О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 26 декабря 2025 года № 48-264 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 29 апреля 2026 года № 53-289
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 48-264 следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 618 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 169 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 449 241 тысяча тенге;
2) затраты 664 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 45 763 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 45 763 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.".
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 246 942 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 209 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 942 тысячи тенге;
2) затраты 388 162 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 141 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 141 220 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан
Приложение 1
к решению Талдыкорганского
городского маслихата от
"29" апреля 2026 года № 53-289
Приложение 1
к решению Талдыкорганского
городского маслихата от
"26" декабря 2025 года № 48-264
Бюджет Еркинского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-264 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 53-289 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-264 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 618 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 169 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 449 241 мың теңге;
2) шығындар 664 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 45 763 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 45 763 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".
"2. 2026-2028 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 246 942 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 209 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 37 942 мың теңге;
2) шығындар 388 162 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 141 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 141 220 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан
Талдықорған қалалық
мәслихатының 2026 жылғы
"29" сәуірдегі № 53-289
шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қалалық
мәслихатының 2025 жылғы
"26" желтоқсандағы № 48-264
шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер