Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2026 год
Постановление акимата области Ұлытау от 15 мая 2026 года № 45/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2026 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2026 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение №1 к постановлению
акимата области Ұлытау
от "15" мая 2026 года
№ 45/01
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических), а также нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретҰнных у продавцов удобрений, и объҰмы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2026 год
Вид удобрения
Содержание
Норма субс.
Ед. изм.
AGRIKER AMIN B
B-13.5% Свободные L-аминокислоты-1,3%
2327
литр
AGRIKER Amin Zn
Zn-10,5%, Свободные L-аминокислоты -7.5%
1984
литр
AGRIKER Aqua
Общий фосфор (P205)-17.5% Общий азот (N)-3.5%
2000
литр
AGRIKER BLOOM
Общий азот (N)-3.0%, Общий фосфор (P2O5)-9,0%, Бор (B)-1,2%, Общий калий (K2O)-0,5%, Молибден (Mo)-0,24%, Свободные L-аминокислоты-3,5%
2857
литр
AGRIKER FRUIT
Общий калий (K2O)-24,0%, Бор (B)-0,25%
2593
литр
AGRIKER Grow
Общий азот (N)-6.0%, Zn-0,9%, Mn-0.6%, B-0,12%, Fe-0,12%, Cu-0,12%, Mo-0,025%, Свободные L-аминокислоты-10%

2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2026 жылғы 15 мамырдағы № 45/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 - бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдігінің
2026 жылғы "15" мамырдағы
№45/01 қаулысына 1 қосымша
2026 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Cубсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың әсер етуші заттардың құрамы,%
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
AGRIKER AMIN B
B-13,5% Еркін L-аминқышқылдары — 1,3%
2327
литр
AGRIKER Amin Zn
Zn — 10,5%, Еркін L-аминқышқылдары — 7,5%
1984
литр
AGRIKER Aqua
Жалпы фосфор (P₂O₅) — 17,5%, Жалпы азот (N) — 3,5%
2000
литр
AGRIKER BLOOM
Жалпы азот (N) — 3,0%, Жалпы фосфор (P₂O₅) — 9,0%, Бор (B) — 1,2%, Жалпы калий (K₂O) — 0,5%, Молибден (Mo) — 0,24%, Еркін L-аминқышқылдары — 3,5%
2857
литр
AGRIKER FRUIT
Жалпы калий (K₂O) — 24,0%, Бор (B) — 0,25%
2593
литр
AGRIKER Grow
Жалпы азот (N) — 6,0%, Zn — 0,9%, Mn — 0,6%, B — 0,12%, Fe — 0,12%, Cu — 0,12%, Mo — 0,025%, Еркін L-аминқышқылдары — 10%

2441
литр
AGRIKER N
Общий азот (N)-23% Свободные L-аминокислоты -2,3% Zn-0.12%,Fe-0.12%
1883
литр
AGRIKER NO SAL
Общий азот (N)-12.5%, кальций (CaO)-14,0%
2132
литр
AGRIKER PK
Общий фосфор (P205)-42.0% , Общий калий (K2O)-28.0%
2905
литр
AGRIKER ROOT
Общий азот (N)-6.5%, Общий калий (K2O)-1,2%, Железо Fe-0,6%, Медь (Cu)-0,06%, Бор (B)-0,06%, Цинк (Zn)-0,18%, Марганец (Mn)-0.35%
2617
литр
AGRIKER Seed
Общий азот(N)-3.5%, Свободные L- аминокислоты-7,5%
2817
литр
AGRIKER TERRA
Общий азот (N)-5,5%, Общий фосфор (P2O5) -1,2%, Общий калий (K2O)-1,2%
1644
литр
AGRIKER Top
Общий азот (N)-8.5%, Аммиачный азот-4,25%, Органический Азот-4,25%, Свободные L-аминокислоты-15%
2227
литр
AgroArgentum® Forte
N- 9, P-6
165000
литр
ALERG
N-5,206, K2O-4,731, P2O5-6,758, B-0,101, Fe-0,147, Zn-0,101, Mn-0,109, C-3,199
3750
литр
ALGAROST
Органическое вещество – 45%, Свободные аминокислоты - 25%, Органический углерод - 25%, Общий азот (N) - 6.1%, Органический азот (N) - 3,8%, Мочевинный азот (N) - 0.9%, Аммиачный азот (N) - 1.0%, Нитратный азот (N) - 0.4%, Водорастворимый марганец (Мn) - 1.0, Водорастворимый цинк (Zn) - 1.0
6696
литр
Al-Karal herb
Гумат калия-2,гуминовые кислоты-36,5,фульвовые кислоты-63,5,N-45.P-54.6.K-29.1.Fe-31.5.CA-97.6.Mn-0.11.Cu-0.42.Mo-0.24
893
литр
AmcoCorn
N-13%, Mn-5%, Zn-5%
1293
килограмм
Amcolon 0-0-50
K2SO4
600
килограмм
Amcolon 13-40-13+TE
Азот 13%, Фосфор 40%, калий 13%, микроэлементы
1125
килограмм
Amcolon 16-8-24
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%
750
килограмм
Amcolon 20-20-20+TE
N-20, P-20, K-20 микроэлеиенты
875
килограмм
Amco Potato
Азот (N) - 14% Фосфор (P2O5) - 25% Оксид калия (К2О) - 13% Оксид магния (MgO) - 3,2% Цинк (Zn) - 1,8% Серный ангидрид (SО3) - 12,5%
1509
килограмм
Amco Sugar Beet
MgO-3%, Mn-3%, B-11%
1500
килограмм
AMINOQUELANT Fe
Свободные аминокислоты - 5, Fe - 5, N - 2
7931
литр
AMINOTOP
N-31,4, K2O-21, С-17,4, P2O5-6,758, Cu-7,04, Ni-0,41, Zn-4,44, Cr-55,5
3000
литр
Amino Zinc
Органический азот 1,2%, Цинк 12%, аминокислоты 7,5%
1500
литр
Amkofert 5-70-3
Азот - 5% Фосфор - 70 % Калий - 3 %
литр
Besroute
Общие аминнокислоты - 453,2 г/л Свободные аминокислоты - 9,5 г/л Азот (N) - 79 г/л
7400
литр
Besular
Общие аминнокислоты - 423,55 г/л Свободные аминокислоты - 139,29 г/л Азот (N) - 71 г/л Цинк + Бор - 21,9 г/л
6800
литр
ENGROS
N-8,09, B-0,22, Zn-0,15, CaO-1,92, C-8,77
4000
литр
Fertimark Kmg 50:2
K-50, Mg-2
150000
тонна
FOLCROP B-Mo
N аммиачный– 6,4%, В в/р – 6,4%, Мо в/р – 0,21%, аминокислоты - 12,28%
2658
литр
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v

2441
литр
AGRIKER N
Жалпы азот (N) — 23%, Еркін L-аминқышқылдары — 2,3%, Zn — 0,12%, Fe — 0,12%
1883
литр
AGRIKER NO SAL
Жалпы азот (N) — 12,5%, Кальций (CaO) — 14,0%
2132
литр
AGRIKER PK
Жалпы фосфор (P₂O₅) — 42,0%, Жалпы калий (K₂O) — 28,0%
2905
литр
AGRIKER ROOT
Жалпы азот (N) — 6,5%, Жалпы калий (K₂O) — 1,2%, Темір (Fe) — 0,6%, Мыс (Cu) — 0,06%, Бор (B) — 0,06%, Цинк (Zn) — 0,18%, Марганец (Mn) — 0,35%
2617
литр
AGRIKER Seed
Жалпы азот (N) — 3,5%, Еркін L-аминқышқылдары — 7,5%
2817
литр
AGRIKER TERRA
Жалпы азот (N) — 5,5%, Жалпы фосфор (P₂O₅) — 1,2%, Жалпы калий (K₂O) — 1,2%
1644
литр
AGRIKER Top
Жалпы азот (N) — 8,5%, Аммиактық азот — 4,25%, Органикалық азот — 4,25%, Еркін L-аминқышқылдары — 15%
2227
литр
AgroArgentum® Forte
N- 9, P-6
165000
литр
ALERG
N-5,206, K2O-4,731, P2O5-6,758, B-0,101, Fe-0,147, Zn-0,101, Mn-0,109, C-3,199
3750
литр
ALGAROST
Органикалық зат — 45%, Еркін аминқышқылдары — 25%, Органикалық көміртек — 25%, Жалпы азот (N) — 6,1%, Органикалық азот (N) — 3,8%, Мочевиндік азот (N) — 0,9%, Аммиактық азот (N) — 1,0%, Нитраттық азот (N) — 0,4%, Суда еритін марганец (Mn) — 1,0%, Суда еритін цинк (Zn) — 1,0%
6696
литр
Al-Karal herb
Калий гуматы — 2%, Гумин қышқылдары — 36,5%, Фульв қышқылдары — 63,5%, N — 45%, P — 54,6%, K — 29,1%, Fe — 31,5%, Ca — 97,6%, Mn — 0,11%, Cu — 0,42%, Mo — 0,24%
893
литр
AmcoCorn
N-13%, Mn-5%, Zn-5%
1293
килограмм
Amcolon 0-0-50
K2SO4
600
килограмм
Amcolon 13-40-13+TE
Азот 13%, Фосфор 40%, калий 13%, микроэлементы
1125
килограмм
Amcolon 16-8-24
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%
750
килограмм
Amcolon 20-20-20+TE
N-20, P-20, K-20 микроэлементтер
875
килограмм
Amco Potato
Азот (N) — 14%, Фосфор (P₂O₅) — 25%, Калий оксиді (K₂O) — 13%, Магний оксиді (MgO) — 3,2%, Цинк (Zn) — 1,8%, Күкірт ангидриді (SO₃) — 12,5%
1509
килограмм
Amco Sugar Beet
MgO-3%, Mn-3%, B-11%
1500
килограмм
AMINOQUELANT Fe
Еркін аминқышқылдары — 5%, Fe — 5%, N — 2%
7931
литр
AMINOTOP
N-31,4, K2O-21, С-17,4, P2O5-6,758, Cu-7,04, Ni-0,41, Zn-4,44, Cr-55,5
3000
литр
Amino Zinc
Органикалық азот — 1,2%, Цинк — 12%, Аминқышқылдары — 7,5%
1500
литр
Amkofert 5-70-3
Азот - 5% Фосфор - 70 % Калий - 3 %
литр
Besroute
Жалпы аминқышқылдары — 453,2 г/л, Еркін аминқышқылдары — 9,5 г/л, Азот (N) — 79 г/л
7400
литр
Besular
Жалпы аминқышқылдары — 423,55 г/л, Еркін аминқышқылдары — 139,29 г/л, Азот (N) — 71 г/л, Цинк + Бор — 21,9 г/л**
6800
литр
ENGROS
N-8,09, B-0,22, Zn-0,15, CaO-1,92, C-8,77
4000
литр
Fertimark Kmg 50:2
K-50, Mg-2
150000
тонна
FOLCROP B-Mo
N аммиачный– 6,4%, В в/р – 6,4%, Мо в/р – 0,21%, аминокислоты - 12,28%
2658
литр
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v

2363
литр
FOLCROP COMBI
B в/р – 0,38%, Mo в/р – 0,1%, в/р хелаты Fe – 5,1%, Mn – 2,5%, Cu -0,15%, Zn – 0,6%
2166
литр
FOLCROP STIM
Nобщ – 8,06%, аминокислоты – 10,08%, органическое вещество, стимуляторы – 13,4%
6586
литр
FOLCROP TITAN
N аммиачный и нитратный – 6,0%, СаО – 4,09%, SO3 – 2,31%, В – 0,26%, MgО – 0,29%, аминокислоты - 17,16%, органическое вещество – 0,38%
2903
литр
FORCROP GOLDEN 10-14-4
Nобщ – 10,36%,Р2О5 – 14,24%, К2О – 3,88%, MgО в/р – 0,38%, В в/р – 0,14%, Мn – 0,97%, Zn – 0,67%, аминокислоты - 10,61%
2560
литр
FORCROP K35
K2O-35,00%w/v
3001
литр
FORCROP KAMIN
K2O-36,00% w/v, свободные аминокислоты-10,61% w/v
2314
литр
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3444
литр
Fostank
Протеины A-PROTEIN (Enzymatic hydrolysis of proteins) - 400 г/л Zn - 5 г/л В - 15 г/л Fe - 1 г/л N - 6 г/л
8000
литр
Fruitbooster +
свободные аминокислоты-11,55%w/v, N-3,46%w/v, K2O-1,96%w/v, B-1,15%w/v, Mo-0,11%w/v, экстракт водорослей-9,47%w/v
5690
литр
Haifa KCI SG 0-0-61
KCI SG 0-0-61
550000
тонна
Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, Р2О5-44
тонна
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
499000
тонна
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
Общий азот (N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1558
килограмм
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
Общий азот (N) – 20 %, Р2О5 – 20 %, К2О – 20 %
1627
килограмм
Kitower
Твердые протеины - 272 г/л Органическое вещество - 210 г/л Олигосахариды хитозана - 21,0 г/л Mg - 21,0 г/л Zn - 10,5 г/л N - 22,8 г/л
10200
литр
Mikrom 15-0-5+9 MgO+TE
Общий азот (N) – 15 %, К2О – 5 %, MgO – 9%, B – 0,1 %, Mn – 5 %, Zn- 4 %
2044
килограмм
Molibor
Mo - 2%, B - 5%
2456
литр
Multicote™ Формулы: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12; P2O5-32; K2O-5
1450000
тонна
Multicote™ Формулы: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15; P2O5-7; K2O-15
1450000
тонна
Multicote™ Формулы: Multicote 18-6-12+ME
N-18; P2O5-6; K2O-12
1450000
тонна
Nano Silica
NH2-15,6; SiO2-2,25
7750
литр
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3, P-7, K-37, MgO-2, микроэлементы
200000
тонна
Novalon 13-40-13+ME
N-13, P-40, K-13, микроэлементы
200000
тонна
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19, P-19, K-19, MgO-2, микроэлементы
200000
тонна
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9, P-12, K-40, MgO-0,5, микроэлементы
200000
тонна
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10, P-45, K-15, MgO-0,5, микроэлементы
200000
тонна
Novalon Foliar 20-20-20+0,5MgO+ME
N-20, P-20, K-20, MgO-0,5, микроэлементы
200000
тонна
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+ME
N-29, N-11, K-11, MgO-0,5, микроэлементы
200000
тонна
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125

2363
литр
FOLCROP COMBI
B в/р – 0,38%, Mo в/р – 0,1%, в/р хелаты Fe – 5,1%, Mn – 2,5%, Cu -0,15%, Zn – 0,6%
2166
литр
FOLCROP STIM
Жалпы азот (N) — 8,06%, Аминқышқылдары — 10,08%, Органикалық заттар, стимуляторлар — 13,4%
6586
литр
FOLCROP TITAN
Аммиактық және нитраттық азот (N) — 6,0%, СаО — 4,09%, SO₃ — 2,31%, Бор (B) — 0,26%, MgO — 0,29%, Аминқышқылдары — 17,16%, Органикалық заттар — 0,38%**
2903
литр
FORCROP GOLDEN 10-14-4
Nобщ – 10,36%,Р2О5 – 14,24%, К2О – 3,88%, MgО в/р – 0,38%, В в/р – 0,14%, Мn – 0,97%, Zn – 0,67%, аминокислоттар - 10,61%
2560
литр
FORCROP K35
K2O-35,00%w/v
3001
литр
FORCROP KAMIN
K₂O — 36% m/v, Еркін аминқышқылдары — 10,61% w/v
2314
литр
FOSCROP K
P₂O₅-42,00%w/v, K₂O-28,00%w/v
3444
литр
Fostank
Протеиндер A-PROTEIN (Протеиндердің ферментативті гидролизі) — 400 г/л, Zn — 5 г/л, Бор (B) — 15 г/л, Fe — 1 г/л, N — 6 г/л
8000
литр
Fruitbooster +
Еркін аминқышқылдары — 11,55% w/v, N — 3,46% w/v, K₂O — 1,96% w/v, Бор (B) — 1,15% w/v, Mo — 0,11% w/v, Суші сығындысы — 9,47% w/v
5690
литр
Haifa KCI SG 0-0-61
KCI SG 0-0-61
550000
тонна
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
499000
тонна
IDROFLORAL PLUS 15-5-30
жалпы азот (N) – 15%, Р2О5 – 5 %, К2О – 30%, MgO – 3%
1558
килограмм
IDROFLORAL PLUS 20-20-20
жалпы азот (N) – 20 %, Р2О5 – 20 %, К2О – 20 %
1627
килограмм
Kitower
Қатты протеиндер — 272 г/л, Органикалық заттар — 210 г/л, Хитозан олигосахаридтері — 21,0 г/л, Mg — 21,0 г/л, Zn — 10,5 г/л, N — 22,8 г/л
10200
литр
Mikrom 15-0-5+9 MgO+TE
Жалпы азот (N) — 15%, K₂O — 5%, MgO — 9%, Бор (B) — 0,1%, Mn — 5%, Zn — 4%
2044
килограмм
Molibor
Mo - 2%, B - 5%
2456
литр
Multicote™ Формулалар: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12; P2O5-32; K2O-5
1450000
тонна
Multicote™ Формулалар: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15; P2O5-7; K2O-15
1450000
тонна
Multicote™ Формулалар: Multicote 18-6-12+ME
N-18; P2O5-6; K2O-12
1450000
тонна
Nano Silica
NH2-15,6; SiO2-2,25
7750
литр
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3, P-7, K-37, MgO-2, Микроэлементтер
200000
тонна
Novalon 13-40-13+ME
N-13, P-40, K-13, микроэлементтер
200000
тонна
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19, P-19, K-19, MgO-2, микроэлементтер
200000
тонна
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9, P-12, K-40, MgO-0,5, микроэлементтер
200000
тонна
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10, P-45, K-15, MgO-0,5, микроэлементтер
200000
тонна
Novalon Foliar 20-20-20+0,5MgO+ME
N-20, P-20, K-20, MgO-0,5, микроэлементтер
200000
тонна
Novalon Foliar 29-11-11+0,5MgO+ME
N-29, N-11, K-11, MgO-0,5, микроэлементтер
200000
тонна
NPS 20:20 + BMZ(aa)
N — 20%, P₂O₅ — 20%, S — 14%, Бор (B) — 0,015%, Mn — 0,001%, Zn — 0,025%, Еркін аминқышқылдарының массалық үлесі — 0,125%

200000
тонна
N.S.Z. 26
Общий азот (N) – 26 %, SO3 -13 %, Zn – 0,01 %
1838
литр
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
200000
тонна
Poly Milat
Свободные аминокислоты - 120,2 г/л Азот (N) - 165,4 г/л Ca - 33,2 г/л
7500
литр
Poly React
Протеин - 280 г/кг EDTA кальций динатрий - 220 г/кг Аминокислоты - 200 г/кг Ca - 100 г/кг N - 100 г/кг Mg - 30 г/кг Na - 30 г/кг
8000
килограмм
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
RADIX CAL
СаО – 14,96%, N нитратный – 6,93%, Fe – 0,02% органические кислоты 163 г/л
1921
литр
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4720
литр
RAISE
Азот общий. % (В т.ч. мочевинный азот. %) - 15%, Бор. % - 0.05%, Водорастворимый кальций, % - 12 %, Вода - остальное
3125
литр
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10182
литр
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3065
литр
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3794
литр
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
3065
литр
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограмм
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
12500
литр
Searole
Альгиновая кислота -196,55 г/л Органическое вещество - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л
5200
литр
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2148
литр
SPON
N-8,148, C-10,103
3750
литр
THERAPY
Азот (N) - 18%; Азот мочевины (NH2-H) - 18%
литр
Trio
B - 3%, MgO- 7%, Zn- 2%, Mo-0,05%
2143
литр
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200000
тонна
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
200000
тонна

200000
тонна
N.S.Z. 26
жалпы азот (N) – 26 %, SO3 -13 %, Zn – 0,01 %
1838
литр
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
200000
тонна
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
200000
тонна
Poly Milat
Еркін аминқышқылдары — 120,2 г/л, Азот (N) — 165,4 г/л, Ca — 33,2 г/л
7500
литр
Poly React
Протеин — 280 г/кг, EDTA кальций динатрий — 220 г/кг, Аминқышқылдары — 200 г/кг, Ca — 100 г/кг, N — 100 г/кг, Mg — 30 г/кг, Na — 30 г/кг
8000
килограмм
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
5213
литр
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
11911
литр
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
3050
литр
RADIX CAL
CaO — 14,96%, Нитраттық азот (N) — 6,93%, Fe — 0,02%, Органикалық қышқылдар — 163 г/л
1921
литр
RADIX TIM FORTE+
N — 3,72% w/v, P₂O₅ — 11,08% w/v, K₂O — 4,08% w/v, Zn — 0,50% w/v, Mn — 0,20% w/v, Бор (B) — 0,20% w/v, Mo — 0,02% w/v, Fe — 0,09% w/v, Еркін аминқышқылдары — 5,76% w/v
4720
литр
RAISE
Жалпы азот % (оның ішінде мочевиндік азот %) — 15%, Бор % — 0,05%, Суда еритін кальций % — 12%, Су — қалған бөлік
3125
литр
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
10182
литр
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
3065
литр
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3794
литр
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
3065
литр
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4750
килограмм
Searent
Альгин қышқылы — 37,38 г/кг, Аминқышқылдары — 5,6 г/кг, Органикалық заттар — 43,8 г/кг, N — 1,49 г/кг, K₂O — 20,64 г/кг, Ca — 0,26 г/кг, Mg — 0,58 г/кг, Бор (B) — 0,56 г/кг, Zn — 0,53 г/кг, Fe — 0,64 г/кг
12500
литр
Searole
Альгин қышқылы — 196,55 г/л, Органикалық заттар — 508,76 г/л, K₂O — 118,29 г/л, N — 0,52 г/л, Ca — 0,05 г/л, Mg — 0,1 г/л
5200
литр
SINERGON 2000
Азот – 6%, Углерод – 25,2 %
2148
литр
SPON
N-8,148, C-10,103
3750
литр
THERAPY
Азот (N) — 18%, Мочевиндік азот (NH₂-H) — 18%
литр
Trio
B - 3%, MgO- 7%, Zn- 2%, Mo-0,05%
2143
литр
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200000
тонна
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
200000
тонна

2673
литр
Агрохимикат Минеральные удобрения Фолирус О марки: Фолирус Цинк
%: Zn-150
2279
литр
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3170
литр
Агрохимикат Фолирус Лиственное марки: Фолирус Дуо
%: Органика - 788.9, N-45.1, P-22.5, K-22.5, Cu-2.8, Fe-0.2, Zn-0.1
5281
литр
Агрохимикат Фолирус Универсал, марки: Фолирус Универсал 15:39:15
N-15, P-39, K-15, Mn-0.04, Cu-0.01, Fe-0.08, B-0.03, Zn-0.02, Mo-0.004, Глицин-0.7, L-глутамин-0.2, L-аргинин-0.05, L-валин-0.03, L-триптофан-0.02
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Универсал, марки: Фолирус Универсал 20:20:20
%: N-20, P-20, K-20, Mg-0.2, Mn-0.04, Cu-0.01, Fe-0.08, B-0.03, Zn-0.02, Mo-0.004, Глицин-1.4, L-глутамин-0.4, L-аргинин-0.1, L-валин-0.06, L-триптофан-0.04
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Универсал, марки: Фолирус Универсал 5:23:35
%: N-5, P-23, K-35, Mg-0.1, Mn-0.04, Cu-0.01, Fe-0.08, B-0.03, Zn-0.02, Mo-0.004, Глицин-0.7, L-глутамин-0.2, L-аргинин-0.05, L-валин-0.03, L-триптофан-0.02
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Эликсир, марки: Фолирус Эликсир Мультимикс
N-156%, P-104%, Mg-14.3%, Mn-10.4%, Cu-15.6%, Fe-1.3%, B-11.7%, Zn-13%, Mo-0.02%, Co-0.08%
2805
литр
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
1450000
тонна
Аммиак безводный сжиженный
Аммиак-99,6-99,9
87250
тонна
Аммоний кальций нитрат марки А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
187500
тонна
Аммоний кальций нитрат марки, В
N-15.5%, Cao-26.6%
187500
тонна
Аммоний кальций нитрат марки, Д
N-15.5%, CaO-26.6%
187500
тонна
Аммофос
N-10, P-46
120000
тонна
Аммофос
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
120000
тонна
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
120000
тонна
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
120000
тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
120000
тонна
Аммофос высший сорт
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос марки 10:33
N-10%, P-33%
120000
тонна
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
120000
тонна
Аммофос марки 10:39
N-10, P-39
120000
тонна
Аммофос марки 11:42
N-11, P-42
120000
тонна
Аммофос, марки: 12:39
N-12, P-39
120000
тонна
Аммофос плюс
N-10%, Р-46%, MgO-2%, S-2%
120000
тонна
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000
тонна
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)

2673
литр
Агрохимикат Минералды тыңайтқыштар Фолирус О марки: Фолирус Цинк
%: Zn-150
2279
литр
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3170
литр
Агрохимикат Фолирус Лиственное марки: Фолирус Дуо
%: Органика - 788.9, N-45.1, P-22.5, K-22.5, Cu-2.8, Fe-0.2, Zn-0.1
5281
литр
Агрохимикат Фолирус Универсал, марка: Фолирус Универсал 15:39:15
N — 15%, P — 39%, K — 15%, Mn — 0,04%, Cu — 0,01%, Fe — 0,08%, Бор (B) — 0,03%, Zn — 0,02%, Mo — 0,004%, Глицин — 0,7%, L-глутамин — 0,2%, L-аргинин — 0,05%, L-валин — 0,03%, L-триптофан — 0,02%
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Универсал, марка: Фолирус Универсал 20:20:20
%: N-20, P-20, K-20, Mg-0.2, Mn-0.04, Cu-0.01, Fe-0.08, B-0.03, Zn-0.02, Mo-0.004, Глицин-1.4, L-глутамин-0.4, L-аргинин-0.1, L-валин-0.06, L-триптофан-0.04
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Универсал, марка: Фолирус Универсал 5:23:35
%: N-5, P-23, K-35, Mg-0.1, Mn-0.04, Cu-0.01, Fe-0.08, B-0.03, Zn-0.02, Mo-0.004, Глицин-0.7, L-глутамин-0.2, L-аргинин-0.05, L-валин-0.03, L-триптофан-0.02
2541
килограмм
Агрохимикат Фолирус Эликсир, марка: Фолирус Эликсир Мультимикс
N-156%, P-104%, Mg-14.3%, Mn-10.4%, Cu-15.6%, Fe-1.3%, B-11.7%, Zn-13%, Mo-0.02%, Co-0.08%
2805
литр
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
1450000
тонна
Аммиак безводный сжиженный
Аммиак-99,6-99,9
87250
тонна
Аммоний кальций нитрат марка А Премиум
N-15.5%, CaO-26.6%
187500
тонна
Аммоний кальций нитрат марка, В
N-15.5%, Cao-26.6%
187500
тонна
Аммоний кальций нитрат марка, Д
N-15.5%, CaO-26.6%
187500
тонна
Аммофос
N-10, P-46
120000
тонна
Аммофос
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос 12-52
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
120000
тонна
АММОФОС 12:52+BMZ
N-12, P2O5-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
120000
тонна
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
**N — 12%, P₂O₅ — 52%, Бор (B) — 0,015%, Mn — 0,001%, Zn — 0,025%, Еркін аминқышқылдарының массалық үлесі — 0,125%**
120000
тонна
АММОФОС 12:52+Zn
N-12, P2O5-52, Zn-0,21
120000
тонна
Аммофос жоғары сорт
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос марка 12-52
N-12, P-52
120000
тонна
Аммофос марка 10:33
N-10%, P-33%
120000
тонна
Аммофос марка 10:36
N-10, P-36
120000
тонна
Аммофос марка 10:39
N-10, P-39
120000
тонна
Аммофос марка 11:42
N-11, P-42
120000
тонна
Аммофос, марка: 12:39
N-12, P-39
120000
тонна
Аммофос плюс
N-10%, Р-46%, MgO-2%, S-2%
120000
тонна
Бесхлорное кешенді Минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500000
тонна
БИГУС
25 г/л қышқыл бойынша гумин қышқылдарының калий тұздары (фульв қышқылдары, флавоноидтар, фитостериндер, каротиноидтар, аминқышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наношкалалық көміртек)

1000
литр
Витазим (Vitazyme)
Винасса, экстракт водорослей, вода – 99% ДиКалий оксид, Хелат железа Fe-EDTA, Хелат меди Cu-EDTA, Хелат цинка Zn-EDTA – 1%
7744
литр
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
200000
тонна
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
200000
тонна
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
200000
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5250
литр
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-2,0
5250
литр
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3000
литр
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
Гумат-Антистресс
Азот (N) общий 0,32, калий (K2O) комплекс с агентом 1,5, гуминовые и фульвовые кислоты 1,0, pH 8,5-9,5
1379
литр
Гумат Калия
К2О-12
365
килограмм
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-1,75-2,5%)
665
литр
Гуминовое удобрение марки F-100

1000
литр
Витазим (Vitazyme)
Винасса, теңіз балдырлары сығындысы, су — 99%, K₂O, Темір хелаты Fe-EDTA, Мыс хелаты Cu-EDTA, Цинк хелаты Zn-EDTA — 1%
7744
литр
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 15:15:30 + 1,5 MgO + МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы маркасы: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы 3:11:38+4MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-4, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Gross Денсаулық
L-a-аминқышқылдары — 8%, Фитогормондар — 75 ppm
5250
литр
ГРОС Квицелиум
Fe — 2,4%, Mn — 0,6%, Бор (B) — 0,24%, Zn — 0,6%, Cu — 0,6%, Mo — 0,02%, L-a-аминқышқылдары — 2,0%
5250
литр
ГРОС Корнерост
N — 3%, P₂O₅ (фосфит) — 5%, K₂O — 3%, L-a-аминқышқылдары — 3%, Фитогормондар — 22 ppm
3000
литр
ГРОС Фосфито –NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250
литр
Гумат-Антистресс
Жалпы азот (N) — 0,32%, Калий (K₂O) агентпен кешенді — 1,5%, Гуминдік және фульв қышқылдары — 1,0%, pH — 8,5–9,5
1379
литр
Гумат Калия
К2О-12
365
килограмм
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-1,75-2,5%)
665
литр
Гуминовое тыңайтқыштар маркасы F-100

Гуминовый кислота 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1800
литр
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Актив
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2279
литр
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Макси
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
2279
литр
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Премиум
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
2279
литр
Жидкие комплексные минеральные удобрения Фолирус Х марки: Фолирус Стимул
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
2279
литр
Жидкое азотное удобрение марки КАС-28
N-28
95000
тонна
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5750
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Диформы" марки "Диформа БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4473
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
2925
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2495
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1625
литр
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда Р"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр
Жидкое минеральное удобрение "PlantoBor"
Бор – не менее 10,5%, Азот – не менее 3,5%
3125
литр
Жидкое минеральное удобрение "ВИТАНОЛЛ" марки N

Гумин қышқылы 12-14, P-8,5, K-8, N-3,2, MG-0,5, B-0,55, ЭДТА F6%-4, ЭДТА Cu 11%-0,4, ЭДТА Zn 11%-0,8, ЭДТА Mn 13%-0,4
1800
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Folirus Х маркасы: Folirus Актив
%: N-354, Mg-19.7, Mn-13.1, Cu-2.6, Fe-2.6, B-2.6, Zn-0.13, Mo-0.07
2279
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Folirus Х маркасы: Folirus Макси
%: N-146, P-48.7, K-73, Mg-2.4, S-74.8, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.24, Zn-0.06, Mo-0.06
2279
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Folirus Х маркасы: Folirus Премиум
%: N-126.6, P-126.6, K-126.6, Mg-0.13, Mn-0.13, Cu-0.13, Fe-0.13, B-0.26, Zn-0.08
2279
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыштар Folirus Х маркасы: Folirus Стимул
%: N-73, P-146, K-73, Mg-0.12, Mn-0.12, Cu-0.12, Fe-0.12, B-0.12, Zn-0.61, Mo-0.06
2279
литр
Сұйық азотты тыңайтқыш маркасы КАС-28
N-28
95000
тонна
Сұйық кешенді микро тыңайтқыш "Silver Mix"
Күміс (Ag) — 0,3±0,1%, Азот (N) — 0,46±0,1%, Бор (B) — 0,33±0,1%, Мыс (Cu) — 0,45±0,1%, Цинк (Zn) — 0,8±0,3%, Марганец (Mn) — 0,8±0,2%, Молибден (Mo) — 0,1±0,04%, Кобальт (Co) — 0,03±0,01%
5750
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Volski DiforМs" маркасы "DiforМ БорМолибден"
B-7,5, Mo-3,0, N-4,9
4473
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Volski Микрокешен" маркасы "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Volski Микрокешен" маркасы "Микроэл"
Cu: 0,6, Zn: 1,3, В: 0,15, Mn: 0,31, Fe: 0,3, Mo: 0,2, Со: 0,08, Se:0,009, Cr:0,001, Ni: 0,006, Li: 0,04, N: 0,4, K2О: 0,03, SО3:5,7, MgО: 1,32
2925
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Volski Микрокешен" маркасы "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2495
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Strada" маркасы "Strada N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Strada" маркасы "Strada K"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001
1625
литр
Сұйық кешенді минералды тыңайтқыш "Strada" маркасы "Strada P"
N-5,0, P2O5-18,0, K2O-4,8, SO3-0,9, MgO-0,19, Mn-0,057, Zn-0,17, В-0,02, Mo-0,055, Fe-0,08, Cu-0,08, Co-0,01, Se-0,0016
2800
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "PlantoBor"
Бор — кемінде 10,5%, Азот — кемінде 3,5%
3125
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "VITANOLL" маркасы N

N-26. SO3-9. Mg-0.05. B-0.03. CU-0.03. Mn-0.03. Zn-0.03
1285
литр
Жидкое минеральное удобрение "ВИТАНОЛЛ" марки NP
N-9, P2O5-27, SO3-0,05, Mg-0,05, В-0,03, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,03
1658
литр
Жидкое минеральное удобрение "ВИТАНОЛЛ" марки PK
P2O5-15, K2O-18, SO3-0.05, Mg-0.05, B-0.03, Cu-0.03, Mn-0.03, Zn-0.03
1658
литр
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010
литр
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2650
литр
Жидкое минеральное удобрение "ЗероМаксФос"
Р2О5 - 3,7%, К2О - 5,8%, Mo-0,13%, Se-0,043 мг/дм3, коллоидное серебро 500 мг/л+полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л
4650
литр
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
B-150; N-50
4125
литр
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Калий
Азот 37,1 г/л, Фосфор 45,5 г/л, Калий 109,2 г/л, Магний 3,5 г/л, Железо 0,42 г/л, Медь 0,84 г/л, Цинк 0,56 г/л, Марганец 0,56 г/л, Молибден 0,105 г/л, Кобальт 0,14 г/л, Сера 31,5 г/л, Селен 0,021 г/л, Бор 0,14 г/л
5100
литр
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
95000
тонна
Калий хлористый
K-60
142857
тонна
Калий хлористый
K2O-60
142857
тонна
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
Карбамид + BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
98214
тонна
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
98214
тонна
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
98214
тонна
Карбамид, марка Б
N-46,2
98214
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
98214
тонна
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10%, P2O5-5%, K2O-5%, MgO-3,5%, B-0,1%, Fe-3%, Mn-4%, Zn-6%
2902
килограмм
Комплексное минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (FertiM KMg 55:5)
K-55, Mg-5
150000
тонна
Комплексное удобрение ALBERON 7-7-21
N-7%, C-1,7%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-2%, Fe EDHHA-0,2%, Mn EDTA-0,2%, аминокислоты-20%
200000
тонна
Комплексное удобрение "Alginamin"
N-12%, C-9,5%
2679
литр
Комплексное удобрение "Ammasol"
N-12%, SO3-65%
2947
литр
Комплексное удобрение "Bio Kraft"
N-7%, C-24%
3125
литр
Комплексное удобрение "Biostim"
N-1%, С-3%, аминокислота-6%
28125
литр
Комплексное удобрение BLOOMFERT 10-15-40
N-10%, азота аммонийный (NO4-N)-7,85%, азот амидный (NH2)2CO-N-1,15%, P2O5-15%, K2O-40%, B-0,015%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,08%, Zn-0,03%, Mo-0,003%
200000
тонна
Комплексное удобрение BLOOM SET 312
N-27%, азота нитратного (NO3-N)-7,92%, P2O5-9%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,5%, Mn-0,1%, Zn-0,1
200000
тонна
Комплексное удобрение "Boramin"
N-0,5%, B-10%
1518
литр
Комплексное удобрение "Cabamin"

