О внесении изменения в решение маслихата от 10 апреля 2026 года № 236 "Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума по городу Лисаковску на 2026 год"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 3 июля 2026 года № 250
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума по городу Лисаковску на 2026 год" от 10 апреля 2026 года № 236 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 223840) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума по городу Лисаковску на 2026 год в размере 0,008966 месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, за один квадратный метр полезной площади в месяц.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя городского маслихата А. Сенчев

Мәслихаттың 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 236 "Лисаков қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2026 жылғы 3 шілдедегі № 250 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 236 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 223840 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төменгі мөлшері айына пайдалы алаңның бір шаршы метрі үшін республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген 0,008966 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы А. Сенчев