О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 31/569-VIІІ "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2026-2028 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 17 апреля 2026 года № 33/609-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Баршатасского сельского округа Аягозского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года №31/569-VІІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баршатасского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 70602,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11514,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 59088,4 тысячи тенге;
2) затраты – 70788,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 186,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 186,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысячи тенге;
погашение займов – 0,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31/569-VІІI "2026-2028 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 33/609-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №31/569-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Аягөз ауданының Баршатас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Баршатас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70602,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 59088,4 мың теңге;
2) шығындар – 70788,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -186,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
186,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.