
от 19 декабря 2025 года

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1479,0 мың теңге".
2). көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық мәслихатының
2026 жылғы 22 сәуірдегі
№ 444/48 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы
19 желтоқсандағы