О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-641/VIIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 23 апреля 2026 года № 34-696/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года №31-641/VIIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Урджарского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 572 169,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 413 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 417,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 787,1 тысяч тенге;
2) затраты – 573 095,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -926,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – -926,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 926,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-641/VIII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 34-696/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №31-641/VIII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 572 169,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 413 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 417,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 157 787,1 мың теңге;
2) шығындар – 573 095,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -926,0, мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -926,0, мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 926,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 926,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата от 23 апреля
2026 года № 34-696/VIII
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата
от 26 декабря 2025 года

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 926,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 сәуірдегі
№ 34-696/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 желтоқсандағы