Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 26 июня 2026 года № 164
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на территории района Т. Рыскулова места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов обеспечить одинаковые и равные условия предоставления размещения агитационных печатных материалов в условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима района Т.Рыскулова" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направить его электронную копию на государственном и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области после его официального опубликования
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Т. Рыскулова.
Аким района Т.Рыскулова Е. Есиркепов
"СОГЛАСОВАНО"
Избирательная комиссия
района Т. Рыскулова
Приложение к постановлению
акима района Т. Рыскулова
от "__"________ 2026 года № "___"
Места, определҰнные для размещения агитационных печатных материалов всех кандидатов на территории района Т. Рыскулова
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Куланский сельский округ
Село Кулан, улица Жибек жолы, 318, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Куланский агротехнический высший колледж Жамбылского областного управления образования"
Село Кулан, улица Жибек жолы, 81, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №1 отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Кулан, улица А. Исаулы, 61, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Куланская опорная школа-гимназия отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Кулан, улица Жибек жолы, 57, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алихана Бокейханова отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Кулан, улица Жибек жолы, 57, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алихана Бокейханова отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области

Барлық кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 26 маусымдағы № 164 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 - баптарына сәйкес, Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т.Рысқұлов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтердiң әкiмдерi барлық кандидаттар үшiн тең құқықтарды қамтамасыз ететiн шарттарда үгiт баспа материалдарын орналастыру үшiн бірдей және тең жағдайларды қамтамасыз етсiн.
3. "Т.Рысқұлов аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына жіберілуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Т.Рысқұлов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Т. Рысқұлов ауданы әкімі Е. Есіркепов
"КЕЛІСІЛДІ"
Т.Рысқұлов аудандық
сайлау комиссиясы
Т. Рысқұлов аудан әкімдігінің
2026 жылғы "___" _________ № __
қаулысына қосымша
Т.Рысқұлов ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіт-насихаттық баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
Елді мекенінің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Құлан ауылдық округі
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 318, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының Құлан агротехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 81, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің №1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Құлан ауылы, А.Исаұлы көшесі, 61, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Құлан тірек мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 57, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 57, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан

Село Кулан, улица Арай массив улица 7, 2, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №6 отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Кулан, улица Жибек жолы, 94 щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Каракат, улица А.Сулейменулы, 28, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 с миницентром отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
село Шонгер, улица Шонгер, щит с правой стороны дома 5А
2
Кайындинский сельский округ
Село Каинды, улица Жорабека, 25, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Согеты, улица А.Молдагуловой, 9, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Мамай, улица Ш.Уалиханова 8, щит перед мечетью "Наурызбай"
3
Теренозекский сельский округ
Село Теренозек, улица Жайлыш, 1, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Кокарык, улица А. Жунускадырова, 14, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Шолак-Каиынды, улица Б. Момышулы, 40, щит перед коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
4
Акыртобинский сельской округ
Село Акыртобе, улица Шарипхана, 46, щит с правой стороны здания коммунального государственного учреждения "Акыртобинская средняя школа отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования Жамбылской области
село Малдыбай, улица Мектеп, 25, щит перед зданием "Малдыбайской средней школы отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области"
5
Орнекский сельской округ
Село Орнек, улица Е. Алпысбай, 31, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Алгабасская средняя школа отдела образования района Т.Рыскулова" управления образования акимата Жамбылской области
Село Абжапар, улица С. Акурпека, 42, щит перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Центр детско-юношеского туризма и краеведения отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Салимбай, улица Т.Сабазбека, 33 щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа Бирлес с миницентром отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Жарлысу, улица С. Муканова, щит с правой стороны дома,1
Село Сумкайты, улица Тын, щит с левой стороны дома, 1
6.
Кумарыкский сельской округ
Село Кумарык, улица Жибек жолы, 63, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Алгабас, улица Амангельды щит с правой стороны дома, 43
Село Каракемер, улица Акназар, 31 щит слевой стороны дома, 31
7
Ақниет сельской округ
Село Д. Конаев, улица Байтерек, 20, щит перед зданием сельского коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Абулхаир, улица Тыныштык щит с правой стороны дома , 5
8
Когершинский сельской округ
Село Когершин, улица Амангельды, 43, щит перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Луговской конный завод"
Село Косапан, улица Косапан, щит с левой стороны дома, 5
9
Кокдоненский сельской округ
Село Кокдонен, улица Ш. Уалиханова, 89, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Жаксылык, улица Жамбыла, 14, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кызылпана Султанбекова отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области

Құлан ауылы, Арай тұрғын үй алқабы 7 көшесі, 2, "Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің №6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі, 94 "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Қарақат ауылы, Ә.Сүлейменұлы көшесі, 28, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің №2 шағын орталықты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Шөнгер ауылы, Шөңгер көшесі, 5А үйдің оң жағындағы қалқан
2
Қайыңды ауылдық округі
Қайыңды ауылы, Жорабек көшесі, 25, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Сөгеті ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, 9, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Мамай ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 8, "Наурызбай" мешітінің алдындағы қалқан
3
Тереңөзек ауылдық округі
Тереңөзек ауылы, Жайлыш көшесі, 1, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Көкарық ауылы, А.Жүнісқадыров көшесі, 14, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Шолақ-Қайыңды ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 40, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
4
Ақыртөбе ауылдық округі
Ақыртөбе ауылы, Шәріпхан көшесі, 46, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Ақыртөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағындағы қалқан
Малдыбай ауылы, Мектеп көшесі, 25, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Малдыбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
5
Өрнек ауылдық округі
Өрнек ауылы, Е.Алпысбайұлы көшесі, 31, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Алғабас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Әбжапар ауылы, С.Ақүрпек көшесі, 42, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Балалар мен жасөспірімдер туризм және өлкетану орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Сәлімбай ауылы, Т.Сабазбек көшесі, 33, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Бірлес шағын орталықты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Сұмқайты ауылы, Тың көшесі, 1 үйдің оң жағындағы қалқан
Жарлысу ауылы, С.Мұқанов көшесі, 1 үйдің сол жағындағы қалқан
6.
Құмарық ауылдық округі
Құмарық ауылы, Жібек жолы көшесі 63, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Алғабас ауылы, Амангелді көшесі, 43А үйдің оң жағындағы қалқан
Қаракемер ауылы, Ақназар көшесі, 31 үйдің сол жағындағы қалқан
7
Ақниет ауылдық округі
Д.Қонаев ауылы, Бәйтерек көшесі, 20, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Әбілхайыр ауылы, Тыныштық көшесі, 5 үйдің оң жағындағы қалқан
8
Көгершін ауылдық округі
Көгершін ауылы, Амангелді көшесі, 43, "Луговой жылқы зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы қалқан
Қосапан ауылы, Қосапан көшесі, 5 үйдің сол жағындағы қалқан
9
Көкдөнен ауылдық округі
Көкдөнен ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 89, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Жақсылық ауылы, Жамбыл көшесі, 14, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Қызылпан Сұлтанбеков атындағы шағын орталықты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан

Разъезд Кумарык, улица Кумарык с левой стороны дома, 4/2
10
Абайский сельской округ
Село Енбекши, улица К. Сатпаева, 92, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Абайского сельского округа района Т. Рыскулова"
Село Кокарык, улица К. Сатпаева, щит перед домом,55
11
Каракыстакский сельской округ
Село Каменка,улица Жибек жолы, щит перед домом, 167
Село Жалпаксаз, улица Ш. Омарова,1, щит перед магазином "Элди"
Село Казах, улица Абая, 65, щит справа от здания магазина "Аязбай"
Село Тасшолак, улица Жамбыла, 20, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Тасшолакская начальная школа отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
12
Жанатурмысский сельской округ
Село Жанатурмыс, улица К. Сатпаева, 45, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад "Кулыншак" отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
13
Луговской сельской округ
Село Луговой, улица С.Есимулы, 61, щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры имени Мэлса Узбекова района Турара Рыскулова"
Село Луговое, улица Т.Рыскулова, 4/б, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа - лицей имени Турара Рыскулова отдела образования района Т.Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
Село Луговое, улица Жантели батыра, 32, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Максима Горького отдела образования района Т. Рыскулова" Управления образования акимата Жамбылской области
14
Акбулакский сельский округ
Село Р. Сабденова, улица Р. Сабденова, щит на пересечении улиц Р. Сабденова и М. Макатаева
Село Кызылшаруа, улица Жамбыла, щит на правой стороне дома 84
Село Байтели, улица Конырат, 3, щит перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Т. Рыскулова" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
15
Корагатинский сельской округ
Село Корагаты, улица Толе би, 15, щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Корагатинского сельского округа района Т. Рыскулова"
Село Аккайнар, улица Жамбыла, щит справа от дома, 5
Село Мамыртобе, улица Т.Рыскулова щит слева от дома, 6
Село Тойкудук, улица Тойкудук щит слева от дома, 3
Станция Корагаты, улица Темиржолшы щит слева от дома, 12

Құмарық разъезді, Құмарық көшесі, 4/2 үйдің сол жағындағы қалқан
10
Абай ауылдық округі
Еңбекші ауылы, Қ.Сәтбаев көшесі, 92, "Т.Рысқұлов ауданының Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы қалқан
Көкарық ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі, 55 үйдің алдындағы қалқан
11
Қарақыстақ ауылдық округі
Каменка ауылы, Жібек жолы көшесі, 167 үйдің алдындағы қалқан
Қазақ ауылы, Абай көшесі, 65, "Аязбай" дүкені ғимаратының оң жағындағы қалқан
Жалпақсаз ауылы, Ш.Омаров көшесі, 11, "Элди" дүкеніне алдындағы қалқан
Тасшолақ ауылы, Жамбыл көшесі, 20, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Тасшолақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
12
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылы, Қ.Сәтбаев көшесі, 45, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Құлыншақ бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны" ғимаратының алдындағы қалқан
13
Луговой ауылдық округі
Луговой ауылы, С.Есімов көшесі, 61, "Тұрар Рысқұлов аудандық Мэлс Өзбеков атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
Луговой ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 4Б, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
Луговой ауылы, Жантелі батыр көшесі, 32, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы "Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің Максим Горький атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы қалқан
14
Ақбұлақ ауылдық округі
Р.Сәбденов ауылы, Р.Сабденов және М.Мақатаев көшелерінің қиылысындағы қалқан
Қызылшаруа ауылы, Жамбыл көшесі, 84 үйдің оң жақ бетіндегі қалқан
Бәйтелі ауылы, Қоңырат көшесі, 3, Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Т.Рысқұлов аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы қалқан
15
Қорағаты ауылдық округі
Қорағаты ауылы, Төле би көшесі, 15, "Т.Рысқұлов ауданының Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратынның алдындағы қалқан
Аққайнар ауылы, Жамбыл көшесі, 5 үйдің оң жағындағы қалқан
Мамыртөбе ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 6 үйдің сол жағындағы қалқан
Тойқұдық ауылы, Тойқұдық көшесі, 3 үйдің сол жағындағы қалқан
Қорағаты станциясы, Теміржолшы көшесі, 12 үйдің сол жағындағы қалқан