О внесении изменений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 22 декабря 2025 года № 39/9-VIII "О бюджете Сатпаевского сельского округа района Ақсуат на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 11 августа 2026 года № 47/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Сатпаевского сельского округа района Ақсуат на 2026 -2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 39/9-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Сатпаевского сельского округа района Ақсуат на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 283,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 700,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 362,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 207,0 тысяч тенге;
2) затраты – 122 631,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 348,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 348,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 348,6 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 39/9-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Сатпаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2026 жылғы 11 тамыздағы № 47/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан караңыз.
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 39/9-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Сатпаев ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Сатпаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 283,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 362,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107 207,0 мың теңге;
2) шығындар – 122 631,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 348,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 348,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 348,6 мың теңге.";
3-1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"3-1. Учесть, что в бюджете Сатпаевского сельского округа района Ақсуат на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 74 800,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Аксуат Ж. Оразгалиев
Приложение к решению
маслихата района Ақсуат
от 11 августа 2026 года № 47/8-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Ақсуат
от 22 декабря 2025 года № 39/9-VIII
Бюджет Сатпаевского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"3-1. 2026 жылға арналған Ақсуат ауданы Сатпаев ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 74 800,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Оразғалиев
Ақсуат аудандық мәслихатының
2026 жылғы 11 тамыздағы
№ 47/8-VIII шешіміне қосымша
Ақсуат аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39/9-VIII шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Сатпаев ауылдық округінің бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. КIРICТЕР