О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 января 2026 года № 270.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кожа Наурзумского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 246,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 241,0 тысяча тенге;
2) затраты – 69 295,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7 049,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 049,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 049,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30.03.2026 № 284 (вводится в действие с 01.01.2026).

Науырзым ауданы Қожа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 270 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы Қожа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 246,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 50 241,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 295,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 049,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7049,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 7 049,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 30.03.2026 № 284 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 50241,0 тысяча тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 08 января 2026 года
№ 270
Бюджет села Кожа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 30.03.2026 № 284 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2026 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 50241,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2026 жылғы 08 қаңтардағы
№ 270 шешіміне
1-қосымша
Қожа ауылының 2026 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 30.03.2026 № 284 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер