Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Панфиловского района
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 26 февраля 2026 года № 8-55-241
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель Панфиловского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Панфиловского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е.Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "26" февраля 2026 года № 8-55-241
Проект (схема) зонирования земель Панфиловского района
Приложение 2 к решению Панфиловского районного маслихата от "26" февраля 2026 года № 8-55-241
Проект (схема) зонирования земель города Жаркент

Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 ақпандағы № 8-55-241 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасын) осы шешімнің 1,2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е.Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы " 26 " ақпандағы № 8-55-241 шешіміне1-қосымша
Панфилов ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Панфилов аудандық мәслихатының 2026 жылғы " 26 " ақпандағы № 8-55-241 шешіміне 2-қосымша
Жаркент қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)