О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Кеген, Кегенского сельского округа
Решение акима Кегенского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 21 мая 2026 года № 87
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кеген, Кегенского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, 29 апреля 2026 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Кеген Кегенского сельского округа:
безымянной улице – улица "Сарсенбай Дауталиев";
безымянной улице – улица "Бекен Сыбантаев";
безымянной улице – улица "Нұрмұханбет Бегімбетов";
безымянной улице – улица "Ибраймбай Жылгелдиев";
безымянной улице – улица "Оразша Оңғарбеков";
безымянной улице – улица "Арғынбек Буланбеков";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского сельского округа Е.С.Скаков

Кеген ауылдық округінің Кеген ауылының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Кеген ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 87 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Кеген ауылдық округінің Кеген ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы, 2026 жылғы 29 сәуірдегі қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Кеген ауылдық округінің Кеген ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Сәрсенбай Дауталиев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Бекен Сыбантаев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Нұрмұханбет Бегімбетов" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ибраймбай Жылгелдиев" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Оразша Оңғарбеков" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Арғынбек Буланбаев" көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е.С.Скаков