строки, порядковые номера 128, 129 и 130 изложить в следующей редакции:
"
128.
3.
Объем оптовой торговли в стоимостном выражении
(отчетный период; наименование региона; объем оптовой торговли в стоимостном выражении, миллионов теңге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
129.
4.
Объем розничной торговли в стоимостном выражении
(отчетный период; наименование региона; объем розничной торговли в стоимостном выражении, миллионов теңге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
130.
5.
Объем розничной торговли на душу населения
(отчетный период; наименование региона; объем розничной торговли на душу населения, тысяч теңге)
ежемесячно
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
";
строку, порядковый номер 133 изложить в следующей редакции:
"
133.
8.
Статистика внешнеторговой деятельности (товарных позиций, торговых партнеров)
(отчетный период; наименование по Республике Казахстан и по регионам; код товара ТНВЭД по 4, 6, 10 знакам; дополнительные единицы измерения; направление (экспорт/импорт); в разрезе стран; вес; статистическая стоимость, тысяч долларов Соединенных Штатов Америки)
ежемесячно
до 28 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
";
строки, порядковые номера 158 и 159 изложить в следующей редакции:
"
158.
33.
Перечень экспортной продукции Республики Казахстан
(отчетный период; наименование продукции; код товара)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
159.
34.
Перечень товаропроизводителей-экспортеров Республики Казахстан
(отчетный период; наименование организации; наименование продукции; наименование региона; код товара; вид деятельности; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МТИ
";
строку, порядковый номер 167 изложить в следующей редакции:
"
167.
1.
Объем производства промышленной продукции (товаров, услуг)
(отчетный период; наименование региона; объем производства промышленной продукции (товаров, услуг), миллионов теңге)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
";
строку, порядковый номер 209 изложить в следующей редакции:
"
209.
43.
Сведения о предприятиях, занимающихся переработкой рыбы (отчетный период; наименование региона; наименование организации; объем переработки рыбы в натуральном выражении, в тоннах; объем реализации рыбы в стоимостном выражении, в миллионах теңге; объем экспорта готовой продукции в стоимостном выражении, в миллионах теңге)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МСХ
";
строку, порядковый номер 211 изложить в следующей редакции:
"
211.
45.
Объем производства продуктов питания в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; объем производства продуктов питания в стоимостном выражении, в миллионах теңге)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
";
строку, порядковый номер 215-1 изложить в следующей редакции:
"
215-1.
50.
Категории граждан Республики Казахстан, имеющих право на беззвозмездную приватизацию жилья из государственного жилищного фонда
(категории граждан Республики Казахстан)
по мере необходимости
в течение пяти рабочих дней после дня изменения
через АРМ интернет-портала открытых данных
МПС
";
строку, порядковый номер 237 изложить в следующей редакции:
"
237.
22.
Реестр общеобразовательных школ по столице, областям, городам республиканского значения (дневные/вечерние, лицей/гимназия/средняя школа)
(отчетный период; наименование региона; наименование учреждения; юридический адрес; тип учреждения; контактный телефон)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
";
строки, порядковые номера 241 и 242 изложить в следующей редакции:
"
241.
26.
Статистические данные по доступности дошкольных организаций (по годам, столице, областям, городам республиканского значения,
строятся/открылись, охват детей, очередь)
(отчетный период; наименование региона; населенный пункт; наименование учреждения; статус (строится/открылось); общее количество мест; количество свободных мест; очередность)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
242.
27.
Реестр детских садов по столице, областям, городам республиканского значения
(отчетный период; наименование региона; населенный пункт; наименование учреждения; форма собственности; юридический адрес и контактный телефон)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
";
строку, порядковый номер 288 изложить в следующей редакции:
"
288.
7.
Перечень лекарственных средств и специализированных лечебных продуктов для не оплачиваемого и (или) льготного обеспечения отдельных категорий граждан Республики Казахстан с определенными заболеваниями (состояниями)
(отчетный период; код; наименование заболевания; категория граждан Республики Казахстан; степень сложности заболевания; наименование лекарственного средства/лечебного продукта; единица измерения)
ежегодно
до 31 декабря отчетного года
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
";
строку, порядковый номер 294 изложить в следующей редакции:
"

реттік нөмірлері 128, 129 және 130-жолдарға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 133-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
133.
8.
Сыртқы сауда қызметінің статистикасы (тауар позициялары, сауда әріптестері)
(есепті кезең; Қазақстан Республикасы бойынша және өңірлер бойынша атауы; 4, 6, 10 белгілер бойынша СЭҚТН тауарының коды; қосымша өлшем бірліктері; бағыты (экспорт/импорт); елдер бөлінісінде; салмағы; статистикалық құны, мың Америка Құрама Штаттарының доллары)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Қаржымині
";
реттік нөмірлері 158 және 159-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
158.
33.
Қазақстан Республикасының экспорттық өнімдерінің тізбесі
(есепті кезең; өнім атауы; тауар коды)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
159.
34.
Қазақстан Республикасының экспорттаушы тауар өндірушілерінің тізбесі
(есепті кезең; ұйымның атауы; өнімнің атауы; өңірдің атауы; тауардың коды; қызмет түрі; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СИМ
";
реттік нөмірі 167-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 209-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 211-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 215-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
215-1.
50.
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді өтеусіз жекешелендіруге құқығы бар Қазақстан Республикасы азаматтарының санаттары
(Қазақстан Республикасы азаматарының санаттары)
қажеттілігіне қарай
өзгертілген күннен кейін бес жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ӨҚМ
";
реттік нөмірі 237-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
237.
22.
Астана, облыс, республикалық маңызы бар қала бойынша жалпы білім беретін мектептердің тізілімі (күндізгі/кешкі, лицей/гимназия/орта мектеп)
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; заңды мекен-жайы; мекеменің түрі; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
";
реттік нөмірлері 241 және 242-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
241.
26.
Мектепке дейінгі ұйымдардың қолжетімділігі бойынша статистикалық деректер (жылдар бойынша, астана, облыс, республикалық маңызы бар қала бойынша салынып жатқандар/ашылғандар, балалармен қамтылуы, кезек)
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; мәртебесі (салынуда / ашылды); орындардың жалпы саны; бос орындар саны; кезектілік)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
242.
27.
Астана, облыс, республикалық маңызы бар қала бойынша балабақшалардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; елді мекен; мекеменің атауы; меншік нысаны; заңды мекенжайы және байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
";
реттік нөмірі 288-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
288.
7.
Белгілі бір аурулары (жағдайы) бар Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарын ақы төлемей және (немесе) жеңілдікпен қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар мен мамандандырылған емдік өнімдердің тізбесі
(есепті кезең; код; аурудың атауы; Қазақстан Республикасының азаматтардың санаты; аурудың күрделілік дәрежесі; дәрілік заттың/емдік өнімнің атауы; өлшем бірлігі)
жыл сайын
есепті кезеңнің 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
";
реттік нөмірі 294-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

294.
13.
Сведения о заболеваемости карантинными и особо опасными инфекциями в мире
(отчетный период; вид заболевания (нозология); страна; общее количество заболевших в мире; количество заболевших в Республике Казахстан; количество умерших людей)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
";
строку, порядковый номер 296 изложить в следующей редакции:
"
296.
15.
Реестр недобросовестных участников внешнеэкономической деятельности по результатам камерального контроля
(отчетный период; наименование региона; наименование организации-импортера; наименование ввозимой продукции на территорию Республики Казахстан; страна отправления; соотношение объема ввозимой продукции и объемов, прошедших сертификацию, в процентах; вид документа подтверждения соответствия; принятые меры)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЗ
";
строки, порядковые номера 305, 306, 307 и 308 изложить в следующей редакции:
"
305.
24.
Перечень государственных больниц в разрезе регионов
(отчетный период; наименование региона; наименование учреждения; перечень медицинских услуг с указанием не оплачиваемых видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
306.
25.
Перечень государственных поликлиник в разрезе регионов
(отчетный период; наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием не оплачиваемых видов; местонахождение; контактный телефон; территория обслуживания)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
307.
26.
Перечень государственных диспансеров в разрезе регионов
(отчетный период; наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием не оплачиваемых видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
308.
27.
Перечень государственных родильных домов в разрезе регионов
(наименование учреждения; наименование региона; перечень медицинских услуг с указанием не оплачиваемых видов; местонахождение; контактный телефон)
ежегодно
до 31 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МИО
";
строку, порядковый номер 310 изложить в следующей редакции:
"
310.
2.
Среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, теңге
(отчетный период; наименование региона; среднемесячная номинальная заработная плата одного работника, в теңге)
ежеквартально
месяцы май, август, ноябрь, февраль, следующие за отчетным периодом
API системы государственного органа
АСПР
(Бюро национальной статистики)
";

294.
13.
Әлемдегі карантиндік және аса қауіпті инфекциялармен сырқаттанушылық туралы мәліметтер
(есепті кезең; ауру түрі (нозология); ел; әлемде сырқаттанғандардың жалпы саны; Қазақстан Республикасында сырқаттанғандардың саны; қайтыс болған адамдардың саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
";
реттік нөмірі 296-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
296.
15.
Камералдық бақылау нәтижелері бойынша сыртқы экономикалық қызметке жосықсыз қатысушылардың тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; импорттаушы ұйымның атауы; Қазақстан Республикасы аумағына әкелінетін өнімнің атауы; жөнелтуші ел; әкелінетін өнім көлемінің және сертификаттаудан өткен көлемдердің пайызбен арақатынасы; сәйкестікті растау құжатының түрі; қабылданған шаралар)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ДСМ
";
реттік нөмірлері 305, 306, 307 және 308-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
305.
24.
Өңірлер бөлінісіндегі мемлекеттік ауруханалардың тізбесі
(есепті кезең; өңірдің атауы; мекеменің атауы; ақы төлемей түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
306.
25.
Өңірлер бөлінісіндегі мемлекеттік емханалардың тізбесі
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; ақы төлемей түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны; қызмет көрсету аумағы)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
307.
26.
Өңірлер бөлінісіндегі мемлекеттік диспансерлердің тізбесі
(есепті кезең; мекеменің атауы; өңірдің атауы; ақы төлемей түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
308.
27.
Өңірлер бөлінісіндегі мемлекеттік перзентханалардың тізбесі,
(мекеменің атауы; өңірдің атауы; ақы төлемей түрлері көрсетілген медициналық қызметтер тізбесі; орналасқан жері; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАО
";
реттік нөмірі 310-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;

строки, порядковые номера 429 и 430 изложить в следующей редакции:
"
429.
8.
Список плательщиков, имеющих задолженность по отчислениям и (или) взносам в фонд социального медицинского страхования, не погашенную в срок более шести месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование региона; наименование органа государственных доходов; код органа государственных доходов; наименование налогоплательщика (организации/фамилия и инициалы индивидуального предпринимателя); вид экономической деятельности; общая сумма задолженности в теңге)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
430.
9.
Список плательщиков, имеющих задолженность по таможенным платежам, налогам, специальным, антидемпинговым, компенсационным пошлинам, пени, проценты, не погашенную в течение четырех месяцев со дня ее возникновения
(отчетный период; наименование плательщика; фамилия и инициалы руководителя; общая сумма задолженности в теңге)
ежеквартально
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МФ
";
строку, порядковый номер 481 изложить в следующей редакции:
"
481.
60.
Детальные сведения по актам о государственных закупках
(номер и дата акта; место выполнения работ; дата/период выполнения работ; наименование; единица измерения; количество; цена за единицу, в тенге; сумма, в теңге)
постоянно
постоянно
API системы государственного органа
МФ
";
строки, порядковые номера 529, 530 и 431 изложить в следующей редакции:
"
529.
108.
Межбанковская система переводов денег
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах теңге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
530.
109.
Система межбанковского клиринга
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах теңге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
531.
110.
Платежные карточки
(отчетный период; наименование показателя; количество транзакций; сумма в миллиардах теңге)
ежемесячно
до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
НБ
";
строку, порядковый номер 598 изложить в следующей редакции:
"
598.
177.
Основные показатели деятельности ревизионных комиссий столицы, областей, городов республиканского значения
(отчетный период; наименование показателя; единица измерения; отчетный период)
ежеквартально
в течение трех рабочих дня после внесения в Администрацию Президента Республики Казахстан
АРМ интернет-портала открытых данных
ВАП
";
строку, порядковый номер 742 изложить в следующей редакции:
"
742.
8.
Перечень контактных телефонов управлений в кризисных ситуациях департаментов по чрезвычайным ситуациям столицы, областей, городов республиканского значения
(отчетный период; наименование региона; наименование управления; юридический адрес; контактный телефон)
ежегодно
до 10 января года, следующего за отчетным годом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЧС
";
строку, порядковый номер 750 изложить в следующей редакции:
"
750.
16.
Основные показатели контрольно-инспекционной деятельности Комитета по регулированию, охране и использованию водных ресурсов МВРИ
(отчетный период; вид проверки; период проведения проверки; количество проведенных проверок; количество выявленных нарушений; количество выданных предписаний; количество административных штрафов; сумма наложенных административных штрафов; сумма оплаченных административных штрафов; дополнительная информация)
раз в полугодие
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВРИ
";
строки, порядковые номера 753 и 754 изложить в следующей редакции:
"
753.
19.
Объем опасных отходов по показателям (общие показатели по Республике Казахстан)
(отчетный период; вид операции; объем отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
754.
20.
Объем неопасных отходов по показателям (общие показатели по Республике Казахстан)
(отчетный период; вид операции; объем неопасных отходов)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
";
строки, порядковые номера 756 и 757 изложить в следующей редакции:
"
756.
22.
Объем опасных отходов по показателям по столице, области, городу республиканского значения
(отчетный период; наименование региона; объем отходов; поступило от других лиц; переработано повторно/использовано; направлено на инсинерацию; обезврежено; размещено в специализированных объектах/захоронение; размещено в специализированных объектах/на полигонах ТБО; передано сторонним организациям)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
757.
23.
Объем неопасных отходов по показателям по столице, области, городу республиканского значения
(наименование региона; отчетный период; образовались; поступило от других лиц; переработано повторно/использовано; направлено на инсинерацию; обезврежено; размещено в специализированных объектах/захоронение; размещено в специализированных объектах/на полигонах ТБО; передано сторонним организациям)
ежегодно
до 31 марта года, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
МЭПР
";
строку, порядковый номер 761 изложить в следующей редакции:
"

реттік нөмірлері 429 және 430-жолдарға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 481-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірлері 529, 530 және 531-жолдарға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 598-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
598.
177.
Астананың, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың тексеру комиссиялары қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; көрсеткіштің атауы; өлшем бірлігі; есепті кезең)
тоқсан сайын
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізілгеннен кейін үш жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ЖАП
";
реттік нөмірі 742-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
742.
8.
Астананың, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың төтенше жағдайлар департаменттері дағдарыс жағдайлары басқармаларының байланыс телефондарының тізілімі
(есепті кезең; өңірдің атауы; басқарманың атауы; заңды мекенжайы; байланыс телефоны)
жыл сайын
есепті жылдан кейінгі жылдың 10 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ТЖМ
";
реттік нөмірі 750-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
750.
16.
СРИМ Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану комитеті бақылау-инспекциялық қызметінің негізгі көрсеткіштері
(есепті кезең; тексеру түрі; тексеру жүргізу кезеңі; жүргізілген тексерулер саны; анықталған бұзушылықтар саны; берілген ұйғарымдар саны; әкімшілік айыппұлдар саны; салынған әкімшілік айыппұлдар сомасы; төленген әкімшілік айыппұлдар сомасы; қосымша ақпарат)
жартыжылдықта бір рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
СРИМ
";
реттік нөмірлері 753 және 754-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
753.
19.
Қауіпті қалдықтардың көрсеткіштер бойынша көлемі (Қазақстан Республикасы бойынша жалпы көрсеткіштер)
(есепті кезең; операция түрі; қалдықтар көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
754.
20.
Қауіпті емес қалдықтардың көрсеткіштер бойынша көлемі (Қазақстан Республикасы бойынша жалпы көрсеткіштер)
(есепті кезең; операция түрі; қауіпті емес қалдықтардың көлемі)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
";
реттік нөмірлері 756 және 757-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
756.
22.
Астана, облыс, республикалық маңызы бар қала бойынша көрсеткіштер бойынша қауіпті қалдықтардың көлемі
(есепті кезең; өңірдің атауы; қалдықтардың көлемі; басқа азаматтардан түскен; қайта өңделген/пайдаланылған; инсинерацияға жіберілген; залалсыздандырылған; мамандандырылған объектілерде орналастырылған/көмілген; мамандандырылған объектілерде/ҚТҚ полигондарында орналастырылған; бөгде ұйымдарға берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
757.
23.
Астана, облыс, республикалық маңызы бар қала бойынша көрсеткіштер бойынша қауіпсіз қалдықтардың көлемі
(өңірдің атауы; есепті кезең; құрылған; басқа азаматтардан түскен; қайта өңделген/пайдаланылған; инсинерацияға жіберілген; залалсыздандырылған; мамандандырылған объектілерде/жерлеуде орналастырылған; мамандандырылған объектілерде/ҚТҚ полигондарында орналастырылған; бөгде ұйымдарға берілген)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
ЭТРМ
";
реттік нөмірі 761-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

761.
1.
Количество этнокультурных объединений, прошедших общественную аккредитацию
(наименование региона; количество этнокультурных объединений)
по итогам общественной аккредитации этнокультурных объединений
в течение 2 рабочих дней после общественной аккредитации этнокультурных объединений
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
";
строку, порядковый номер 763 изложить в следующей редакции:
"
763.
3.
Количество зарегистрированных миссионеров
(отчетный период; общее количество миссионеров; иностранные граждане; граждане Республики Казахстан)
ежеквартально
до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МКИ
";
строку, порядковый номер 815 изложить в следующей редакции:
"
815.
55.
Статистические данные об усыновленных детях (иностранными гражданами/ гражданами Республики Казахстан)
(численность населения; наименование региона; количество усыновленных детей иностранными гражданами; количество усыновленных детей гражданами Казахстана)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
";
строки, порядковые номера 817 и 818 изложить в следующей редакции:
"
817.
57.
Статистические данные о детях, находящихся под опекой (попечительством) в семьях граждан Республики Казахстан, в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество детей под опекой)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
818.
58.
Статистические данные о детях, находящихся на патронатном воспитании в семьях граждан Республики Казахстан, в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество детей на патронатном воспитании)
ежегодно
до 31 декабря года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МП
";
строки, порядковые номера 820 и 821 изложить в следующей редакции:
"
820.
60.
Количество зарегистрированных по месту жительства граждан Республики Казахстан в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество зарегистрированных по месту жительства граждан Республики Казахстан)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
821.
61.
Количество зарегистрированных и выданных разрешений иностранным гражданам и лицам без гражданства на постоянное проживание в Республике Казахстан в разрезе регионов
(численность населения; наименование региона; количество зарегистрированных и выданных разрешений иностранным гражданам и лицам без гражданства на постоянное жительство в Республике Казахстан)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МВД
";
строку, порядковый номер 831 изложить в следующей редакции:
"

761.
1.
Қоғамдық аккредитациялаудан өткен этномәдени бірлестіктердің саны
(өңірдің атауы; этномәдени бірлестіктердің саны)
этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредиттеу қорытындысы бойынша
этномәдени бірлестіктерді қоғамдық аккредиттеуден кейін екі жұмыс күні ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
";
реттік нөмірі 763-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
763.
3.
Тіркелген миссионерлердің саны
(есепті кезең; миссионерлердің жалпы саны; шетел азаматтары; Қазақстан Республикасының азаматтары)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-і күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
МАМ
";
реттік нөмірі 815-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
815.
55.
Асырап алынған балалар (шетелдік азаматтармен/Қазақстан Республикасы азаматтармен) туралы статистикалық деректер
(халық саны; өңірдің атауы; шетелдік азаматтармен асырап алған балалар саны; Қазақстан азаматтары асырап алған балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
";
реттік нөмірлері 817 және 818-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
817.
57.
Қазақстан Республикасы азаматтарының отбасыларында қорғаншылықтағы (қамқоршылықт ағы) балалар туралы өңірлер бөлінісінде статистикалық деректер
(халық саны; өңірдің атауы; қамқорлықтағы балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
818.
58.
Қазақстан Республикасы азаматтарының отбасыларында патронаттық тәрбиелеудегі балалар туралы өңірлер бөлінісінде статистикалық деректер
(халық саны; өңірдің атауы; патронаттық тәрбиедегі балалар саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 желтоқсанына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ОАМ
";
реттік нөмірлері 820 және 821-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
820.
60.
Қазақстан Республикасының өңірлер бөлінісіндегі тұрғылықты жері бойынша тіркелген азаматтардың саны
(халық саны; өңірдің атауы; тұрғылықты жері бойынша тіркелген Қазақстан Республикасы азаматтарының саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
821.
61.
Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға келген шетелдік азаматтарға мен азаматтығы жоқ адамдарға тіркелген және берілген рұқсаттардың өңірлер бөлінісіндегі саны
(халық саны; өңірдің атауы; шетелдік азаматтарға және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға тіркелген және берілген рұқсаттар саны)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ІІМ
";
реттік нөмірі 831-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

831.
1.
Сведения об инновационных грантах на коммерциализацию технологий (отчетный период; наименование гранта; сфера применения; организация, предоставляющая грант)
ежеквартально
до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МНВО
";
строку, порядковый номер 839 изложить в следующей редакции:
"
839.
9.
Инвестиции в основной капитал отрасли связи (отчетный период; наименование региона; объем инвестиций в миллионах теңге)
ежегодно
до 15 июля года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
АСПР (Бюро национальной статистики)
";
строку, порядковый номер 857 исключить;
строку, порядковый номер 860 изложить в следующей редакции:
"
860.
4.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законы
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
";
строку, порядковый номер 862 изложить в следующей редакции:
"
862.
6.
Статистические данные о количестве зарегистрированных прав (обременений) в электронном формате по Республике Казахстан и в разрезе регионов за последние 5 лет
(отчетный период; наименование региона; количество электронных регистраций прав на недвижимое имущество)
ежегодно
до 20 января года, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
";
строки, порядковые номера 888 и 889 изложить в следующей редакции:
"
888.
32.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия нотариальной деятельностью
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законы
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
889.
33.
Примерные вопросы для прохождения аттестации на право занятия адвокатской деятельностью
(список вопросов)
по мере внесения изменений в соответствующие законы
в течение двух месяцев после внесения изменений
АРМ интернет-портала открытых данных
МЮ
";
строку, порядковый номер 916 изложить в следующей редакции:
"
916.
58.
Отчет формы № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"
(отчетный период; квалификация; количество выявленных нарушений по Республике Казахстан; количество выявленных нарушений по регионам)
ежемесячно
до 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
API системы государственного органа
ГП
";
В разделе "Расшифровка аббревиатур":
"МИО – местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы;" заменить "МИО – местные исполнительные органы столицы, областей, городов республиканского значения".

831.
1.
Технологияларды коммерцияландыруға арналған инновациялық гранттар туралы мәліметтер (есепті кезең; гранттың атауы; қолдану аясы; грант беретін ұйым)
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҒЖБМ
";
реттік нөмірі 839-жолға өзгерістер орыс тілінде енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 857-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 860-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
860.
4.
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңдарға өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
";
реттік нөмірі 862-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
862.
6.
Қазақстан Республикасы бойынша және өңірлер бөлінісінде соңғы 5 жылда электрондық форматта тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) саны туралы статистикалық деректер
(есепті кезең; өңірдің атауы; жылжымайтын мүлікке құқықтарды электрондық тіркеу саны)
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарына дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
";
реттік нөмірлері 888 және 889-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
888.
32.
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңдарға өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
889.
33.
Адвокаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттаудан өтуге арналған үлгі сұрақтар
(сұрақтар тізімі)
тиісті заңдарға өзгерістердің енгізілуіне қарай
өзгертілген күннен кейін екі айдың ішінде
ашық деректер интернет-порталының АЖО
Әділетмині
";
реттік нөмірі 916-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
916.
58.
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1-ӘІ нысанды есебі
(есепті кезең; біліктілік; Қазақстан Республикасы бойынша анықталған бұзушылықтар саны; өңірлер бойынша анықталған бұзушылықтар саны)
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-ы күніне дейін
мемлекеттік органның API жүйесі
БП
";
"Аббревиатуралардың толық жазылуы" бөлімінде:
"ЖАО – облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары;" "ЖАО – астананың, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары;" болып ауыстырылсын.

2. Департаменту развития коммуникаций государства и общества Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра культуры и информации
Республики Казахстан
К. Искаков
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки и высшего
образования Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН"
Министерство искусственного
интеллекта и цифрового развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Высшая аудиторская палата
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство промышленности
и строительства Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство водных ресурсов|
и ирригации Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Национальный банк|
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мемлекет пен қоғам коммуникацияларын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрінің
міндетін атқарушы
Қ. Ысқақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Жасанды интеллект және
цифрлық даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Жоғары аудиторлық палатасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Орталық сайлау комиссия
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Стретегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары және ирригация
Министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық банкі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі