Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района
Решение акима Узункольского района Костанайской области от 6 мая 2026 года № 1
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Узункольского района согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Журкабаев
Согласовано
Председатель территориальной избирательной
комиссии Узунколского района
А.В. Бисембаева
Приложение
к решению акима
Узункольского района от "___" мая 20____ года №__
Избирательные участки на территории Узункольского района
1. Избирательный участок № 748, в границах села Пресногорьковка: входят улицы, 1 Мая, 40 лет Октября, Большая Мельничная, Большая Садовая, Базарная, Береговая, Большая Пушкина, Дружбы, Есенина, Калинина, Кирова, Ленина, Лесная, Малая Мельничная, Малая Пушкина, Малая Садовая, Фрунзе, Чапаева, Чкалова.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Пресногорьковка, улица Большая Мельничная, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Пресногорьковская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
2. Избирательный участок № 749, в границах села Пресногорьковка: входят улицы, Б. Касымова, Б. Хмельницкого, Восточная, Октябрьская, Советская, Черновицкая.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Пресногорьковка, улица Б. Хмельницкого, 29, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Золотой Колос".
3. Избирательный участок № 750, в границах села Волна.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Волна, улица Победы, 22, частный дом.

Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 мамырдағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Ұзынкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғанынан кейін оның Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Жұрқабаев
Келісілді
Ұзынкөл ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А.В. Бисембаева
Ұзынкөл ауданы әкімінің
20___ жылғы "___" мамырдағы №___
шешіміне қосымша
Ұзынкөл ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 748 сайлау учаскесі, Пресногорьковка ауылының шекараларында: 1 Мая, 40 лет Октября, Большая Мельничная, Большая Садовая, Базарная, Береговая, Большая Пушкин, Дружба, Есенин, Калинин, Киров, Ленин, Лесная, Малая Мельничная, Малая Пушкин, Малая Садовая, Фрунзе, Чапаев, Чкалов көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Пресногорьковка ауылы, Большая Мельничная көшесі, 1А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Пресногорьков жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
2. № 749 сайлау учаскесі, Пресногорьковка ауылының шекараларында: Б. Қасымов, Б. Хмельницкий, Восточная, Октябрьская, Советская, Черновицкая көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Пресногорьковка ауылы, Б. Хмельницкий көшесі, 29, "Золотой Колос" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің кеңсе ғимараты.
3. № 750 сайлау учаскесі, Волна ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Волна ауылы, Победа көшесі, 22, жеке үй.

4. Избирательный участок № 752, в границах села Крутоярка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Крутоярка, улица Мусрепова 8, частный дом.
5. Избирательный участок № 753, в границах села Первомайка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Первомайка, улица Майская, 15А, бывшее здание магазина.
6. Избирательный участок № 754, в границах села Песчанка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Песчанка, улица Абая, 4, частный дом.
7. Избирательный участок № 755, в границах села Тайсойган.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Тайсойган, улица Мусрепова, 24/2, здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия "Узункольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
8. Избирательный участок № 756, в границах села Убаган.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Убаган, улица Айтмухамбетова, 2, здание коммунального государственного учреждения "Убаганская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
9. Избирательный участок № 757, в границах села Ряжское.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Ряжское, улица 60 лет Октября, 22, здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия "Узункольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
10. Избирательный участок № 758, в границах села Сатай: входят улицы Автомобилистов, Центральная, Зеленая, Школьная.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Сатай, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Суворовская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
11. Избирательный участок № 759, в границах села Сатай: входят улицы Степная, Заозерная.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Сатай, улица Степная, 15, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Казанка".
12. Избирательный участок № 760, в границах села Сатай: входят улицы Приозерная, Камчатская.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Сатай, улица Приозерная, 4/2, частный дом.
13. Избирательный участок № 761, в границах села Троебратское: входят переулок Лесной, улицы Амангельды, Веселая, Гоголя, Демьянстрой, Карла Маркса, Кирова, Ковыльная, Крупской, Куйбышева, Лермонтова, Лесная, Ломоносова, Матросова, Мичурина, Набережная, Некрасова, Нефтебаза, Октябрьская, Пушкина, Северная, Спортивная, Фрунзе, Целинная, Чапаева, Энергетиков.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Троебратское, улица Кирова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Троебратская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.

4. № 752 сайлау учаскесі, Крутоярка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Крутоярка ауылы, Мүсірепов көшесі, 8, жеке үй.
5. № 753 сайлау учаскесі, Первомайка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Первомайка ауылы, Майская көшесі, 15А, бұрынғы дүкен ғимараты.
6. № 754 сайлау учаскесі, Песчанка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Песчанка ауылы, Абай көшесі, 4, жеке үй.
7. № 755 сайлау учаскесі, Тайсойған ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Тайсойған ауылы, Мүсірепов көшесі, 24/2, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
8. № 756 сайлау учаскесі, Обаған ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Обаған ауылы, Айтмұхамбетов көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Обаған жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
9. № 757 сайлау учаскесі, Ряжское ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ряжское ауылы, 60 лет Октября көшесі, 22, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
10. № 758 сайлау учаскесі, Сатай ауылының шекараларында: Автомобилистов, Центральная, Зеленая, Школьная көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Сатай ауылы, Школьная көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Суворов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
11. № 759 сайлау учаскесі, Сатай ауылының шекараларында: Степная, Заозерная көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Сатай ауылы, Степная көшесі, 15, "Казанка" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің кеңсе ғимараты.
12. № 760 сайлау учаскесі, Сатай ауылының шекараларында: Приозерная, Камчатская көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Сатай ауылы, Приозерная көшесі, 4/2, жеке үй.
13. № 761 сайлау учаскесі, Троебратское ауылының шекараларында: Лесной тұйық көше, Амангельді, Веселая, Гоголь, Демьянстрой, Карл Маркс, Киров, Ковыльная, Крупской, Куйбышев, Лермонтов, Лесная, Ломоносов, Матросов, Мичурин, Набережная, Некрасов, Нефтебаза, Октябрьская, Пушкин, Северная, Спортивная, Фрунзе, Целинная, Чапаев, Энергетиков көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Троебратское ауылы, Киров көшесі, 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Троебрат жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.

14. Избирательный участок № 762, в границах села Троебратское: входят переулок Комсомольский, Кошевого, улицы Архангельская, Дружбы, ДСУ, Железнодорожная, З. Космодемьянской, Интернациональная, Комсомольская, Красноярская, Ленина, М. Горького, Маяковского, Новосибирская, О. Кошевого, П. Морозова, Путейская, Советская, Степная, Строителей, Тимирязева, Циалковского, Чкалова, Школьная, Энгельса.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Троебратское, улица Школьная, 9А, бывшее здание аптеки.
15. Избирательный участок № 764, в границах села Есмырза.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Есмырза, улица Аблай хана, 1, бывшее здание коммунального государственного учреждения "Есмурзинская начальная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
16. Избирательный участок № 765, в границах села Павловка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Павловка, улица Центральная, 1, бывшее здание коммунального государственного учреждения "Павловская начальная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
17. Избирательный участок № 766, в границах села Федоровка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Федоровка, улица Нижняя, 33, здание коммунального государственного учреждения "Федоровская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
18. Избирательный участок № 767, в границах села Укаткан.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Укаткан, улица Верхняя, 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Укатканская начальная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
19. Избирательный участок № 768, в границах села Речное.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Речное, улица Ленина, 7/1, частный дом.
20. Избирательный участок № 769, в границах села Узунколь: входят переулок Абая, улицы Келісім, Белорусская, Братская, Ворошилова 26, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Гидрострой, Молодежная 1, Молодежная 2, Нуркина 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, ПДУ, Шапағат, Сельская, Украинская, Арай, Е.К. Джамбурчина, Ч. Валиханова 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 106, 108, Энергетиков, Целинная 68, 68А, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 99, 123, Алтынсарина 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, Амангельды 18, 20, 22, 24, 37, 39, 41, 47, 49, 49А, 51, 53.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Узунколь, улица Е.К. Джамбурчина, 12, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Ряжское".

14. № 762 сайлау учаскесі, Троебратское ауылының шекараларында: Комсомольский, Кошевой тұйық көше, Архангельская, Дружба, ДСУ, Железнодорожная, З. Космодемьянская, Интернациональная, Комсомольская, Красноярская, Ленин, М. Горький, Маяковский, Новосибирская, О. Кошевого, П. Морозов, Путейская, Советская, Степная, Строителей, Тимирязев, Циолковский, Чкалов, Школьная, Энгельс көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Троебратское ауылы, Школьная көшесі, 9А, бұрынғы дәріхана ғимараты.
15. № 764 сайлау учаскесі, Есмырза ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Есмырза ауылы, Абылай хан көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Есмырза бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бұрынғы ғимараты.
16. № 765 сайлау учаскесі, Павловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Павловка ауылы, Центральная көшесі, 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Павлов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі бұрынғы ғимараты.
17. № 766 сайлау учаскесі, Федоров ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Федоров ауылы, Нижняя көшесі, 33, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Федоров жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
18. № 767 сайлау учаскесі, Үкіатқан ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Үкіатқан ауылы, Верхняя көшесі, 1/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Үкіатқан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
19. № 768 сайлау учаскесі, Речное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Речное ауылы, Ленин көшесі, 7/1, жеке үй.
20. № 769 сайлау учаскесі, Ұзынкөл ауылының шекараларында: Абай тұйық көше, Келісім, Белорусская, Братская, Ворошилов 26, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Гидрострой, Молодежная 1, Молодежная 2, Нуркин 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, ПДУ, Шапағат, Сельская, Украинская, Арай, Е.К. Жамбыршин, Ш. Уәлиханов 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 106, 108, Энергетиков, Целинная 68, 68А, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 83, 85, 89, 93, 95, 99, 123, Алтынсарин 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, Амангелді 18, 20, 22, 24, 37, 39, 41, 47, 49, 49А, 51, 53 көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Е.К. Жамбыршин көшесі, 12, "Олжа Ряжское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қенсесінің ғимараты.

21. Избирательный участок № 770, в границах села Узунколь: входят микрорайон № 2, улицы 40 лет Победы, Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 25, 29, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 62, 63, 65, 73, 75, 76, 77, 78, имени Абылая хана 1, 5, 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 37, 39, 45, 47, 63, 65, Тұлпар, Водопроводная, Г. Мусрепова 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Гагарина, Горького 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 18, Джангильдина, имени Б. Дощанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, имени Бауыржана Момышулы 1, 2, 2А, 3, 3А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 13, 14, 17/1, 21, 22, 23, имени К. Токбаева 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, имени Николая Титова 1, 1А, 4, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 18, 20, имени Хакимжана Наурызбаева 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 9А, 10, 12, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 44, 48, 56, 66, 68, 70, 76, 78, Амреша Дарменова, Окружная, Павлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, Пушкина 1, 2, 3, 4, 5А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 21, Самал, Телецентр.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Узунколь, улица Г. Мусрепова, 16, здание государственного коммунального казенного предприятия "Узункольского районного дома культуры" отдела культуры и развития языков акимата Узункольского района".
22. Избирательный участок № 771, в границах села Узунколь: входят улицы, Абая 82, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 107, 109, 113, 114, 116, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, имени Абылая хана 64, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 77А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 113А, 115, 117, 123, 125, 127, 131, 133, Ворошилова 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 31, Заозерная, имени Токтара Аубакирова, Мира, имени Хакимжана Наурызбаева 39, 41, 51, 53, 55, 67, 69, 71, 73, 75, 80, 90, 96, 98, 100, Нуркина 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 24, 26, Озерная, Көктем, Сейфулина, Алтынсарина 1, 1А, 2А, 10, 11, 12, 14А, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, Амангельды 1, 2, 2А, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 33, 35.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Узунколь, улица имени Хакимжана Наурызбаева, 88, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кәмшат Дөненбаевой отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.

21. № 770 сайлау учаскесі, Ұзынкөл ауылының шекараларында: № 2 шағын ауданы, 40 лет Победы, Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 25, 29, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 62, 63, 65, 73, 75, 76, 77, 78, Абылай хан атындағы 1, 5, 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 37, 39, 45, 47, 63, 65, Тұлпар, Водопроводная, Ғ. Мүсірепов 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Гагарин, Горький 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 18, Джангильдин, Б. Дощанов атындағы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, Бауыржан Момышұлы атындағы 1, 2, 2А, 3, 3А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 13, 14, 17/1, 21, 22, 23, К. Тоқбаев атындағы 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, Николай Титов атындағы 1, 1А, 4, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 18, 20, Хәкімжан Наурызбаев атындағы 1, 2, 2А, 3, 4, 6, 9А, 10, 12, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 44, 48, 56, 66, 68, 70, 76, 78, Әмреш Дәрменов, Окружная, Павлов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, Пушкин 1, 2, 3, 4, 5А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 21, Самал, Телецентр көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Ғ. Мүсірепов көшесі, 16, Ұзынкөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ұзынкөл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
22. № 771 сайлау учаскесі, Ұзынкөл ауылының шекараларында: Абай 82, 84, 86, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 104,105, 105А, 107, 109, 113, 114, 116, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, Абылай хан атындағы 64, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 77А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 113А, 115, 117, 123, 125, 127, 131, 133, Ворошилов 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 31, Заозерная, Тоқтар Әубәкіров атындағы, Мир, Хәкімжан Наурызбаев атындағы 39, 41, 51, 53, 55, 67, 69, 71, 73, 75, 80, 90, 96, 98, 100, Нуркин 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 24, 26, Озерная, Көктем, Сейфуллин, Алтынсарин 1, 1А, 2А, 10, 11, 12, 14А, 15А, 16, 17, 18, 19, 19А, Амангелді 1, 2, 2А, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 33, 35 көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Хәкімжан Наурызбаев атындағы көшесі, 88, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Кәмшат Дөненбаева атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.

23. Избирательный участок № 772, в границах села Бауманское.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Бауманское, улица Школьная, 15, здание коммунального государственного учреждения "Бауманская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
24. Избирательный участок № 773 в границах села Узунколь: входят микрорайон № 1, улицы Өркен, имени Абылая хана 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, имени Бауыржана Момышулы 23, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 41, 43, Г. Мусрепова 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, Горького 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 37, имени Б. Дощанова 10, 11, 13, 22, 24, 26, 30, 38, имени К. Токбаева 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, имени Николая Титова 21, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, Конечная, Лесная, Мерей, Павлова 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 40, 46, Пушкина 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, Степная, Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55А, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, Ч. Валиханова 1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 39, 40, 41, 42, 48, 51, 52, 54, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 72, 76, 78, 82.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Узунколь, улица имени Абылая хана, 32, здание коммунального государственного учреждения "Узункольская общеобразовательная школа № 1 отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
25. Избирательный участок № 774, в границах села Ершовка: входят улицы Амангельды, Гагарина, Кирова, Комарова, Ленина, Набережная, Титова, Целинная, 30 лет Победы, Горького, Ефимова, Комсомольская, Лесная, Мирная-Космонавтов, Молодежная, Озерная, Октябрьская.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Ершовка, улица Комсомольская, 1А, здание Ершовского сельского дома культуры "Жастар" государственного коммунального казенного предприятия "Узункольский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Узункольского района.
26. Избирательный участок № 775, в границах села Ершовка: входят улицы Лесхоз, Рабочая, Советская.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Ершовка, улица Лесхоз, 22, здание конторы коммунального государственного учреждения "Узункольское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области.

23. № 772 сайлау учаскесі, Бауман ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Бауман ауылы, Школьная көшесі, 15, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Бауман негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
24. № 773 сайлау учаскесі, Ұзынкөл ауылының шекараларында: № 1 шағын ауданы, Өркен, Абылай хан атындағы 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, Бауыржан Момышұлы атындағы 23, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 41, 43, Ғ. Мүсірепов 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, Горький 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 37, Б. Дощанов атындағы 10, 11, 13, 22, 24, 26, 30, 38, К. Тоқбаев атындағы 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, Николай Титов атындағы 21, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, Конечная, Лесная, Мерей, Павлов 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 40, 46, Пушкин 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, Степная, Целинная 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55А, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, Ш. Уәлиханов 1, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 39, 40, 41, 42, 48, 51, 52, 54, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 72, 76, 78, 82 көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Абылай хан атындағы көшесі, 32, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің № 1 Ұзынкөл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
25. № 774 сайлау учаскесі, Ершовка ауылының шекараларында: Амангелді, Гагарин, Киров, Комаров, Ленин, Набережная, Титов, Целинная, 30 лет Победы, Горький, Ефимова, Комсомольская, Лесная, Мирная-Космонавтов, Молодежная, Озерная, Октябрьская көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ершовка ауылы, Комсомольская көшесі, 1А, Ұзынкөл ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ұзынкөл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жастар" Ершовка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
26. № 775 сайлау учаскесі, Ершовка ауылының шекараларында: Лесхоз, Рабочая, Советская көшелері кіреді.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ершовка ауылы, Лесхоз көшесі, 22, Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Ұзынкөл орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кеңсе ғимараты.

27. Избирательный участок № 776, в границах села Отынагаш.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Отынагаш, улица Болашак, 4, здание коммунального государственного учреждения "Отын - Агашская начальная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
28. Избирательный участок № 777, в границах села Сокол.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Сокол, улица Школьная, 45, здание коммунального государственного учреждения "Соколовская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
29. Избирательный участок № 778, в границах села Белоглинка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Белоглинка, улица Карла Маркса, 46, здание коммунального государственного учреждения "Белоглинская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
30. Избирательный участок № 779, в границах села Сибирка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Сибирка, улица Школьная, 5, частный дом.
31. Избирательный участок № 780, в границах села Миролюбовка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Миролюбовка, улица Целинная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Киевская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
32. Избирательный участок № 781, в границах села Абай.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Абай, улица Мусрепова, 11, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Абай-Агро 2017".
33. Избирательный участок № 782, в границах села Красный Борок.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Красный Борок, улица Лесная, 3, частный дом.
34. Избирательный участок № 784, в границах села Кировское.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Кировское, улица Абая, 10, здание коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
35. Избирательный участок № 785, в границах села Иваноровное.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Иваноровное, улица Мусрепова, 4, здание медицинского пункта коммунального государственного предприятия "Узункольская районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области.
36. Избирательный участок № 786, в границах села Ксеньевка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Ксеньевка, улица Абая, 18, частный дом.

27. № 776 сайлау учаскесі, Отынағаш ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Отынағаш ауылы, Болашақ көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Отын-Ағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
28. № 777 сайлау учаскесі, Сокол ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Сокол ауылы, Школьная көшесі, 45, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Соколов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
29. № 778 сайлау учаскесі, Белоглинка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Белоглинка ауылы, Карл Маркс көшесі, 46, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Белоглин негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
30. № 779 сайлау учаскесі, Сибирка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Сибирка ауылы, Школьная көшесі, 5, жеке үй.
31. № 780 сайлау учаскесі, Миролюбовка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Миролюбовка ауылы, Целинная көшесі, 18, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Киев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
32. № 781 сайлау учаскесі, Абай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Абай ауылы, Мүсірепов көшесі, 11, "Абай-Агро 2017" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің кеңсе ғимараты.
33. № 782 сайлау учаскесі, Красный Борок ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Красный Борок ауылы, Лесная көшесі, 3, жеке үй.
34. № 784 сайлау учаскесі, Киров ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Киров ауылы, Абай көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
35. № 785 сайлау учаскесі, Иваноровное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Иваноровное ауылы, Мүсірепов көшесі, 4, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
36. № 786 сайлау учаскесі, Ксеньевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Ксеньевка ауылы, Абай көшесі, 18, жеке үй.

37. Избирательный участок № 787, в границах села Варваровка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Варваровка, улица Ленина, 10, здание коммунального государственного учреждения "Куйбышевская основная средняя школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
38. Избирательный участок № 789, в границах села Новопокровка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Новопокровка, улица Школьная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Новопокровская общеобразовательная школа отдела образования Узункольского района" Управления образования акимата Костанайской области.
39. Избирательный участок № 790, в границах села Воскресеновка.
Местонахождение участка: Узункольский район, село Воскресеновка, улица Аблайхана, 12/2, частный дом.

37. № 787 сайлау учаскесі, Варваровка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Варваровка ауылы, Ленин көшесі, 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Куйбышев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
38. № 789 сайлау учаскесі, Новопокровка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Новопокровка ауылы, Школьная көшесі, 11, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Ұзынкөл ауданы білім бөлімінің Новопокров жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
39. № 790 сайлау учаскесі, Воскресеновка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Ұзынкөл ауданы, Воскресеновка ауылы, Абылай хан көшесі, 12/2, жеке үй.