О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 24 февраля 2025 года № 12/01 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2026 года № 15/01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 24 февраля 2025 года № 12/01 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6725-09).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

Қарағанды облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 ақпандағы № 12/01 "Қарағанды облысында жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 4 наурыздағы № 15/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 ақпандағы №12/01 "Қарағанды облысында жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6725-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев