О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 388 "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 мая 2026 года № 433
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 388 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 999,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 826,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 252,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 921,0 тысяча тенге;
специальным поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 993,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 994,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 994,7 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 388 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 433 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 388 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 999,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 16 826,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 252,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 8 921,0 мың теңге;
арнайы түсімдер - 0,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 993,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 994,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 1 994,7 мың теңге;