О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-227/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 24 апреля 2026 года № 37-257/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года №31-227/VIII "О бюджете Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы" следующие изменения :
пункт 1 изложить в новой редакции:
1."Утвердить бюджет Каратуминского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложению 1 на 2026 год в следующих объемах:
2) доходы – 49 409,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –11 429,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 616,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 207,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 207,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 207,0 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению".

Мақаншы ауданы маслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-227/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 37-257/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №31-227/VIII "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Мақаншы ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 49 409,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 980,0 мың теңге;
2)шығындар – 50 616,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1 207,0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 207,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 207,0 мың теңге;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".