N-26. SO3-9. Mg-0.05. B-0.03. CU-0.03. Mn-0.03. Zn-0.03
1285
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "VITANOLL" маркасы NP
N-9, P2O5-27, SO3-0,05, Mg-0,05, В-0,03, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,03
1658
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "VITANOLL" маркасы PK
P2O5-15, K2O-18, SO3-0.05, Mg-0.05, B-0.03, Cu-0.03, Mn-0.03, Zn-0.03
1658
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "Volski Моноформ" маркасы "Volski Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "Volski Моноформ" маркасы "Volski Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2650
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш "ZeroMaxPhos"
P₂O₅ — 3,7%, K₂O — 5,8%, Mo — 0,13%, Se — 0,043 мг/дм³, Коллоидтық күміс — 500 мг/л + Полигексаметиленбигуанид гидрохлориді — 100 мг/л
4650
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш Лайф Бор
B-150; N-50
4125
литр
Сұйық минералды тыңайтқыш Life маркасы: Калий
Азот — 37,1 г/л, Фосфор — 45,5 г/л, Калий — 109,2 г/л, Магний — 3,5 г/л, Темір — 0,42 г/л, Мыс — 0,84 г/л, Цинк — 0,56 г/л, Марганец — 0,56 г/л, Молибден — 0,105 г/л, Кобальт — 0,14 г/л, Күкірт — 31,5 г/л, Селен — 0,021 г/л, Бор — 0,14 г/л
5100
литр
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
95000
тонна
Калий хлориді
K-60
142857
тонна
Калий хлориді
K2O-60
142857
тонна
Кальцийлі селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
187500
тонна
Карбамид + BMZ(aa)
N — 46,2%, Бор (B) — 0,015%, Mn — 0,001%, Zn — 0,025%, Еркін аминқышқылдарының массалық үлесі — 0,125%
98214
тонна
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
98214
тонна
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
98214
тонна
Карбамид, марка Б
N-46,2
98214
тонна
Карбамид марки Б
N-46,2
98214
тонна
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10%, P2O5-5%, K2O-5%, MgO-3,5%, B-0,1%, Fe-3%, Mn-4%, Zn-6%
2902
килограмм
Кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) маркасы KMg (FertiM KMg 55:5)
K-55, Mg-5
150000
тонна
Кешенді тыңайтқыш ALBERON 7-7-21
N-7%, C-1,7%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-2%, Fe EDHHA-0,2%, Mn EDTA-0,2%, аминокислоты-20%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш "Alginamin"
N-12%, C-9,5%
2679
литр
Кешенді тыңайтқыш "Ammasol"
N-12%, SO3-65%
2947
литр
Кешенді тыңайтқыш "Bio Kraft"
N-7%, C-24%
3125
литр
Кешенді тыңайтқыш "Biostim"
N-1%, С-3%, аминокислота-6%
28125
литр
Кешенді тыңайтқыш BLOOMFERT 10-15-40
N — 10%, Аммонийлі азот (NH₄-N) — 7,85%, Амидті азот ((NH₂)₂CO-N) — 1,15%, P₂O₅ — 15%, K₂O — 40%, Бор (B) — 0,015%, Cu — 0,03%, Fe — 0,08%, Mn — 0,08%, Zn — 0,03%, Mo — 0,003%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш BLOOM SET 312
N-27%, азота нитратного (NO3-N)-7,92%, P2O5-9%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,5%, Mn-0,1%, Zn-0,1
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш "Boramin"
N-0,5%, B-10%
1518
литр
Кешенді тыңайтқыш "Cabamin"

N-0,5%, CaO-12%, B-3%
1875
литр
Комплексное удобрение "Calvelox"
CaO-12%
982
литр
Комплексное удобрение "Caramba"
N-20%, C-11,4%
871
литр
Комплексное удобрение "Carmina"
N-4%, C-20%
2456
литр
Комплексное удобрение "Cerestart"
Cu-6,2%, Mn-7%, Zn-7%
4125
литр
Комплексное удобрение "Curadrip"
Сu- 6,2%
2232
литр
Комплексное удобрение "ES Biograno forte"
P2O5 – не менее 2,2%, К2О – не менее 1,5%, MgO - не менее 0,5%, Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 3,0%
1250
литр
Комплексное удобрение "ES Biolip"
P2O5 – не менее 3,0%, К2О – не менее 2,0%, MgO - не менее 0,3%, Органические вещества - не менее 10,0%
2000
литр
Комплексное удобрение "ES Biomikol"
Азот - не менее 2,0%, P2O5 - не менее 2,0%, К2О - не менее 1,2%, Магний - не менее 0,3%, Органические вещества (углеводы, аминокислоты) - не менее 3,0%
1250
литр
Комплексное удобрение ES NPK 10-40-10
N-10, P2O5-40, K2O-10
1900
килограмм
Комплексное удобрение "ES NPK 19-19-19"
N-19,0%, P2O5-19%, K2O-19,0%
1900
килограмм
Комплексное удобрение "ES NPK 42-3-4"
Азот -не менее 42,0%, P2O5 - не менее 3,0%, К2О - не менее 4,0%
1900
килограмм
Комплексное удобрение ES NPK 5-25-35
N-5, P2O5-25, K2O-35
1900
килограмм
Комплексное удобрение "Ferromax"
N-0,5%, Fe-6%
3170
килограмм
Комплексное удобрение "Ferrovit"
N-0,5%, Fe-9%
4420
килограмм
Комплексное удобрение "Folixir"
N- 4%, P2O5 - 8%, K2O - 16%,Mg - 2%, B- 0,02%, Cu - 0,05%, Fe- 0,1%, Mn - 0,05%, Mo-0,005%, Zn - 0,1%
2277
литр
Комплексное удобрение "Fosiram"
P2O5 - 35%, K2O - 20%, MgO-3%, Cu - 12%
3304
килограмм
Комплексное удобрение "Growbor"
N-0,5%, В-17%
938
килограмм
Комплексное удобрение "Growcal"
N-9%, CaO-18%
670
литр
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

N-0,5%, CaO-12%, B-3%
1875
литр
Кешенді тыңайтқыш "Calvelox"
CaO-12%
982
литр
Кешенді тыңайтқыш "Caramba"
N-20%, C-11,4%
871
литр
Кешенді тыңайтқыш "Carmina"
N-4%, C-20%
2456
литр
Кешенді тыңайтқыш "Cerestart"
Cu-6,2%, Mn-7%, Zn-7%
4125
литр
Кешенді тыңайтқыш "Curadrip"
Сu- 6,2%
2232
литр
Кешенді тыңайтқыш "ES Biograno forte"
P₂O₅ — кемінде 2,2%, K₂O — кемінде 1,5%, MgO — кемінде 0,5%, Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) — кемінде 3,0%
1250
литр
Кешенді тыңайтқыш "ES Biolip"
P₂O₅ — кемінде 3,0%, K₂O — кемінде 2,0%, MgO — кемінде 0,3%, Органикалық заттар — кемінде 10,0%
2000
литр
Кешенді тыңайтқыш "ES Biomikol"
Азот — кемінде 2,0%, P₂O₅ — кемінде 2,0%, K₂O — кемінде 1,2%, Магний — кемінде 0,3%, Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) — кемінде 3,0%
1250
литр
Кешенді тыңайтқыш ES NPK 10-40-10
N-10, P2O5-40, K2O-10
1900
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "ES NPK 19-19-19"
N-19,0%, P2O5-19%, K2O-19,0%
1900
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "ES NPK 42-3-4"
Азот — кемінде 42,0%, P₂O₅ — кемінде 3,0%, K₂O — кемінде 4,0%
1900
килограмм
Кешенді тыңайтқыш ES NPK 5-25-35
N-5, P2O5-25, K2O-35
1900
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Ferromax"
N-0,5%, Fe-6%
3170
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Ferrovit"
N-0,5%, Fe-9%
4420
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Folixir"
N- 4%, P2O5 - 8%, K2O - 16%,Mg - 2%, B- 0,02%, Cu - 0,05%, Fe- 0,1%, Mn - 0,05%, Mo-0,005%, Zn - 0,1%
2277
литр
Кешенді тыңайтқыш "Fosiram"
P2O5 - 35%, K2O - 20%, MgO-3%, Cu - 12%
3304
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Growbor"
N-0,5%, В-17%
938
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Growcal"
N-9%, CaO-18%
670
литр
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 10-52-10
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок 3-5-55
N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марки "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
179
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
190000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
142857
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-40-40+Micro
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O-34%
499000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-60-20
P2O5-60%, K2O-20%
790
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марок: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
250
килограмм
Комплексное удобрение Growfert марок: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
94000
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
357143
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
187500
тонна
Комплексное удобрение Growfert марок: 18-44-0 (UР)
N-18, P2O5-44
469000
тонна
Комплексное удобрение "Humika PLUS"
N-0,8%
1563
литр
Комплексное удобрение "Kalisol"
К2О-25%, ЅО3-42%
3438
литр
Комплексное удобрение "Micrall"
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2456
килограмм
Комплексное удобрение "Microlan"
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1384
килограмм
Комплексное удобрение "Nematan"
N-2%, аминокислота-25%
2991
литр
Комплексное удобрение NPK GOLD 0-37-37+TE
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка 3-5-55
N-3%, P2O5-5%, K2O-55%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro марка: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
357
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка "Magnesium Sulphate"
МgО-16%, SО3-32%
179
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
190000
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
142857
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 0-40-40+Micro
P2O5-40 %, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
688
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 0-52-34 (MKP)
P2O5-52%, K2O-34%
499000
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 0-60-20
P2O5-60%, K2O-20%
790
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 11-0-0 + 15 MgO (MN)
N-11%, MgO-15%
250
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 12-61-0 (МАР)
N-12, P2O5-61
94000
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 13-0-46 (NOP)
N-13, K2O-46
357143
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
187500
тонна
Кешенді тыңайтқыш Growfert марка: 18-44-0 (UР)
N-18, P2O5-44
469000
тонна
Кешенді тыңайтқыш "Humika PLUS"
N-0,8%
1563
литр
Кешенді тыңайтқыш "Kalisol"
К2О-25%, ЅО3-42%
3438
литр
Кешенді тыңайтқыш "Micrall"
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2456
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Microlan"
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1384
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Nematan"
N-2%, аминокислота-25%
2991
литр
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 0-37-37+TE
N-0%, P2O5-37%, K2O-37%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
900
килограмм
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1407
килограмм
Комплексное удобрение "Polystim Global"
N-8%, P2O5-11%, К2О-5%
2545
литр
Комплексное удобрение "POTENCIA"
N-10%, C-33%, L-аминокислота
12277
литр
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1%, C-26%
5929
килограмм
Комплексное удобрение "Start-Up"
N-6%, C-24%
1585
литр
Комплексное удобрение "Vittafos Cu"
N - 11%, P2O5 - 22%, Cu - 4%.
2259
литр
Комплексное удобрение "Vittafos Mn"
N - 3%, P2O5 - 30%, Mn- 7%
2277
литр
Комплексное удобрение "Vittafos PK"
P2O5-30%, K2O-20%
2259
литр
Комплексное удобрение "Vittafos Zn"
N - 3%, P2O5 - 33%, Zn -10%.
2366
литр
Комплексное удобрение "Vittafos марок: NPK"
N- 3%, P2O5 - 27%, K2O - 18%, B - 0,01%, Cu - 0,02%, Mn - 0,02%, Mo - 0,001%,Zn - 0,02%
5581
литр
Комплексное удобрение "Vittafos марок: Plus"
N - 2%, P2O5 - 27%, K2O - 6%
2277
литр
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%

200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
200000
тонна
Кешенді тыңайтқыш NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
900
килограмм
Кешенді тыңайтқыш Nutriland Plus Grain
N-8%, P2O5-45%, K2O-10%, B-0,5%, Cu-0,5%, Fe-1%, Mn-1%, Mo-0,3%, Zn-1%
1407
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Polystim Global"
N-8%, P2O5-11%, К2О-5%
2545
литр
Кешенді тыңайтқыш "POTENCIA"
N-10%, C-33%, L-аминокислота
12277
литр
Кешенді тыңайтқыш "Sancrop"
N-1%, C-26%
5929
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Start-Up"
N-6%, C-24%
1585
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos Cu"
N - 11%, P2O5 - 22%, Cu - 4%.
2259
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos Mn"
N - 3%, P2O5 - 30%, Mn- 7%
2277
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos PK"
P2O5-30%, K2O-20%
2259
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos Zn"
N - 3%, P2O5 - 33%, Zn -10%.
2366
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos марок: NPK"
N- 3%, P2O5 - 27%, K2O - 18%, B - 0,01%, Cu - 0,02%, Mn - 0,02%, Mo - 0,001%,Zn - 0,02%
5581
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittafos марок: Plus"
N - 2%, P2O5 - 27%, K2O - 6%
2277
литр
Кешенді тыңайтқыш "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%

