О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 383 "О бюджете села Маяк Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 мая 2026 года № 429
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Маяк Сарыкольского района Костанайской области на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 383 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 888,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 321,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 362,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 689,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 972,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 084,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 084,7 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтoқсандағы № 383 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 429 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтoқсандағы № 383 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 888,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 321,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 362,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 689,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 516,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 972,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 084,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 084,7 мың теңге;