О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 493 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2026-2028 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2026 года № 571
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 493 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3- соответственно, в том числена 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 118 481,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 064,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов –108 277,0 тысяч тенге;
2) затраты – 118 481,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қыраш ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 493 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 571 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қыраш ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 493 Жаңақорған ауданыны мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қыраш ауылдық округінің 2026- 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 118 481,0 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 064,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –140,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 108 277,0 мың теңге;
2) шығындар – 118 481,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата Жанакорганского района Ж. Амалбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 12 августа 2026 год № 571
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года №493
Бюджет сельского округа Кыраш на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шкшімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы Ж. Амалбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 12 тамыздағы
№ 571 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№493 шешіміне 1-қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР