Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, родительской платы
Постановление акимата области Ұлытау от 13 марта 2026 года № 26/01
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2026 жылғы 13 наурыздағы № 26/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата области Ұлытау согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Ұлытау облысы әкiмдiгiнің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение 1
к постановлению акимата области Ұлытау
от "___" ______ 2026 года
№ ___
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Виды дошкольных организаций
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Количество мест воспитанников
город
село
Город Жезқазған
1
Ясли-сад "Айсұлу"

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің
2026 жылғы "___"_______
№____ қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Тәрбиеленушілердің орын саны
қала
ауыл
Жезқазған қаласы
1
"Айсұлу" бөбекжайы

1. Постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 16 июля 2025 года №60/01.
2. Постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменений в постановление акимата области Ұлытау от 16 июля 2025 года № 60/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 7 ноября 2025 года №91/01.

1. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2025 жылдың 16 шілдедегі №60/01 қаулысы.
2. Ұлытау облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылдың 16 шілдедегі № 60/01 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2025 жылғы 7 қарашадағы № 91/01 қаулысы.