О внесении изменений в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 353 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 февраля 2026 года № 434
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об организации и проведении мирных собраний" от 2 сентября 2020 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9435) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению строку "от пересечений улиц Ержанова - Ленина до пересечения улиц Ержанова - Космы села Камысты" изложить в новой редакции:
"от пересечений улиц Ержанова - Тәуелсіздік до пересечения улиц Ержанова - Космы села Камысты".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков

Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 353 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 434 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 353 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9435 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы "Қамысты ауылының Ержанов - Ленин көшелерінің қиылысынан Ержанов - Косма көшелерінің қиылысына дейін" жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қамысты ауылының Ержанов - Тәуелсіздік көшелерінің қиылысынан Ержанов - Косма көшелерінің қиылысына дейін".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков