О внесении изменений в решение 39 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 39/04 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 24 июля 2026 года № 48/06
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года №39/04 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №219472) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 758 539 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 886 104 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 67 554 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 103 000 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 701 881 тысяч тенге;
2) затраты – 10 399 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 100 766 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 211 925 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 159 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 741 283 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 741 283 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 211 925 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 39 сессиясының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 39/04 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 24 шілдедегі № 48/06 шешімі
Бұқар жырау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 39 сессиясының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №39/04 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219472 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 758 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 886 104 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 67 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 103 000 мың теңге;
арнаулы түсімдері бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 701 881 мың теңге;
2) шығындар – 10 399 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 100 766 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 211 925 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 159 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 741 283 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 741 283 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 211 925 мың теңге;