Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год
Постановление акимата Мангистауской области от 19 мая 2026 года № 77
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 140838), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от "___" __________ 2026 года
№______

2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 19 мамырдағы № 77 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140838 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" __________
№ _______ қаулысына қосымша

Водорастворимое комплексное удобрение марки "Универсал" 20:20:20+МЭ
N-20, P2O5-20, K2O-20
200000
тонна
164
Водорастворимое комплексное удобрение марки "Универсал" 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20,
B-0,02, Cu-0,005,
Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
165
Водорастворимое комплексное удобрение марки "Финал"
15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
200000
тонна
166
Водорастворимое комплексное удобрение марки "Финал"
12:6:36+2,5MgO+МЭ+с
тим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
167
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-18%, P-18%, K-
18%, MgO-2,0%,
S-1,5%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
168
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-7%, P-11%, K-
30%, MgO-4,0%,
S-3,0%, Fe
(ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
169
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-6%, P-12%, K-
36%, MgO-2,0%,
S-4,0%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
170
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-15%, P-5%, K-
30%, MgO-1,7%,
S-1,3%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)- 0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
171
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-3%, P-11%, K-
38%, MgO-3,0%,
S-9,0%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
172
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-12%, P-12%, K-
35%, MgO-1,0%,
S-0,7%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
173
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-19%, P-6%, K-
20%, MgO-1,5%,
S-1,4%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
174
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-20%, P-20%, K-
20%, MgO-1,7%,
S-1,5%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
175
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-13%, P-41%, K-
13%, Fe (ДТПА)-
0,054%, Zn (ЭДТА)
-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn
(ЭДТА)- 0,042%,
Мо- 0,004%, В-
0,02%
200000
тонна
176
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение марки от 1 до 16
N-14%, P-10%, K-
28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%
200000
тонна
177
"Акварин" водорастворимое комплексное минеральное удобрение
N-20%, P-5%, K-
10%, MgO-1,5%,
S-8,4%, Fe
(ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-
0,004%, В-0,02%

"Универсал" маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 20:20:20+МЭ
N-20, P2O5-20, K2O-20
200000
тонна
164
"Универсал" маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
165
"Финал" маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
200000
тонна
166
"Финал" маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12, P2O5-6, К2О-36, MgO-2,5
200000
тонна
167
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
168
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
169
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
170
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
171
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
172
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
173
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
174
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
175
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
176
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы маркалы 1 ден16-ға дейін
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
200000
тонна
177
"Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

190
Жидкое гуминовое удобрение "Белый жемчуг"
Органические вещества-46,5г/л, Гумин
кислоты-38,9г/л, фульвокислоты-
7,6г/л, N-
0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, сухой остаток-84г/л, зола -55,8%, рН-7,2
2232
литр
191
Цитогумат Голд
Гумин
кислоты<5, фульво кислоты<1, гуминовые вещества<6, N-1,43, K-6,2, Na- 5,2,
Fe-0,4, Cu-0,2, Zn-
0,2, B-0,2, Mn- 0,17, Co-0,02, Mo-
0,018

190
"Белый жемчуг" сұйық гуминді тыңайтқышы
Органикалық заттар-46,5г/л, Гумин қышқылдары-38,9г/л, фульвоқышқылдар-7,6г/л, N-0,14г/л, P-16,7г/л, K-29,8г/л, Fe-312мг/л, Ca-5670мг/л, Mg-671мг/л, Co-0,051мг/л, Zn-0,23мг/л, Cu-0,30мг/л, Mn-31,4мг/л, Mo-0,10мг/л, Si-631мг/л, құрғақ қалдық-84г/л, күл -55,8%, рН-7,2
2232
литр
191
Цитогумат Голд
Гумин қышқылы<5, фульво қышқылы<1, гумин заттары<6, N-1,43, K-6,2, Na-5,2, Fe-0,4, Cu-0,2, Zn-0,2, B-0,2, Mn-0,17, Co-0,02, Mo-0,018

632
литр
206
КомплеМет комплексные органическо-минеральные удобрения,марка Старт
Общий N не менее 25; P2O5,
не менее 180; K2O, не менее 70; SO4, не
менее 10; MgO, не менее 17; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu
4,0; Zn 7,0; B 4,5;
Mo 0,15; Co 0,05;
активные органические вещества-200
1109
литр
207
КомплеМет комплексные органическо-минеральные удобрения,марка:
Актив
Общий N не менее 105*; P2O5, не менее 99; K2O, не
менее 87; SО4, не менее 10; MgO, не менее 11,6; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu
3,0; Zn 5,0; B 3,0;
Mo0,15; Co 0,05;
активные органические вещества -200
2172
литр
208
КомплеМет комплексные органическо-минеральные удобрения,марка: Бутон
Общий Nо не менее 50; Р2О5,
не менее 200; СaO, не менее 50; B 3,0;
активные органические
вещества -100
2201
литр
209
КомплеМет комплексные органическо- минеральные
удобрения: марка
Кукуруза Импульс
Общий N не менее 20; Р2О5, Не менее 140; K2O, не менее 90; SO4, не
менее 10; Mn 10;
Cu 2,5; Zn 30; B
4,0; Mo 0,15; Co
0,05; активные органические вещества - 200
2298
литр
210
КомплеМет комплексные органическо-минеральные
удобрения: марка
Рапс Импульс
Общий N не менее 25; Р2О5,
не менее 120; K2O, не менее 80; SO4, не
менее 10; Mn 20;
Cu 2,0; Zn 12; B
7,0; Mo 0,15; Co
0,06; активные органические вещества -200

632
литр
206
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары: маркасы Старт
Жалпы N 25-тен кем емес; P2O5, 180-тен кем емес; K2O, 70-тен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; MgO, 17-ден кем емес; Fe 12,5; Mn 3,5; Cu 4,0; Zn 7,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар-200
1109
литр
207
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:маркасы Актив
Жалпы N 105-тен кем емес*; P2O5, 99-дан кем емес; K2O, 87-ден кем емес; SО4,10-нан кем емес; MgO, 11,6-дан кем емес; Fe 9,0; Mn 3,0; Cu 3,0; Zn 5,0; B 3,0; Mo0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар -200
2172
литр
208
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:маркасы Бутон
Жалпы Nо 50-ден кем емес; Р2О5, 200-ден кем емес; СaO, 50-ден кем емес; B 3,0; белсенді органикалық заттар -100
2201
литр
209
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:маркасы Жүгері Импульс
Жалпы N 20-дан кем емес; Р2О5, 140-тан кем емес; К2О, 90-нан кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 10; Cu 2,5; Zn 30; B 4,0 ; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар - 200
2298
литр
210
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:маркасы Рапс Импульс
Жалпы N 25-тен кем емес; Р2О5, 120-дан кем емес; К2О, 80-нен кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 20; Cu 2,0; Zn 12; B 7,0; Mo 0,15;Co 0,06; белсенді органикалық заттар -200

2165
литр
211
КомплеМет комплексные органическо-минеральные
удобрения: марка Рубин
Общий N общ, не менее 50; Р2О5,
не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; активные органические вещества 200
2556
литр
212
КомплеМет комплексные органическо-минеральные
удобрения: марка Сад-огород Импульс
Общий N не менее 20;
Р2О5 не менее 110; К2О, не
менее 75; SO4, не менее 10; Mn 10;
Cu 9,0; Zn 15,0; B
4,5; Mo 0,15; Co
0,05; активные органические вещества 200

2165
литр
211
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:маркасы Рубин
Жалпы N общ, не менее 50; Р2О5, не менее 320; К2О, не менее 95; CaО, не менее 50; MgO, не менее 15; Zn 4,5; белсенді органикалық заттар 200
2556
литр
212
КомплеМет кешенді органикалық-минералды тыңайтқыштары:Бау-бақша Импульс маркасы
Жалпы N 20-дан кем емес; Р2О5 110-нан кем емес; К2О, 75-тен, кем емес; SO4, 10-нан кем емес; Mn 10; Cu 9,0; Zn 15,0; B 4,5; Mo 0,15; Co 0,05; белсенді органикалық заттар 200

382
Аммофос марка 12:52 минеральное удобрение
N-12, P-52
120000
тонна
383
ФЕРТИКА
N-18, P2O5-18,
750
килограмм
Листовой
Минеральное удобрение ФЕРТИКА марки 18-18-18
K2O-18, MgO-1,4,
S-1,8, B-0,03, Cu-
0,01, Fe-0,1, Mn-
0,1, Mo-0,003, Zn-
0,01
384
ФЕРТИКА
Листовой СТАРТ (для начала выращивания) 13-40-13 минеральное удобрение
N-13, P2O5-40,
K2O-13, MgO-0,1,
S-0,02, B-0,015,
Cu-0,03, Fe-0,08,
Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
385
ФЕРТИКА
Листовой
Минеральное удобрение ФЕРТИКА марки 4-13-36
N-4, P2O5-13,
K2O-36, MgO-1,6,
S-7,7, B-0,02, Cu-
0,01, Fe-0,1, Mn-
0,1, Mo-0,002, Zn-
0,01
750
килограмм
386
КомплеМет марки
"Эластико"
органоминеральное удобрение
Р2О5, не менее 34; К2О, не
менее 76; Fe 5,0;
Zn 5,0; активные органические вещества-300
1836
литр
387
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-
0,25, B-0,1, Mo-0.
Cu-0,65, Zn-0,65,
Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
388
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14,
Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) -
15, Сера (S) - 0, Fe
- 0, Бор (B) - 0,
Mo - 0, Cu - 0,1,
Zn - 0,1, Mn - 0,1,
Mg - 0
1570
килограмм
389
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15,
Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) —
23 Cepa (S) — 9,7,
Fe - 0,2, Бор (В)
— 0,05, Мо — 0,
Си— 0,3, Zn—
0,3, Mn — 0,3, Mg
— 2,2
1570
килограмм
390
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O
-18, S-4,8, Fe- 0,25,
B-0,1, Mo- 1,5, Cu-
0,8, Zn-0,8, Mn-
0,9, Mg-0
1570
килограмм
391
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
Азот (N)— 18,
Фосфор (P2O5) -18, Калий
(К2О)— 18, Cepa
(S) — 1,7, Fe - 0,1,
Бор (В)— 0,1,
Мо— 1,5, Си —
0,4, Zп — 0,4,Мn
— 0,4, Mg — 0
1570
килограмм
392
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) — 3, Фосфор (P2O5) - 11, Калий
(К2О)— 26 Cepa
(S) — 12,5, Fe -
0,25, Бор (В) —
0,1, Мо — 0, Си — 0,55, Zn
— 0,55, Mn —
0,5, Mg — 4,5
1570
килограмм
393
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0,
B-4, Mo-0,05,
Cu- 0,1, Zn-0,1,
Mn- 0,1, Mg-0
1570
килограмм
394
Азотфосфат сложное азотно-фофорное удобрение
АЗОТОФОСФАТ
33:3 марка
N-33, P2O5-3
129465
тонна
395
"Биобарс-М"
комплексно-смешанное удобрение с микроэлементами
Общий азот (N)
2-10 %; фосфор (P2O5) - 1,0-3,5
%; Калий (K2O)
- 2-10%: общая сера (S) - 0,65-2,0%;
микроэлементы,
%: мел (В) - 0,10;
железо (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Со)
0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь
(Cu) - 0,10;
молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) -
0,10)

382
Аммофос марка 12:52 минералды тыңайтқыш
N-12, P-52
120000
тонна
383
ФЕРТИКА Жапырақтық ФЕРТИКА маркалы 18-18-18 минералды тыңайтқыш
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,01
750
килограмм
384
ФЕРТИКА Жапырақтық СТАРТ (өсіруді бастауға арналған)13-40-13 минералды тыңайтқыш
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
385
ФЕРТИКА Жапырақтық ФЕРТИКА маркалы
4-13-36 минералды тыңайтқыш
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
750
килограмм
386
КомплеМет "Эластико" маркалы органоминералды тыңайтқыш
Р2О5, 34-тен кем емес; К2О, 76-дан кем емес; Fe 5,0; Zn 5,0; белсенді органикалық заттар-300
1836
литр
387
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
388
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1570
килограмм
389
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1570
килограмм
390
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1570
килограмм
391
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 18-18-18 Ме
Азот (N)— 18, Фосфор (P2O5) - 18, Калий (К2О)— 18, Cepa (S) — 1,7, Fe - 0,1, Бор (В)— 0,1, Мо— 1,5, Си — 0,4, Zп — 0,4,Мn — 0,4, Mg — 0
1570
килограмм
392
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 3-11-26
Азот (N) — 3, Фосфор (P2O5) - 11, Калий (К2О)— 26 Cepa (S) — 12,5, Fe - 0,25, Бор (В) — 0,1, Мо — 0, Си — 0,55, Zn — 0,55, Mn — 0,5, Mg — 4,5
1570
килограмм
393
Ростолон тыңайтқышы маркалы: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1570
килограмм
394
Азотфосфат күрделі азот-фофорлы тыңайтқыш АЗОТОФОСФАТ 33:3 маркалы
N-33, P2O5-3
129465
тонна
395
"Биобарс-М" микроэлементтері бар кешенді-аралас тыңайтқыш
Жалпы азот (N) -2-10 %; фосфор (P2O5) - 1,0-3,5 %; калий (K2O) -2-10 %: жалпы күкірт (S) - 0,65-2,0 %; микроэлементтер, %: бор (В) - 0,10; темір (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01;мырыш (Zn) - 0,10)