О внесении изменений в решение XLII сессии Улытауского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 255 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 23 февраля 2026 года № 263
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2026-2028 годы" от 31 декабря 2025 года №255 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 211 527 тысяч тенге;
2) затраты – 257 625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 045 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 045 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 358 305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 299 149 тысяч тенге;
2) затраты – 408 571 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50 266 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 266 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 266 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

Ұлытау аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 31 желтоқсандағы XLII сессиясының "2026-2028 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 255 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 ақпандағы № 263 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арнаған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2025 жылғы 31 желтоқсандағы №255 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 211 527 мың теңге;
2) шығындар – 257 625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27045 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27045 мың теңге.
2. 2026-2028 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 358 305 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 59 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 299 149 мың теңге;
2) шығындар – 408 571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 266 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 266 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 266 мың теңге.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: