"2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 43-7 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 901,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 142,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 759,0 мың теңге;
2) шығындар – 83 984,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 083,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 083,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 2 083,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 27 сәуірдегі
№ 43-7 шешіміне
1- қосымша
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 38-7 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Теректі ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 38-7 "О бюджете Теректинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 43-7
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Теректинского сельского округа на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 38-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Теректинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 901,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 142,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 759,0 тысяч тенге;
2) затраты – 83 984,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 083,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 083,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 083,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 апреля 2026 года № 43-7
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2025 года № 38-7
Бюджет Теректинского сельского округа на 2026 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