О признании утратившим силу постановление акимата района Мақаншы от 16 октября 2025 года № 117 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Мақаншы"
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 16 февраля 2026 года № 24
В соответствии с пунктом 2 статьи 31, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Мақаншы от 16 октября 2025 года № 117 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Мақаншы".
2. Отделу предпринимательства и сельского хозяйства района Мақаншы (Ж.Смагулов) в установленном законодательством порядке обеспечить выполнение мероприятий, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мақаншы А.Н.Сарбаеву.
Аким района Мақаншы Д. Койгельдин

"Мақаншы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қазандағы № 117 қаулының күшін жою туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 24 қаулысы
Қазақстан Республикасының " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы " Заңның 31 бабының 2- тармағына, 37- бабының 8- тармағы " Құқықтық актілері туралы " Заңның 65-бабының 3 тармағына сәйкес Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мақаншы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 қазандағы № 117 қаулының күші жойылсын.
2. Мақаншы ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі (Ж.Смагулов) заңда белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Мақаншы аудан әкімінің орынбасары А.Н.Сарбаеваға жүктелсін.
Мақаншы ауданының әкімі Д. Койгельдин