О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 35/324 "О бюджете села Кендерли на 2026 – 2028 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 8 мая 2026 года № 40/365
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 35/324 "О бюджете села Кендерли на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2026 год следущих объҰмах:
1) доходы – 1 158 855,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 96 747,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 253,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 058 855,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 167 949,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 094,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 094,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 094,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2026 - 2028 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/324 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 40/365 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026 - 2028 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/324 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 - 2028 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 1 158 855,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 96 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 253,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 058 855,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 167 949,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 094,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 094,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 094,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2026 год выделена субвенция в сумме 1 058 855,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции соглосно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение к решению
Жанаозенского городского
маслихата от 8 мая 2026 года
№ 40/365
Приложение 1 к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 26 декабря 2025 года № 35/324
Бюджет села Кендерли на 2026 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

"2. 2026 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 1 058 855,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 40/365 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/324 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3