О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 24 декабря 2025 года № 499 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2026-2028 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2026 года № 536
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района № 499 от 24 декабря 2025 года "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3- соответственно, в том числена 2026 год в следующем объеме:
1)доходы – 90 279,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 12 888,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 77 391,0 тысяч тенге;
2) затраты – 90 578,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Сүттіқұдық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 499 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 536 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 499 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 90 279,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 888,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 77 391 мың теңге;
2) шығындар – 90 578,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 585,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета– 3 585,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 15 апреля 2026 года № 536
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года № 499
Бюджет сельского округа Суттикудык на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 585,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 585,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2026 жылғы 15 сәуірдегі
№ 536 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 499 шешіміне 1 қосымша
Сүттіқұдық ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР