О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 15 октября 2025 года № 60/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 15 июля 2026 года № 45/02
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 15 октября 2025 года № 60/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от "15" июля 2026 года № 45/02
Перечень мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области
Наименование водных объектов
Места для массового отдыха, туризма и спорта
Наименование населенного пункта
1.
Пляж
Центральный парк культуры и отдыха города Караганды
город Караганда
2.
Пляж
Береговая полоса Федоровского водохранилища
город Караганда
3.
Зона отдыха
Дайвинг-центр "Hummerhead" на Федоровском водохранилище
город Караганда
4.
Зона отдыха
"Horizon" на Федоровском водохранилище
город Караганда
5.
Зона отдыха
"Eva" на Федоровском водохранилище
город Караганда
6.
Зона отдыха
"Eco-Villa" на Федоровском водохранилище
город Караганда
7.
Зона отдыха
Яхт-клуб "Маяк" на Федоровском водохранилище
город Караганда
8.
Пляж
"Солнечная лагуна", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
9.
Пляж
"Восток-1", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
10.
Пляж
"Сан-Тропе", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
11.
Зона отдыха
"Ракета", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
12.
Зона отдыха
"Космонавт", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
13.
Пляж
Береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
14.
Зона отдыха
"Sulu", учетный квартал №2, участок №6
город Темиртау
15.
Зона отдыха
"зона отдыха Конвертерного цеха"
город Темиртау
16.
Зона отдыха
"Дружный", правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
17.
Зона отдыха
№1 Листопрокатный цех (ЛПЦ – 1), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
18.
Зона отдыха
№2 Листопрокатный цех (ЛПЦ – 2), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
19.
Зона отдыха
№3 Листопрокатный цех (ЛПЦ – 3), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
20.
Зона отдыха
Доменный цех, правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
21.
Зона отдыха
Коксохимическое производство (КХП), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
22.
Зона отдыха
Механический цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
23.
Зона отдыха
Управление железнодорожного транспорта, правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
24.
Пляж
"Жемчужина", ул.Мичурина, строение № 120А
город Темиртау
25.
Пляж
"Семь пятниц", ул.Мичурина, № 114
город Темиртау
26.
Зона отдыха
База отдыха "Изба", ул. Мичурина, 102
город Темиртау
27.
Пляж

"Қарағанды облысының су объектілерін жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" 2025 жылғы 15 қазандағы № 60/01 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 15 шілдедегі № 45/02 қаулысы
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының су объектілерін жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы" 2025 жылғы 15 қазандағы № 60/01 Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2026 жылғы "15" шілдедегі
№ 45/02 қаулысына қосымша
Қарағанды облысының су объектілерінде жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындардың тізбесі
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындар
Елді мекендер
1.
Жағажай
Қарағанды қаласының Орталық мәдениет және демалыс саябағы
Қарағанды қаласы
2.
Жағажай
Федоров су қоймасының жағалау белдеуі
Қарағанды қаласы
3.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Hummerhead" сүңгуір орталығы
Қарағанды қаласы
4.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Horizon"
Қарағанды қаласы
5.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Eva"
Қарағанды қаласы
6.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Eco-Villa"
Қарағанды қаласы
7.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Маяк" яхта клубы
Қарағанды қаласы
8.
Жағажай
"Солнечная лагуна", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
9.
Жағажай
"Восток-1", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
10.
Жағажай
"Сан-Тропе", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
11.
Демалыс аймағы
"Ракета", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
12.
Демалыс аймағы
"Космонавт", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
13.
Жағажай
Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
14.
Демалыс аймағы
"Sulu" № 2 есеп кварталы, №6 учаске
Теміртау қаласы
15.
Демалыс аймағы
"Конвертер цехының демалыс аймағы"
Теміртау қаласы
16.
Демалыс аймағы
"Дружный", Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
17.
Демалыс аймағы
№1 листопрокат цехы (ЛПЦ – 1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
18.
Демалыс аймағы
№2 листопрокат цехы (ЛПЦ – 1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
19.
Демалыс аймағы
№ 3 листопрокат цехы (ЛПЦ – 1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
20.
Демалыс аймағы
Домна цехы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
21.
Демалыс аймағы
Кокс-химия өндірісі (КХП), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
22.
Демалыс аймағы
Механикалық цехтың демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
23.
Демалыс аймағы
Теміржол көлігі басқармасы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
24.
Жағажай
"Жемчужина", Мичурин көшесі, № 120А
Теміртау қаласы
25.
Жағажай
"Семь пятниц", Мичурин көшесі, № 114
Теміртау қаласы
26.
Демалыс аймағы
"Изба" , Мичурина көшесі, № 102
Теміртау қаласы
27.
Жағажай

"Камила" ул. Мичурина, 128/2
город Темиртау
28.
Зона отдыха
"М-19", ул. Мичурина, 114Б
город Темиртау
29.
Пляж
"Балдаурен"
город Балхаш
30.
Пляж
"Аква Co"
город Балхаш
31.
Пляж
Озеро Балхаш,в границах береговой линии
город Балхаш
32.
Пляж
Озеро Балхаш,в границах береговой линии "Медицинского колледжа"
город Балхаш
33.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии
город Балхаш
34.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии Зеленого мыса
город Балхаш
35.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам
город Балхаш
36.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Торангалык
город Балхаш
37.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Чубар-тюбек
город Балхаш
38.
Пляж
Озеро Балхаш, "Тулпар"
город Балхаш, поселка Торангалык
39.
Зона отдыха
"Барковское"
город Балхаш, район Барковского
40.
Зона отдыха
"Самал"
город Балхаш, район Барковского
41.
Зона отдыха
"Жемчужина"
город Балхаш, район Барковского
42.
Зона отдыха
"Нурбакыт"
город Балхаш, район Барковского
43.
Зона отдыха
"Фламинго"
город Балхаш, район Барковского
44.
Зона отдыха
"Лазурный берег"
город Балхаш, район Барковского
45.
Зона отдыха
"Bertis Resort Hotel"
город Балхаш, район Барковского
46.
Зона отдыха
"Santorini" (Санторини)
город Балхаш, Дачный поселок
47.
Зона отдыха
"Оазис"
город Балхаш, район Барковского
48.
Зона отдыха
"ИРС", Территория Ботанического сада
город Балхаш
49.
Зона отдыха
"Маяк"
город Балхаш, район Барковского
50.
Зона отдыха
"Лафа"
город Балхаш, район Барковского
51.
Зона отдыха
"Green Village"
город Балхаш, район Барковского
52.
Зона отдыха
"Шагала"
город Балхаш, Дачный поселок
53.
Зона отдыха
"Riviera"
город Балхаш, Дачный поселок
54.
Зона отдыха
"Волна"
город Балхаш, район Барковского
55.
Зона отдыха
"Долина отдыха"
город Балхаш, район Барковского
56.
Зона отдыха
"Балхаш", в районе Медицинского колледжа
город Балхаш
57.
Зона отдыха
"Сказка"
город Балхаш, район Торангалык
58.
Зона отдыха
"Релакс"
город Балхаш, район Торангалык
59.
Зона отдыха
"ДосStar"
город Балхаш, район Торангалык
60.
Зона отдыха
"Aqua crystal"
город Балхаш, район Торангалык
61.
Зона отдыха
"Фламинго"
город Балхаш, район Торангалык
62.
Зона отдыха
"Ласточкино гнездо"
город Балхаш, район Торангалык
63.
Зона отдыха
"Пегас"
город Балхаш, район Торангалык
64.
Зона отдыха
"Мырза"
город Балхаш, район Торангалык
65.
Зона отдыха
"Тулпар"
город Балхаш, район Торангалык
66.
Зона отдыха
"Фортуна"
город Балхаш, район Торангалык
67.
Зона отдыха
"Найзатас"
город Балхаш, район Торангалык
68.
Зона отдыха
"Бриз"
город Балхаш, район Торангалык
69.
Зона отдыха
"Жагажай"
город Балхаш, район Торангалык
70.
Зона отдыха
"Айналайын"
город Балхаш, район Торангалык
71.
Зона отдыха
"Алма"
город Балхаш, район Торангалык
72.
Зона отдыха
"Мерей"
город Балхаш, район Торангалык
73.
Зона отдыха
"Айгерим"
город Балхаш, район Торангалык
74.
Зона отдыха
"BAI house"
город Балхаш, район Торангалык
75.
Зона отдыха
"Вояж"
город Балхаш, район Торангалык
76.
Зона отдыха
"Океан"
город Балхаш, район Торангалык
77.
Зона отдыха
"Досжан"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
78.
Зона отдыха
"Коктем"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
79.
Зона отдыха
"Голубая Лагуна"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек,
80.
Зона отдыха
"Алтын Құм"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
81.
Зона отдыха
"Риф"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
82.
Зона отдыха
"Шалкар"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
83.
Зона отдыха
"Алладин"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
84.
Зона отдыха
"Балхаш"
город Балхаш, район Чубар Тюбек
85.
Зона отдыха
"Аквамарин 1"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
86.
Зона отдыха
"Аквамарин 2"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
87.
Зона отдыха
"Аквамарин 3"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
88.
Зона отдыха
"Андромеда"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
89.
Зона отдыха
"Тропикано"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
90.
Зона отдыха
"Карагандинка"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
91.
Зона отдыха
"Палладин"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
92.
Зона отдыха
"Дом 2"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
93.
Зона отдыха
"Жемчужина"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
94.
Зона отдыха
"Милана"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
95.
Зона отдыха
"Pacific"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
96.
Зона отдыха
"Респект"
город Балхаш, район Чубар-Тюбек
97.
Пляж
"Шагала", ул. Космонавтов
город Приозерск
98.
Зона отдыха
"имени Ленина" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
99.
Зона отдыха
"Абсолют", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар

"Камила", Мичурина көшесі, 128/2
Теміртау қаласы
28.
Демалыс аймағы
"М-19", Мичурин көшесі, 114Б
Теміртау қаласы
29.
Жағажай
"Балдәурен"
Балқаш қаласы
30.
Жағажай
"Аква Co"
Балқаш қаласы
31.
Жағажай
Балқаш көлі, жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
32.
Жағажай
Балқаш көлі, "Медицина колледжі" жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
33.
Жағажай
Балқаш көлі, жағалау сызығының шекарасында
Балқаш қаласы
34.
Жағажай
Балқаш көлі, жасыл мүйістің жағалау сызығының шекарасында
Балқаш қаласы
35.
Жағажай
Балқаш көлі, Тораңғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
36.
Жағажай
Балқаш көлі, Тораңғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
37.
Жағажай
Балқаш көлі, Шұбартүбек кентінің жағалау сызығының шекарасында
Балқаш қаласы
38.
Жағажай
Балқаш көлі, "Тұлпар"
Балқаш қаласы, Тораңғалық кенті
39.
Демалыс аймағы
"Барковское"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
40.
Демалыс аймағы
"Самал"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
41.
Демалыс аймағы
"Жемчужина"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
42.
Демалыс аймағы
"Нұрбакыт"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
43.
Демалыс аймағы
"Фламинго"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
44.
Демалыс аймағы
"Лазурный берег"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
45.
Демалыс аймағы
"Bertis Resort Hotel"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
46.
Демалыс аймағы
"Santorini" (Санторини)
Балқаш қаласы, Саяжай ауылы
47.
Демалыс аймағы
"Оазис"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
48.
Демалыс аймағы
"ИРС", Ботаникалық бақ аумағы
Балқаш қаласы
49.
Демалыс аймағы
"Маяк"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
50.
Демалыс аймағы
"Лафа"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
51.
Демалыс аймағы
"Green Village"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
52.
Демалыс аймағы
"Шағала"
Балқаш қаласы, Саяжай ауылы
53.
Демалыс аймағы
"Riviera"
Балқаш қаласы, Саяжай ауылы
54.
Демалыс аймағы
"Волна"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
55.
Демалыс аймағы
"Долина отдыха"
Балқаш қаласы, Борков ауылы
56.
Демалыс аймағы
"Балқаш", Медициналық колледж ауданында
Балқаш қаласы
57.
Демалыс аймағы
"Сказка"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
58.
Демалыс аймағы
"Релакс"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
59.
Демалыс аймағы
"ДосStar"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
60.
Демалыс аймағы
"Aqua crystal"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
61.
