О внесении изменений в решение акима города Экибастуза от 07 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 26 июня 2026 года № 10-р
Аким города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Экибастуза от 07 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3707) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
"СОГЛАСОВАНО"
Экибастузская городская
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
города Экибастуза
от 26 июня 2026 года
№ 10-р
Приложение
к решению акима
города Экибастуза от
07 февраля 2014 года
№ 2
Избирательные участки города Экибастуза
Избирательный участок № 513 город Экибастуз, улица Абая, 25/24, здание государственного учреждения "Специализированная школа-лицей № 1 для одаренных детей города Экибастуза"
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 1в, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12;
Естая Беркимбаева 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бухар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ерғанат Көшербаев 5, 7, 9, 11, 13,14/1, 14/2, 16/3;
Ломоносова 29, 29/1, 31, 33;
Академика Алькея Маргулана 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 16;
Косым Пшенбаева 18, 22, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 59, 62, 64, 64в.
проезды:
1 Линейный 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 16, 16а, 17, 18, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 2/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39б, 46, 46а, 62, 63;
Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;

Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 07 ақпандағы № 2 "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2026 жылғы 26 маусымдағы № 10-ө шешімі
Екібастұз қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2014 жылғы 07 ақпандағы № 2 "Екібастұз қаласының сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3707 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешім қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Екібастұз қаласы
әкімінің 2026 жылғы
26 маусымдағы
№ 10-ө шешіміне
қосымша
Екібастұз қаласы
әкімінің 2014 жылғы
7 ақпандағы № 2
шешіміне қосымша
Екібастұз қаласының сайлау учаскелері
№ 513 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24, "Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған № 1 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 1в, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12;
Естай Беркімбаев 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а;
Бұхар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Ерғанат Көшербаев 5, 7, 9, 11, 13, 14/1, 14/2, 16/3;
Ломоносов 29, 29/1, 31, 33;
академик Әлкей Марғұлан 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 16;
Қосым Пішенбаев 18, 22, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 59, 62, 64, 64в.
өтпежолдар:
1 Линейный 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 14;
4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
5 Линейный 13, 14, 14а, 16, 16а, 17, 18, 61;
6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18;
9 Линейный 3, 3а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
10 Линейный 1а, 2/2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39б, 46, 46а, 62, 63;
Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48;

Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
Избирательный участок № 514 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 33" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12;
Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 30, 33;
Ломоносова 15, 15а, 15б, 15г, 16а, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 24а, 25, 27, 31а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Академика Алькея Маргулана 1а, 1б, 3, 3а;
50-летия города Экибастуза 10, 10а, 15, 15/2, 17, 19.
проезды:
Автобазовский 2, 2а, 8, 10, 10а, 11а, 11/1, 11/2, 12а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 515 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 23, здание коммунального государственного казенного предприятия "Экибастузский горно-технический колледж имени К. Пшенбаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13б, 15, 17, 20, 22, 24, 27;
Желтоксан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 14а, 14б, 16;
Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13;
Ломоносова 2/18, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Косым Пшенбаева 12, 14, 16;
50-летия города Экибастуза 3, 9;
Царева 2/23, 4.
проезд:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 516 город Экибастуз, улица Астана, 4, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахстанская вагоностроительная компания"
Границы избирательного участка:
кварталы:
207 квартал 1, 1а, 2а, 3, 4, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 21, 21а, 22, 22б, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 40;
208 квартал 4, 6, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а.
улицы:
Деповская 1, 2, 3, 5;
Локомотивная 1, 3, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 9, 10а;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 12;
Транспортная 1, 1а, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащикольская 5, 7, 8;
Лесоводов 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25;
Молодежная 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 56;
Пушкина 15, 16, 17, 18, 29.
проезд:

Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
№ 514 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 33 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12;
Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 30, 33;
Ломоносов 15, 15а, 15б, 15г, 16а, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 24а, 25, 27, 31а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
академик Әлкей Марғұлан 1а, 1б, 3, 3а;
Екібастұздың 50 жылдығы 10, 10а, 15, 15/2, 17, 19.
өтпежолдар:
Автобазовский 2, 2а, 8, 10, 10а, 11а, 11/1, 11/2, 12а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а;
Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20;
Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 515 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 23, Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының
"Қ. Пішенбаев атындағы Екібастұз тау-кен - техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13б, 15, 17, 20, 22, 24, 27;
Желтоқсан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 14а, 14б, 16;
Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4, 13;
Ломоносов 2/18, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а;
Қосым Пішенбаев 12, 14, 16;
Екібастұздың 50 жылдығы 3, 9;
Царев 2/23, 4.
өтпежолдар:
Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8
№ 516 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Астана көшесі, 4, "Қазақстан вагон жасау компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
кварталдар:
207- квартал 1, 1а, 2а, 3, 4, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 17а, 17б, 18, 19, 21, 21а, 22, 22б, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 40;
208-квартал 4, 6, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 41а, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а.
көшелер:
Деповская 1, 2, 3, 5;
Локомотивная 1, 3, 4, 4а, 4б, 6, 7, 8, 9, 10а;
Астана 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
Профсоюзная 5;
Путейская 1, 2, 3, 5, 12;
Транспортная 1, 1а, 6, 8, 9, 11;
Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16;
Узловая 93, 94;
Ащикольская 5, 7, 8;
Лесоводов 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25;
Молодежная 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 56;
Пушкина 15, 16, 17, 18, 29.
өтпежол:

Станционный 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 517 город Экибастуз, улица Кеншілер, 119, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Азамат 1, 2, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16;
Ақмола 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Мухтара Ауэзова 168, 170, 172, 178, 180;
А.Ахматовой 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Кеншілер 119, 119а, 121, 130, 130а, 130б, 130в, 131, 131а, 132а, 133, 134а, 139, 141, 145;
Сабита Донентаева 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36а, 36б, 36г, 36д, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Дауа 1, 3, 4, 6, 8. 10, 12, 13, 16;
Жибек Жолы 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7а, 8, 10, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
Ерғанат Көшербаев 18, 20а, 22б, 24, 24а, 24б, 26/1, 26б, 26в, 28, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 41, 42, 42/2, 42а, 44, 44а, 46, 48, 50, 50б, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Ивана Михайлова 13, 14, 16/2;
Королева 40, 56, 56а, 58а, 58г, 60, 60а, 60б, 60г, 62, 62а, 64а, 64б, 64в, 64г, 66а, 66б, 68а;
Косым Пшенбаева 147, 147а, 147б, 149а, 151а, 153, 153а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а, 173;
А.Сахарова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28;
Энергетиктер 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 37а, 37б, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 41а, 42, 42а, 43а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 7, 7а, 9, 11а, 13, 15а, 15б, 17, 17а, 19, 19а, 21а, 21в, 23, 23а, 25а, 27, 27а, 29;
13 микрорайон 2, 4, 5, 6, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 29.
Избирательный участок № 518 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова,
54 А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 22 имени С.Торайгырова" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 20, 22, 24, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Ади Шарипова 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/84, 76/86;
Мухтара Ауэзова 54;
Естая Беркимбаева 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/94, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89;

Станционный 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19.
№ 517 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 119, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Азамат 1, 2, 4, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16;
Ақмола 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Мұхтар Әуезов 168, 170, 172, 178, 180;
А.Ахматова 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Кеншілер 119, 119а, 121, 130, 130а, 130б, 130в, 131, 131а, 132а, 133, 134а, 139, 141, 145;
Сәбит Дөнентаев 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 32а, 34, 34а, 35, 36, 36а, 36б, 36г, 36д, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52;
Дауа 1, 3, 4, 6, 8. 10, 12, 13, 16;
Жібек Жолы 1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7а, 8, 10, 11, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
Ерғанат Көшербаев 18, 20а, 22б, 24, 24а, 24б, 26/1, 26б, 26в, 28, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 41, 42, 42/2, 42а, 44, 44а, 46, 48, 50, 50б, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58;
Ивана Михайлов 13, 14, 16/2;
Королев 40, 56, 56а, 58а, 58г, 60, 60а, 60б, 60г, 62, 62а, 64а, 64б, 64в, 64г, 66а, 66б, 68а;
Қосым Пішенбаев 147, 147а, 147б, 149а, 151а, 153, 153а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а, 173;
А.Сахаров 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28;
Энергетиктер 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 37а, 37б, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 41а, 42, 42а, 43а, 47а, 47б;
Юбилейная 3, 3а, 7, 7а, 9, 11а, 13, 15а, 15б, 17, 17а, 19, 19а, 21а, 21в, 23, 23а, 25а, 27, 27а, 29;
13-шағынаудан 2, 4, 5, 6, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 29.
№ 518 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 54 А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "С. Торайғыров атындағы № 22 гимназия – мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 20, 22, 24, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а;
Әди Шәріпов 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/84, 76/86;
Мұхтар Әуезов 54;
Естай Беркімбаев 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/94, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89;

Бухар Жырау 15, 16/95, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48/71, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 67а, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23, 100;
Қазбека Нұралина 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 81/55;
Кеншілер 59а, 59б, 61/32, 62, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 82/46, 83/34, 89/33, 94/32, 96/31, 98, 101/21, 102/32, 104/45, 106б;
Г.С. Гридина 3 ,4, 5, 6 ,7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 35/1, 36а, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 45а, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 53;
Елгелдина 2/79, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22;
Некрасова 46, 59а, 59б, 61, 61а, 61б;
Павлова 62/42, 63/44, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 71а, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 84/56, 87/58, 100/42;
Косым Пшенбаева 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 80, 81/1, 81а, 82, 83/2, 83а, 85, 87, 87а, 90/1, 91а, 93/15, 99/2, 113/1, 117а, 119/16, 119а, 121а, 125а, 127а, 129а;
Михаила Ивановича Чалбышева 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/98;
Шахтерская 76/9, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 87, 93/11, 99, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Зейна Жунуспековича Шашкина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/12, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/95, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43/97, 44/99, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманова 1, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21, 22/43, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90, 106/10.
проезды:

Бұхар Жырау 15, 16/95, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48/71, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 67а, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23, 100;
Қазбек Нұралин 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 81/55;
Кеншілер 59а, 59б, 61/32, 62, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 82/46, 83/34, 89/33, 94/32, 96/31, 98, 101/21, 102/32, 104/45, 106б;
Г.С. Гридин 3 ,4, 5, 6 ,7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 35/1, 36а, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 45а, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 53;
Елгелдин 2/79, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/60;
Лермонтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22;
Некрасов 46, 59а, 59б, 61, 61а, 61б;
Павлов 62/42, 63/44, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 71а, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 84/56, 87/58, 100/42;
Қосым Пішенбаев 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 80, 81/1, 81а, 82, 83/2, 83а, 85, 87, 87а, 90/1, 91а, 93/15, 99/2, 113/1, 117а, 119/16, 119а, 121а, 125а, 127а, 129а;
Михаила Иванович Чалбышев 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78/98;
Шахтерская 76/9, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 87, 93/11, 99, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10;
Зейін Жүнісбекұлы Шашкин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/12, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/95, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43/97, 44/99, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110;
Шорманов 1, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21, 22/43, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90, 106/10.
өтпежолдар:

Имени Шарипбаева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/46, 21/53, 22/55, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/90, 57, 57/89, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/78, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 21, 25, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Болата Шапенова 1, 4, 5, 6, 8, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20/22, 21/29, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/56, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61.
Избирательный участок № 519 город Экибастуз, поселок Солнечный,
улица Абая, 45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 28 имени Абая" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
проспект:
Конституции 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
бульвар:
Джамбула 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
улица:
Есенина 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8.
проезды:
Қаныш Сәтбаев 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10;
Энергетик 1, 3, 5, 7, 10, 11;
Тәуелсіздік 1, 3, 11;
Өндіріс 1;
Береке 1.
Избирательный участок № 520 город Экибастуз, улица Кеншілер, 20, здание коммунального государственного учреждения "Школа – гимназия № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б;
Мухтара Ауэзова 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 40, 42;
Кеншілер 25, 27;
имени Масхута Дуйсенбаева 30, 32, 34.
Избирательный участок № 521 город Экибастуз, улица Кеншілер, 9, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в, 42г;
Кеншілер 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
Избирательный участок № 522 город Экибастуз, улица Павлова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
проспект:
имени Д.А.Кунаева 34, 34в, 36, 36/1, 36/2.
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б, 37г;
Мухтара Ауэзова 2/44, 4, 4а, 6, 10, 12;
Павлова 3а;

Шәріпбаев атындағы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/46, 21/53, 22/55, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/90, 57, 57/89, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/78, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26;
5 Северный 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 21, 25, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Болат Шәпенов 1, 4, 5, 6, 8, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20/22, 21/29, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76;
12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11, 13, 15, 17, 19а, 19б, 19/56, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61.
№ 519 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі, Абай көшесі, 45, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 28 Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Конституции 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
желекжол:
Жамбыл 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
көше:
Есенин 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8.
өтпежолдар:
Қаныш Сәтбаев 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10;
Энергетик 1, 3, 5, 7, 10, 11;
Тәуелсіздік 1, 3, 11;
Өндіріс 1;
Береке 1.
№ 520 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 20, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44;
Мәшһүр Жүсіп 42б;
Мұхтар Әуезов 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 36, 38, 40, 42;
Кеншілер 25, 27;
Масхұт Дүйсенбаев атындағы 30, 32, 34.
№ 521 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 лицей мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в, 42г;
Кеншілер 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
№ 522 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Д.А. Қонаев атындағы 34, 34в, 36, 36/1, 36/2.
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б, 37г;
Мұхтар Әуезов 2/44, 4, 4а, 6, 10, 12;
Павлов 3а;

Бауыржан Момышұлы 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 523 город Экибастуз, улица Кеншілер, 20, здание коммунального государственного учреждения "Школа – гимназия № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 34/10, 34а;
Кеншілер 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;
Косым Пшенбаева 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 35.
Избирательный участок № 524 город Экибастуз, улица Кеншілер, 3А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамұра" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Границы избирательного участка:
проспект:
имени Д.А.Кунаева 4а, 6/2, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Кеншілер 1, 3, 5, 7;
Павлова 4, 6, 7, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;
Әлия Молдағұлова 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Косым Пшенбаева 3а, 3б, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Бауыржан Момышұлы 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царева 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
Шахтерская 1, 2а, 3, 3/1, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 12/7, 13/10, 14, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
проезды:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 7, 9;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Михаила Возного 2, 3, 4, 4а, 7;
Габбаса Сагиденова 4, 6, 7, 10;
Старожилов 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/5;
Нұрлы 21/5
Избирательный участок № 525 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 73А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Королева 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиктер 71.
Избирательный участок № 526 город Экибастуз, улица Мәншүк Мәметова, 81, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Баянаульская 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1б, 1д, 1е, 1к, 3, 3а, 3б, 3в, 3д, 3е, 3к, 3м, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5г, 5д, 5ж, 5к, 6, 7, 7а, 7б, 7г, 7е, 7з, 7к, 7л, 8, 9, 9/1, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9з, 9л, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/5, 11а, 11б, 11в, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32;
Бейбитшилик 1а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26;

Бауыржан Момышұлы 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№ 523 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 20, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 34/10, 34а;
Кеншілер 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б;
Қосым Пішенбаев 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 35.
№ 524 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 3А, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Д.А. Қонаев атындағы 4а, 6/2, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32.
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а;
Кеншілер 1, 3, 5, 7;
Павлов 4, 6, 7, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а;
Әлия Молдағұлова 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12;
Қосым Пішенбаев 3а, 3б, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1;
Бауыржан Момышұлы 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20, 20/6, 22, 24, 26, 26а;
Царев 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19;
Шахтерская 1, 2а, 3, 3/1, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 12/7, 13/10, 14, 18, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.
өтпежолдар:
Инженерный 3/1, 4, 11, 13;
Охотничий 2/5, 3, 4, 7, 9;
Тихий 3, 4, 5, 6;
Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14;
Михаил Возный 2, 3, 4, 4а, 7;
Габбас Сағиденов 4, 6, 7, 10;
Старожилов 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/5;
Нұрлы 21/5.
№ 525 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 73А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Королев 70, 70а, 72, 72/1, 74, 74а, 74б, 76, 76/2, 76а, 76б, 78, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;
Энергетиктер 71.
№ 526 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі, 81, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Баянаульская 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1б, 1д, 1е, 1к, 3, 3а, 3б, 3в, 3д, 3е, 3к, 3м, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5г, 5д, 5ж, 5к, 6, 7, 7а, 7б, 7г, 7е, 7з, 7к, 7л, 8, 9, 9/1, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9з, 9л, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/5, 11а, 11б, 11в, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32;
Бейбітшілік 1а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26;

Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 25, 27, 29;
Королева 96, 100;
Кустанайская 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 29, 31;
Ленинградская 1, 2, 2а, 5, 8, 9, 10, 13, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32;
Мәншүк Мәметова 67, 69, 71, 73, 78;
Рассветная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 35, 36, 40, 42, 43.
проезды:
1 Юго-Западный 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 39, 41;
2 Юго-Западный 3, 5, 7, 9, 11, 17, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34;
3 Юго-Западный 2, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39;
4 Юго-Западный 1, 4, 6, 8, 9, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 49;
5 Юго-Западный 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 23, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42;
6 Юго-Западный 1, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 24, 28, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 65;
7 Юго-Западный 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 6, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40;
8 Юго-Западный 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 18а, 21, 24, 25, 28а, 29, 31, 34, 36а, 38, 39, 41;
9 Юго-Западный 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 15, 20/2, 25, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40;
20 микрорайон 7, 13, 21;
21 микрорайон 2а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 20, 20а, 22а, 24а, 25;
23 микрорайон 10, 12, 21, 26, 33, 35, 42, 46, 64, 67, 73, 76, 84, 86, 98, 103;
Избирательный участок № 527 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 149, здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской дворец культуры "Өнер" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 130а, 155, 159, 161, 163, 167/68;
Энергетиктер 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
Избирательный участок № 528 город Экибастуз, бульвар академика Марденова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97, 101;
Естая Беркимбаева 90, 92, 96, 98.
бульвар:
Академика Марденова 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
Избирательный участок № 529 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 54А, здание учреждения "Екибастузский инженерно-технический институт имени академика К. Сатпаева"
Границы избирательного участка:
бульвары:

Жастар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 25, 27, 29;
Королев 96, 100;
Кустанайская 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 29, 31;
Ленинградская 1, 2, 2а, 5, 8, 9, 10, 13, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32;
Мәншүк Мәметова 67, 69, 71, 73, 78;
Рассветная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32а, 34, 35, 36, 40, 42, 43;
өтпежолдар:
1 Юго-Западный 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 39, 41;
2 Юго-Западный 3, 5, 7, 9, 11, 17, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34;
3 Юго-Западный 2, 4, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39;
4 Юго-Западный 1, 4, 6, 8, 9, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 49;
5 Юго-Западный 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 23, 27, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42;
6 Юго-Западный 1, 4, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 24, 28, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 65;
7 Юго-Западный 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 6, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40;
8 Юго-Западный 1а, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 18а, 21, 24, 25, 28а, 29, 31, 34, 36а, 38, 39, 41;
9 Юго-Западный 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 15, 20/2, 25, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 40;
20-шағынаудан 7, 13 21;
21-шағынаудан 2а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 20, 20а, 22а, 24а, 25;
23-шағынаудан 10, 12, 21, 26, 33, 35, 42, 46, 64, 67, 73, 76, 84, 86, 98, 103;
№ 527 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 149, "Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер" қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 130а, 155, 159, 161, 163, 167/68;
Энергетиктер 46, 46а, 46б, 46в, 54, 63, 64, 69.
№ 528 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, академик Мәрденов желекжолы, 7, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 18 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 89, 89а, 91, 91а, 91б, 93, 95, 97, 101;
Естай Беркімбаев 90, 92, 96, 98.
желекжол:
Академик Марденов 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
№ 529 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 54А, "Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты" мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
желекжолдары:

