О признании утратившими силу некоторых постановлений
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 16 февраля 2026 года № 23
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата района Мақаншы:
1) постановление акимата района Мақаншы области Абай от 9 июня 2025 года № 72 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог районного значения общего пользования района Мақаншы области Абай";
2) постановление акимата района Мақаншы области Абай от 6 августа 2025 года № 88 "О внесении дополнений в постановление акимата района Мақаншы области Абай от 9 июня 2025 года № 72 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог районного значения общего пользования района Мақаншы области Абай" признать утратившим силу.
2. Руководителю отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Мақаншы М. Капчикову обеспечить в установленном законом порядке выполнение соответствующих мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Сарбаева.
Аким района Д. Койгельдин

Кейбір қаулылардың күшін жою туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 23 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65 бабынының 3-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақаншы ауданы әкімдігінің:
1) "Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы №72 қаулысы;
2) Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы №72 "Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 тамыздағы № 88 қаулысы күші жойылды деп танылсын.
2. Мақаншы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің басшысы М.Капчиков заңда белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын тиісті шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары А.Сарбаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі Д. Койгельдин