Об определении территорий для старательствва по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 4 июня 2026 года № 107
В соответствии с пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.

Қызылорда облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2026 жылғы 4 маусымдағы № 107 қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 264-бабының 1-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.