Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 30 июня 2026 года № 216
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Карасайской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "аппарата акима Карасайского района" в установленном действующим законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить;
1) направление настоящего решение в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательство и правовой информации Республики Казахстан" Министерство юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе акимата Карасайского района
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Карасайского района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района Ж.Естенов
Приложение ___ к постановлению
от "__" июня 2026 года № ___
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных материалов
1
Город Каскелен
улица Абылайхана, 216, возле здания государственного учреждения "Отдела занятости и социальных программ Карасайского района"
пересечение улиц А. Асқарова и Н. Бердіқұлова, возле базара "Жер ана"
улица Абылайхана, 40, напротив здания коммунального государственного казенного предприятие "Районный дом культуры" акимата Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Абылайхана, 3в, напротив здания частного магазина "Алтын таға"
улица Сәукеле, 16в, перед зданием частного продуктового магазина
улица Абылайхана, 153, возле здания торгового дома "Даму"
улица А. Байғазиева, 153, возле здания лечебно-оздоровительного комплекса "Рахат-Resort"
микрорайон Қарлығаш, возле многоквартирного дома, 5
улица. Абылайхана 1Б, КГУ "Комфортная школа города Каскелен"
улица. Кайназар батыра 34, Каскеленский технический колледж им. С. Жандосова
улица. Жангозина 13А, Каскеленский гуманитарно-технический колледж.
2
Село Жибек жолы
пересечение улиц Ж. Дүйсекова и Д. Қонаева, напротив здания частного магазина "Кенже"
пересечение улиц Карасай батыра и С. Датова, напротив здания частного магазина "Самал"
пересечение улиц Карасу и Ордабасы (новая казахская средняя школа)
пересечение улиц Байжарасов и Жибек жолы
3
Село Колашы
пересечение улиц Д. Қонаева и С. Шалғынбая, возле здания частного магазина "Райхан"
улица Самал, 95 Б, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Момышулы" отдела образования Карасайского района управления образования Алматинской области"
4
Село Турар
пересечение улиц Б. Ашекеева и С. Көпбаева, возле здания частного магазина "Арай"
5
Село Айтей
улица Наурыз, 4, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Б. Косынова с дошкольным мини центром" государственного учреждени "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Жамбыла, 8В, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"

Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 216 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Қарасай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны Қарасай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасары жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Карасай ауданының әкімі Ж. Естенов
2026 жылғы "__" маусымы
№___ қаулысына __қосымша
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіт материалдарын орналастыру орны
1
Қаскелең қаласы
Абылайхан көшесі, 216, "Қарасай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
А. Асқаров және Н. Бердіқұлов көшелерінің қиылысы, "Жер ана" базарының жанында
Абылайхан көшесі, 40, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай ауданы әкімдігінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының алдында
Абылайхан көшесі, 3в, "Алтын таға" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Сәукеле көшесі, 16а, жеке азық-түлік дүкені ғимаратының алдында
Абылайхан көшесі, 153, "Даму" сауда үйі ғимаратының жанында
А. Байғазиев көшесі, 213, "Рахат-Resort" емдеу сауықтыру кешені ғимаратының жанында
Қарлығаш шағын ауданы, 5 көппәтерлі үйдің жанында
Қаскелең қаласы, Абылайхана 1Б, КММ "Қаскелең қаласы Жайлы мектеп"
Қаскелең қаласы, Кайназар батыр 34,Қаскелең –техникалық С.Жандосов атындағы колледжі
Қаскелең қаласы, Жангозина 13А,Қаскелең гуманитралы техникалық колледжі
2
Жібек жолы ауылы
Ж. Дүйсеков және Д. Қонаев көшелерінің қиылысы, "Кенже" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Қарасай батыр және С. Датов көшелерінің қиылысы, "Самал" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Жібек жолы ауылы, Қарасу –Ордабасы көшесінің қиылысы, (Жаңа қазақ орта мектебі)
Жібек жолы ауылы, Байжарасов -Жібек жолы көшесінің қиылысы
3
Көлашы ауылы
Д. Қонаев және С. Шалғынбай көшелерінің қиылысы, "Райхан" жеке дүкені ғимаратының жанында
Самал көшесі, 95 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Тұрар ауылы
Б. Ашекеев пен С. Көпбаев көшелерінің қиылысы, "Арай" жеке дүкені ғимаратының жанында
5
Әйтей ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Қосынов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл көшесі, 8 В, "Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

коттеджный городок Омирзак, рядом с разделительной дорогой коттеджных городков Омирзак 1 и Омирзак 2
6
Село Енбекши
улица Райымбек, 2А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Енбекши" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
7
Село Уштерек
улица Береке, 52, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа Уштерек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
8
Село Иргели
улица Д. Қонаева, 68, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
Жилой массив "Асыл Арман", расположенный возле многоэтажного дома № 7
пересечение улиц Конаев и Ақжол (супермаркет "Береке")
9
Село Коксай
улица К. Қожабекова, 1, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Карасайская клиническая многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" " Врачебная амбулатория села Коксай"
пересечение улиц Кожабекова и Наурызбай батыра (школа им. М. Маметовой)
10
Село Кемертоган
улица Ақниет, 24, расположенный вдоль дороги областного значения
11
Село Шамалган
улица Жибек жолы, 47, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Шамалганского сельского округа Карасайского района"
улица Н. Әділбекова, 1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ушконырского колледжа водного хозяйства"
улица Т. Рысқұлова, 58, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Шамалган" учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Жибек жолы, 54, возле здания филиала №2 "Дома культуры села Шамалган" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Жибек жолы, 83, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Многопрофильного колледжа профессионального обучения" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области"
улица. Жибек жолы 158/А, "Атамекенский историко-культурный центр"
улица. Жибек жолы 166, "Детско-юношеская спортивная школа “Ушконыр"
12
Село Жандосово
улица Ардагерлер, 17, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
пересечение улиц Б. Темірбекова и Райымбека, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Жандосово
13
Село Шалкар
улица Абая, 69А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Шалкар" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
щит на пересечении улиц Абая и Жамбыла
пересечение улиц Абая и Жамбыла, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Шалкар
14
Село Райымбек
улица А. Байтурсынова, 13, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского сельского округа Карасайского района"
15
Село Абай
улица М. Мақатаева, 30, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Ы. Алтынсарина, 300, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Габдуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"

Өмірұзақ коттедж қалашығы, Өмірұзақ-1, Өмірұзақ-2 коттедж қалашықтарын бөлу жолының жанында
6
Еңбекші ауылы
Райымбек көшесі, 2 А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Үштерек ауылы
Береке көшесі, 52, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үштерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Іргелі ауылы
Д. Қонаев көшесі, 68, "Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округ әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
"Асыл Арман" тұрғын үй кешені, 7 көпқабатты үйдің жанында
Іргелі ауылы- (Қонаев- Ақжол көшесінің қиылысы),(Береке супермаркет)
9
Көксай ауылы
К. Қожабеков көшесі, 1, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қарасай клиникалық көп бейінді орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны "Көксай дәрігерлік амбулаториясы" жанында
Көксай ауылы- (Қожабекова- Наурызбай батыр көшесінің қиылысы),(М.Маметова атындағы мектеп)
10
Кемертоған ауылы
Ақниет көшесі, 24, облыстық маңызы бар жолдың бойында
11
Шамалған ауылы
Жібек жолы көшесі, 47, "Қарасай ауданының Шамалған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Н. Әділбеков көшесі, 1, "Үшқоңыр су шаруашылығы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
Т. Рысқұлов көшесі, 58, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шамалған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жібек жолы көшесі, 54, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының №2 филиалы Шамалған ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында
Жібек жолы көшесі, 83, "Кәсіптік оқытудағы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
Шамалған ауылы, Жибек жолы көшесі 158/А, "Атамекен тарихи- мәдени орталығы"
Шамалған ауылы, Жибек жолы көшесі166, "Үшқоңыр балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
12
Жандосов ауылы
Ардагерлер көшесі, 17, "Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Б. Темірбеков және Райымбек көшелерінің қиылысы, "Қазпошта" АҚ филиалы, Жандосов ауылдық пошта бөлімінің алдында
13
Шалқар ауылы
Абай көшесі, 69А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Абай және Жамбыл көшелерінің қиылысы, "Қазпочта" АҚ филиалы, Шалқар ауылдық пошта бөлімінің алдында
14
Райымбек ауылы
А. Байтұрсынов көшесі, 13, "Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Абай ауылы
М. Мақатаев көшесі, 30, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Ғабдуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы

улица. Алатау 23Б, школа №2 села Абай
16
Село Кыргауылды
улица С. Інкәрбекова, 49, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Константина Ушинского" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
17
Село Булакты
улица Наурыз, 4, напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Булакты" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
18
Село Жанатурмыс
улица Ы. Алтынсарина, 300, возле здания частной школы "AiSaf"
19
Село Долан
мкр. Көктем 1, "Комфортная школа в селе Долан"
20
Село Кайнар
улица Наурыз, 1, напротив здания "Казахского научно-исследовательского института картофельного и овощного хозяйства"
21
Село Бекболат
улица Мектеп, без номера, возле частного магазина "Айдар"
22
Село Алмалыбак
улица Б. Бәсібекова, 8, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Алмалыбак
улица. Абирова 16, "Комфортная школа в селе Жалпаксай"
пересечение улиц М. Ерлепесова и О. Шегебаева
23
Село Мерей
улица Д. Қонаева, 7, возле здания филиала №3 "Дома культуры села Мерей" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
24
Село Кольди
улица Абая, 3, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Кольди
25
Село Жалпаксай
улица Т. Сарбасова, 4, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
26
Село Береке
пересечение улиц Б. Тамабаева и Ж. Бабаева, возле здания частного магазина "Жетысу"
улица Астана, 40в, возле здания коммунального госудраственного учреждения "Средняя школа села Береке" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
27
Село Каратобе
улица Наурызбай батыра, 40, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы имени Б.Тамабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
28
село Кокозек
улица Ж. Ақымжанова, 16, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Кокозек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
29
Село Исаево
улица Сүінбая, 203, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средней школы имени О. Исаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
30
Село Жармухамбет
улица Наурызбай батыра, 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Жармухамбет" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
31
Село Елтай

Абай ауылы, Алатау 23Б, №2 Абай ауылындағы мектеп
16
Қырғауылды ауылы
С. Іңкәрбеков көшесі, 49, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Константин Ушинский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
17
Бұлақты ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
18
Жаңатұрмыс ауылы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "AiSaf" жеке меншік мектебі ғимаратының жанында
19
Долан ауылы
Долан ауылы, Көктем 1, "Долан ауылындағы жайлы мектеп"
20
Қайнар ауылы
Наурыз көшесі, 1, "Қазақ картоп және көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ғимаратына қарама-қарсы
21
Бекболат ауылы
Мектеп көшесі, нөмірі жоқ, "Айдар" жеке меншік дүкенінің жанында
22
Алмалыбақ ауылы
Б. Бәсібеков көшесі, 8, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Алмалыбақ ауылдық филиалының алдында
М. Ерлепесов пен О. Шегебаев көшелерінің қиылысында
23
Мерей ауылы
Д. Қонаев көшесі, 7, "Қарасай ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мерей ауылының мәдениет үйі" №3 филиалы ғимаратының жанында, "Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі. Қарасай ауданының саясаты, мәдениеті, тілдерді және спортты дамыту" ғимаратының жанында
24
Көлді ауылы
Абай көшесі, 3, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Көлді ауылдық филиалының алдында
25
Жалпақсай ауылы
Т. Сарбасов көшесі, 4, "Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Алмалыбақ ауылы, Абирова көшесі 16, "Жалпақсай ауылындағы жайлы мектеп"
26
Береке ауылы
Б. Тамабаев пен Ж. Бабаев көшелерінің қиылысы, "Жетісу" дүкенінің жанында
Астана көшесі, 40В, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
27
Қаратөбе ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Тамабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
28
Көкөзек ауылы
Ж. Ақымжанов көшесі, 16, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкөзек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Көкөзек ауылы, Тасбогет көшесі 3, "Көкөзек жайлы мектеп"
29
Исаев ауылы
Сүйінбай көшесі, 203, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О. Исаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
30
Жармұхамбет ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 23, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жармұхамбет ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
31
Елтай ауылы

квартал 058, стр. 834, "Комфортная школа в селе Ельтай"
32
Село Жамбыл
улица Жамбыла, 24, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Ақсай, 40, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 села Жамбыл" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
33
Село Кошмамбет
улица М. Маметовой, 2А, напротив здания коммунального государственного учреждения "средняя школа имени К.Кошмамбетова" государственного учреждения "отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
34
Село Улан
улица Тегіса, 14, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Улан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
35
Село Батан
улица М. Саламатова, 1Г, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Батан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица М. Саламатова, 1а, напротив здания коммунального государственного учреждения на праве хозяйственного ведения "Карасайская центральная районная больница" сельская врачебная амбулатория "Батан"
Приложение 2 к постановлению
от 19 ноября 2020 года № 345
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Карасайском районе
1. По городу Каскелен:
1) город Каскелен, улица Умрали, № 84, актовый зал средней школы имени Белинского;
2) город Каскелен, улица Алимкулова, № 86, актовый зал средней школы имени Пушкина;
3) город Каскелен, улица Байгазиева, № 91, актовый зал средней школы имени Байжанова;
4) город Каскелен, улица Барибаева, № 48, актовый зал средней школы имени Керимбекова;
5) город Каскелен, улица Жангозина, № 48, актовый зал средней школы имени Сатпаева.
6) город Каскелен, 203 учетный квартал, земельный участок 1394/1, актовый зал школы-гимназии имени Б. Сокпакбаева
7) город Каскелен, ул. Абылайхана, 46, актовый зал "Комфортной школы города Каскелен"
2. По Айтейскому сельскому округу:
1) село Айтей, улица Наурыз № 4, актовый зал средней школы имени Косынова;
2) село Енбекши, улица Райымбека, № 2, актовый зал средней школы Енбекши.
3) село Айтей, микрорайон Омырузак, 69Б, актовый зал средней школы Омырузак
3. По Ельтайскому сельскому округу:

квартал 058,стр 834, "Елтай ауылындағы жайлы мектеп"
32
Жамбыл ауылы
Жамбыл көшесі, 24, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Ақсай көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Жамбыл ауылындаға №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
33
Қошмамбет ауылы
М. Мәметова көшесі, 2а, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
34
Ұлан ауылы
Тегіс көшесі, 14г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ұлан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
35
Батан ауылы
М. Саламатов көшесі, 1г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Батан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
М. Саламатов көшесі, 1а, шаруа жүргізу құқығымен "Қарасай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Батан дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратына қарама-қарсы
2020 жылғы 19 қарашасы
№ 345 қаулысына 2-қосымша
Қарасай ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй–жайлар
1. Қаскелең қаласы бойынша:
1) Қаскелең қаласы, Өмірәлі көшесі, № 84, Белинский атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қаскелең қаласы, Әлімқұлов көшесі, № 86, Пушкин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Қаскелең қаласы, Байғазиев көшесі, № 91, Байжанов атындағы орта мектептің акт залы;
4) Қаскелең қаласы, Бәрібаев көшесі, № 48, Керімбеков атындағы орта мектептің акт залы;
5) Қаскелең қаласы, Жангозин көшесі, № 48, Сәтпаев атындағы орта мектептің акт залы.
6) Қаскелең қаласы, 203 есептік квартал, 1394/1 жер телімі, Б.Соқпақбаев атындағы мектеп – гимназиясының акт залы
7) Қаскелең қаласы, Абылайхан көшесі, 46, Қаскелең қаласындағы жайлы мектеп акт залы
2. Әйтей ауылдық округі бойынша:
1) Әйтей ауылы, Наурыз көшесі, № 4, Қосынов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Еңбекші ауылы, Райымбек көшесі, № 2, Еңбекші орта мектептің акт залы.
3) Әйтей ауылы, Өмірұзақ мөлтек ауданы, 69Б, Өмірұзақ орта мектебінің акт залы.
3. Елтай ауылдық округі бойынша:

1) село Береке, улица Алтынсарина, № 1, актовый зал средней школы имени Бейсебаева.
2) село Кокозек, ул. Тасбогет, 3, актовый зал "Комфортной школы села Кокозек"
3) село Ельтай, квартал 658, строительный участок 834, актовый зал "Комфортной школы села Ельтай"
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 24, актовый зал средней школы имени Жамбыла;
2) село Кошмамбет, улица Маметовой, № 2 а, актовый зал средней школы имени Кошмамбетова;
3) село Улан, улица Тегиса, № 14, актовый зал средней школы Улан.
4) село Кошмамбет, ул. Шаган, 58/1, актовый зал "Комфортной школы села Кошмамбет".
5. По сельскому округу Жибек жолы:
1) село Жибек жолы, улица Карасу, № 110 а, актовый зал новой казахской средней школы на станций Шамалган;
2) село Жибек жолы, улица Кунаева, № 2, актовый зал средней школы имени Алтынсарина;
3) село Жибек жолы, улица Дуйсекова, № 42 а, актовый зал казахской средней школы села Жибек жолы;
4) село Турар, улица Копбаева, № 21, актовый зал средней школы имени Байсалбаева;
5) село Кольащы, улица Байжарасова, № 2, актовый зал средней школы имени Барибаева.
6. По Жандосовскому сельскому округу:
1) село Жандосово, улица Темирбекова, № 16, актовый зал средней школы имени Жандосова.
2) село Шалкар, 4 квартал, 69А, актовый зал средней школы села Шалкар
7. По Иргелинскому сельскому округу:
1) село Иргели, улица Кунаева, № 80, зал сельского дома культуры;
2) село Коксай, улица Наурызбая, № 108, актовый зал средней школы имени Маметовой.
3) село Кокcай, ул. Наурызбай батыра 109/1, актовый зал образовательного центра "Aqyldy_bala"
4) село Кемертоган, ул. МТФ-2, 25, актовый зал "Комфортной школы села Кемертоган"
8. По Первомайскому сельскому округу:
1) село Бекболат, улица Мектеп, № 2, актовый зал средней школы 1 Мая.
2) село Кайнар, ул. Л. Бобровой, 3, актовый зал средней школы Кайнар
9. По Райымбекскому сельскому округу:
1) село Райымбек, улица Туркестан, № 4, актовый зал средней школы имени Азербаева;
2) село Абай, улица Алтынсарина, № 130, актовый зал средней школы имени Габдуллина;
3) село Абай, улица Макатаева, № 30, актовый зал средней школы села Абай;
4) село Кыргауылды, улица Наурыз, № 49 а, актовый зал Кыргауылдинской казахской средней школы;
5) село Кыргауылды, улица Инкарбекова, № 49, актовый зал средней школы имени Ушинского.
6) село Долан, ул. Көктем, 1, актовый зал "Комфортной школы села Долан"
7) село Абай, ул. Алатау, 23Б, актовый зал средней школы №2 села Абай
10. По Умтылскому сельскому округу:
1) село Алмалыбак, улица Хабибуллина № 9, актовый зал средней школы-гимназии имени Аль-Фараби;

1) Береке ауылы, Алтынсарин көшесі, № 1, Бейсебаев атындағы орта мектептің акт залы.
2) Көкөзек ауылы, Тасбөгет көшесі, 3, Көкөзек ауылындағы жайлы мектеп акт залы
3) Елтай ауылы, квартал 658, 834 құрылыс, Елтай ауылындағы жайлы мектеп акт залы
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 24, Жамбыл атындағы орта мектептің акт залы;
2) Қошмамбет ауылы, Мәметова көшесі, № 2 а, Қошмамбетов атындағы орта мектептің акт залы;
3) Ұлан ауылы, Тегіс көшесі № 14, Ұлан орта мектебінің акт залы.
4) Қошмамбек ауылы, Шаған көшесі 58/1, Қошмамбет ауылындағы жайлы мектеп акт залы
5. Жібек жолы ауылдық округі бойынша:
1) Жібек жолы ауылы, Қарасу көшесі, № 110 а, Шамалған бекетіндегі жаңа қазақ орта мектептің акт залы;
2) Жібек жолы ауылы, Қонаев көшесі, № 2, Алтынсарин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Жібек жолы ауылы, Дүйсеков көшесі, № 42 а, Жібек жолы ауылы қазақ орта мектептің акт залы;
4) Тұрар ауылы, Көпбаев көшесі, № 21, Байсалбаев атындағы орта мектептің акт залы;
5) Көлащы ауылы, Байжарасов көшесі, № 2, Барибаев атындағы орта мектептің акт залы.
6. Жандосов ауылдық округ бойынша:
1) Жандосов ауылы, Темірбеков көшесі, № 16, Жандосов атындағы орта мектептің акт залы.
2) Шалқар ауылы, 4 квартал 69А, Шалқар ауылындағы орта мектеп акт залы.
7. Іргелі ауылдық округі бойынша:
1) Іргелі ауылы, Қонаев көшесі, № 80, ауылдық мәдениет үйінің залы;
2) Көксай ауылы, Наурызбай көшесі, № 108, Мәметова атындағы орта мектептің акт залы.
3) Көксай ауылы, Наурызбай батыр көшесі 109/1, "Aqyldy_bala" білім беру орталығының акт залы
4) Кемертоған ауылы, МТФ-2 көшесі 25, Кемертоған ауылындағы жайлы мектеп акт залы
8. Бірінші Май ауылдық округі бойынша:
1) Бекболат ауылы, Мектеп көшесі, № 2, 1 Май орта мектептің акт залы;
2) Қайнар ауылы, Л.Боброва көшесі 3, Қайнар орта мектебінің акт залы
9. Райымбек ауылдық округі бойынша:
1) Райымбек ауылы, Түркістан көшесі, № 4, Әзербаев атындағы орта мектептің акт залы;
2) Абай ауылы, Алтынсарин көшесі, № 130, Ғабдуллин атындағы орта мектептің акт залы;
3) Абай ауылы, Мақатаев көшесі, № 30, Абай ауылы орта мектебінің акт залы;
4) Қырғауылды ауылы, Наурыз көшесі, № 49 а, Қырғауылды қазақ орта мектептің акт залы;
5) Қырғауылды ауылы, Іңкәрбеков көшесі, № 49, Ушинский атындағы орта мектептің акт залы;
6) Долан ауылы, Көктем көшесі 1, Долан ауылындағы жайлы мектеп акт залы
7) Абай ауылы, Алатау көшесі 23Б, Абай ауылындағы №2 орта мектеп акт залы.
10. Ұмтыл ауылдық округі бойынша:
1) Алмалыбақ ауылы, Хабибуллин көшесі, № 9, Әль–Фараби атындағы орта мектеп гимназиясының акт залы;

2) село Мерей, улица Мектеп № 1, актовый зал средней школы имени Макаренко.
3) селоАлмалыбак, ул. И. Абирова, 16, актовый зал "Комфортной школы села Жалпаксай"
11. По Шамалганскому сельскому округу:
1) село Шамалган, улица Отеген батыра, № 40, актовый зал средней школы имени М. Ауэзова;
2) село Шамалган, улица Жибек жолы, № 83, актовый зал средней школы имени Карасай батыра.
3) село Шамалган, ул. Т. Рыскулова, 58А, актовый зал средней школы села Шамалган
4) с. Шамалган, ул. Жибек жолы, 76, актовый зал многопрофильного специализированного колледжа

2) Мерей ауылы, Мектеп көшесі, № 1, Макаренко атындағы орта мектептің акт залы.
3) Алмалыбақ ауылы, И.Абиров көшесі 16, Жалпақсай ауылындағы жайлы мектеп акт залы
11. Шамалған ауылдық округі бойынша:
1) Шамалған ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 40, М.Әуезов атындағы орта мектептің акт залы;
2) Шамалған ауылы, Жібек жолы көшесі, № 83, Қарасай батыр атындағы орта мектептің акт залы.
3) Шамалған ауылы, Т.Рысқұлова көшесі 58А, Шамалған ауылындағы орта мектеп акт залы
4) Шамалған ауылы, Жібек жолы көшесі 76, Көпсалалы мамандандырылған колледж акт залы