О внесении измении в решение маслихата города Алатау от 25 декабря №26-68 "О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Алатау Алматинской области от 5 августа 2026 года № 33-86
Маслихат города Алатау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алатау "О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Алатау на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 12 176 185 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 713 345 тысяча тенге;
неналоговые поступления 21 705 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 752 283 тысячи тенге;
поступления трансфертов 688 852 тысяч тенге;
2) затраты 13 989 506 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -133 991 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов 133 991 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылдың 25 желтоқсанындағы №26-68 "Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 5 тамыздағы № 33-86 шешімі
Алатау қаласы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алатау қаласы мәслихатының "Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімін келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Алатау қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 12 176 185 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 713 345 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 21 705 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 752 283 мың теңге;
трансферттер түсiмі 688 852 мың теңге;
2) шығындар 13 959 506 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу -133 991 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу 133 991 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 679 330 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 679 330 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 154 912 тысяч тенге;
погашение займов 12 291 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2026 год в сумме – 82 082,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 679 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 679 330 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 154 912 мың теңге;
қарыздарды өтеу 12 291 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2026 жылға арналған резерві 82 082,0 мың теңге сомада бекітілсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Алатау Р. Абилова
Приложение к решению маслихата города Алатау от 05 августа 2026 года № 33-86
Приложение 1 к решению маслихата города Алатау О внесении изменении в решение маслихата города Алатау от 25 декабря 2025 года № 26-68 "О бюджете города Алатау на 2026-2028 годы"
Городской бюджет на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешiм қол қойылған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алатау қаласы мәслихатының төрағасы Р. Абилова
Алатау қаласы мәслихатының 2026 жылғы 5 тамыздағы № 33-86 шешіміне қосымша
"Алатау қаласының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" Алатау қаласы мәслихатының 2025 жылдың 25 желтоқсандағы № 26-68 шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер