Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума по городу Павлодар на 2026 год
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 13 февраля 2026 года № 298/38
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета годовой сметы расходов на управление объектом кондоминиума, а также методики расчета минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума на 2026 год в размере 0,0093 месячного расчҰтного показателя, что составляет 40,22 (сорок тенге двадцать два тиына) тенге за один квадратный метр полезной площади в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин

Павлодар қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 298/38 шешімі
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 наурыздағы "Кондоминиум объектісін басқаруға арналған шығыстардың жылдық сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 166 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20284 болып тіркелген) сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026 жылға кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін айлық есептік көрсеткіштің 0,0093 мөлшерінде бекітілсін, бұл пайдалы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40,22 (қырық теңге жиырма екі тиын) теңгені құрайды.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы Қ. Кожин