О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 13 октября 2023 года № 65/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 13 февраля 2026 года № 299/38. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 9 апреля 2026 года № 314/41
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 09.04.2026 № 314/41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" от 13 октября 2023 года № 65/8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7406-14) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре, утвержденных указанным решением:
в пункте 8:
абзац первый подпункта 2) дополнить следующего содержания на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац второй подпункта 2) изложить в следующей редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзацы пятнадцатый и шестнадцатый подпункта 2) исключить:
"лицам, страдающим заболеванием "системная красная волчанка" в размере 10 (десять) МРП - на основании заявления с приложением документов, указанных в подпунктах 1), абзаце четвертом подпункта 3) пункта 12 Правил;
лицам, страдающим заболеванием "инсулинозависимый, инсулиннезависимый сахарный диабет с инсулинопотребной формой" в размере 10 (десять) МРП - на основании заявления с приложением документов, указанных в подпунктах 1), абзаце четвертом подпункта 3) пункта 12 Правил;".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин

Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 65/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 299/38 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 314/41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 09.04.2026 № 314/41 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 13 қазандағы № 65/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 7406-14 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгідеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
8-тармақта:
бірінші абзацының 2) тармақшасы мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"2) біржолғы әлеуметтік көмек:";
екінші абзацының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағиданың 12-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжатты қоса бере отырып өтініш негізінде қызметтердің және (немесе) атқарылған жұмыстарына келісім-шарт, тұрғын үйді жөндеуге нақты шығындар бойынша 500 (бес жүз) айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі-АЕК), 7-тармақтың 1) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін;";
он бесінші және он алтыншы абзацтарының 2) тармақшасы алынып тасталсын:
"Қағиданың 12-тармағының 1) тармағында, төртінші абзацының 3) тармақшасында көрсетілген құжатты қоса бере отырып өтініш негізінде "жүйелі қызыл жегі" ауруынан зардап шегетін тұлғаларға 10 (он) АЕК мөлшерінде;
Қағиданың 12-тармағының 1) тармағында, төртінші абзацының 3) тармақшасында көрсетілген құжатты қоса бере отырып өтініш негізінде "инсулинге тәуелді, инсулинге тәуелді емес инсулинді қажет ететін түрі бар қант диабеті" ауруынан зардап шегетін тұлғаларға 10 (он) АЕК мөлшерінде;".
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин