О внесении изменения и дополнения в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент от 2 февраля 2026 года № 1
Аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" следующие изменение и дополнение:
изменить месторасположения и границы избирательных участков № 35, 37, 46, 52, 53, 54, 75, 215, 218, 263, 267, 289, 314, 315, 319, 335, 336, 343, 153, 154, 228, 229, 232, 234, 235, 236, 271, 272, 273, 274, 324, 325, 326, 338, 339 и 340 согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить Абайский и Каратауский районы вновь образованными избирательными участками № 358, 359, 360, 361, 362, 363 и 364 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего решение.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
"Согласовано"
Председатель территориальной избирательной
комиссии города Шымкент К. Кунанбаев
"30" января 2026 года
Приложение
к решению акима
города Шымкент № ______
от "___" ________ 2026 года
Приложение 1
к решению акима
города Шымкент
№ 9 от 14 ноября 2018 года
Изменяемые месторасположения и границы избирательных участков № 35, 37, 46, 52, 53, 54, 75, 215, 218, 263, 267, 289, 314, 315, 319, 335, 336, 343, 153, 154, 228, 229, 232, 234, 235, 236, 271, 272, 273, 274, 324, 325, 326, 338, 339 и 340
Абайский район
Избирательный участок № 37
"Месторасположение: микрорайон Самал-3, улица У. Аргынбекова, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 87 имени Абдраша Назарбекова" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Шугыла, улица Сарыозек, дома 1–121; улица Озекти, дома 1–38; улица Атасу, дома 1–40; улица Дархан, дома 1–136; улица Егемен ел, дома 1–133; улица Алтын гасыр, дома–32; улица Нуршуак, дома 1–32; улица Игилик, дома 1–32; улица Ерулик, дома –34; улица Нурлы жол, дома 1–32; улица Нуржауган, дома 1–48; улица И. Байзакова, дома 1–50; улица Ж. Калшораева, дома 1–53; улица Касиет, дома 1–23; улица К. Мейирбекова, дома 734–761; улица Еркиндык, дома 706–743; улица Ырысбак, дома 669–684; улица М. Сарсенбаева, дома 612–630; улица К. Бектаева, дома 510–610; улица Казына, дома 1–77; а также дома без номеров по проезду К. Бектаева и жилой комплекс "Керей мен Жанибек" полностью.";
Избирательный участок № 46

"Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2026 жылғы 2 ақпандағы № 1 шешiмi
Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
№ 35, 37, 46, 52, 53, 54, 75, 215, 218, 263, 267, 289, 314, 315, 319, 335, 336, 343, 153, 154, 228, 229, 232, 234, 235, 236, 271, 272, 273, 274, 324, 325, 326, 338, 339 және 340 сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері мен шекаралары осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес өзгертілсін;
Абай және Қаратау аудандары осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес жаңадан ашылған № 358, 359, 360, 361, 362, 363 және 364 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. "Шымкент қаласының Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы шешімнен туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппараты басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков
"Келісілді"
Шымкент қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ. Құнанбаев
"30" қаңтар 2026 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2026 жылғы "___" ______
№ _____шешіміне
қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне
1-қосымша
Орналасқан жерлері мен шекаралары өзгертілетін № 35, 37, 46, 52, 53, 54, 75, 215, 218, 263, 267, 289, 314, 315, 319, 335, 336, 343, 153, 154, 228, 229, 232, 234, 235, 236, 271, 272, 273, 274, 324, 325, 326, 338, 339 және 340 сайлау учаскелері
Абай ауданы
№ 37 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Самал-3 шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Абдраш Назарбеков атындағы № 87 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Шұғыла шағынауданы, Сарыөзек, 1-121, Өзекті көшесі, 1-38, Атасу көшесі, 1-40, Дархан, 1-136, Егемен ел, 1-133, Алтын ғасыр көшесі, 1-32, Нұршуақ көшесі, 1-32, Игілік көшесі, 1-32, Ерулік көшесі, 1-34, Нұрлы жол көшесі, 1-32, Нұржауған көшесі, 1-48, И.Байзақов көшесі, 1-50, Ж.Қалшораев, 1-53, Қасиет, 1-23, Қ.Мейірбеков, 734-761, Еркіндік, 706-743, Ырысбақ, 669-684, М.Сәрсенбаев, 612-630, Қ.Бектаев, 510-610, Қазына, 1-77, Қ.Бектаев өткелінің нөмірсіз үйлері және "Керей мен Жәнібек" тұрғын үй кешені толығымен.";
№ 46 сайлау учаскесі

"Месторасположение: микрорайон Катынкопир, улица Б. Онтаева, дом 15, здание МКК "Общеобразовательная школа № 152" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Катынкопир, четная сторона улицы Аль-Фараби (дома 2–38); улица М. Ауэзова, дома 1–34; улица Бабыра, дома 1–51; улица К. Сарсенбаева, дома 1–34; улица Б. Онтаева, дома 1–34; улица А. Сейданова, дома 1–34; улица А. Жангельдина, дома 1–40; улица Ф. Куралбайулы, дома 1–22; улица Е. Тойганбаева, дома 18–30; нечетная сторона улицы К. Омишулы (дома 21–31).";
Избирательный участок № 52
"Месторасположение: микрорайон Ынтымак, улица Туркестан, без номера, дополнительное здание КГУ "Общеобразовательная школа № 54" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Ынтымак, улица Б. Алпысбаева, дома 1–25; улица Р. Ирисмет ата, дома 1–43; тупик улицы Р. Ирисмет ата, дома 1–7; улица Кызжибек, дома 1–29; улица Шубартобе, дома 1–70; улица Кокжал, дома 1–86; улица Шергала, дома 1–97; улица Шаугар, дома 1–28; улица Берен, дома 1–51; улица Корганколь, дома 1–102; улица Белсаз, дома 1–35; улица Майлысай, дома 1–28; улица Сартай батыр, дома 1–33; улица Мухит, дома 1–35; улица Тасбулак, дома 1–59; улица Талдысай, дома 1–58; улица Атануры, дома 1–54; улица Яссы, дома 1–47; улица Керней, дома 1–50; улица Тайбурыл, дома 1–36; улица Сусамыр, дома 1–16; улица Корганколь, дома 1–67, а также дома без номеров по улицам Тортколь, Алып Ертонга и Культегин.";
Избирательный участок № 53
"Месторасположение: микрорайон Турлан, Мектепский проезд, без номера, здание МКК "Общеобразовательная школа № 55" Управления образования города Шымкента.
Границы: улица М. Тореза, 1–34; улица Шмидта, 1–28; улица Галицына, 1–40; улица Абылай хана, 1–30; улица К. Сатпаева, 1–40; улица Инкардария, 1–60; улица Хангельды, 1–30; улица Кишитау, 1–28; улица Коксу, 1–20; улица Байтимир, 1–20; тупики Инкардария 1, Инкардария 2, Инкардария 3, Инкардария 4, Инкардария 5, Инкардария 6, 1–28; улица Имантау, 1–160; улица Майлыозек, 1–96; улица Жигерген, 1–68; улица К. Муратова, 1–40; улица Д. Назарова, 1–40; улица Суюнбай, 1–25; улица Айтагы, 1–50; улица Р. Кошкарбаева, 1–25; улица Ж. Жабаева, 1–50; Айтагы проезд, а также дома без номеров по тупику улицы Козы Корпеш (1–14).";
Избирательный участок № 54
"Месторасположение: микрорайон Турлан, улица М. Тореза, 24а, здание ТОО "Детский сад “Кішкентай данышпан”".
Границы: микрорайон Ынтымак-2, улица Иле, 1–122; улица Жуантобе, 1–120; улица Жидебай, 1–110; улица Жезказган, 1–101; улица Майкудык, 1–99; улица Кызылкайнар, 1–24; улица Кендерли, 1–97; улица Каган, 1–85; улица Наруан, 1–70; улица Емби, 1–37; тупик улицы Емби, 1–16; проезд Отырар алкабы, 1–20; улица Акжайылым, 1–20; тупик Саккорган 1, 1–5; тупик Саккорган 2, 1–14; тупик Емби, 1–20; тупик Емби 2, 1–35; улица Маякум, 1–42; тупик Наруан, 1–40; тупик Наруан 2, 1–32; тупик Каган, 1–17; тупик Каган 2, 1–5, а также дома без номеров по улицам Саккорган, Асанкайгы и Отырар алкабы.";
Избирательный участок № 75
"Месторасположение: проспект Байдибек би, без номера, здание МККП "Шымкентский государственный дендрологический парк имени А. Аскарова" Управления развития комфортной городской среды города Шымкента.

"Орналасқан жері: Қатынкөпір шағынауданы, Б.Оңтаев көшесі 15, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 152 жалпы орта білім беретін мектебі" МКК ғимараты.
Шекарасы: Қатынкөпір шағынауданы, Әл-Фараби көшесінің жұп жағы 2-38, М.Әуезов көшесі, 1-34, Бабыр көшесі, 1-51, Қ.Сәрсенбаев көшесі, 1-34, Б.Оңтаев көшесі, 1-34, А.Сейданов көшесі, 1-34, Ә.Жангелдин көшесі, 1-40, Ф.Құралбайұлы көшесі, 1-22, Е.Тойғанбаев көшесі, 18-30, Қ.Өмішұлы көшесінің тақ жағы 21-31.";
№ 52 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ынтымақ шағынауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№54 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ шағынауданы, Б.Алпысбаев, 1-25, Р.Ирисмет ата, 1-43, Р.Ирисмет ата 1-7 тұйығы, Қызжібек, 1-29, Шұбартөбе, 1-70, Көкжал, 1-86, Шерғала, 1-97, Шауғар, 1-28, Берен, 1-51, Қорғанкөл, 1-102, Белсаз, 1-35, Майлысай, 1-28, Сартай батыр, 1-33, Мұхит, 1-35, Тасбұлақ, 1-59, Талдысай, 1-58, Атанұры, 1-54, Яссы, 1-47, Керней, 1-50, Тайбұрыл, 1-36, Сусамыр, 1-16, Қорғанкөл, 1-67 және Төрткөл, Алып Ертоңға, Күлтегін көшесінің нөмірсіз үйлері.";
№ 53 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Тұрлан шағынауданы, Мектеп өткелі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 55 жалпы орта білім беретін мектебі" МКК ғимараты.
Шекарасы: М.Тореза көшесі 1-34, Шмидта көшесі, 1-28, Галицын көшесі, 1-40, Абылай хан көшесі, 1-30, Қ.Сәтбаев көшесі, 1-40, Іңкәрдария көшесі, 1-60, Хангелді көшесі, 1-30, Кішітау көшесі, 1-28, Көксу көшесі, 1-20, Байтемір көшесі, 1-20, Іңкәрдария 1-тұйығы, Іңкәрдария 2-тұйығы, Іңкәрдария 3-тұйығы, Іңкәрдария 4-тұйығы, Іңкәрдария 5-тұйығы, Іңкәрдария 6-тұйығы, 1-28, Имантау, 1-160, Майлыөзек, 1-96, Жігерген, 1-68, Қ.Мұратов, 1-40, Д.Назаров, 1-40, Сүйінбай, 1-25, Айтағы 1-50, Р.Қошқарбаев, 1-25, Ж.Жабаев, 1-50, Айтағы өткелі және, Қозыкөрпеш көшесінің 1-14 тұйығының нөмірсіз үйлері.";
№ 54 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Тұрлан шағынауданы, М.Тореза көшесі, 24а, "Кішкентай данышпан" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ-2 шағынауданы, Іле, 1-122, Жуантөбе, 1-120, Жидебай, 1-110, Жезқазған, 1-101, Майқұдық, 1-99, Қызылқайнар, 1-24, Кендірлі, 1-97, Қаған, 1-85, Наруан, 1-70, Ембі, 1-37, Ембі тұйығы, 1-16, Отырар алқабы өткелі, 1-20, Ақжайылым, 1-20, Саққорған 1-тұйығы 1-5, Саққорған 2-тұйығы 1-14, Ембі тұйығы, 1-20, Ембі 2-тұйығы, 1-35, Маяқұм, 1-42, Наруан тұйығы, 1-40, Наруан 2-тұйығы, 1-32, Қаған тұйығы, 1-17, Қаған 2- тұйығы, 1-5 және Саққорғаны, Асанқайғы, Отырар алқабы көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 75 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз, Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасының "А.Асқаров атындағы Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы" МКҚК ғимараты.

Границы: микрорайон Самал-2, нечетная сторона улицы У. Аргынбекова, 7–71; четная сторона улицы У. Аргынбекова, 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 участки и дома без номеров; улица К. Казиева, 152, 152/4, 152/5, 162; улица К. Толеметова, 99; улица Сырым батыра, 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19; проспект Байдибек би, 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91; улица Корикти, 1–16, 18, 20, 22, 30–39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983; улица Салтанатты, 21, 21-1, 21/2, 68; улица Болашак, 1–8, 10–29, 31–37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53–64, 64/1, 66, 67, 69–77, 79–84; улица Канагат, 2–34, 34/1, 36, 42–50, 53, 54, 60, 691, 704–712, 830; улица Мирас, 1–54; улица Акмаржан, 13–45; улица Монке би, 31–68; улица Тажибай ата, 12–53; улица Анар аже, 1–73а; улица Б. Ермекбаева, 1–61; улица О. Мырзабекова, 1–69; улица Б. Нурлыбекова, 1–72; улица А. Байтурсынова, 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, а также дома без номеров по улицам Акдала, Келешек и Ризалык.
Кроме того, полностью включаются жилые комплексы "Tumar", "Grand Park", "Атамура", а также микрорайон Акжайык: дома без номеров по улицам Балтамыр, Токпан, Шагатай, Акжелен, Тайконыр, Майлыкент, Акжирен, Самгау, Сайгулик.";
Избирательный участок № 215
"Месторасположение: микрорайон Достык, улица Акбосага, 2/7, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 69" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Достык, улица Мамыражай, 1–136; улица Бирлик, 1–139; улица Илтипат, 1–130; улица Музтау, 1–128; улица Акбура аулие, 1–111; улица Айлыкеш, 1–94; улица Сыпыра жырау, 166, 931, 932, 934, 935, 936, 937, 938, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1988, 1989, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 2130, 2132, 2133, 2134, 2135, 2136, 2141А, 2143, 2145, 2146, 2147, 2068, 2069, 2070, 2071, 2075; улица Кылыколь, 73–99; улица Талжибек, 61–90; улица Булбул, 73–90; улица Гульдерай, 19–27, а также дома без номеров; улица Алтынолке, 19–27, 28–36; а также дома без номеров по улицам Акпейил, Ж. Акбаева, Егинбулак, Талшын, Гульдерай, Жигер, Алдиана.";
Избирательный участок № 218
"Месторасположение: микрорайон Акжайык, улица К. Толеметова, 10/1, здание КГУ "Детский сад № 56 “Тулпар”" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Тулпар полностью, а также микрорайон Северо-Запад, улица Нурлы тан, 27–86; улица Найзалы, четная сторона, 74–146, нечетная сторона, 75–173; тупик улицы Найзалы, 1–40; улица Шубаркол, 280–307; улица Акжайлау, 1–50; жилые комплексы "Кокжайлау" и "Grand Park" полностью.";
Избирательный участок № 263

Шекарасы: Самал-2 шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағы 7-71, жұп жағы 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 учаскелер және нөмірсіз үйлер, Қ.Қазиев көшесі, 152, 152/4, 152/5, 162, Қ.Төлеметов көшесі 99, Сырым батыр көшесі, 11, 11/1, 11/2, 10, 10/4, 10/6, 2/18, 2/19, Бәйдібек би даңғылы, 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, Көрікті көшесі, 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, Салтанатты көшесі, 21, 21-1, 21/2, 68, Болашақ көшесі, 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, Қанағат көшесі, 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, Мирас көшесі, 1-54, Ақмаржан көшесі, 13-45, Мөңке би көшесі, 31-68, Тәжібай ата көшесі, 12-53, Анар әже көшесі, 1-73а, Б.Ермекбаев көшесі, 1-61, О.Мырзабеков көшесі, 1-69, Б.Нұрлыбеков көшесі, 1-72, А.Байтұрсынов көшесі, 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 және Ақдала көшесі, Келешек көшесі, Ризалық көшесінің нөмірсіз үйлері;
Сонымен қатар, "Tumar", "Grand Park", "Атамұра" тұрғын үй кешендері толығымен кіреді және Ақжайық шағынауданы: Балтамыр, Тоқпан, Шағатай, Ақжелен, Тайқоңыр, Майлыкент, Ақжирен, Самғау, Сәйгүлік көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 215 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Мамыражай, 1-136, Бірлік, 1-139, Ілтипат, 1-130, Мұзтау, 1-128, Ақбура әулие, 1-111, Айлыкеш, 1-94, Сыпыра жырау, 166, 931, 932, 934, 935, 936, 937, 938, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1988, 1989, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980,2130, 2132, 2133, 2134, 2135, 2136, 2141А, 2143, 2145, 2146, 2147, 2068, 2069, 2070, 2071, 2075, Қылыкөл, 73-99, Талжібек, 61-90, Бұлбұл, 73-90, Гүлдерай, 19-27 және нөмірсіз үйлері, Алтынөлке, 19-27, 28-36, және Ақпейіл, Ж.Ақбаев, Егінбұлақ, Талшын, Гүлдерай, Жігер, Әлдиана көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 218 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, Қ.Төлеметов көшесі, 10/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 56 "Тұлпар" бөбекжай-балабақшасы" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тұлпар шағын ауданы толығымен және Солтүстік-батыс шағын ауданы, Нұрлы таң 27-86, Найзалы жұп жағы 74-146, тақ жағы 75-173, Найзалы тұйығы, 1-40, Шұбаркөл, 280-307, Ақжайлау, 1-50 "Көкжайлау" және "Grand Park" тұрғын үй кешендері толығымен кіреді.";
№ 263 сайлау учаскесі

"Месторасположение: микрорайон Достык, улица Акбосага, 2/7, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 69" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Достык, улица Жигер, 1–63; улица Бастау, 1–31; улица Ырысты, 1–25; улица Акпейил, 1–20; улица Тилектес, 1–18; улица Жахут, 29–62; улица Тиршилик, четная сторона, 2–52, нечетная сторона, 1–97; улица Тангышык, 1–102; улица Арайлы тан, 1–95; улица Каскелен, 1–113; улица Жайсан, 1–104; а также дома без номеров по улицам Ж. Акбаев, Егинбулак и Талшын.";
Избирательный участок № 267
"Месторасположение: микрорайон Шымкент-Сити, 17/17, корпус "А", КГУ "Общеобразовательная школа № 135" Управления образования города Шымкента.
Границы: полностью включаются многоэтажные жилые дома 1–37 микрорайона Шымкент-Сити.";
Избирательный участок № 289
"Местонахождение: микрорайон Ынтымак-2, здание № 848А, КГУ "Общеобразовательная школа № 141" Управления образования города Шымкента.
Границы: дома без номеров по улицам микрорайона Ынтымак-2: Акжарсай, Талимгер, Калкан, Сатты, Бектас, Манартау, проезд Манартау, Орда, Жана когам, Сазсырнай, Жоласар, Саркан, Акдастархан, Казанат, Биикжар, Сарыжаз, Кершетас, Кобыз и улица А. Бейсеева.";
Избирательный участок № 314
"Месторасположение: микрорайон Акжайык, улица Кокшетау, 92Б, здание ТОО "Детский сад “Амира”".
Границы: микрорайон Акжайык, дома по улице К. Толеметова: 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44; многоэтажные жилые дома "Тулпар" № 1–6; а также дома без номеров по улицам Торгын, Балкарагай, Акжунис, Бескара, Огемтау, Даулетти, Жеруйық, Теніз, Акдария, Ж. Мынбаев и Кокшетау.";
Избирательный участок № 315
"Месторасположение: микрорайон Достык, улица Дидар, без номера, корпус II КГУ "Детский сад № 126 “Шугыла”" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Достык, улица Бабалы, 1–84; улица Алтынкол и проезд Алтынкол, 1–85, 1–41; улица Асар, 1–60; улица Аккент, 1–61; улица Элим-ай, 1–46; улица Науша, 1–39; улица Арайлытан, 96–170; улица Уласты, 1–60; улица Имангара, 1–110; улица Алаша хан, 1–92; улица Айдарлы, 1–92; улица Айтумар, 1–90; улица Алтынолке, 6–18 и 37–50; улица Гулдерай, 6–18 и 1/1, 2/2, 3/3, 4/3, 5/1, 53, 69, 71, 15/83, 1584, 1586, 1588, 1597, 1639, 2158, 2207, 2208, 2213, 2099; улица Булбул, 1–72; улица Кызылкол, 1–72; улица Тобылгы, 1–34; улица Талжибек, 1–60; улица Дидар, 1–40; улица Алгыс, 1–21; улица Жахут, 20, 29/1, 52, 742, 743, 744, 745, 746, 755, 754, 753, 849, 850, 851, 853, 854, 859, 861, 862, 863, 864; улица Тиршилик, четная сторона 54–82, нечетная сторона 99–135; улица Танғышык, 103–138; улица Каскелен, 114–140; улица Жайсан, 105–150.";
Избирательный участок № 319
"Месторасположение: улица Т. Өтегенова, без номера, здание ТОО "Общеобразовательная школа “Samğau”".

"Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, 2/7, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 69 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Жігер, 1-63, Бастау, 1-31, Ырысты, 1-25, Ақпейіл, 1-20, Тілектес, 1-18, Жаһұт, 29-62, Тіршілік, жұп жағы 2-52, тақ жағы 1-97, Таңғышық, 1-102, Арайлы таң, 1-95, Қаскелең, 1-113, Жайсаң, 1-104 және Ж.Ақбаев, Егінбұлақ, Талшын көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 267 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Шымкент-Сити шағынауданы, 17/17, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 135 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "А" корпусы.
Шекарасы: Шымкент-Сити шағынауданының 1-37 көп қабатты тұрғын үйлері толығымен кіреді.";
№289 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: ⁠ Ынтымақ-2 шағын ауданы №848А ғимараты, Шымкент қаласының білім басқармасының "№141 жалпы орта білім беретін мектебі" МКК ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ-2 шағынауданының Ақжарсай көшесі, 1-30, Тәлімгер, Қалқан, Сәтті, Бектас, Манартау, Манартау өткелі, Орда, Жаңа қоғам, Сазсырнай, Жоласар, Сарқан, Ақдастархан, Қазанат, Биікжар, Сарыжаз, Кершетас, Қобыз және Ә.Бейсеев көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 314 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ақжайық шағынауданы, Көкшетау көшесі, 92Б, "Амира" бөбекжай-бақшасы" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Ақжайық шағынауданы, Қ.Төлеметов көшесі, 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44 және "Тұлпар" 1-6 көп қабатты тұрғын үйлері және Торғын, Балқарағай, Ақжүніс, Бесқара, Өгемтау, Дәулетті, Жерұйық, Теңіз, Ақдария, Ж.Мыңбаев, Көкшетау көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 315 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Достық шағынауданы, Дидар көшесі нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 126 "Шұғыла" бөбекжай-балабақшасы" МКҚК ІІ-корпусы.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Бабалы, 1-84, Алтынкөл, Алтынкөл өткелі, 1-85, 1-41, Асар, 1-60, Ақкент, 1-61, Елім-ай, 1-46, Науша, 1-39, Арайлытаң, 96-170, Ұласты, 1-60, Иманғара, 1-110, Алаша хан, 1-92, Айдарлы, 1-92, Айтұмар, 1-90, Алтынөлке, 6-18 және 37-50, Гүлдерай, 6-18 және 1/1, 2/2, 3/3, 4/3, 5/1, 53, 69, 71, 15/83, 1584, 1586, 1588, 1597, 1639, 2158, 2207, 2208, 2213, 2099, Бұлбұл, 1-72, Қызылкөл, 1-72, Тобылғы 1-34, Талжібек 1-60, Дидар, 1-40, Алғыс 1-21, Жаһұт, 20, 29/1, 52, 742, 743, 744, 745, 746, 755, 754, 753, 849, 850, 851, 853, 854, 859, 861, 862, 863, 864, Тіршілік, жұп жағы 54-82, тақ жағы 99-135, Таңғышық, 103-138, Қаскелең, 114-140, Жайсаң, 105-150.";
№ 319 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Т.Өтегенов көшесі, нөмірсіз, "Samğau" жалпы білім беретін мектеп" ЖШС ғимараты.

Границы: дома по улицам микрорайона: Казах Орда, 241–260; Алтынкорган, 193–260; Нурлы тан, 1–26; Найзалы, четная сторона 2–72, нечетная сторона 1–73; Шубарколь, 206–279; улица Акжайлау, 1–50; жилой комплекс "Кокжайлау", 50/1–50/15.";
Избирательный участок № 335
"Месторасположение: микрорайон Шымкент-Сити, 17/17, корпус "Б", КГУ "Общеобразовательная школа № 135" Управления образования города Шымкента.
Границы: многоэтажные жилые дома № 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10 микрорайона Шымкент-Сити; полностью включаются многоэтажные жилые дома "Uly Orda", "Алтын әлем", "Юнион" и "Асар Сити".";
Избирательный участок № 336
"Месторасположение: микрорайон Достык, 250, здание ТОО "Общеобразовательная школа “Жан-нур”".
Границы: микрорайон Достык, улица Акбура әулие, 112–233; улица Музтау, 129–245; улица Хан ордасы, 1–89; улица Сыпыра жырау, 1–185; улица Бозжыра, 1–112; улица лдиана, 1–190; улица Аксу-аюлы, 1–156; улица Улытоган, 1–122; улица Макашы, 1–135; улица Шокжулдыз, 1–26; улица Кокшебулак, 1–31; а также дома без номеров по улицам Уйсинтау, Кенсаз и Жайык.";
Избирательный участок № 343
"Месторасположение: микрорайон Бозарык, без номера, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 146" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Бозарык, улицы Уста-Мухаммед, Кырыккол, Томирис, Куракты, Ханкорган, Доланалы, Улагат, Боржар, Буркитши, Арша, Булдирген, а также дома без номеров на семи улицах без названия; многоэтажные жилые дома микрорайона Бозарык № 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476, 477, 660/1, 660/2, 660/3, 660/4, 687/19–687/36, 688/1–688/18.".
Район Еңбекші
Избирательный участок № 153
"Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, 2, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 150" Управления образования города Шымкента.
Границы: начиная с перекрестка проспекта Жибек Жолы и улицы Е. Спатаева, далее по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Тулпар, затем по правой стороне улицы Тулпар до улицы Улар, по правой стороне улицы Улар до улицы Айдын, далее по правой стороне улицы Айдын до улицы Едил, по правой стороне улицы Едил до улицы Тулпар, по правой стороне улицы Тулпар до улицы Е. Спатаева, далее по четной стороне улицы Е. Спатаева до дома № 121 и по нечетной стороне до дома № 102 включительно, затем по улице Е. Спатаева до проспекта Жибек Жолы.
В микрорайоне Улагат включаются улицы: Алтынкум, Акшуак, Нур, Алаш, Тамаша, Актогай, Кокозек, Тулпар, Кунгей, Д. Сарсенбаев, Киикоты, Коккол, Акcарай, Балбулак, Зангар, Майбулак и Е. Спатаева.";
Избирательный участок № 154 изложить в новой редакции:
"Месторасположение: микрорайон Улагат, улица Киикоты, 2, здание КГУ "Общеобразовательная школа № 150" Управления образования города Шымкента.
Границы: начиная с перекрестка проспекта Жибек Жолы и улицы Тулпар, далее по нечҰтной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Абзал, затем по правой стороне улицы Абзал до улицы Машат, далее через улицу Машат до улицы Е. Спатаева, включая дома № 121 по нечҰтной стороне и № 102 по чҰтной стороне улицы Е. Спатаева, до улицы Тулпар, затем по левой стороне улицы Тулпар до улицы Едил, по левой стороне улицы Едил до улицы Айдын, по левой стороне улицы Айдын до улицы Улар, по левой стороне улицы Улар до улицы Тулпар, и по левой стороне улицы Тулпар до проспекта Жибек Жолы.
В микрорайоне Улагат включаются улицы: Баянды, Акcарай, Майбулак, Улар, Едил, Балбулак, Кызылшокы, Кызылшилик, Кызылкенши, Танирқурт, Косбогет, Кенир, Кышбогет, Кокозек, Жетитобе, Жалгызжиде, Акбұлак, Косуйенки, Косшокы, Кызгалдак, Айжарык, Абзал, Мейрамтобе, Кошкорган, Бурабай, Машат, Е. Спатаев.".
Район Каратау
Избирательный участок № 228
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, проспект N.Nazarbaev, дом 8, здание городской научно-универсальной библиотеки "Аль-Фараби".

Шекарасы: Қазақ Ордасы, 241-260, Алтынқорған, 193-260, Нұрлы таң 1-26, Найзалы жұп жағы 2-72, тақ жағы 1-73, Шұбаркөл, 206-279, Ақжайлау көшесі, 1-50 және "Көкжайлау" тұрғын үй 50/1-50/15.";
№ 335 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Шымкент-Сити шағынауданы, 17/17, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 135 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ "Б" корпусы.
Шекарасы: Шымкент-Сити шағынауданы 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10 көп қабатты үйлері, "Uly Orda", "Алтын әлем", "Юнион", "Асар сити" шағынауданының көп қабатты тұрғын үйлері толығымен кіреді.";
№ 336 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Достық шағынауданы, 250, "Жан-нұр" жалпы білім беру мектебі ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Достық шағынауданы, Ақбура әулие, 112-233, Мұзтау, 129-245, Хан ордасы, 1-89, Сыпыра жырау, 1-185, Бозжыра, 1-112, Әлдиана, 1-190, Ақсу-аюлы, 1-156, Ұлытоған, 1-122, Мақаншы 1-135, Шоқжұлдыз, 1-26, Көкшебұлақ, 1-31 және Үйсінтау, Кеңсаз, Жайық, көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 343 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Бозарық шағынауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 146 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Бозарық шағынауданы, Ұста-Мұхаммед көшесі, Қырықкөл, Томирис, Құрақты, Ханқорған, Доланалы, Ұлағат, Бөржар, Бүркітші, Арша, Бүлдірген, атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері және Бозарық шағын ауданының 467 А, 468 А, 469 А, 470, 471 А, 473 А, 475, 475 А, 476, 477, 660/1, 660/2, 660/3, 660/4, 687/19, 687/20, 687/21, 687/22, 687/23, 687/24, 687/25, 687/26, 687/27, 687/28, 687/29, 687/30, 687/31, 687/32, 687/33, 687/34, 687/35, 687/36, 688/1, 688/2, 688/3, 688/4, 688/5, 688/6, 688/7, 688/8, 688/9, 688/10, 688/11, 688/12, 688/13, 688/14, 688/15, 688/16, 688/17, 688/18 көп қабатты тұрғын үйлері.".
Еңбекші ауданы
№ 153 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі №2, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек Жолы даңғылы мен Е. Спатаев көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Тұлпар көшесіне дейін, одан әрі Тұлпар көшесінің оң жағымен Ұлар көшесіне дейін, Ұлар көшесінің оң жағымен Айдын көшесіне дейін,одан әрі Айдын көшесінің оң жағымен Еділ көшесіне дейін, Еділ көшесінің оң жағымен Тұлпар көшесіне дейін, Тұлпар көшесінің оң жағымен Е.Спатаев көшесіне дейін, одан әрі Е.Спатаев көшесінің тақ жағындағы № 121 үйге дейін, жұп жағы № 102 үйге дейін үйлерді қоса, Е. Спатаев көшесімен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағынауданындағы Алтынқұм, Ақшуақ, Нұр, Алаш, Тамаша, Ақтоғай, Көкөзек, Тұлпар, Күнгей, Д. Сарсенбаев, Киікоты, Көккөл, Ақсарай, Балбұлақ, Заңғар, Майбұлақ, Е. Спатаев көшелері кіреді.";
№ 154 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ұлағат шағынауданы, Киікоты көшесі № 2, Шымкент қаласының білім басқармасының "№150 Жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Жібек жолы даңғылы мен Тұлпар көшесінің қиылысынан бастап, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Абзал көшесіне дейін, одан әрі Абзал көшесінің оң жағымен Машат көшесіне дейін, Машат көшесі арқылы Е. Спатаев көшесіне дейін, Е. Спатаев көшесінің тақ жағындағы № 121 үйді қоса, жұп жағы № 102 үйді қоса Тұлпар көшесіне дейін, Тұлпар көшесінің сол жағымен Еділ көшесіне дейін, Еділ көшесінің сол жағымен Айдын көшесіне дейін, Айдын көшесінің сол жағымен Ұлар көшесіне дейін, Ұлар көшесінің сол жағымен Тұлпар көшесіне дейін, Тұлпар сол жағымен Жібек жолы даңғылына дейін.
Ұлағат шағын ауданындағы Баянды, Ақсарай, Майбұлақ, Ұлар, Еділ, Балбұлақ, Қызылшоқы, Қызылшілік, Қызылкенші, Тәңірқұрт, Қосбөгет, Кеңір, Қышбөгет, Көкөзек, Жетітөбе, Жалғызжиде, Ақбұлақ, Қосүйенкі, Қосшоқы, Қызғалдақ, Айжарық, Абзал, Мейрамтөбе, Қошқорған, Бурабай, Машат, Е. Спатаев көшелері кіреді.".
Қаратау ауданы
№ 228 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 8, "Әл-Фараби" қалалық ғылыми-әмбебап кітапханасының ғимараты.

Граница: дома № 212, 213, 214, 215, 216, 236, 237, 238 (3-этап) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4 микрорайона Нурсат-1.";
Избирательный участок № 229
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, дом 190, здание ГКП на ПХВ "Городская поликлиника № 3" Управления здравоохранения города Шымкент.
Граница: жилой комплекс "Urban Hills", дома № 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 145, 146, 147, 148, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172б, 172в, 172/3, 173б, 174б, 175б, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 217, 218, 219, 220, 221 микрорайона Нурсат-1.";
Избирательный участок № 232
"Месторасположение: микрорайон Астана, проспект N.Nazarbaev, дом 404, здание ГКП на ПХВ "Средняя школа № 130" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 микрорайона Астана.";
Избирательный участок № 234
"Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица К.Патеев, дом 14/4, здание КММ "Общеобразовательная школа № 85 имени Тәуке хан" Управления образования города Шымкент.
Граница: нечетная сторона улицы Аксумбе, 1–205; улицы Буланды, Байгекум, Жиенкум, К.Патеев, улицы без названии 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона Нуртас.
улицы Шынырау, Жалантос, Айгак, Бакконган, Мирас туйыгы и квартал 194 микрорайона Мирас.";
Избирательный участок № 235
"Месторасположение: здание КММ "Общеобразовательная школа № 116 имени Д.Нурпейысова" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы Орманды 1–43, Мейрам 1–44, Коримдик 1–40, Шеркала 1–17, Кентарал 16–28, Кусконыр 1–24, Г.Шойынбаева 1–18, Жылыбулак 1–7, улицы без названии 1–7 жилого массива Тассай.";
Избирательный участок № 236
"Месторасположение: жиллой массив Тассай, проспект Жибек Жолы, дом 4/4, ГККП "Туркестанский высший многопрофильный, аграрный колледж".
Граница: улица Аксумбе (четные сторана) 2-60, улицы Ш. Уалиханова, 1–12, Ы.Алтынсарина, 1–7, Машат, 1–32, Т. Жургенова, 1–41, Белколь 1–35, Атбасар, 1–30, Ж.Жумабаева, 1–33, Белжайлау, 1–28, Ж. Сейтбекова, 1–21, Шарын, 1–13, Жаскус, 1–16, проспект Жибек Жолы 1–24 жилого массива Тассай.";
Избирательный участок № 271
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица Гросетто, дом 202/1, здание ТОО "Ясли-сад "Sabi-7".

Шекарасы: Нұрсәт-1 шағын ауданы, 212, 213, 214, 215, 216, 236, 237, 238 үйлері. (3-кезек) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4 үйлері.";
№ 229 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, 190, Шымкент қалалық денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 қалалық емханасы" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағын ауданы, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 145, 146, 147, 148, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172б, 172в, 172/3, 173б, 174б, 175б, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 217, 218, 219, 220, 221 үйлері, "Urban Hills" тұрғын үй кешені.";
№ 232 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Астана шағын ауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Астана шағын ауданы, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлері.";
№ 234 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұртас шағын ауданы, Қ.Патеев көшесі, 14/4, Шымкент қаласының білім басқармасының "Тәуке хан атындағы № 85 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты
Шекарасы: Нұртас шағын ауданы, Ақсүмбе көшесі, тақ жағы 1-205, Бұланды, Бәйгеқұм, Жиенқұм, Қ. Патеев көшелері, атауы жоқ 18, 19, 20, 21, 22, 23 көшелер.";
Мирас шағын ауданы, Шыңырау, Жалаңтөс, Айғақ, Баққонған, Мирас тұйығы, 194 орам.
№ 235 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, 9, Шымкент қаласының білім басқармасының "Д.Нұрпейісова атындағы № 116 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Орманды көшесі, 1-43, Мейрам көшесі, 1-44, Көрімдік көшесі, 1-40, Шерқала көшесі, 1-17, Кеңтарал көшесі, 16-28, Құсқоңыр көшесі, 1-24, Г.Шойынбаева көшесі, 1-18, Жылыбұлақ көшесі, 1-7, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көшелер.";
"№ 236 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 4/4, Шымкент қаласы білім басқармасының "Түркістан жоғары көпсалалы аграрлық колледжі" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Ақсүмбе көшесі, жұп жағы 2-60, Ш.Уәлиханов көшесі, 1-12, Ы.Алтынсарин көшесі, 1-7, Машат көшесі, 1-32, Т.Жүргенов көшесі, 1-41, Белкөл көшесі, 1-35, Атбасар көшесі, 1-30, Ж.Жұмабаев көшесі, 1-33, Белжайлау көшесі, 1-28, Ж.Сейтбеков, 1-21, Шарын көшесі, 1-13, Жасқұс көшесі, 1-16, Жібек Жолы даңғылы, 1-24.";
№ 271 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, Гросетто көшесі, 202/1, "Sabi-7" бөбекжай-балабақшасы" ЖШС ғимараты.

Граница: дома 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 микрорайона Нурсат-1.";
Избирательный участок № 272
"Месторасположение: микрорайон Астана, дом 112а, здание КГУ "Средняя школа № 132" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 микрорайона Астана.";
Избирательный участок № 273
"Месторасположение: микрорайон Нуртас, дом 3449, здание МКҚК "Ясли-детский сад № 61 "Нуртас" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Аксауыт, 169–177, улица Гулдала, 170–211, улица Саяхат, 174–213, улица Аксункар, 184–224, улица Жасталап, 195–212, улица Кулагер, 193–219, улицы без названии 24,25,26,27,28,29, улица Мустафа Шокай, 1–19, улица Б.Тулкиев, 1–61; улица Маржантас, 1–43, улица Аксауыт, 178 – 211, улица Гулдала, 212 – 247, улица Саяхат, 214 – 303, улица Аксункар, 225–251, улица Жасталап, 213–264 микрорайона Нуртас.";
Избирательный участок № 274
"Месторасположение: микрорайон Мирас, улица Кеме калган, дом 30/1, здание ТОО "Общеобразовательная школа имени А.Кунанбаев" Управления образования города Шымкент.
Граница: проспект Жибек Жолы, 1–78, улица Жайлы, 1–25, улица Акбосага, 1–21, улица Карабура аулие, 1–16, улица Сак ели, 1–36, улица Алтын адам, 1–26, улица У.Аргынбеков, 1–32, улица Дастур, 1–36, улица Ф.Шаназаров, 1–17, улица Кеме калган, 1–16, улицы без названии 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 микрорайона Мирас.";
Избирательный участок № 324
"Месторасположение: микрорайон Нуртас, улица Аксумбе, без номера, здание яслей-детского сада "Ай-таннуры".
Граница: улицы Жасак, 1–56, Сандыктау, 1–52, Жасар булак, 1–56, Жастилек, 1–30, Берел, 1–62, Адалбакан, 1–10, Ботай, 1–63, Айкабак, 1–47, Кундызарай, 1–66, Науатас, 1–56, Кокбори, 1–67, Шолпы, 1–31, Кокпекти, 1–38, Кокпар, 1–98, Керкиик, 1–48, Жарма 1–13, Уштерек, 1–15, Куркелес, 1–26, Кентарал, 1–15, улицы без названия 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 жилого массива Тассай.";
Избирательный участок № 325
"Месторасположение: микрорайон Астана, проспект N.Nazarbaev, дом 404, здание ГКП на ПХВ "Средняя школа № 130" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 20, 22, 24, 26, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102 микрорайона Астана.";
Избирательный участок № 326

Шекарасы: Нұрсәт-1 шағын ауданы, 24, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 75, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.";
№ 272 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Астана шағын ауданы, 112а, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 132 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Астана шағын ауданы, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлері.";
№ 273 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұртас шағын ауданы, 3449, Шымкент қаласы білім басқармасының "№ 61 "Нұртас" бөбекжай балабақшасы" МКҚК ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағын ауданы, Ақсауыт көшесі, 169-177, Гүлдала көшесі, 170-211, Саяхат көшесі, 174-213, Ақсұнқар көшесі, 184-224, Жасталап көшесі, 195-212, Құлагер көшесі, 193-219, атауы жоқ 24, 25, 26, 27, 28, 29 көшелері. Мұстафа Шоқай, 1-19, Б.Түлкиев көшесі, 1-61, Маржантас көшесі, 1-43, Ақсауыт көшесі, 178-211, Гүлдала көшесі, 212-247, Саяхат көшесі, 214-303, Ақсұңқар көшесі, 225-251, Жасталап көшесі, 213-264.";
№ 274 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Мирас шағын ауданы, Кеме қалған, 30/1, Шымкент қаласы білім басқармасының "А.Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Мирас шағын ауданы, Жібек Жолы даңғылы, 1-78, Жайлы көшесі, 1-25, Ақбосаға көшесі, 1-21, Қарабура әулие көшесі, 1-16, Сақ елі көшесі, 1-36, Алтын адам көшесі, 1-26, Ұ.Арғынбеков көшесі, 1-32, Дәстүр көшесі, 1-36, Ф.Шаназаров көшесі, 1-17, Кеме қалған көшесі, 1-16, атауы жоқ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 көшелері.";
№ 324 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұртас шағын ауданы, Ақсүмбе көшесі, нөмірсіз, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ай-таңнұры" бөбекжай-балабақшасының ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Жасақ көшесі, 1-56, Сандықтау көшесі, 1-52, Жасар бұлақ көшесі, 1-56, Жастілек көшесі, 1-30, Берел көшесі, 1-62, Адалбақан көшесі, 1-10, Ботай көшесі, 1-63, Айқабақ көшесі, 1-47, Құндызарай көшесі, 1-66, Науатас көшесі, 1-56, Көкбөрі көшесі, 1-67, Шолпы көшесі, 1-31, Көкпекті көшесі, 1-38, Көкпар көшесі, 1-98, Керкиік көшесі, 1-48, Жарма көшесі, 1-13, Үштерек көшесі, 1-15, Құркелес көшесі, 1-26, Кеңтарал көшесі, 1-15, атауы жоқ 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 көшелері.";
№ 325 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Астана шағын ауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 404, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 130 жалпы орта білім беретін мектебі" ШҚ МКК ғимараты.
Шекарасы: Астана шағын ауданы, 20, 22, 24, 26, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102 үйлері.";
№ 326 сайлау учаскесі

"Месторасположение: микрорайон Астана, проспект N.Nazarbaev, дом 18а, здание КГУ "СДЮСШ № 9 по художественной гимнастике олимпийского резерва" Управления физической культуры и спорта города Шымкент.
Граница: дома 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148 микрорайона Нурсат-2.";
Избирательный участок № 338
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица Ж. Шанина, дом 203/1, дополнительное здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей № 80 имени Акселеу Сейдимбека" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119,120, 120а, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 205, 206, 208, 209, 210 микрорайона Нурсат-1.";
Избирательный участок № 339
"Месторасположение: микрорайон Нурсат-2, без номера, здание ТОО "Общеобразовательная школа имени Д. Кунаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: дома 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 микрорайона Нурсат-2.";
Избирательный участок № 340
"Месторасположение: микрорайон Нурсат-2, без номера, здание ТОО "Общеобразовательная школа имени Д.Кунаева" Управления образования города Шымкент.
Граница: улицы Майтобе, Шугыла, Каусар, Байтас, Шертер, Ушкыштар, Таскескен, Ы.Дукенулы, Ушкара, Т.Тайбеков микрорайона Нуртас.".
Район Тұран
Избирательный участок № 35
"Месторасположение: улица К.Бектаева, 100, здание ТОО "Общеобразовательная школа "Smart Инновация".
Граница: улица К.Бектаева, 1-78, тупик К.Бектаева, 1-12, прозед Бектаева, 1-10, улица Нуршуак, 1-5 и 694-712А, улица М.Сарсенбаева, 1-110, улица Н.Тайманова, 1-110, улица С.Сулейменова, 1-110, улица Еркиндик, 1-98, улица К.Мейрбекова, 1-110, улица О.Малкарова, не четная сторона 23-109, улица Г.Хайруллин, 1-115, улица Ырыс-бак, 1-32, улица А.Жанбосынова, 850-890 участки и дома без номеров улицы Т.Отарбаева, микрорайона Самал-2.".
Приложение
к решению акима
города Шымкент № ______
от "___" ________ 2026 года
Приложение 2
к решению акима
города Шымкент
№ 9 от 14 ноября 2018 года
Вновь образованные избирательные участки № 358, 359, 360, 361, 362, 363 и 364 в Абайском и Каратауском районах
Абайский район
№ 358 избирательный участок
"Месторасположение: микрорайон Нуршуак, здание № 11229, здание КГУ "Средняя общеобразовательная школа № 149" Управления образования города Шымкента.
Границы: микрорайон Нуршуак, кварталы Каракум 1-102, Комешбулак 1-102, Руханият 1-114, Кеген 1-140, Ханшайым 1-148, Аксукент 1-75, Айгыржал 1-44, а также Ханжайлау, Ханкол, Шубарагаш, Кайранкол, Катонкарагай, Шубаркудык, Жиренкол, Баласагун, Саясу, Бурканбулак, Мерки, Бозкол, Космурат, Каракемер, Тастыбулак, Илтипат-2, Отпантау, Тураркент, Тауагаш, Коксала, Бурылтау, Бухар жырау, Коргантас, Махмуд Кашкари, Алтынсандык, Таттимбет, Каганат, Астаукол, Косалкы, Торткулан, Иренкабырга, Ханарык, Торежал, включая дома без номеров.";
№ 359 избирательный участок

"Орналасқан жері: Астана шағын ауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 18а, Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шымкент қаласының № 9 "көркем гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт шағын ауданы, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 144, 145, 146, 147, 148 үйлері.";
№ 338 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, Ж.Шанин көшесі, 203/1, Шымкент қаласының білім басқармасының "Ақселеу Сейдімбек" атындағы № 80 ІТ мектеп-лицейі" КММ қосымша ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-1 шағын ауданы, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 74а, 119, 120, 120а, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 205, 206, 208, 209, 210 үйлері.";
№ 339 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт-2 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұрсәт-2 шағын ауданы, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлері.";
№ 340 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт-2 шағын ауданы, нөмірсіз, Шымкент қаласы білім басқармасының "Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағын ауданы, Майтөбе, Шұғыла, Кәусар, Байтас, Шертер, Ұшқыштар, Таскескен, Ы.Дүкенұлы, Үшқара, Т.Тайбеков көшелері.".
Тұран ауданы
№ 35 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Қ.Бектаев көшесі, 100, "Smart Инновация" жалпы білім беру мектебі" ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Қ.Бектаев көшесі, 1-78, Қ.Бектаев тұйығы, 1-12, Қ.Бектаев өткелі, 1-10, Нұршуақ көшесі, 1-5 және 694-712 а, М.Сәрсенбаев көшесі, 1-110, Н.Тайманов көшесі, 1-110, С.Сүлейменов көшесі, 1-110, Еркіндік көшесі, 1-98, Қ.Мейірбеков көшесі, 1-110, О.Малқаров көшесі, тақ жағы 23-109, Ғ.Хайруллин көшесі, 1-115, Ырысбақ көшесі, 1-32, Ә.Жанбосынов көшесі, 850-890 учаскелері және Т.Отарбаев көшесі.".
Шымкент қаласы әкімінің
2026 жылғы "___" ______
№ _______ шешіміне
қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне
2-қосымша
Абай және Қаратау аудандарында жаңадан ашылған № 358, 359, 360, 361, 362, 363 және № 364 сайлау учаскелері
Абай ауданы
№ 358 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұршуақ шағын ауданы № 11229 ғимараты, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 149 жалпы орта білім беретін мектебі" МКК ғимараты.
Шекарасы: Нұршуақ шағынауданы, Қарақұм, 1-102, Көмешбұлақ, 1-102, Руханият, 1-114, Кеген, 1-140, Ханшайым, 1-148, Ақсукент, 1-75, Айғыржал, 1-44 және Ханжайлау, Ханкөл, Шұбарағаш, Қайранкөл, Қатонқарағай, Шұбарқұдық, Жиренкөл, Баласағұн, Саясу, Бұрқанбұлақ, Меркі, Бозкөл, Қосмұрат, Қаракемер, Тастыбұлақ, Ілтипат-2, Отпантау, Тұраркент, Тауағаш, Көксала, Бұрылтау, Бұхар жырау, Қорғантас, Махмұд Қашқари, Алтынсандық, Тәттімбет, Қағанат, Астаукөл, Қосалқы, Төртқұлан, Иренқабырға, Ханарық, Төрежал көшелерінің нөмірсіз үйлері.";
№ 359 сайлау учаскесі

"Месторасположение: участок 189, здание 249A, здание "City School" средней общеобразовательной школы.
Границы: микрорайон Шымкент-Сити, многоэтажные жилые дома полностью следующих жилых комплексов: "Green City", "Дәмдес", "New Life", "Capital City", "Престиж", "Modern City", "Arman Gala", "Құлагер", "Atlant", "Zhas Qanat" и "Prime Park".";
Район Каратау
№ 360 избирательный участок
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, проспект N.Nazarbaev, дом 12, здание ГККП "Концертно-выставочный центр" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент.
Граница: дома 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 74/4, 74/5 микрорайона Нурсат-2.";
№ 361 избирательный участок
"Месторасположение: микрорайон Нурсат, улица У. Аргынбекова, дом 2/1, здание ГККП "Дворец школьников № 2" Управления образования города Шымкент.
Граница: жилые комплексы "Otau City", "Altair", "Жас Отау Comfort"; дома № 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 19/1,19/2,19/3,19/4,19/5, 19, 17микрорайона Нурсат-2.";
№ 362 избирательный участок
"Месторасположение: микрорайон Нұртас, дом 1303, здание КММ "Общеобразовательная школа № 145" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Тарлан, 1–28, улица Қарауылтөбе, улица Аксумбе, 1–402, улицы Асаукөл, Байтақ, Зере-1, Зере-2, Төретам, Көксерек, Бөрілі, Найзақара, Нұрақ, тупик Даналық, улицы без названия 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 микрорайона Нұртас.";
№ 363 избирательный участок
"Месторасположение: микрорайон Нуртас, дом 1303, здание КММ "Общеобразовательная школа № 145" Управления образования города Шымкент.
Граница: улица Мынбулак, 1–83, улицы Даналық, Е.Досымбекұлы, Жетіқоңыр, Шамған, Бурылкөл, Шынтемір, улица Қ.Мұңайтпасов, 1–37, улицы без названия 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 микрорайона Нұртас.";
№ 364 избирательный участок
"Месторасположение: жиллой массив Тассай, проспект Жибек Жолы, дом 6, здание ТОО "Шымкентский Университет".
Граница: улицы Мынарал, Ойқарағай, Мөде қаған, Аруана; улица Е.Болганбаева, 1–34, улица Баянтау, 1–24, улица Ж.Суханова, 1–27, улицы М.Пернебекұлы, О.Есалиева, 1–8, улица Аксенгир, 1–4, улица Босага, 1–48, улица Байтуған, улица Алтыншокы, 1–30, улица Жылыбулак, 8–31, улица Айбалта, 1–69, улица Айбын, 1–83, улицы без названия 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 жилого массива Тассай.".

"Орналасқан жері: 189 орам, 249А ғимараты, "City school" жалпы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шымкент-Сити шағынауданы, "Green City", "Дәмдес", "New life", "Capital City" тұрғын үй кешенінің, "Престиж", "Modern City" , "Arman gala", "Құлагер, "Atlant" , "Zhas Qanat" және "Prime Park" тұрғын үй кешендерінің көп қабатты тұрғын үйлері толғымен кіреді.";
№ 360 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, N.Nazarbaev даңғылы, 12, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Концерттік -көрме орталығы" МКҚК ғимараты
Шекарасы: Нұрсәт-2 шағын ауданы, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 74/4, 74/5 үйлері.".
Қаратау ауданы
№ 361 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұрсәт шағын ауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, 2/1, ғимараты, Шымкент қаласы білім басқармасының № 2 Оқушылар сарайы МКҚК
Шекарасы: "Otau city" тұрғын үй кешені, "Altair" тұрғын үй кешені, "Жас Отау Comfort" тұрғын үй кешені, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24, 16, 17, 18, 19 үйлері.";
№ 362 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұртас шағын ауданы, 1303, Шымкент қаласы білім басқармасының "№145 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағын ауданы, Тарлан көшесі, 1-28, Қарауылтөбе көшесі, 1-68, Ақсүмбе көшесі, 1-402, Асаукөл, Байтақ, Зере-1, Зере-2, Төретам, Көксерек, Бөрілі, Найзақара, Нұрақ көшелері, Даналық тұйығы, атауы жоқ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 көшелер.";
№ 363 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Нұртас шағын ауданы, 1303, Шымкент қаласы білім басқармасының "№145 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ ғимараты.
Шекарасы: Нұртас шағын ауданы, Мыңбұлақ көшесі, 1-83, Даналық көшесі, Е. Досымбекұлы көшесі, Жетіқоңыр көшесі, Шамған көшесі, Бурылкөл көшесі, Шынтемір көшесі, Мұңайтпасов көшесі, 1-37, атауы жоқ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 көшелер.";
№ 364 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Тассай тұрғын алабы, Жібек Жолы даңғылы, 6, "Шымкент" университеті ЖШС ғимараты.
Шекарасы: Тассай тұрғын алабы, Мыңарал, Ойқарағай, Мөде қаған, Аруана көшелері, Е.Болғанбаев көшесі,1-34, Баянтау көшесі, 1-24, Ж.Суханов көшесі, 1-27, М.Пернебекұлы көшесі, О.Есалиев көшесі, 1-8, Ақсеңгір көшесі, 1-45, Босаға көшесі, 1-48, Байтуған көшесі, Алтыншоқы, 1-30, Жылыбұлақ көшесі, 8-31, Айбалта көшесі, 1-69, Айбын көшесі, 1-83, атауы жоқ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көшелер.".