О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2025 года № 277 "О районном бюджете Карасуского района на 2026-2028 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 июня 2026 года № 328
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 277 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 755 892,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 816 273,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79 736,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 830 483,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3 918 252,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -18 827,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 112,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 939,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 143 533,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 143 533,4 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2026 год в сумме 120 269,5 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района в сумме 29 872,0 тысяч тенге;
на неотложные затраты в сумме 90 397,5 тысяч тенге;
приложение 1, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Мәслихаттың 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 277 "Қарасу ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2026 жылғы 29 маусымдағы № 328 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 277 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 755 892,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 816 273,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 736,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 830 483,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 918 252,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -18 827,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 112,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 939,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -143 533,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 143 533,4 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қарасу ауданының жергілікті атқарушы органының 2026 жылға резерві 120 269,5 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның төтенше резерві 29 872,0 мың теңге сомасында;
шұғыл шығындарға 90 397,5 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.