О переименовании улиц в селах Жибек жолы и Карабулак Панфиловского сельского округа
Решение акима Панфиловского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 26 мая 2026 года № 11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения сҰл Жибек жолы и Карабулак, и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 29 апреля 2026 года, аким Панфиловского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жибек жолы" в селе Жибек жолы Панфиловского сельского округа в честь ветерана Великой Отечественной войны "Молдабаева Жаменке".
2. В связи с разветвлением улицы "Балпык би" в селе Карабулак, переименовать еҰ первое ответвление в честь ветерана Великой Отечественной войны "Жайлаубаева Тотая".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о аким Панфиловского сельского округа Н. Мыктыбаева

Панфилов ауылдық округінің Жібек жолы, Қарабұлақ ауылдарындағы көшелеріне қайта атау беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Панфилов ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 26 мамырдағы № 11 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жібек жолы және Қарабұлақ ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 29 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Талғар ауданы Панфилов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауылдық округінің Жібек жолы ауылындағы "Жібек жолы" көшесі Ұлы Отан соғысының ардагері "Жәмеңке Молдабаев" есімімен қайта өзгертілсін.
2. Қарабұлақ ауылындағы "Балпық би" көшесінің тармақталуына байланысты, оның бірінші бөлігіне Ұлы Отан соғысының ардагері "Тотай Жайлаубаев" есімімен қайта өзгертілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауылдық округінің әкімінің м.а. Н. Мыктыбаева