О внесении дополнения в решение акима Нуринского района от 16 августа 2024 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района"
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 19 июня 2026 года № 1
Аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Нуринской районной избирательной комиссией внести в решение акима Нуринского района от 16 августа 2024 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6635-09) следующее дополнение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов
"СОГЛАСОВАНО"
Нуринская районная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Нуринского района от

Нұра ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 3 "Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2026 жылғы 19 маусымдағы № 1 шешімі
Аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Нұра ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 3 "Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6635-09 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов
"КЕЛІСІЛДІ"
Нұра аудандық
сайлау комиссиясы
Нұра ауданы әкімінің

"19" июня 2026 года
№ 1
Избирательные участки на территории Нуринского района
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1
Нуринский
516
поселок Нура, улица Абая, 35
Здание Дома культуры
улица С.Сейфуллина: 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 68А, 70, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93,95, 97. улица Тәуелсіздік: 32, 34,36, 37, 49, 57, 59, 59А, 61, 63А, 63/1, 63/2. улица Талжанова: 16, 16А, 18, 20/1, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40; 17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29. улица Сулейменовых: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 58; 1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67. улица Айнабекова: 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60; 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67. улица Герольда Бельгера: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46; 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 57, 59, 61. улица Б. Ысқақов: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50; 1, 3, 5, 7А, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59. улица Макулова: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30; 1, 3, 5, 7. улица Конаева: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 47; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 58, 60. улица Абая: 2, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54; 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 25А, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31, 31А. улица К. Мынбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 42, 48, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54; 1, 3, 3А, 5А, 7, 9, 11, 11А,13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 49, 53, 55, 57, 59. улица Ардагерлер: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32. улица Колодия: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37; 42, 43, 44. улица Жамбыла: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2; 54, 56, 58, 59, 60, 62А, 64, 66,68, 71, 72, 74/1, 74/2, 76. улица Мұхтар Әуезов: 43/1, 43/2, 45/1. улица Бейбітшілік: 38, 40, 42, 44, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4; 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61. улица Ш.Уалиханова: 42; 35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45. улица Балабиева: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2; 31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
2

2026 жылғы "19" маусымдағы
№ 1
шешіміне қосымша
Нұра ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1
Нұра
516
Нұра кенті, Абай көшесі, 35
Мәдениет үйінің ғимараты
С.Сейфуллин көшесі: 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58,60, 62, 64, 66, 68, 68А, 70, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93,95, 97. Тәуелсіздік көшесі: 32, 34,36, 37, 49, 57, 59, 59А, 61, 63А, 63/1, 63/2. Талжанов көшесі: 16, 16А, 18, 20/1, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40; 17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29. Сулейменовтар көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54, 58; 1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67. Айнабеков көшесі: 2/2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60; 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67. Герольд Бельгер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46; 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 57, 59, 61. Б. Ысқақов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50; 1, 3, 5, 7А, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59. Макулов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30; 1, 3, 5, 7. Қонаев көшесі: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 47; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 58, 60. Абай көшесі: 2, 4, 6, 8, 9, 10/1, 10/2, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 52, 54; 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 25А, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31, 31А. К. Мыңбаев көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 42, 48, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54; 1, 3, 3А, 5А, 7, 9, 11, 11А,13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 49, 53, 55, 57, 59. Ардагерлер көшесі: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32. Колодий көшесі: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37; 42, 43, 44. Жамбыл көшесі: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2; 54, 56, 58, 59, 60, 62А, 64, 66,68, 71, 72, 74/1, 74/2, 76. Мұхтар Әуезов көшесі: 43/1, 43/2, 45/1. Бейбітшілік көшесі: 38, 40, 42, 44, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4; 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61. Ш.Уалиханов көшесі: 42; 35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45. Балабиев көшесі: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2; 31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
2

517
поселок Нура, улица Жауынгер- интернационалистер, 70
Здание коммунального государственного казенного предприятия "Нуринский многопрофильный колледж" управления образования Карагандинской области
улица Герольда Бельгера: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; 67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85. улица Айнабекова: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2; 75, 77/1, 77/2, 81. улица Сулейменовых: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79. улица Талжанова: 44, 46, 48,50, 52/1, 52А, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 56А, 60, 62, 64, 66, 68; 31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 65, 67. улица Тәуелсіздік: 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80; 65, 67, 69,70, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2. улица С. Сейфуллина: 74, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2; 73, 99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 113, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2. улица Колодия: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40. улица Пушкина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32; 1А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 35. улица Мұхтар Әуезов: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, , 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41. улица Масалина: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; 1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2. Улица Тәттімбет Қазанғапұлы: 3, 11. Улица Құрманғазы Сағырбайұлы: 1В, 2/1, 2/2, 4; 1/1, 1/2, 3, 3А, 5/1, 5/2. улица Жауынгер- интернационалистер: 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 16, 18, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 64, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А, 72, 72А, 74,76, 78, 80, 82, 84, 100; 1, 1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 41, 43, 45, 49, 51, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 101. улица Христенко: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31,35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41. улица Каныша Сатпаева: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18; 1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6. улица Ж. Нұрмағанбетұлы: 2, 2А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 1Б; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
3

517
Нұра кенті, Жауынгер- интернационалистер көшесі, 70
Қарағанды облысының білім басқармасының "Нұра көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты
Герольд Бельгер көшесі: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; 67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85. Айнабеков көшесі: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2; 75, 77/1, 77/2, 81. Сулейменовтар көшесі: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79. Талжанов көшесі: 44, 46, 48,50, 52/1, 52А, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 56А, 60, 62, 64, 66, 68; 31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 65, 67. Тәуелсіздік көшесі: 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80; 65, 67, 69,70, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2. С. Сейфуллин көшесі: 74, 76/1, 76/2, 78, 80, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2; 73, 99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 113, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2. Колодий көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40. Пушкин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32; 1А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 35. Мұхтар Әуезов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, , 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41. Масалин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2; 1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2. Тәттімбет Қазанғапұлы көшесі: 3, 11. Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі: 1В, 2/1, 2/2, 4 ; 1/1, 1/2, 3, 3А, 5/1, 5/2. Жауынгер- интернационалистер көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 16, 18, 22, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 64, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А, 72, 72А, 74,76, 78, 80, 82, 84, 100; 1, 1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 41, 43, 45, 49, 51, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 79, 101. Христенко көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31,35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41. Қаныш Сәтпаев көшесі: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18; 1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6. Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 2, 2А, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 1Б; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
3

518
поселок Нура, улица Жеңіс, 17
Здание коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) "Общеобразовательная школа имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица С. Сейфуллина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53/1, 53/2, 55, 55А, 57, 59, 59А, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2. улица Жамбыла: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 48Б; 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43. улица Бейбітшілік: 3, 16, 18А, 20, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б; 1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А, 21, 33, 35, 35А, 37, 39, 39А. улица Ш. Уалиханова: 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12, 12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36; 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8. улица Жеңіс: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20; 1, 3, 7, 9, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2. улица Ғарышкерлер: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ,17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29. улица Акпасова: 2, 3, 4 , 6, 8, 5/1, 5/2, 7,9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 17, 17К, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 36, 57, 73, 84, 90, 163, 159, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 203, 199, 202. улица Бауыржан Момышұлы: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14. улица Тілен батыр: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12. улица Шоң Телғозыұлы: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2. улица Алихана Бокейханова: 1А, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34. улица Ж. Нұрмағанбетұлы: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2. улица Асылбекова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2. улица Тусупова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20; 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2. улица Смагулова: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 4А, 6А, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 6, 8, 8А, 7/1, 7/2, 7/5, 10. улица Конаева: 37, 39, 41, 45, 47, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 51А, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4, 61/5, 61/6, 61/8, 63/1, 63/2, 65; 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 66, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 76, 78. улица Абая: 56, 56/1, 58, 60, 64, 68, 68В, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 94; 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73, 75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, 87. улица К. Мыңбаева: 56, 58, 60,62, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 88/1, 88/2, 90, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94, 96, 96А, 98, 100, 104, 106; 71, 85, 87, 87Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2, 115, 117, 119, 121, 123, 125/1, 125/2, 125А, 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 137, 139, 143, 147. улица Ардагерлер: 74/1, 74/2, 76, 78/1, 78/2, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2. улица Балабиева: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8; 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27. Улица Ерлан Нургалиева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
4

518
Нұра кенті, Жеңіс көшесі, 17
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Тірек мектеп (ресурс орталығы)" Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С. Сейфуллин көшесі: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53/1, 53/2, 55, 55А, 57, 59, 59А, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2. Жамбыл көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 48Б; 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43. Бейбітшілік көшесі: 3, 16, 18А, 20, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б; 1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А, 21, 33, 35, 35А, 37, 39, 39А. Ш. Уалиханов көшесі: 2, 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12, 12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36; 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8. Жеңіс көшесі: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20; 1, 3, 7, 9, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2. Ғарышкерлер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16; 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ,17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29. Акпасова көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 5/1, 5/2, 7,9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 17, 17К, 18, 20, 21, 22, 25, 26, 30, 31, 33, 36, 57, 73, 84, 90, 163, 159, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 203, 199, 202. Бауыржан Момышұлы көшесі: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14. Тілен батыр көшесі: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12. Телғозыұлы Шоң көшесі: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2. Әлихан Бөкейханов көшесі: 1А, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2. 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34. Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2. Асылбеков көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2; 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2. Тусупов көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20; 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2. Смағұлов көшесі: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 4А, 6А, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8 , 6, 8, 8А, 7/1, 7/2, 7/5, 10. Қонаев көшесі: 37, 39, 41, 45, 47, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 51А, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4, 61/5, 61/6, 61/8, 63/1, 63/2, 65; 62, 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 66, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12, 76, 78. Абай көшесі: 56, 56/1, 58, 60, 64, 68, 68В, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 94; 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73, 75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2, 87. К. Мыңбаев көшесі: 56, 58, 60,62, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 88/1, 88/2, 90, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94, 96, 96А, 98, 100, 104, 106; 71, 85, 87, 87Б, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2, 115, 117, 119, 121, 123, 125/1, 125/2, 125А, 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2, 137, 139, 143, 147. Ардагерлер көшесі: 74/1, 74/2, 76, 78/1, 78/2, 84/1, 84/2, 85, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2. Балабиев көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8; 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27. Ерлан Нұрғалиев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
4

519
поселок Нура, улица Талжанова, 12
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Магжана Жумабаева" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица Талжанова: 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15. улица Тәуелсіздік: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 25,27, 29, 31, 33, 35; 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28. улица С.Сейфуллина: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24; 1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25А 27. улица Жамбыла: 4, 6, 10, 12, 14, 16; 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2. улица Бейбітшілік: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14А, 14/1, 14/2. улица К. Мынбаева: 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83. улица Ардагерлер: 7Б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37; 42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2. Улица Нүркен Әбдіров: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18А, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40А, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46А, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60; 1, 1 а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51, 53. Улица Энергетиков: 1.
5
520
село Байтуган, улица М.Ауезова, 42
Здание Дома культуры
село Байтуган
6
521
село Карой, улица Абая, 22
Здание Дома культуры
село Карой
7
522
село Мұзбел, улица Жеңіс, 4
Здание Дома культуры
село Мұзбел
8
523
село Кобетей, улица Казахстанская, 4
Здание Дома культуры
села Кобетей, Первое Мая
9
524
село Ондирис улица Айнабекова,14
Здание школы
село Ондирис
10
525
село Егінді, улица Абая, 30
Здание школы
село Егінді
11
526
село Ахмет, улица Бейбітшілік, 1
Здание Дома культуры
село Ахмет
12
527
село Шахтерское , улица Бейбітшілік, 1 а
Здание Дома культуры
село Шахтерское
13
528
село Кертенди, улица Б. Мамраева, 10
Здание Дома культуры
село Кертенди
14
529
село Алгабас, улица Достык, 1
Здание школы
село Алгабас
15
530
село Акмешит, улица Шалабекова, 26
Здание Дома культуры
село Акмешит
16
531
село Кантай, улица Абая, 1
Здание школы
село Кантай
17
532
село Балыктыколь, улица Балабиева, 2
Здание школы
село Балыктыколь
18
533
село Қайнар, улица Сарыарка, 2 а
Здание Дома культуры
село Қайнар
19
534
село Карима Мынбаева, улица Бейбітшілік, 21
Здание Дома культуры
село Карима Мынбаева
20

519
Нұра кенті, Талжанов көшесі, 12
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Талжанов көшесі: 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15. Тәуелсіздік көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 25,27, 29, 31, 33, 35; 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28. С.Сейфуллин көшесі: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24; 1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25А 27. Жамбыл көшесі: 4, 6, 10, 12, 14, 16; 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2. Бейбітшілік көшесі: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14А, 14/1, 14/2. К. Мынбаев көшесі: 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83. Ардагерлер көшесі: 7Б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37; 42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2. Нүркен Әбдіров көшесі: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18А, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40А, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46А, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60; 1, 1 а, 3, 5, 5 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49, 51, 53. Энергетиков көшесі: 1.
5
520
Байтуған ауылы, М. Әуезов көшесі, 42
Мәдениет үйінің ғимараты
Байтуған ауылы
6
521
Қарой ауылы, Абай көшесі, 22
Мәдениет үйінің ғимараты
Қарой ауылы
7
522
Мұзбел ауылы, Жеңіс көшесі, 4
Мәдениет үйінің ғимараты
Мұзбел ауылы
8
523
Көбетей ауылы, Казахстанская көшесі, 4
Мәдениет үйінің ғимараты
Көбетей, Бірінші Май ауылдары
9
524
Өндіріс ауылы Айнабеков көшесі,14
Мектеп ғимараты
Өндіріс ауылы
10
525
Егінді ауылы, Абай көшесі, 30
Мектеп ғимараты
Егінді ауылы
11
526
Ахмет ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1
Мәдениет үйінің ғимараты
Ахмет ауылы
12
527
Шахтерское ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1а
Мәдениет үйінің ғимараты
Шахтерское ауылы
13
528
Кертінді ауылы, Б. Мамраев көшесі, 10
Мәдениет үйінің ғимараты
Кертінді ауылы
14
529
Алғабас ауылы, Достық көшесі, 1
Мектеп ғимараты
Алғабас ауылы
15
530
Ақмешіт ауылы, Шалабеков көшесі, 26
Мәдениет үйінің ғимараты
Ақмешіт ауылы
16
531
Қантай ауылы, Абай көшесі, 1
Мектеп ғимараты
Қантай ауылы
17
532
Балықтыкөл ауылы, Балабиев көшесі, 2
Мектеп ғимараты
Балықтыкөл ауылы
18
533
Қайнар ауылы, Сарыарқа көшесі, 2 а
Мәдениет үйінің ғимараты
Қайнар ауылы
19
534
Кәрім Мыңбаев ауылы, Бейбітшілік көшесі, 21
Мәдениет үйінің ғимараты
Кәрім Мыңбаев ауылы
20