Демалыс аймағы
"Фламинго"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
62.
Демалыс аймағы
"Ласточкино гнездо"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
63.
Демалыс аймағы
"Пегас"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
64.
Демалыс аймағы
"Мырза"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
65.
Демалыс аймағы
"Тұлпар"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
66.
Демалыс аймағы
"Фортуна"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
67.
Демалыс аймағы
"Найзатас"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
68.
Демалыс аймағы
"Бриз"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
69.
Демалыс аймағы
"Жағажай"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
70.
Демалыс аймағы
"Айналайын"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
71.
Демалыс аймағы
"Алма"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
72.
Демалыс аймағы
"Мерей"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
73.
Демалыс аймағы
"Айгерім"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
74.
Демалыс аймағы
"BAI house"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
75.
Демалыс аймағы
"Вояж"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
76.
Демалыс аймағы
"Океан"
Балқаш қаласы, Тораңғалық ауданы
77.
Демалыс аймағы
"Досжан"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
78.
Демалыс аймағы
"Көктем"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
79.
Демалыс аймағы
"Голубая Лагуна"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
80.
Демалыс аймағы
"Алтын Құм"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
81.
Демалыс аймағы
"Риф"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
82.
Демалыс аймағы
"Шалқар"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
83.
Демалыс аймағы
"Алладин"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
84.
Демалыс аймағы
"Балқаш"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
85.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 1"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
86.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 2"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
87.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 3"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
88.
Демалыс аймағы
"Андромеда"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
89.
Демалыс аймағы
"Тропикано"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
90.
Демалыс аймағы
"Карагандинка"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
91.
Демалыс аймағы
"Палладин"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
92.
Демалыс аймағы
"Дом 2"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
93.
Демалыс аймағы
"Жемчужина"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
94.
Демалыс аймағы
"Милана"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
95.
Демалыс аймағы
"Pacific"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
96.
Демалыс аймағы
"Респект"
Балқаш қаласы, Шұбартүбек ауданы
97.
Жағажай
"Шағала", Космонавтов көшесі
Приозерск қаласы
98.
Демалыс аймағы
Ленин "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
99.
Демалыс аймағы
"Абсолют" Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті

100.
Зона отдыха
"имени Костенко" АО "Qarmet", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, ведомственный объект
город Абай, поселок Топар
101.
Зона отдыха
"Казахстанская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
102.
Зона отдыха
"Фламинго", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
103.
Зона отдыха
"Абайская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
104.
Зона отдыха
"Тентекская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
105.
Зона отдыха
"Саранская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
106.
Зона отдыха
"имени Кузембаева" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
107.
Зона отдыха
НОММ АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, ведомственный объект
город Абай, поселок Топар
108.
Зона отдыха
"Шубар" акционерное общество "Шубарколь комир", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
109.
Зона отдыха
"Лагуна", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
110.
Зона отдыха
Карагандинского погрузочно-транспортного управления акционерное общество "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
111.
Зона отдыха
"Бриз" товарищество с ограниченной ответственностью "BS Mining Company", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
112.
Зона отдыха
"Шахтинская", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
113.
Зона отдыха
"Дарус", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
114.
Зона отдыха
"Медик" непубличное акционерное общество "Карагандинский медицинский университет", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
115.
Зона отдыха
"Дача", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
116.
Зона отдыха
"№7", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
117.
Зона отдыха
"№10", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
118.
Зона отдыха
"Фортуна", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
119.
Зона отдыха
"Отдыхай Мазева", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
120.
Зона отдыха
"Лейла", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
121.
Зона отдыха
"Женис", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
122.
Зона отдыха
"Достык", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар

100.
Демалыс аймағы
"Qarmet" АҚ "Костенко атындағы" Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, ведомстволық объект
Абай ауданы, Топар кенті
101
Демалыс аймағы
"Qarmet" АҚ "Қазақстан", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
102.
Демалыс аймағы
"Фламинго", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
103.
Демалыс аймағы
"Абай" "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
104.
Демалыс аймағы
"Тентек" "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
105.
Демалыс аймағы
"Саран" "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
106.
Демалыс аймағы
Күзембаев "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
107.
Демалыс аймағы
НОММ "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
108.
Демалыс аймағы
"Шұбар" "Шұбаркөл көмір" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
109.
Демалыс аймағы
"Лагуна", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
110.
Демалыс аймағы
Қарағанды тиеу-көлік басқармасы "Qarmet" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
111.
Демалыс аймағы
"Бриз" "BS Mining Company" жеке шектеулі серіктестік, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
112.
Демалыс аймағы
"Шахтинск", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
113.
Демалыс аймағы
"Дарус", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
114.
Демалыс аймағы
"Медик", "Қарағанды медицина университеті" акционерлік қоғамының, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
115.
Демалыс аймағы
"Дача", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
116.
Демалыс аймағы
"№7", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
117.
Демалыс аймағы
"№10", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
118.
Демалыс аймағы
"Фортуна", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
119.
Демалыс аймағы
"Отдыхай Мазева", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
120.
Демалыс аймағы
"Лейла", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
121.
Демалыс аймағы
"Жеңіс", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
122.
Демалыс аймағы
"Достық", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті

123.
Зона отдыха
"Ариадна", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
124.
Зона отдыха
"Жайлау", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
125.
Зона отдыха
"SERENITY", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
126.
Зона отдыха
"Family Park", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
127.
Зона отдыха
"Жемчужина", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
128.
Зона отдыха
"Holiday", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
129.
Зона отдыха
"Fiesta", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
130.
Зона отдыха
"Арасан", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
131.
Зона отдыха
"Карагандинский университет имени академика Е. А. Букетова", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
132.
Зона отдыха
"Чайка", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
133.
Зона отдыха
"Бахыт", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища
город Абай, поселок Топар
134.
Пляж
Коммунальный пляж
Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара
135.
Зона отдыха
"Шахтер", береговая полоса озера "Самал"
Каркаралинский район
136.
Зона отдыха
Саумалколь, береговая полоса озера "Саумалколь"
Каркаралинский район, Каршыгалинский сельский округ
137.
Пляж
Плотина "Каркаралинка"
Каркаралинский район
138.
Пляж
Плотина "Батык"
Шетский район
139.
Пляж
Водохранилище "Ишимское"
Осакаровсий район
140.
Пляж
Озеро "Караколь"
Осакаровсий район
141.
Пляж
Озеро "Токсумак"
Осакаровсий район
142.
Пляж
Сарышаган
Актогайский район
143.
Пляж
Прибрежная зона вблизи поселок Нура река Улкенкундызды
Нуринский район

123.
Демалыс аймағы
"Ариадна", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
124.
Демалыс аймағы
"Жайлау", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
125.
Демалыс аймағы
"SERENITY", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
126.
Демалыс аймағы
"Family Park", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
127.
Демалыс аймағы
"Жемчужина", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
128.
Демалыс аймағы
"Holiday" , Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
129.
Демалыс аймағы
"Fiesta", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
130.
Демалыс аймағы
"Арасан", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
131.
Демалыс аймағы
Академик Е. А. Букетов атындағы Қарағанды университеті, Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
132.
Демалыс аймағы
"Чайка", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
133.
Демалыс аймағы
"Бақыт", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы
Абай ауданы, Топар кенті
134.
Жағажай
Коммуналдық жағажай
Бұқар-Жырау ауданы, Ботақара кенті
135.
Демалыс аймағы
"Шахтер", "Самал" көлінің жағалау белдеуі
Қарқаралы ауданы
136.
Демалыс аймағы
Саумалкөл, "Саумалкөл" көлінің жағалау белдеуі
Қарқаралы ауданы, Қаршығалы ауылдық округі
137.
Жағажай
"Каркаралинка" бөгеті
Қарқаралы ауданы
138.
Жағажай
"Батық" бөгеті
Шет ауданы
139.
Жағажай
"Есіл" су қоймасы
Осакаров ауданы
140.
Жағажай
"Каракөл" өзені
Осакаров ауданы
141.
Жағажай
"Тоқсымак" өзені
Осакаров ауданы
142.
Жағажай
Сарышаған ауылындағы жағажай
Осакаров ауданы
143.
Жағажай
Нұра кентінің маңындағы жағалау аймағы Үлкенқұндызды өзені
Нұра ауданы