О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 324-46/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2026-2028 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата Кызылординской области 22 июля 2026 года № 389-56/2
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2025 года № 324-46/2 "Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 767,2 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 50 269,6 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 44,1 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 414 453,5 тысяч теңге;
2) расходы – 477 849,8 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 082,6 тысяч теңге;

"2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324-46/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қалалық мәслихатының 2026 жылғы 22 шілдедегі № 389-56/2 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324-46/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 464 767,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 269,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 414 453,5 мың теңге;
2) шығындар – 477 849,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 082,6 мың теңге;