О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 482 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2026-2028 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 августа 2026 года № 568
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 479 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 102 063,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –94 660,0 тысяч тенге;
2) затраты – 104 339,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Жайылма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 482 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 568 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 482 Жаңақорған ауданының мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –102 063,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 403,0 ың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 94 660,0 мың теңге;
2) шығындар – 104 339,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 276,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-2 276,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата Жанакорганского района Ж. Амалбеков
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 12 августа 2026 года № 568
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года № 482
Бюджет сельского округа Жайылма на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2276,2 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–2 276,2мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы Ж. Амалбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 12 тамыздағы
№ 568 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 482 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР