О внесении изменении в решение маслихата района Жанасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/295-VIII "О бюджете поселка Шульбинск района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 14 апреля 2026 года № 27/331-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете поселка Шульбинск района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 24/295-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шульбинск на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 624,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 154,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 644,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24 826,9 тысяч тенге;
2) затраты – 58 579,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/295-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 27/331-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/295-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Шүлбі кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шүлбі кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 624,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 154,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 644,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 826,9 мың теңге;
2) шығындар – 58 579,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -12 954,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 954,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 954,8 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Жаңасемей

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 954,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 954,8 мың теңге";
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 954,8 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2026 жылғы
14 сәуірдегі