К.Сатпаева 46, 48, 50;
Академика Марденова 15, 17, 18, 20, 23, 24.
улицы:
Естая Беркимбаева 102, 104/2, 106, 112;
Мәншүк Мәметова 52;
Энергетиктер 106, 107, 108.
Избирательный участок № 530 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
бульвар:
К.Сатпаева 22а, 24а, 24а/2, 24/3, 24б, 24в, 26/1, 26а/2, 26б, 26в, 26г, 28, 28/1, 28а, 28б, 67/1.
улица:
Мухтара Ауэзова 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а;
Бухар Жырау 130.
Избирательный участок № 531 город Экибастуз, улица Абая, 55а, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа "Жасыбай" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы избирательного участка:
бульвар:
К.Сатпаева 22 (корпуса 1, 2, 3, 4), 22/53, 24.
улицы:
Абая 49 (корпуса 3, 4), 68, 70, 72;
Мухтара Ауэзова 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
Избирательный участок № 532 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 24 многопрофильного направления" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улица:
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 46г, 48, 50, 52 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6).
Избирательный участок № 533 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 66, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Шешембекова 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б;
бульвар:
К.Сатпаева 3, 5, 7, 8 (корпуса 2, 3), 9, 10, 13.
Избирательный участок № 534 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 109, здание коммунального государственного учреждения "Областной многопрофильный полиязычный лицей-интернат для одаренных детей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 91а, 93;
Бауыржан Момышұлы 82а ,86, 88, 99, 111, 113;
С.Торайгырова 25.
Избирательный участок № 535 город Экибастуз, улица Бауыржан Момышұлы, 48А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улица:
Бауыржан Момышұлы 42, 43, 44, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.

Қ.Сатпаев 46, 48, 50;
Академик Марденов 15, 17, 18, 20, 23, 24.
көшелер:
Естай Беркімбаев 102, 104/2, 106, 112;
Мәншүк Мәметова 52;
Энергетиктер 106, 107, 108.
№ 530 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ. Сәтбаев желекжолы, 24, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
желекжол:
Қ.Сәтбаев 22а, 24а, 24а/2, 24/3, 24б, 24в, 26/1, 26а/2, 26б, 26в, 26г, 28, 28/1, 28а, 28б, 67/1.
көшелер:
Мұхтар Әуезов 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а;
Бұхар Жырау 130.
№ 531 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысының туризм және спортты дамыту басқармасының "Жасыбай" балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
желекжол:
Қ.Сәтбаев 22 (1, 2, 3, 4-корпустар), 22/53, 24.
көшелер:
Абай 49 (3, 4-корпустар), 68, 70, 72;
Мұхтар Әуезов 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
№ 532 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ. Сәтбаев желекжолы, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Көп салалы бағыттағы № 24 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көше:
Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 46г, 48, 50, 52 (1, 2, 3, 4, 5, 6-корпустар).
№ 533 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Шешембеков 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б;
Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
желекжол:
Қ.Сәтбаев 3, 5, 7, 8 (2, 3-корпустар), 9, 10, 13.
№ 534 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған көптілді лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 87а, 89, 91, 91а, 93;
Бауыржан Момышұлы 82а ,86, 88, 99, 111, 113;
С.Торайғыров 25.
№ 535 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 48А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көше:
Бауыржан Момышұлы 42, 43, 44, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.

Избирательный участок № 536 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 51, здание коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 21 (корпус 1);
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71, 73, 75.
Избирательный участок № 537 город Экибастуз, проспект имени Д.А.Кунаева, 42, здание административно-бытового корпуса стадиона "Шахтер" коммунального государственного казенного предприятия "Городской дворец культуры "Өнер" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Границы избирательного участка:
проспект:
имени Д.А.Кунаева 25, 46, 46/1, 48а, 48г, 50, 50/1, 52, 52а, 54, 54а, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
улицы:
Мухтара Ауэзова 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросова 2, 3, 9, 10, 12, 12а, 14/51;
Әлия Молдағұлова 41/9, 42/11, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77, 79б;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Наурыз 1/64, 2, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 12, 14, 16, 16а.
Избирательный участок № 538 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 103А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
проспект:
имени Д.А.Кунаева 74, 76, 78, 80, 80а, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126.
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абая 131/12, 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Марта 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
Бажова 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарина 2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Ынтымақ 4, 6, 8;
Әлия Молдағұлова 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Бауыржан Момышұлы 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123, 123/12;
С.Торайгырова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 14б, 15, 17, 19;

№ 536 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51, Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 21 (1-корпус);
Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 63а, 65, 69а, 71, 73, 75.
№ 537 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Д.А. Қонаев атындағы даңғылы, 42, "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шахтер" стадионы әкімшілік-тұрмыстық корпусының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Д.А. Қонаев атындағы 25, 46, 46/1, 48а, 48г, 50, 50/1, 52, 52а, 54, 54а, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
көшелер:
Мұхтар Әуезов 3, 5, 7, 13;
Космонавтов 10;
Матросов 2, 3, 9, 10, 12, 12а, 14/51;
Әлия Молдағұлова 41/9, 42/11, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 51а, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77, 79б;
Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12;
Наурыз 1/64, 2, 3, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 12, 14, 16, 16а.
№ 538 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 103 А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Д.А.Қонаев атындағы 74, 76, 78, 80, 80а, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126.
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Абай 131/12, 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
8 Наурыз 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Арай 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
Бажов 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14;
Гагарин 2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Ынтымақ 4, 6, 8;
Әлия Молдағұлова 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Бауыржан Момышұлы 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123, 123/12;
С.Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 14б, 15, 17, 19;

Целинная 3, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
проезды:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечный 1, 3, 5, 5а;
имени Бузина Н.Т. 2, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 539 город Экибастуз, улица Абая, 121а, здание коммунального государственного казенного предприятия "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
проспект:
имени Д.А. Кунаева 134, 136, 138;
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 127;
Абая 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Бухар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289а, 291а, 295, 295/52, 295/138;
Гоголя 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 1, 4, 5, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 27, 30;
Промышленная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Бауыржан Момышұлы 129, 133, 134, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 60.
проезды:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 20, 22, 24;
Достык 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Болашақ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Энтузиастов 2, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16;
Шахтостроительный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 540 город Экибастуз, улица Рабочая, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157а, 157б, 161;
Бухар Жырау 250, 252а, 252б, 254, 256, 258, 274а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Воинов-интернационалистов 6, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Гоголя 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 21м, 21н, 23а, 25, 27, 27а;
Дружбы 1, 1/1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11а, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 64, 66;
имени Жумата Омашева 3, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63а, 63/3, 63б, 63г;

Целинная 3, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
өтпежолдар:
Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Тупиковый 4, 5/12, 6, 10;
Аптечный 1, 3, 5, 5а;
Н.Т. Бузин атындағы 2, 4, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 12, 14, 16;
Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
№ 539 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Қайнар" білім беру және бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Д.А. Қонаев атындағы 134, 136, 138;
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 127;
Абай 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б;
Бұхар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286, 286а, 286б, 287, 289а, 291а, 295, 295/52, 295/138;
Гоголь 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Интернациональная 1, 4, 5, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 27, 30;
Промышленная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Бауыржан Момышұлы 129, 133, 134, 135, 136, 138;
Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 60.
өтпежолдар:
1 Южный 3, 4, 5, 7;
2 Южный 16, 18, 20, 22, 24;
Достық 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
Болашақ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;;
Энтузиастов 2, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16;
Шахтостроительный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 540 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 157а, 157б, 161;
Бұхар Жырау 250, 252а, 252б, 254, 256, 258, 274а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284;
Воинов-интернационалистов 6, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34;
Гоголь 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 21д, 21е, 21л, 21м, 21н, 23а, 25, 27, 27а;
Дружба 1, 1/1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11а, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28;
Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 64, 66;
Жұмат Омашев атындағы 3, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 33, 34;
Рабочая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63а, 63/3, 63б, 63г;

Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 88, 89;
31 микрорайон 2, 3, 4, 5, 6, 10, 14, 16, 18, 26.
Избирательный участок № 541 город Экибастуз, улица Абая, 86, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Хабира Танкеевича Альмухамбетова 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15;
Абая 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 94а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128;
Бухар Жырау 151, 157, 159/15, 161/16, 163/15, 167, 171/10, 173/13, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Г.С. Гридина 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 115г, 115к, 117, 119, 121, 123, 125/11, 129, 131, 150, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178, 178/1, 180, 180/2, 182/1, 184, 184/2, 186/1, 188, 188/2, 190, 190/1, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Жамбыл 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Уахита Жунусова 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Шәкәрім 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Жалела Мукишева 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Первомайская 2, 2а, 8, 10а, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Байзена Сутжанова 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
С.Торайгырова 45, 45/1, 45а, 45б, 47, 49, 51, 67/2, 69/1, 71/2;
Шевченко 1, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21/9, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Кадреновой 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
40 лет Экибастуза 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
проезды:
4 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Целинная 25а, 60а, 64, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 88, 89;
31-шағынаудан 2, 3, 4, 5, 6, 10, 14, 16, 18, 26.
№ 541 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 90а;
Хабир Тәнкейұлы Әлмұхамбетов 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15;
Абай 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 94а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128;
Бұхар Жырау 151, 157, 159/15, 161/16, 163/15, 167, 171/10, 173/13, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243;
Г.С. Гридин 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 115в, 115г, 115к, 117, 119, 121, 123, 125/11, 129, 131, 150, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178, 178/1, 180, 180/2, 182/1, 184, 184/2, 186/1, 188, 188/2, 190, 190/1, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214;
Жамбыл 1б, 1в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Уахит Жүнісов 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30;
Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Шәкәрім 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28;
Жәлел Мүкішев 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Первомайская 2, 2а, 8, 10а, 12, 14, 14а, 15, 16, 16а, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Байзен Сүтжанов 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21;
С.Торайғыров 45, 45/1, 45а, 45б, 47, 49, 51, 67/2, 69/1, 71/2;
Шевченко 1, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21/9, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32;
Кадренова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Екібастұздың 40 жылдығы 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
өтпежолдар:
4 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39;
7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9;
8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
21 Южный 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Зеленый 3, 4, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Береке 1, 2, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 10, 11;
Избирательный участок № 542 город Экибастуз, улица Абая, 86, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 132/21, 134, 136;
Автомобилистов 3а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31;
Хабира Танкеевича Альмухамбетова 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 35, 39, 41/5, 45;
Амангельды 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 49/27, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Толебая Шарапиевича Арбиева 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Естая Беркимбаева 173/1, 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
Бухар Жырау 154/10, 168/15, 170/18, 172/17, 175/16, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 188, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Қазбека Нұралина 164/12, 166, 168, 169,170, 171, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 211, 219;
Жамбыл 17, 18, 19/2, 20, 21, 22, 24, 26, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Жалела Мукишева 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Балдәурен 2, 4, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 32;
Сейфуллина 1/25, 2/27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;

14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
15 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
21 Южный 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16;
22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
23 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
24 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
25 Южный 3, 4;
26 Южный 3;
Закрытый 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Зеленый 3, 4, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18;
Береке 1, 2, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24;
Открытый 3, 5, 10, 11;
№ 542 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 132/21, 134, 136;
Автомобилистов 3а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31;
Хабира Тәнкейұлы Әлмұхамбетов 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 35, 39, 41/5, 45;
Амангелді 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 49/27, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 71а, 71б, 71в, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86/92;
Төлебай Шарапиұлы Арбиев 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33;
Естай Беркімбаев 173/1, 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199;
Бұхар Жырау 154/10, 168/15, 170/18, 172/17, 175/16, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 188, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232/2, 234, 236, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261;
Қазбек Нұралин 164/12, 166, 168, 169,170, 171, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 211, 219;
Жамбыл 17, 18, 19/2, 20, 21, 22, 24, 26, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а;
Жәлел Мүкішев 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9;
Балдәурен 2, 4, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 30, 32;
Сейфуллин 1/25, 2/27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;

Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Байзена Сутжанова 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49;
27 микрорайон 12, 23.
проезды:
2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 27/1;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 7, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
13 Южный 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/35, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61;
14 Южный 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Коктем 14а.
Избирательный участок № 543 город Экибастуз, бульвар Петренко, 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
бульвар:
Петренко 1а, 3, 4а, 5, 5а, 6а, 7а, 8, 8а, 9а, 11, 11б, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 36а, 37, 41/1, 41/2, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 69а, 70, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 103, 106, 107.
улицы:
Алматинская 1/3, 2, 4, 5, 6, 7, 8;
Естая Беркимбаева 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190/1, 190/10, 190/11, 190а, 190б, 190/8, 190/9, 192, 192а, 192б, 192в, 192г, 192е, 194, 194а, 194б, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в, 206, 208;
Блока 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 26;
Горького 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29;
Зеленая 1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 29, 30;
Майская 2, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;

Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
Байзен Сүтжанов 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49;
27-шағынаудан 12, 23.
өтпе олдар:
2 Южный 2/25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
3 Южный 2/29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 27/1;
5 Южный 4, 6, 8, 10, 12;
6 Южный 3, 4, 5, 7, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
13 Южный 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/35, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61;
14 Южный 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53;
15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49;
16 Южный 17, 19, 21, 23;
17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36;
18 Южный 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а;
20 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27;
Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15;
Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;
Көктем 14а.
№ 543 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
желекжол:
Петренко 1а, 3, 4а, 5, 5а, 6а, 7а, 8, 8а, 9а, 11, 11б, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 36а, 37, 41/1, 41/2, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 69а, 70, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 103, 106, 107.
көшелер:
Алматинская 1/3, 2, 4, 5, 6, 7, 8;
Естай Беркімбаев 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190/1, 190/10, 190/11, 190а, 190б, 190/8, 190/9, 192, 192а, 192б, 192в, 192г, 192е, 194, 194а, 194б, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в, 206, 208;
Блок 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 17, 26;
Горький 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29;
Зеленая 1, 3, 4, 4/3, 5, 6, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 29, 30;
Майская 2, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;

Мира 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 18, 19;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Ақжол 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24;
Толстого 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 27, 28, 30;
Тукая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 17, 19, 22, 24;
Энергетиктер 116 (корпуса 1, 2, 3, 4);
26 микрорайон 12, 18.
проезды:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 20;
Короткий 2/4, 6, 8.
Избирательный участок № 544 город Экибастуз, село Қоянды, улица Жас дәурен, 56, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территория сел Қоянды, Теміртас, Құрылысшы.
Избирательный участок № 545 город Экибастуз, поселок Солнечный, улица Абай, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
проспект:
Конституции 3, 7, 11, 13, 15, 17, 17/22, 23.
улицы:
Мұхтар Әуезов 4, 6, 14, 18;
Абай 2, 8, 14;
Достық 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Бейбітшілік 2.
Избирательный участок № 546 город Экибастуз, село Акколь, улица Школьная, 10/1, здание коммунального государственного учреждения "Аккольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Акколь.
Избирательный участок № 547 город Экибастуз, село Зеленая роща, улица Зеленая Роща, 47, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа имени Кажыбека Алгамбарова" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территория сел Зеленая роща и Жаксат.
Избирательный участок № 548 город Экибастуз, село Байет, улица Батыр аналар, 17, здание коммунального государственного учреждения "Байетская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Байет.
Избирательный участок № 549 город Экибастуз, село Атыгай, улица Ыбырай Алтынсарин, 2А, здание коммунального государственного учреждения "Атыгайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Атыгай.

Мира 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 36;
Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 18, 19;
Новосибирская 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Ақжол 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24;
Толстой 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 27, 28, 30;
Тукай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 17, 19, 22, 24;
Энергетиктер 116 (1, 2, 3, 4-корпустар);
26-шағынаудан 12, 18.
өтпежолдар:
1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 20;
Короткий 2/4, 6, 8.
№ 544 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы, Жас дәурен көшесі, 56, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қоянды, Теміртас, Құрылысшы ауылдарының аумағы.
№ 545 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі, Абай көшесі, 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
даңғыл:
Конституции 3, 7, 11, 13, 15, 17, 17/22, 23.
көшелер:
Мұхтар Әуезов 4, 6, 14, 18;
Абай 2, 8, 14;
Достық 5, 7, 11;
Степная 4;
Набережная 16, 22;
Бейбітшілік 2.
№ 546 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы, Школьная көшесі, 10/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Ақкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақкөл ауылының аумағы.
№ 547 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы, Зеленая роща көшесі, 47, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Қажыбек Алғамбаров атындағы негізгі жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Зеленая роща және Жақсат ауылдарының аумағы.
№ 548 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Байет ауылы, Батыр аналар көшесі, 17, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Байет жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Байет ауылының аумағы.
№ 549 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Атығай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Атығай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Атығай ауылының аумағы.

Избирательный участок № 550 город Экибастуз, село Кулаколь, улица Орталық, 26А, здание коммунального государственного учреждения "Майкаинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территории села Кулаколь и отделения № 3.
Избирательный участок № 551 город Экибастуз, село Бесқауға, улица Машхур Жусупа Копеева, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Бескауга" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Бесқауға.
Избирательный участок № 552 город Экибастуз, село Шиқылдақ, улица Школьная, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Каныша Сатбаева" отдела образования города Экибастуза управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Шиқылдақ.
Избирательный участок № 553 город Экибастуз, село Карасор, улица Железнодорожная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Карасорская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Карасор.
Избирательный участок № 554 город Экибастуз, село Кудайколь, улица Сары-Арка, 1, здание коммунального государственного учреждения "Кудайкольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Кудайколь.
Избирательный участок № 555 город Экибастуз, село Тай, улица Независимости, 78, здание коммунального государственного учреждения "Олентинская основная общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территория сел Тай, Коксиыр.
Избирательный участок № 557 город Экибастуз, село Сарыкамыс, улица Беркимбаева, 11, здание коммунального государственного учреждения "Саргамысская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территория сел Сарыкамыс, Куандык.
Избирательный участок № 558 город Экибастуз, село имени академика Алькея Маргулана, улица Бейбітшілік, 13/1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза", сельский клуб
Граница избирательного участка: территория села имени академика Алькея Маргулана.

№ 550 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы, Орталық көшесі, 26А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Майқайың жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құлакөл ауылы және № 3 бөлімшесінің аумақтары.
№ 551 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы, Мәшһүр Жүсіп Көпеев көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Бесқауға жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бесқауға ауылының аумағы.
№ 552 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі, 1А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Комсомол жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шиқылдақ ауылының аумағы.
№ 553 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы, Железнодорожная көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Қарасор жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасор ауылының аумағы.
№ 554 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы, Сары-Арқа көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Құдайкөл ауылының аумағы.
№ 555 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Тай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 78, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Жалпы білім беретін Өлеңті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Тай, Көксиыр ауылдарының аумағы.
№ 557 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы, Беркімбаев көшесі, 11, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарықамыс, Қуандық ауылдарының аумағы.
№ 558 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл, Бейбітшілік көшесі, 13/1, "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, ауылдық клуб
Сайлау учаскесінің шекарасы: академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылының аумағы.

Избирательный участок № 559 город Экибастуз, село Тортуй, улица Школьная, 16, здание коммунального государственного учреждения "Экибастузская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территория сел Тортуй, Каражар, Мынтомар и Акши.
Избирательный участок № 562 город Экибастуз, село Торт-Кудук, улица Ленина, 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Торт-Кудук.
Избирательный участок № 563 город Экибастуз, село Бозшаколь, улица Школьная, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Бозшакульская основная общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Граница избирательного участка: территория села Бозшаколь.
Избирательный участок № 564 город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Жастар, 13, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры "Юбилейный" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза"
Границы избирательного участка: территории поселка Шидерты и подхоза "Водник".
Избирательный участок № 565 город Экибастуз, поселок Шидерты, улица Гаражная, 26, здание коммунального государственного учреждения "Шидертинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка: территории станции Шидерты, республиканского государственного учреждения "Учреждение № 47" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, поселка "Заречный".
Избирательный участок № 566 город Экибастуз, проспект имени Д.А.Кунаева, 83А, здание изолятора временного содержания государственного учреждения "Управление полиции города Экибастуза Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Граница избирательного участка: изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 567 город Экибастуз, улица С.Торайгырова, 32, здание административного корпуса коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Экибастузская городская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Граница избирательного участка: больничный комплекс.
Избирательный участок № 568 город Экибастуз, улица Абая, 55, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 26" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
бульвар:

№ 559 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы, Школьная көшесі, 16, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Төртүй, Каражар, Мыңтомар және Ақши ауылдарының аумағы.
№ 562 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Төрт-Құдық ауылы, Ленин көшесі, 1/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сайлау учаскесінің шекарасы: Төрт-Құдық ауылының аумағы.
№ 563 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Бозшакөл ауылы, Школьная көшесі, 1А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Жалпы білім беретін Бозшакөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: Бозшакөл ауылының аумағы.
№ 564 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі, Жастар көшесі, 13 "Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі әкімі аппаратының "Юбилейный" мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шідерті поселкесі және "Водник" қосалқы шаруашылығының аумақтары
№ 565 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі, Гаражная көшесі, 26 Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шідерті станциясының, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің
"№ 47 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Заречный" кентінің аумақтары.
№ 566 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Д.А. Қонаев атындағы даңғыл, 83А, "Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрілігінің Павлодар облысының полиция Департаменті Екібастұз қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: уақытша ұстау изоляторы.
№ 567 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, С. Торайғыров көшесі, 32, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Екібастұз қалалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының терапевт корпусының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекарасы: аурухана кешені.
№ 568 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
желекжол:

К.Сатпаева 8 (корпуса 4, 5, 6), 12/51 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6).
Избирательный участок № 569 город Экибастуз, улица Мәшһүр Жусіп, 66, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 84, 86/16;
С.Торайгырова 22, 22а, 24;
Шешембекова 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
Избирательный участок № 570 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 62А, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа № 1 города Экибастуза" управления физической культуры и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 128;
Гаврюшина 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Кеншілер 108б;
Ерғанат Көшербаев 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82/2, 83, 85, 88;
Карагандинская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11/133, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72;
Павлова 106/41;
Косым Пшенбаева 131а, 133а, 137, 143а, 145а;
Шахтерская 130/10, 137/11, 140/9, 143/12;
Энергетиктер 27, 27А, 44, 44а, 46г.
проезды:
12 Северный 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64;
13 Северный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
Избирательный участок № 571 город Экибастуз, улица Мәншүк Мәметова, 81, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Королева 88, 92, 94, 98;
Энергетиктер 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105.

Қ.Сәтбаев 8 (4, 5, 6-корпустар), 12/51 (1, 2, 3, 4, 5, 6-корпустар).
№ 569 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшhүр Жүсіп көшесі, 66, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 84, 86/16;
С.Торайғыров 22, 22а, 24;
Шешембеков 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.
№ 570 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 62А, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысының туризм мен спортты дамыту басқармасының "Екібастұз қаласының №1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 128;
Гаврюшин 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21/69, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Кеншілер 108б;
Ерғанат Көшербаев 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/72, 35/73, 37, 39, 39а, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64а, 64б, 64в, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82/2, 83, 85, 88;
Карагандинская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11/133, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/60, 19а, 19б, 20/62, 21а, 22/63, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72;
Павлов 106/41;
Қосым Пішенбаев 131а, 133а, 137, 143а, 145а;
Шахтерская 130/10, 137/11, 140/9, 143/12;
Энергетиктер 27, 27А, 44, 44а, 46г.
өтпежолдар:
12 Северный 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/58, 20а, 20б, 22/103, 22а, 22б, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64;
13 Северный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/64, 20, 20/66, 21/65, 22/67, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74.
№ 571 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі, 81, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Королев 88, 92, 94, 98;
Энергетиктер 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 103а, 105.

Избирательный участок № 572 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 149, здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской дворец культуры "Өнер" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 157, 165, 165а;
Энергетиктер 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Избирательный участок № 573 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 83;
Естая Беркимбаева 84, 86, 93, 95, 95/1, 97, 99, 99/2, 99а, 101а, 101/2, 101/34 (корпуса 1, 2, 3).
бульвар:
К.Сатпаева 30/2.
Избирательный участок № 574 город Экибастуз, улица Рабочая, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 134, 134а, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138б, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Автомобилистов 2, 4, 10, 12, 14;
Бухар Жырау 246;
Жігер 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 47;
Казахстанская 23, 25, 27, 29, 31;
Сарыарқа 4, 8, 10, 10а, 12;
Татулық 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5а, 6а, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 24а;
Степная 10/44, 47, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
40 лет Экибастуза 15, 15/2, 17, 19, 23/1, 41, 42, 43, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 59а, 61, 70.
проезд:
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
Избирательный участок № 575 город Экибастуз, бульвар Петренко, 7, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Амангельды 3, 5, 5б, 13, 15/12;
Естая Беркимбаева 126, 134, 135, 138, 139, 140, 142, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;

№ 572 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 149, "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өнер" қалалық мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 157, 165, 165а;
Энергетиктер 56, 58б, 60, 65, 67, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
№ 573 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ. Сәтбаев желекжолы, 24, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 83;
Естай Беркімбаев 84, 86, 93, 95, 95/1, 97, 99, 99/2, 99а, 101а, 101/2, 101/34 (1, 2, 3-корпустар).
өтпежол:
Қ.Сәтбаев 30/2.
№ 574 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мәшһүр Жүсіп 118, 126, 128, 130, 131, 134, 134а, 135, 136, 136а, 136б, 138, 138а, 138б, 138в, 147, 149, 151, 153, 159, 163;
Автомобилистов 2, 4, 10, 12, 14;
Бұхар Жырау 246;
Жігер 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34;
Диспетчерская 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 14а, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 47;
Казахстанская 23, 25, 27, 29, 31;
Сарыарқа 4, 8, 10, 10а, 12;
Татулық 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33;
Профсоюзная 2, 3, 4, 5а, 6а, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 24а;
Степная 10/44, 47, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 71, 72, 74, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 84а;
Угольщиков 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Екібастұздың 40 жылдығы 15, 15/2, 17, 19, 23/1, 41, 42, 43, 46, 48, 50, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 59а, 61, 70.
өтпежол:
10 Южный 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.
№ 575 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Петренко желекжолы, 7, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Амангелді 3, 5, 5б, 13, 15/12;
Естай Беркімбаев 126, 134, 135, 138, 139, 140, 142, 142а, 143, 144, 145, 145а, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 161а, 161б, 163, 163а, 163б, 163в, 165, 165а, 165б, 165в, 166, 167, 168, 169, 169а, 169б, 169в, 170, 171, 171а, 174, 176, 178, 180, 182, 186;

Богембай батыра 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 4б, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6а, 7а, 8, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 11/1, 12, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16б, 17, 18, 19а, 19б, 20, 21, 21/1, 21а, 22, 22а, 24, 24б, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28б, 29а, 29б, 30б, 31, 31а, 32б, 33в, 33б, 34б, 36а;
Бухар Жырау 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 158а, 162, 164, 166, 166/12;
Қазбека Нұралина 122, 122а, 126, 127в, 129, 129а, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 145, 146, 147, 148, 150, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 161, 162, 163, 165, 169;
Н.К. Кудушевой 1, 3, 5, 7, 9, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 28;
С.Торайгырова 77/13, 79, 79а, 81/13, 83/14, 87, 87/146, 93/1, 97а, 109;
Чехова 179, 181, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 24, 25;
Шәкәрім 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40;
Энергетиктер 118.
проезды:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 24, 26, 28/153;
23 Южный 20, 22, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2/91, 3, 4;
30 Южный 2, 2а, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 2в, 3, 5, 6;
22 микрорайон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 46, 56, 57, 60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141.
Избирательный участок № 576 город Экибастуз, улица Кеншілер, 34, здание подразделения Экибастузского историко-краеведческого музея коммунального государственного казенного предприятия "Павлодарский областной историко-краеведческий музей имени Г.Н. Потанина" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 1, 1/69, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Кеншілер 12, 14, 19, 23, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
имени Масхута Дуйсенбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Косым Пшенбаева 51, 51а, 57, 59/1, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 61/10, 63, 64, 67, 69.
проезд:
2 Северный 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.

Бөгембай батыр 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 4б, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 6а, 7а, 8, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 11/1, 12, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16б, 17, 18, 19а, 19б, 20, 21, 21/1, 21а, 22, 22а, 24, 24б, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28б, 29а, 29б, 30б, 31, 31а, 32б, 33в, 33б, 34б, 36а;
Бұхар Жырау 136, 138, 140, 140а, 142, 144, 146/30, 148, 150, 158а, 162, 164, 166, 166/12;
Қазбек Нұралин 122, 122а, 126, 127в, 129, 129а, 130, 130а, 132, 135, 136, 136/1, 137, 138, 138а, 139, 140б, 141, 143/40, 145, 146, 147, 148, 150, 151а, 152, 152а, 153а, 154, 155а, 156, 156а, 156б, 156в, 158, 158а, 160, 160а, 161, 162, 163, 165, 169;
Н.К. Кудушева 1, 3, 5, 7, 9, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 28;
С.Торайғыров 77/13, 79, 79а, 81/13, 83/14, 87, 87/146, 93/1, 97а, 109;
Чехов 179, 181, 183, 185, 187;
Туркестанская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 23, 24, 25;
Шәкәрім 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40;
Энергетиктер 118.
өтпе жолдар:
16 Южный 14, 16;
17 Южный 1/18, 2/16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
18 Южный 1/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
21 Южный 18, 20, 22, 24, 26, 28/153;
23 Южный 20, 22, 24;
27 Южный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16;
28 Южный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16;
29 Южный 1/89, 2/91, 3, 4;
30 Южный 2, 2а, 3, 4;
31 Южный 1, 3, 4, 5;
32 Южный 2в, 3, 5, 6;
22-шағынаудан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 46, 56, 57, 60, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Угольный 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Центральный 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 10/141.
№ 576 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Кеншілер көшесі, 34, Павлодар облысы әкімдігінің, Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Г.Н. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Екібастұз тарихи – өлкетану музейінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 1, 1/69, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/52;
Кеншілер 12, 14, 19, 23, 38, 40/23, 44, 46/23, 48/28, 50;
Масхұт Дүйсенбаев атындағы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/56, 10, 11, 11а, 11в, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24/36, 26/21, 28;
Лихачев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Қосым Пішенбаев 51, 51а, 57, 59/1, 61, 63, 67;
Шахтерская 52, 52а, 53/9, 55/10, 57, 58, 61/10, 63, 64, 67, 69.
өтпежол:
2 Северный 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10/68, 11, 12/67, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26.

Избирательный участок № 577 город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 14 "А", здание негосударственного учреждения образования (НУО) "Экибастузский колледж инженерно-технического института имени академика Сатпаева"
Границы избирательного участка:
улицы:
Мухтара Ауэзова 21 (корпус 2), 24, 26, 28;
Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а;
Бауыржан Момышұлы 36/19, 38, 40, 40а.
Избирательный участок № 589 город Экибастуз, улица Энергетиктер, 54А, здание учреждения "Екибастузский инженерно- технический институт имени академика К.Сатпаева"
Границы избирательного участка:
улицы:
Энергетиктер 66, 68, 70;
Мәншүк Мәметова 54 (корпуса 1, 2, 3, 4).
С.Торайгырова 110, 112 (корпуса 1, 2), 114 (корпуса 1, 2).
бульвары:
К. Сатпаева 37 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6), 38, 38а.
Избирательный участок № 590 город Экибастуз, бульвар К.Сатпаева, 4, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 24 многопрофильного направления" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улица:
Мухтара Ауэзова 47, 49 (корпуса 2, 3, 4, 5, 6, 7).
бульвар:
К. Сатпаева 6, 8 (корпус 1).
Избирательный участок № 591 город Экибастуз, улица Абая, 55, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 26" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
Границы избирательного участка:
улицы:
Абая 49 (корпуса 1, 2);
Мухтара Ауэзова 53а (корпуса 1, 2, 4).

№ 577 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 14 "А", "Академик Сәтбаев атындағы инженерлік - техникалық институтының Екібастұз колледжі" мемлекеттік емес білім беру мекемесінің (МБМ) ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Мұхтар Әуезов 21 (2-корпус), 24, 26, 28;
Мәшһүр Жүсіп 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 40а, 40б, 42а;
Бауыржан Момышұлы 36/19, 38, 40, 40а.
№ 589 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Энергетиктер көшесі, 54А, "Академик Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институты" мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Энергетиктер 66, 68, 70;
Мәншүк Мәметова 54 (1, 2, 3, 4-корпустар)
С.Торайғыров 110, 112 (1, 2-корпустар), 114 (1, 2-корпустар).
желекжол:
Қ. Сәтбаев 37 (1, 2, 3, 4, 5, 6-корпустар), 38, 38а;
№ 590 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Қ. Сәтбаев желекжолы, 4, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Көп салалы бағыттағы № 24 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көше:
Мұхтар Әуезов 47, 49 (2, 3, 4, 5, 6, 7-корпустар).
желекжол:
Қ. Сәтбаев 6, 8 (1-корпус).
№ 591 сайлау учаскесі Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайлау учаскесінің шекаралары:
көшелер:
Абай 49 (1, 2-корпустар);
Мұхтар Әуезов 53а (1, 2, 4-корпустар).