О внесении изменения в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 22 мая 2026 года № 293
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
в перечне социально значимых сообщений, строку, порядковый номер 57, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Согласовано
Руководитель государственного
учреждения (ГУ) "Управление
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Костанайской области"
_____________ Есенжолов А.О
"____" ___________ 2026 года
Руководитель ГУ "Управление
финансов акимата Костанайской
области"
_______________ Жусупова А.А.
"____" ____________ 2026 года
Руководитель ГУ "Управление
экономики и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
____________________ Амирбеков И.Ш.
"____" ___________________ 2026 года
Руководитель ГУ "Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата города Костаная"
________________________________ Аскаров Д.К.
"____" ____________________________ 2026 года

Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 293 шешімі
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесінен реттік нөмірі 57-жол алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Келісілді
"Қостанай облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің (ММ) басшысы
_________________ А.О. Есенжолов
"____" ________________ 2026 жыл
"Қостанай облысы әкімдігінің қаржы
басқармасы" ММ басшысы
___________________ А.Ә. Жүсіпова
"____" ________________ 2026 жыл
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ басшысы
__________________ И.Ш. Амирбеков
"____" _________________ 2026 жыл
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
басшысы
___________________________ Д.К. Аскаров
"____" _______________________ 2026 жыл