О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-638/VIIІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 30 марта 2026 года № 33-671/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 31-638/VIIІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 348 057,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 517,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 309 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 349 350,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге; в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 293,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -1 293,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 293,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 293,0 тысяч тенге.

Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-638/VIII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 30 наурыздағы № 33-671/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы №31-638/VIII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 348 057,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 517,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 309 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 349 350,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -1 293,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – -1 293,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 293,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 1293,0 мың теңге.