2054
килограмм
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250
литр
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты)-не менее 5; калий-0,028; оксид магния-0,002; фосфор-0,015
2000
литр
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы, аминокислоты) не менее-5%, Калий(K2O)-2,8%, Магний(Mg)-0,002%
2000
литр
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1250
литр
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
125600
тонна
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu -15
3431
килограмм
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe – 13
3431
килограмм
Кристалические хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985
килограмм
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
5000
килограмм
Лигногумат марки АМ
гуминовые вещества-90, микроэлементы (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-10
5000
килограмм
Лигногумат марки БМ
гуминовые вещества-20, микроэлементы (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-2
1750
литр
Микроудобрение "ES Bor"
Бор-не менее 10,8%, азот-не менее 3%
2271
литр
Микроудобрения Captan Cu
N-3%, Cu-5,5%
3000
литр
Микроудобрения FERRO EDHHA Fe6
N - 3%, Fe-6%
4000
литр
Микроудобрения GUARD
N-3%, Cu-5%
3000
литр
Микроудобрения Ideal AntiSalt
N-0,5%, MgO-0,1%
2500
литр
Микроудобрения Ideal Boron
N-0,5%, B-8,5%
3000
литр
Микроудобрения Ideal Combi
N-2,5%, B-1%, Cu-0,4%, Fe-4,5%, Mo-0,02%, Mn-2%, Zn-4,5%
3000
литр
Микроудобрения King Zn
N-3%, Zn-14%
2500
литр
Микроудобрения MICRO
N-2,5%, B-0,8%, Cu-0,4%, Fe-4,5%, Mo-0,02%, Mn-2%, Zn-4,5%
3000
литр
Микроудобрения Mn Gun
N- 3%, Mn-10%
3000
литр
Микроудобрения Super Ferro
N - 3%, Fe-6%
4000
литр
Микроудобрения ZNRAC
N-0,5%, Zn-20%
3000
литр
Минеральное удобрение Agrumax
N-16%, P205-5%, MgO-5%, B-0,2%, Fe-2%, Mn-4%, Zn-4%
2210
килограмм
Минеральное удобрение Algamina
N-13%, P2O5-8%, K2O-21%, MgO-2%, Cu-0,08%, Fe-0,2%, Mn-0,1%, Zn-0,01%, C-17%
2545
килограмм
Минеральное удобрение Aminostim
N-14%, C-75%
2545
килограмм
Минеральное удобрение "Biosol-K"
K2O-15%, аминокислота - 50%, Mn-2%, Cu-0,5%, Mo-0,05%
3661
литр
Минеральное удобрение "Biosol-N"

2054
килограмм
Кешенді тыңайтқыш "Биограно форте"
Органикалық заттар — 2,14%, Калий — 0,65%, Магний оксиді — 0,03%, Натрий — 0,01%, Фосфор — 0,002%, Bacillus spp. және басқа өсуді ынталандыратын бактериялар — КОЕ/мл кемінде 2×10⁹
1250
литр
Кешенді тыңайтқыш "БиоЛип"
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) — кемінде 5%, Калий — 0,028%, Магний оксиді — 0,002%, Фосфор — 0,015%
2000
литр
Кешенді тыңайтқыш "БиоЛип"
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) — кемінде 5%, Калий (K₂O) — 2,8%, Магний (Mg) — 0,002%
2000
литр
Кешенді тыңайтқыш "Биомикол+"
Органикалық заттар (көмірсулар, аминқышқылдары) — кемінде 4,5%, Калий — 0,8%, Магний оксиді — 0,03%, Жалпы азот (N) — 0,45%
1250
литр
Кешенді тыңайтқыш удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
125600
тонна
Кристалды хелатты тыңайтқыштар Ультрамаг: "Хелат Cu-15"
Cu -15
3431
килограмм
Кристалды хелатты тыңайтқыштар Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe – 13
3431
килограмм
Кристалды хелатты тыңайтқыштар Ультрамаг: "хелат Zn-15 "
Zn-15
2985
килограмм
Лигногумат маркасы АМ
Гумин заттарының тұздары — 80,0–90,0%, K₂O — 9,0%, S — 3,0%, Fe — 0,01–0,20%, Mn — 0,01–0,12%, Cu — 0,01–0,12%, Zn — 0,01–0,12%, Mo — 0,005–0,015%, Se — 0–0,005%, Бор (B) — 0,01–0,15%, Co — 0,01–0,12%
5000
килограмм
Лигногумат маркасы АМ
Гуминдік заттар — 90%, Микроэлементтер (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, Бор (B), Co) — 10%
5000
килограмм
Лигногумат маркасы БМ
Гуминдік заттар -20, микроэлементтер (K, S, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co)-2
1750
литр
Микро тыңайтқыш "ES Bor"
Бор — кемінде 10,8%, Азот — кемінде 3%
2271
литр
Микро тыңайтқыш Captan Cu
N-3%, Cu-5,5%
3000
литр
Микро тыңайтқыш FERRO EDHHA Fe6
N - 3%, Fe-6%
4000
литр
Микро тыңайтқыш GUARD
N-3%, Cu-5%
3000
литр
Микро тыңайтқыш Ideal AntiSalt
N-0,5%, MgO-0,1%
2500
литр
Микро тыңайтқыш Ideal Boron
N-0,5%, B-8,5%
3000
литр
Микро тыңайтқыш Ideal Combi
N-2,5%, B-1%, Cu-0,4%, Fe-4,5%, Mo-0,02%, Mn-2%, Zn-4,5%
3000
литр
Микро тыңайтқыш King Zn
N-3%, Zn-14%
2500
литр
Микро тыңайтқыш MICRO
N-2,5%, B-0,8%, Cu-0,4%, Fe-4,5%, Mo-0,02%, Mn-2%, Zn-4,5%
3000
литр
Микро тыңайтқыш Mn Gun
N- 3%, Mn-10%
3000
литр
Микро тыңайтқыш Super a
N - 3%, Fe-6%
4000
литр
Микро тыңайтқыш ZNRAC
N-0,5%, Zn-20%
3000
литр
Минералды тыңайтқыш Agrumax
N-16%, P205-5%, MgO-5%, B-0,2%, Fe-2%, Mn-4%, Zn-4%
2210
килограмм
Минералды тыңайтқыш Algamina
N-13%, P2O5-8%, K2O-21%, MgO-2%, Cu-0,08%, Fe-0,2%, Mn-0,1%, Zn-0,01%, C-17%
2545
килограмм
Минералды тыңайтқыш Aminostim
N-14%, C-75%
2545
килограмм
Минералды тыңайтқыш "Biosol-K"
K2O-15%, аминокислота - 50%, Mn-2%, Cu-0,5%, Mo-0,05%
3661
литр
Минералды тыңайтқыш
"Biosol-N"

N-15%, аминокислота-50%, B-1%, Zn-2%
6429
литр
Минеральное удобрение "Biosol-P"
P2O5-20%, аминокислота-10%, B-1%, Mn-1%, Zn-1%
7411
литр
Минеральное удобрение BioStart
N-3%, Р2О5-30%, Zn-7%
2188
литр
Минеральное удобрение Curamin Foliar
N-3%, Сu-3%, аминокислота-42%
2456
литр
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5%, P2O5-30%, K2O-20%, Mg-1%, B-1%, Cu-2%, Fe-1%, Mn-4%, Zn-5%, Mo-0,5%
1235
килограмм
Минеральное удобрение GOLD марки MAP 12-61-0
N - 12%, P2O5 -61%, K2O – 0%
94000
тонна
Минеральное удобрение GOLD марки MKP 0-40-40
N - 0%, P2O5 -40%, K2O – 40%
950
килограмм
Минеральное удобрение GOLD марки NOP 13-0-46
N - 13%, P2O5 -0%, K2O – 46%
357143
тонна
Минеральное удобрение Hordisan
N-2%, Cu-5%, Mn-20%, Zn-10%
1384
килограмм
Минеральное удобрение Nitrokal
N-9%, CaO-10%, MgO-5%, Mo-0,07%
2277
литр
Минеральное удобрение "pH-BEST"
N-26%, P2O5-3%
661
литр
Минеральное удобрение Phoskraft MKP
P2O5-35%, K2O-23%
2389
литр
Минеральное удобрение Sprayfert 312
N-27%,P2O5-9%, K2O-18%,B-0,05%, Mn-0,1%, Zn-0,1%
2679
килограмм
Минеральное удобрение Super K
Р2О5-5%, К2О-40%
3884
литр
Минеральное удобрение SWISSGROW Bioenergy
N-7%, C-23%
4241
литр
Минеральное удобрение SWISSGROW Fulvimax
N-3%
2456
литр
Минеральное удобрение SWISSGROW Phomazin
N-3%, P2O5-30%, Mn-5%, Zn-5%
6473
литр
Минеральное удобрение SWISSGROW Phoskraft Mn-Zn
N-3%, P2O-30%, Mn-5%, Zn-5%
2456
литр
Минеральное удобрение SWISSGROW Thiokraft
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
Минеральное удобрение Vigilax
N-6%, C-23%
2500
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1650
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
2150
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1750
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1700
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1750
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1800
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1900
литр
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2150
литр
Минеральное удобрение Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
2400
литр
Моноаммонийфосфат

N-15%, аминокислота-50%, B-1%, Zn-2%
6429
литр
Минералды тыңайтқыш "Biosol-P"
P2O5-20%, аминокислота-10%, B-1%, Mn-1%, Zn-1%
7411
литр
Минералды тыңайтқыш BioStart
N-3%, Р2О5-30%, Zn-7%
2188
литр
Минералды тыңайтқыш Curamin Foliar
N-3%, Сu-3%, аминокислота-42%
2456
литр
Минералды тыңайтқыш "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5%, P2O5-30%, K2O-20%, Mg-1%, B-1%, Cu-2%, Fe-1%, Mn-4%, Zn-5%, Mo-0,5%
1235
килограмм
Минералды тыңайтқыш GOLD марки MAP 12-61-0
N - 12%, P2O5 -61%, K2O – 0%
94000
тонна
Минералды тыңайтқыш GOLD марки MKP 0-40-40
N - 0%, P2O5 -40%, K2O – 40%
950
килограмм
Минералды тыңайтқыш GOLD марки NOP 13-0-46
N - 13%, P2O5 -0%, K2O – 46%
357143
тонна
Минералды тыңайтқыш Hordisan
N-2%, Cu-5%, Mn-20%, Zn-10%
1384
килограмм
Минералды тыңайтқыш Nitrokal
N-9%, CaO-10%, MgO-5%, Mo-0,07%
2277
литр
Минералды тыңайтқыш "pH-BEST"
N-26%, P2O5-3%
661
литр
Минералды тыңайтқыш Phoskraft MKP
P2O5-35%, K2O-23%
2389
литр
Минералды тыңайтқыш Sprayfert 312
N-27%,P2O5-9%, K2O-18%,B-0,05%, Mn-0,1%, Zn-0,1%
2679
килограмм
Минералды тыңайтқыш Super K
Р2О5-5%, К2О-40%
3884
литр
Минералды тыңайтқыш SWISSGROW Bioenergy
N-7%, C-23%
4241
литр
Минералды тыңайтқыш SWISSGROW Fulvimax
N-3%
2456
литр
Минералды тыңайтқыш SWISSGROW Phomazin
N-3%, P2O5-30%, Mn-5%, Zn-5%
6473
литр
Минералды тыңайтқыш SWISSGROW Phoskraft Mn-Zn
N-3%, P2O-30%, Mn-5%, Zn-5%
2456
литр
Минералды тыңайтқыш SWISSGROW Thiokraft
N-10%, P2O5-15%, K2O - 5%, SO3-30%
4018
литр
Минералды тыңайтқыш Vigilax
N-6%, C-23%
2500
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,005
1650
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
2150
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1750
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1700
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1750
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1800
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1900
литр
Минералды тыңайтқыш МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2150
литр
Минералды тыңайтқыш Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
2400
литр
Моноаммонийфосфат

1250
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
Селитра аммиачная
N-34,4
81000
тонна
Селитра аммиачная марки "Б"
N-34,4%
81000
тонна
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
120000
тонна
сульфат аммония
N-21.S-34
53879
тонна
Сульфат аммония
Азот - 21,0; Сера - 22,0
53879
тонна
Сульфат аммония
N-не менее 21, S-не менее 24, вода-не более 0,2
53879
тонна
Сульфат аммония
N-21, S-24
53879
тонна
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
53879
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
53879
тонна
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21, S-24
53879
тонна
Сульфат калия
K2O-51, SO4- 46
190000
тонна
Сульфат калия
K2O-53%, SO4-18%
190000
тонна
Сульфат калия
K2O-52%, SO4-45%
190000
тонна
Сульфат калия
K2O-52, SO3- 45
190000
тонна
Сульфат калия
К-50
190000
тонна
Сульфат калия
K2O-53%, S-18%
190000
тонна
Сульфат калия
K2O-51,5%, SO4-56%
190000
тонна
Сульфат Калия
K2O-50
190000
тонна
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
190000
тонна
Сульфат калия растворимый
К2О-51,5; SO4-56
190000
тонна
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
125600
тонна
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
125600
тонна
Суперфосфат марки "А" (аммонизированный суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
36339
тонна
Удобрение "AminoMax"
Азот – 7,3%, Органические вещества – 22 %
4000
литр
Удобрение AMINOQUELANT - K low pH
Свободные минокислоты - 5, K - 25
8942
литр
Удобрение BIOMAXIM SEED
Органическое вещество 35,9 Свободные аминокислоты 13,0 Азот общий (N) 4,55 Водорастворимый комплексированный оксид кальция (СаО) 3,1 Триоксид серы (SO3) водорастворимый 1,75 Водорастворимый комплексированный оксид магния (MgO) 0,22 Водорастворимый бор, В 0,2

1250
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка"Зерновой"
Аминқышқылдары — 7%, N — 5,5%, P₂O₅ — 4,5%, K₂O — 4%, MgO — 2%, SO₃ — 2%, Fe — 0,3%, Mn — 0,7%, Zn — 0,6%, Cu — 0,4%, Бор (B) — 0,2%, Mo — 0,02%, Co — 0,02%
3375
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Кукуруза"
Аминқышқылдары -6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Масличный"
Аминқышқылдары -6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Рост"
Аминқышқылдары -4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Свекла"
Аминқышқылдары -6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Старт"
Аминқышқылдары -5,5%, Полисахаридтер -7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, марка "Универсал"
Аминқышқылдары -10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
Аммиак селитрасы
N-34,4
81000
тонна
Аммиак селитрасы маркасы "Б"
N-34,4%
81000
тонна
Аралас минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ маркасы FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
120000
тонна
Аммоний сульфаты
N-21.S-34
53879
тонна
Аммоний сульфаты
Азот - 21,0; Сера - 22,0
53879
тонна
Аммоний сульфаты
N-не менее 21, S-не менее 24, вода-не более 0,2
53879
тонна
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
53879
тонна
Аммоний сульфаты +BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
53879
тонна
Гранулаланған аммоний сульфаты
N-21, S-24
53879
тонна
Гранулаланған аммоний сульфаты, марка Б
N-21, S-24
53879
тонна
Калий сульфаты
K2O-51, SO4- 46
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-53%, SO4-18%
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-52%, SO4-45%
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-52, SO3- 45
190000
тонна
Калий сульфаты
К-50
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-53%, S-18%
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-51,5%, SO4-56%
190000
тонна
Калий сульфаты
K2O-50
190000
тонна
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
190000
тонна
Калий сульфаты растворимый
К2О-51,5; SO4-56
190000
тонна
Сульфоаммофос маркасы 14:27:10
N-14, P-27, S-10
125600
тонна
Сульфоаммофос маркасы 16:20:12
N-16, P-20, S-12
125600
тонна
Суперфосфат маркасы "А" (аммонизацияланған суперфосфат (ASSP))
P2О5-15, К2О-2
36339
тонна
Тыңайтқыш "AminoMax"
Азот – 7,3%, Органикалық заттар– 22 %
4000
литр
Тыңайтқыш AMINOQUELANT - K low pH
Еркін аминқышқылдары — 5%, Калий (K) — 25%
8942
литр
Тыңайтқыш BIOMAXIM SEED
Органикалық заттар — 35,9%, Еркін аминқышқылдары — 13,0%, Жалпы азот (N) — 4,55%, Суда еритін кешенді кальций оксиді (CaO) — 3,1%, Суда еритін күкірт триоксиді (SO₃) — 1,75%, Суда еритін кешенді магний оксиді (MgO) — 0,22%, Суда еритін бор (B) — 0,2%

79000
килограмм
Удобрение BlackJak®
Гуминовые кислоты 19-21, фульвокислоты-3-5, ульминовые кислоты и гумин
8164
литр
Удобрение Boron 150
Бороэтаноламин-98-100, в т.ч. B-10,6-11
3065
литр
Удобрение BRANDT MicroSurge Soyabeans
N-0,3, C-30,0, Si-5,0, Fe-0,1, Mg-40,0, P-0,5, K-1,5
49750
килограмм
Удобрение BRANDT MicrоSurge Corn
N-0,1, С-30,0, Si -5,0, Fe-0,1, Mn-1,0, Mg -40,0, P-0,5, K -3,2
49750
килограмм
Удобрение BRANDT SMART B Mо
N-4,5, B-5,0, Mo-0,5
3065
литр
Удобрение BRANDT SMART Mn Plus
N-11,0, Mn-4,0,
3065
литр
Удобрение BRANDT SMART TRIO
N-4, B-0,25, Mn-3,0, Zn-3,0, S-3,0
3065
литр
Удобрение BRANDT SMART Zn
N-6,0, Zn-6,0
3065
литр
Удобрение ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)
B-14, N-4,5, Аминокислоты L-a-1,0
1250
литр
Удобрение Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Масличный (Хелаты)
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7, Cu -0,3
1500
литр
Удобрение "ES Browny"
N-3,0%, P2O5-3,0%, K2O-1,5%
1250
литр
Удобрение GROS Phosphite - LNPK - ГРОС Фосфито-LNPK
N-20%, P2O5 (фосфит)-20%, K2O-15,0%, L-а Аминокислоты-2%
3250
литр
Удобрение L 44 Mn+Mg+S+N
Mn-18-23, Mg-10-13, S-2,5-4,8, N-0,1-0,4
3065
литр
Удобрение L 80 Zn+P+S+N
Zn-5,9, P-19, S-5,3, N-3
3065
литр
Удобрение "pH Power"
P2O5≥26%, вода≤60%
3125
литр
Удобрение "PlantoLip"
P2O5 -не менее 4,0%, К2О - не менее 3,0%, MgO -не менее 0,2% Органические вещества - не менее 10,0%
2000
литр
Удобрение "Planto pH"
P2O5 -не менее 2,5%, К2О - не менее 1,5%, Органические вещества - не менее 20,0%
2000
литр
Удобрение "Promostart"
N-30
3780
литр
Удобрение Speedfol Boron SL
N-5,1, В-10,9
2500
литр
Удобрение Speedfol Phosphozinc
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
3703
литр
Удобрение Terra-Sorb® Complex
Свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
10235
литр
Удобрение Terra-Sorb® Foliar
Свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
10235
литр
Удобрение Terra-Sorb® Granum
N-25,0, Na-10,0
17550
литр
Удобрение Thio-Sul
водный раствор тиосульфата аммония-55-65%, N-12, S-26
875
литр
Удобрение YaraMila 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
500000
тонна
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
500000
тонна
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
500000
тонна
Удобрение Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
357143
тонна
Удобрение YaraVita™ Azos 300™
S-22,8, N-15,2
2250
литр
Удобрение азотное жидкое марки КАС-32
N-32
95000
тонна
Удобрение азотно- фосфорное, обогащенное элементарной серой марки: А,Б
N - 12; P - 40; S - 10
125600
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее

79000
килограмм
Тыңайтқыш BlackJak®
Гумин қышқылдары — 19–21%, Фульв қышқылдары — 3–5%, Ульмин қышқылдары және гумин
8164
литр
Тыңайтқыш Boron 150
Бороэтаноламин-98-100, в т.ч. B-10,6-11
3065
литр
Тыңайтқыш BRANDT MicroSurge Soyabeans
N-0,3, C-30,0, Si-5,0, Fe-0,1, Mg-40,0, P-0,5, K-1,5
49750
килограмм
Тыңайтқыш BRANDT MicrоSurge Corn
N-0,1, С-30,0, Si -5,0, Fe-0,1, Mn-1,0, Mg -40,0, P-0,5, K -3,2
49750
килограмм
Тыңайтқыш BRANDT SMART B Mо
N-4,5, B-5,0, Mo-0,5
3065
литр
Тыңайтқыш BRANDT SMART Mn Plus
N-11,0, Mn-4,0,
3065
литр
Тыңайтқыш BRANDT SMART TRIO
N-4, B-0,25, Mn-3,0, Zn-3,0, S-3,0
3065
литр
Тыңайтқыш BRANDT SMART Zn
N-6,0, Zn-6,0
3065
литр
Тыңайтқыш ECOLINE Boron (Premium)-ЭКОЛАЙН Бор (Премиум)
B-14, N-4,5, Аминокислоты L-a-1,0
1250
литр
Тыңайтқыш Ecoline Oilseeds (chelates) - ЭКОЛАЙН Майлы (Хелаты)
N-11, K2O-6, MgO-2,8, SO3-7, Fe-0,8, Mn-1,7, B-2,1, Zn-0,7, Cu -0,3
1500
литр
Тыңайтқыш "ES Browny"
N-3,0%, P2O5-3,0%, K2O-1,5%
1250
литр
Тыңайтқыш GROS Phosphite - LNPK - ГРОС Фосфито-LNPK
N-20%, P2O5 (фосфит)-20%, K2O-15,0%, L-а Аминокислоты-2%
3250
литр
Тыңайтқыш L 44 Mn+Mg+S+N
Mn-18-23, Mg-10-13, S-2,5-4,8, N-0,1-0,4
3065
литр
Тыңайтқыш L 80 Zn+P+S+N
Zn-5,9, P-19, S-5,3, N-3
3065
литр
Тыңайтқыш "pH Power"
P2O5≥26%, су≤60%
3125
литр
Тыңайтқыш "PlantoLip"
P₂O₅ — кемінде 4,0%, K₂O — кемінде 3,0%, MgO — кемінде 0,2%, Органикалық заттар — кемінде 10,0%
2000
литр
Тыңайтқыш "Planto pH"
P₂O₅ — кемінде 2,5%, K₂O — кемінде 1,5%, Органикалық заттар — кемінде 20,0%
2000
литр
Тыңайтқыш "Promostart"
N-30
3780
литр
Тыңайтқыш Speedfol Boron SL
N-5,1, В-10,9
2500
литр
Тыңайтқыш Speedfol Phosphozinc
P-12,3, K-4,15, Zn-9,2
3703
литр
Тыңайтқыш Terra-Sorb® Complex
Еркін аминқышқылдары — 20%, N — 5,5%, Бор (B) — 1,5%, Zn — 0,1%, Mn — 0,1%, Fe — 1,0%, Mg — 0,8%, Mo — 0,001%
10235
литр
Тыңайтқыш Terra-Sorb® Foliar
Еркін аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
10235
литр
Тыңайтқыш Terra-Sorb® Granum
N-25,0, Na-10,0
17550
литр
Тыңайтқыш Thio-Sul
Су ерітіндісі аммоний тиосульфаты — 55–65%, N — 12%, S — 26%
875
литр
Тыңайтқыш YaraMila 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5,Fe-0,2, Zn-0,007
500000
тонна
Тыңайтқыш Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
500000
тонна
Тыңайтқыш Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
500000
тонна
Тыңайтқыш Yara Tera Krista K Plus
N-13,7, NO3-13,7, K2O - 46,3
357143
тонна
Тыңайтқыш YaraVita™ Azos 300™
S-22,8, N-15,2
2250
литр
Сұйық азотты тыңайтқыш маркасы КАС-32
N-32
95000
тонна
Азот-фосфорлы тыңайтқыш, элементарлы күкіртпен байытылған, маркалары: А, Б
N - 12; P - 40; S - 10
125600
тонна
Азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш

N-20, P2O5-20 + S-14
125600
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марка NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
125600
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
125600
тонна
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P205-20, S-14
125600
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (NPK-удобрение) марка 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K 16
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
120000
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
119632
тонна
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки диаммофоска NPK (S)10-26-26(1)
N-10, P-26, K-26, S-1
119632
тонна
Удобрение АМИНОАЛЕКСИН (AMINOALEXIN)
N-1, P-30, K-20, L-a-Аминокислоты-4
9187
литр
Удобрение Аминозол
аминокислоты-56-58%, N-9,4%
8151
литр
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
89286
тонна
Удобрение "БиоСера" гранулированное
Сера элементарная-85,95%, Сера сульфатная -не менее 0,09%, Оксид калия -не менее 0,002%, Пентаоксид фосфора -не менее 0,003%, Азот-не менее 0,003%
75000
тонна
Удобрение биоэнергетическое УЛЬТИМАТОН, марки Аминостар
N - 8%, K2O - 4%; Аминокислоты - 12%

N-20, P2O5-20 + S-14
125600
тонна
Азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, марка NP+S = 20:20+14
N-20, P-20, S-14
125600
тонна
Азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы 20:20
N-20, P-20, S-8-14
125600
тонна
Азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы NP+S = 20:20+14
N-20, P205-20, S-14
125600
тонна
Азот-фосфор-калийлы (NPK) тыңайтқыш, маркасы 10:26:26
N-10, P2О5-26, K2О-26
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы 10:26:26
N-10, P-26, K-26
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 12:32:12
N-12 P-32 K-12
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 13:19:19
N-13, P-19, K-19
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 15:15:15
N-15, P-15, K-15
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 16:16:16
N-16, P-16, K 16
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 8:19:29
N-8, P-19, K-29
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш 8:20:30
N-8, P-20, K-30
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
120000
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26 + B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26 + BСMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26 + BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26 + Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы NPK(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
119632
тонна
Азот-фосфор-калийлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK(S) 10-26-26(1)
N-10, P-26, K-26, S-1
119632
тонна
Тыңайтқыш АМИНОАЛЕКСИН (AMINOALEXIN)
N-1, P-30, K-20, L-a- Аминқышқылдары-4
9187
литр
Тыңайтқыш Аминозол
Аминқышқылдары -56-58%, N-9,4%
8151
литр
Аммиак-нитратты тыңайтқыш, азот мөлшері 33,5%
N-33,5
89286
тонна
"БиоСера" гранулаланған тыңайтқыш
Элементарлы күкірт — 85,95%, Сульфатты күкірт — кемінде 0,09%, Калий оксиді (K₂O) — кемінде 0,002%, Фосфор пентаоксиді (P₂O₅) — кемінде 0,003%, Азот — кемінде 0,003%
75000
тонна
Биоэнергетикалық тыңайтқыш УЛЬТИМАТОН, маркасы Аминостар
N — 8%, K₂O — 4%, Аминқышқылдары — 12%

4190
литр
Удобрение биоэнергетическое УЛЬТИМАТОН, марки Бор
N - 5%; B - 11%
4020
литр
Удобрение биоэнергетическое УЛЬТИМАТОН, марки Прайм
N-4% MgO-4,5 %SO3-3,9% Cu-0,5% B-0,5% Fe-0,6% Mn-0,95% Zn-0,5% Mo-0,004%; КИСЛОТЫ 5,3%
4522
литр
Удобрение биоэнергетическое УЛЬТИМАТОН, марки Цинк
N - 5,4%. S - 3,5%. Zn - 7,65% г/л; кислоты - 8,3%
3244
литр
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
2000
килограмм
Удобрение "Гумат калия"
Гуминовые кислоты-61,2%; К2O-12,6%
365
килограмм
Удобрение "Гумат натрия"
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2000000
тонна
Удобрение жидкое азотное (КАС), марки "КАС + S (Сера)"
N-32, S-5
95000
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30%
95000
тонна
Удобрение жидкое комплексное (ЖКУ) марка 11-37
N-11, P2О5-37
165000
тонна
Удобрение комплексное PlantStim
Органические вещества-42,00%, N-0,80%, P2O5-0,40%, K2O-16,00%, SO3-3.20%, MgO-2,40%
96800
килограмм
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Удобрение комплексное органо-минеральное BACTOLIKS- maximus
N-8%, C-25%, аминокислоты-5%
3500
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное BIO HUMIN
N-1%, C-8%, гуминовые кислоты-18% фульвокислоты-18%
2500
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное BLOOM SET
N-0,5%, C-8%, Zn-1%, B-0,05%, аминокислоты-6%
3000
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное Doping-ENERGY
N-0,5%, C-8%, аминокислоты-2%
3250
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное ISAPTION
N-3%, C-8%, аминокислоты-8%
3250
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное Mega
N-0,5%, C-3%, аминокислоты-2%
2500
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное RAIZE
N-0,5%, K2O-0,5%, C-10%, гуминовые кислоты-18% фульвокислоты-18%
3000
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное ROYAL ROOT
N-0,5%, K2O-0,5%, C-10%, гуминовые кислоты-20% фульвокислоты-20%
3250
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное Super Amino Cal
N-0,5%, CaO-14%, B-0,2%, аминокислоты-2%
2875
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER FUMIN
N-1%, C-8%, гуминовые кислоты-20% фульвокислоты-20%
2500
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное Super Gel K
N-4%, K2O-17%, аминокислоты-1,5%
3000
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER GUMIN MAX
N-3%, C-8%, гуминовые кислоты-20% фульвокислоты-20%
3000
литр
Удобрение комплексное органо-минеральное SUPER SOIL
К2О-2%, С-10%, гуминовые кислоты 14%, фульвокислоты 14%
2250
литр
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%

4190
литр
Биоэнергетикалық тыңайтқыш УЛЬТИМАТОН, маркасы Бор
N - 5%; B - 11%
4020
литр
Биоэнергетикалық тыңайтқыш УЛЬТИМАТОН, маркасы Прайм
N — 4%, MgO — 4,5%, SO₃ — 3,9%, Cu — 0,5%, Бор (B) — 0,5%, Fe — 0,6%, Mn — 0,95%, Zn — 0,5%, Mo — 0,004%, Қышқылдық — 5,3%
4522
литр
Биоэнергетикалық тыңайтқыш УЛЬТИМАТОН, маркасы Цинк
N - 5,4%. S - 3,5%. Zn - 7,65% г/л; Қышқылдық - 8,3%
3244
литр
Гель тәрізді тыңайтқыш SUPER 7-7-7
N-7%, P2O5-7%, K2O-7%
2000
килограмм
Тыңайтқыш "Гумат калия"
Гумин қышқылдары — 61,2%, K₂O — 12,6%
365
килограмм
Тыңайтқыш "Гумат натрия"
Гумин қышқылдары — 60,5%, Натрий гуматтары — 35–40%
2000000
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС), маркасы "КАС + S (Күкірт)"
N-32, S-5
95000
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш, маркасы КАС-30
N-30%
95000
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыш (ЖКУ), маркасы 11-37
N-11, P2О5-37
165000
тонна
Кешенді тыңайтқыш PlantStim
Органикалық заттар — 42,00%, N — 0,80%, P₂O₅ — 0,40%, K₂O — 16,00%, SO₃ — 3,20%, MgO — 2,40%
96800
килограмм
Суда еритін кешенді тыңайтқыш, маркасы Универсал 20:20:20 + МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
200000
тонна
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш BACTOLIKS-maximus
N-8%, C-25%, аминқышқылдары — 5%
3500
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш BIO HUMIN
N — 1%, C — 8%, Гумин қышқылдары — 18%, Фульв қышқылдары — 18%
2500
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш BLOOM SET
N — 0,5%, C — 8%, Zn — 1%, B — 0,05%, Аминқышқылдары — 6%
3000
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш Doping-ENERGY
N-0,5%, C-8%, Аминқышқылдары -2%
3250
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш ISAPTION
N-3%, C-8%, Аминқышқылдары -8%
3250
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш Mega
N-0,5%, C-3%, Аминқышқылдары -2%
2500
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш RAIZE
N — 0,5%, K₂O — 0,5%, C — 10%, Гумин қышқылдары — 18%, Фульв қышқылдары — 18%
3000
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш ROYAL ROOT
N — 0,5%, K₂O — 0,5%, C — 10%, Гумин қышқылдары — 20%, Фульв қышқылдары — 20%
3250
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш Super Amino Cal
N — 0,5%, CaO — 14%, B — 0,2%, Аминқышқылдары — 2%
2875
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш SUPER FUMIN
N — 1%, C — 8%, Гумин қышқылдары — 20%, Фульв қышқылдары — 20%
2500
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш Gel K
N-4%, K2O-17%, Аминқышқылдары — 1,5%
3000
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш SUPER GUMIN MAX
N — 3%, C — 8%, Гумин қышқылдары — 20%, Фульв қышқылдары — 20%
3000
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш SUPER SOIL
К2О-2%, С-10%, Гумин қышқылдары 14%, Фульв қышқылдары 14%
2250
литр
Кешенді органо-минералды тыңайтқыш "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2%, P2O5-2,0%, K2O-2,4%

759
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
3388
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Аргент"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л
2800
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Профи"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; N - 80 г/л; P2O2 - 30 г/л, комплекс микроэлементов
2755
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Рост"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 40 г/л; комплекс аминокислот - 66 г/л, комплекс микроэлементов (Fe 0,4 г/л; Zn 0,15 г/л; Mn 0,4 г/л; Cu 0,15 г/л; MgO 0,5 г/л)
2545
литр
Удобрение "Контур" марки "Контур Старт"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; янтарная кислота - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л, комплекс микроэлементов
2550
литр
Удобрение Лебозол-Заатгут Микс
Mn-7.8%: N-6.8%: Zn-4.2%: Cu-2.2%
5640
литр
Удобрение Лебозол - МагФос
P2О5-30%: MgO-6.8%: N-3%
7552
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Калий 450
K2O-30%, N-3%
5100
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Кальций
СаО-16,7%
3705
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-МагС
MgO-29,3%, S-22%
6148
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Медь-Хелат
Cu-7%
10135
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Молибден
Mo-15,6%
35270
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Нитрат Магния
MgO-10%, N-7%
3158
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол - Нитрат марганца 235
Mn-15%, N-7,7%
4965
литр
Удобрение Лебозол, марки: Лебозол-Нутриплант 36
N-27%, карбамидный азот-18%, нитратный азот-5%, аммиачный азот-4%, Mg-3%, микроэлементы
3600
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Нутриплант 8-8-6
N-8%, карбамидный азот-5.6%, аммиачный азот-1.7%, нитратный азот-0.7%, P2O5-8%, К2О-6%, микроэлементы
3640
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол- Сера 800
S-56%
5140
литр
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
10475
литр
Удобрение Лебозол - Полный уход
аминокислоты-11,6%, N-9,4%, K2O-2,7%, MgO-1,7%, Mn-1,5%, P2O5-0,9%, Zn-0,5%, Cu-0,3%, B-0,05%
4275
литр
Удобрение минеральное Аммофос марка 12:52
N-12, P-52
120000
тонна
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18

759
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л, Микроэлементтер кешені: Fe — 4%, Zn — 1,5%, Mg — 5,4%, Cu — 1,5%, Mn — 4%, Mo — 0,1%
2425
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур Антистресс"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л, Арахидон қышқылы — 0,01 г/л, Тритерпен қышқылдары — 2 г/л, Аминқышқылдар кешені — 45 г/л, Микроэлементтер кешені
3388
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур Аргент"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л
2800
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур Профи"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л, Сукцин қышқылы — 30 г/л, N — 80 г/л, P₂O₅ — 30 г/л, Микроэлементтер кешені
2755
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур Рост"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л, Сукцин қышқылы — 40 г/л, Аминқышқылдар кешені — 66 г/л, Микроэлементтер кешені: Fe — 0,4 г/л, Zn — 0,15 г/л, Mn — 0,4 г/л, Cu — 0,15 г/л, MgO — 0,5 г/л
2545
литр
Тыңайтқыш "Контур" маркалы "Контур Старт"
Суда еритін гумин қышқылдары — 70 г/л, Фульв қышқылдары — 30 г/л, Сукцин қышқылы — 30 г/л, Арахидон қышқылы — 0,01 г/л, Микроэлементтер кешені
2550
литр
Тыңайтқыш Лебозол-Заатгут Микс
Mn-7.8%: N-6.8%: Zn-4.2%: Cu-2.2%
5640
литр
Тыңайтқыш Лебозол – МагФос
P2О5-30%: MgO-6.8%: N-3%
7552
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Калий 450
K2O-30%, N-3%
5100
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Кальций
СаО-16,7%
3705
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-МагС
MgO-29,3%, S-22%
6148
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Медь-Хелат
Cu-7%
10135
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол- Молибден
Mo-15,6%
35270
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол- Нитрат Магния
MgO-10%, N-7%
3158
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол - Нитрат марганца 235
Mn-15%, N-7,7%
4965
литр
Тыңайтқыш Лебозол, маркалы: Лебозол-Нутриплант 36
N — 27%, Карбамидтік азот — 18%, Нитраттық азот — 5%, Аммиактық азот — 4%, Mg — 3%, Микроэлементтер
3600
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Нутриплант 8-8-6
N — 8%, Карбамидтік азот — 5,6%, Аммиактық азот — 1,7%, Нитраттық азот — 0,7%, P₂O₅ — 8%, K₂O — 6%, Микроэлементтер
3640
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол- Сера 800
S-56%
5140
литр
Тыңайтқыш Лебозол маркалы: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
10475
литр
Тыңайтқыш Лебозол - Толық күтім
Аминқышқылдары — 11,6%, N — 9,4%, K₂O — 2,7%, MgO — 1,7%, Mn — 1,5%, P₂O₅ — 0,9%, Zn — 0,5%, Cu — 0,3%, Бор (B) — 0,05%
4275
литр
Минералды тыңайтқыш Аммофос, маркалы 12:52
N-12, P-52
120000
тонна
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, маркалы ФЕРТИКА Листовое 18-18-18

N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,01
750
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА, марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
750
килограмм
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
Удобрение органо-минеральное Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2000
килограмм
Удобрение органо-минеральное Hum EXTRA
фульвокислоты-8%, аминокислоты-3%, K2O – 4.7%
1500
килограмм
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1570
килограмм
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1570
килограмм
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P2O5-20, S-14
125600
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
125600
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
200000
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В

N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, S-1,8, B-0,03, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,003, Zn-0,01
750
килограмм
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА, маркалы: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, S-7,7, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Mo-0,002, Zn-0,01
750
килограмм
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркалы: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, S-0,02, B-0,015, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,08, Mo-0,03, Zn-0,03
750
килограмм
Органо-минералды тыңайтқыш Agro VITA
N - 7%, C - 10%, P2O5 -7%, K2O – 7%, MgO0.5%, Fe EDHHA-0.2% ,Mn EDTA-0.2%
2000
килограмм
Органо-минералды тыңайтқыш Hum EXTRA
Фульв қышқылдары — 8%, Аминқышқылдары — 3%, K₂O — 4,7%
1500
килограмм
Тыңайтқыш Полиферт (POLYFERT), маркасы 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон, маркасы 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 14-5-15
Азот (N)-14, Фосфор (P2O5)-5, Калий (K2O)-15, Сера (S)-7,5, Fe-0, Бор (B)-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 15-5-23
Азот (N) — 15, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (К2О) — 23 Cepa (S) — 9,7, Fe - 0,2, Бор (В) — 0,05, Мо — 0, Си— 0,3, Zn— 0,3, Mn — 0,3, Mg — 2,2
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1570
килограмм
Тыңайтқыш Ростолон маркалы: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1570
килограмм
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы 20:20
N-20, P2O5-20, S-14
125600
тонна
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы 20:20
N-20, P-20, S-14
125600
тонна
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы 20:20 + Zn
N-20, P2O5-20, S-14, Zn-0,21
200000
тонна
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы 20:20 + B

N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
200000
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
200000
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
200000
тонна
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-1,0%, Fe-0,3%, Mn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Zn-0,3% , Ti-0,02%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби, марка "Для кукурузы"
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-4,2%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,6% B-0,2%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби: марки "Для масличных"
N-15,0%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3150
литр
Удобрение Ультрамаг марки "Калий"
K2O-22,0, N-2,6
2400
литр
Удобрение Ультрамаг марки "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
2400
литр
Удобрение Ультрамаг марки "Молибден"
Mo-3, N-4,5
2400
литр
УДОБРЕНИЕ УНИВЕРСАЛЬНОЕ "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O5-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%
1563
литр
Удобрения GREENPHOS+Zn
N-3%, P2O5-33%, Zn-10%
4000
литр
Удобрения Ideal P60
N-0,5%, P2O5-55%
3750
литр
Удобрения KALIBRE
N-5%, K2O-20%
4000
литр
Удобрения Liquid MKP
P2O5-35%, K2O-23%
5000
литр
Удобрения Power K
K2O-30%
4250
литр
Удобрения гелеобразные Agro Gel Balance (25-25-25)
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
Удобрения гелеобразные Agro Gel Fruit (15-10-50)
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
Удобрения гелеобразные Agro Gel P-K (0-50-50)
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
Удобрения гелеобразные Agro Gel Start (15-65-15)
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, фульвокислоты-1.8%
2250
килограмм
Удобрения гуминовые. Гумат натрия
(с набором макро и микроэлементов в доступной для растений форме, содержание гуминовых кислот по действующему веществу не менее 55%). Растворимость не менее 70% Расход: сухая модификация 50 – 100 кг на 1 Га жидкая модификация 90 – 140 грамм на 1 Га
315
килограмм
Удобрения жидкие азотные марки КАС-32
N-32
95000
тонна
Удобрения жидкие азотные марок КАС-32
N-32
95000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, P-37
165000
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11:37
N-11, Р-37
165000
тонна
Удобрения Лебозол марки: Лебозол – Бор
В-11%

N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
200000
тонна
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
200000
тонна
Кешенді азот-фосфорлы күкіртті тыңайтқыш, маркасы: 20:20+ВMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
200000
тонна
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для бобовых"
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-1,0%, Fe-0,3%, Mn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Zn-0,3% , Ti-0,02%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для кукурузы"
N-15,0%, MgO-2,0% SO3-4,2%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,6% B-0,2%, Mo-0,003%, Zn-1,1%, Ti-0,02%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для масличных"
N-15,0%, MgO-2,5%, SO3-2,5%, B-0,5%, Cu-0,1%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Mo-0,005%, Zn-0,5%, Ti-0,03%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг маркасы "Калий"
K2O-22,0, N-2,6
2400
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг маркасы "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
2400
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг маркасы "Молибден"
Mo-3, N-4,5
2400
литр
Универсалды тыңайтқыш "ГУМИМАКС-П" — кешенді гумин-минералды тыңайтқыш микроэлементтерімен
Гумин және фульв қышқылдары — 2%, Органикалық қышқылдар — 14%, Аминқышқылдары — 0,15%, N — 3,5%, P₂O₅ — 3,5%, K₂O — 5%, Микроэлементтер — 0,5%
1563
литр
Тыңайтқыш GREENPHOS+Zn
N-3%, P2O5-33%, Zn-10%
4000
литр
Тыңайтқыш Ideal P60
N-0,5%, P2O5-55%
3750
литр
Тыңайтқыш KALIBRE
N-5%, K2O-20%
4000
литр
Тыңайтқыш Liquid MKP
P2O5-35%, K2O-23%
5000
литр
Тыңайтқыш Power K
K2O-30%
4250
литр
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Balance (25-25-25)
N - 25%, P2O5 -25%, K2O – 25%, MgO-1.1%, Фульв қышқылдары -1.8%
2250
килограмм
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Fruit (15-10-50)
N - 15%, P2O5 -10%, K2O – 50%, MgO-1.1%, Фульв қышқылдары -1.8%
2250
килограмм
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel P-K (0-50-50)
N - 0%, P2O5 -50%, K2O –50%, MgO-1.1%, Фульв қышқылдары -1.8%
2250
килограмм
Гель тәрізді тыңайтқыштар Agro Gel Start (15-65-15)
N - 15%, P2O5 -65%, K2O – 15%, MgO-1.1%, Фульв қышқылдары -1.8%
2250
килограмм
Гуминді тыңайтқыштар — Натрий гуматы
Макро- және микроэлементтер кешені бар, өсімдіктерге қолжетімді түрде, белсенді зат ретінде гумин қышқылдарының мөлшері кемінде 55%. Ерігіштік — кемінде 70%. Қолдану мөлшері: құрғақ модификация — 50–100 кг/га, сұйық модификация — 90–140 г/га.
315
килограмм
Сұйық азотты тыңайтқыш, маркасы КАС-32
N-32
95000
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыштар, маркасы КАС-32
N-32
95000
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (ЖКУ), маркасы 11-37
N-11, P-37
165000
тонна
Сұйық кешенді тыңайтқыштар (ЖКУ), маркасы 11-37
N-11, Р-37
165000
тонна
Тыңайтқыштар Лебозол, маркасы Лебозол – Бор
В-11%

4125
литр
Удобрения Лебозол марки: Лебозол- РапсМикс
CaO-9, S-9,2, B-4,1, Mn-4,8, Mo-0,5
7553
литр
Удобрения Лебозол марки: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1500
килограмм
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
Удобрения Ревитаплант, марки: Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
Удобрения Ревитаплант, марки Картофель
Mg-0,5%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.2%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
Удобрения Ревитаплант, марки Подсолнечник
MgО-0,5%, Si-0,05%, Mn(EDTA)-0,7%, Zn(EDTA)-2,1%, Cu(EDTA)-1,5%, Mo-0,02%, Co-0,005%, аминокислоты 8%
1750000
тонна
Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3150
литр
Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4107
литр
Ультрамаг Фосфор марки "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2366
литр
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411
литр
Фертика сульфат калия
K-50
190000
тонна
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
142857
тонна
Хлористый калий марки А 60%+ BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
142857
тонна
Хлористый калий марки Б 45% + BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
142857
тонна
ЭКОЛАЙН Бор (органический) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
1250
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P2O5 (фосфит) -53, K2O-32,0, N-0,15, B-1,4
2000
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Zn)
(P2O5 (фосфит) -32%, K2O-21%, Zn (хелат ЕДТА) - 3,5%, B-0,8%)
2000
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитный (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7
2150
литр
Приложение 2 к постановлению
акимата области Ұлытау

4125
литр
Тыңайтқыштар Лебозол, маркасы: Лебозол- РапсМикс
CaO-9, S-9,2, B-4,1, Mn-4,8, Mo-0,5
7553
литр
Тыңайтқыштар Лебозол, маркасы: Лебозол-ТриМакс
Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11675
литр
Тыңайтқыштар Полиферт (POLYFERT) марки 15-7-30
N-15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,012%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,045%, Mo-0,056%
1500
килограмм
Тыңайтқыштар Полиферт (POLYFERT), маркасы 19-19-19
N-19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Cu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1500
килограмм
Тыңайтқыштар Ревитаплант, маркасы Зерновые + NPK
N-10%, P-10%, K-10%, Mg-0,4%, Si-0.5%, Fe(EDTA)-0.4%, Mn(EDTA)-0,6%, Zn(EDTA)-1,5%, Cu(EDTA)-0,12%, Mo-0,02%, Co-0,007%, Аминқышқылдары 8%
1750000
тонна
Тыңайтқыштар Ревитаплант, маркасы Картофель
Mg — 0,5%, Si — 0,5%, Fe (EDTA) — 0,2%, Mn (EDTA) — 0,6%, Zn (EDTA) — 1,1%, Cu (EDTA) — 1,5%, Mo — 0,02%, Co — 0,005%, Аминқышқылдары — 8%
1750000
тонна
Тыңайтқыштар Ревитаплант, маркасы Подсолнечник
MgO — 0,5%, Si — 0,05%, Mn (EDTA) — 0,7%, Zn (EDTA) — 2,1%, Cu (EDTA) — 1,5%, Mo — 0,02%, Co — 0,005%, Аминқышқылдары — 8%
1750000
тонна
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, маркасы "Для картофеля"
N-15,0%, MgO-2,5% SO3-2,5%, Fe-0,3%, Mn-0,6%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Zn-0,65%, Ti-0,03%
3150
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4107
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Фосфор, маркасы "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2366
литр
Тыңайтқыш Ультрамаг Фосфор, маркасы "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411
литр
Тыңайтқыш Фертика, калий сульфаты
K-50
190000
тонна
Калий хлориді, маркасы SOLUMOP®
KCl — 95,8%, K₂O — 60%
142857
тонна
Калий хлориді, маркасы А 60% + BMZ(aa)
K₂O — 60%, B — 0,015%, Mn — 0,001%, Zn — 0,025%, Еркін аминқышқылдарының массалық үлесі — 0,125%
142857
тонна
Калий хлориді, маркасы Б 45% + BMZ(aa)
K₂O — 45%, MgO — 2%, B — 0,015%, Mn — 0,001%, Zn — 0,025%, Еркін аминқышқылдарының массалық үлесі — 0,125%
142857
тонна
ЭКОЛАЙН Бор (органикалық) - ECOLINE Boron (organic)
B-15,5, N-6,5
1250
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К) - ECOLINE Phosphite (К)
P₂O₅ (фосфит) — 53%, K₂O — 32%, N — 0,15%, B — 1,4%
2000
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Zn)
P₂O₅ (фосфит) — 32%, K₂O — 21%, Zn (EDTA хелаты) — 3,5%, B — 0,8%
2000
литр
ЭКОЛАЙН Фосфитті (К-Амино) - ECOLINE Phosphite (К-Amino)
P₂O₅ (фосфит) — 25%, K₂O — 17%, N — 4%, L-a Аминқышқылдары — 7%
2150
литр
Ұлытау облысы әкімдігінің