О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2025 года № 175 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2026–2028 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 22 июля 2026 года № 215
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2026-2028 годы" от 29 декабря 2025 года № 175 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 464 241,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 332 736,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 120,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 632,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 087 753,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2 638 467,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 781,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 462,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 681,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 181 007,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181 007,1 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2026 жылғы 22 шілдедегі № 215 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 175 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жангелдин ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 464 241,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 332 736,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 40 120,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша- 3 632,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 087 753,4 мың теңге;
2) шығындар – 2 638 467,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 781,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 462,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 681,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 181 007,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181 007,1 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.