Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 30 июня 2026 года № 337
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Енбекшиказахской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Байедилов
Приложение 1 к постановлению акимата Енбекшиказахского района от "____" ____ ____ года № ____ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места размещения
Адрес
По городу Есик
1.
город Есик
щит перед зданием центральной районной больницы
улица Абая, № 366
2.
город Есик
щит перед зданием детского сада "Шапагат"
улица Токатаева, № 19
3.
город Есик
щит расположенный по улице Малкеева, возле конечной остановки
Малкеева без номера
4.
город Есик
щит на пересечении улиц Алматинская и Алтын адам
Пересечение улиц Алматинская и Алтын адам
По Аватскому сельскому округу
5.
село Ават
щит перед зданием Дома культуры
улица Абылайхана № 30
6.
село Ават
щит перед зданием средней школы
им.О.Мухаммадий
ул. Ибдиминова № 15
По Акшийскому сельскому округу
7.
село Акши
щит перед зданием детского сада "Умит"
улица Болек батыра, № 47 а
8.
село Кайрат
Щит перед зданием основной средней школы села Кайрат
улица Туркпен №4
9.
село Казатком
Щит перед зданием основной средней школы села Казатком
улица Ошакбай №17
По Ассинскому сельскому округу
10.
село Кызылшарык
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Асланова без номера
11.
село Жанашаруа
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Бошаева без номера
12.
село Асысага
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Ушбаева № 32
13.
село Кайрат
щит перед зданием сельский врачебный амбулатория
улица Салиева без номера
14.
село Дихан
щит перед зданием фельдшерского пункта
улица Тохсунова №19
По Балтабайскому сельскому округу
15.
село Балтабай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Терешкова, № 7 а
16.
село Бирлик
щит перед перед памятником, расположенным в селе Бирлик.
улица Гарышкер без номера
17.
село Акбастау
щит перед Акбастауской средней школой
улица Береке №11
18.
село Актогай
щит перед Енбекской средней школой
улица Х.Абдуллина №1
19.
село Енбек
щит перед зданием хатымханы
улица Абдулбакиева №37
По Бартогайскому сельскому округу
20.
село Бижанов
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Тажибаева, № 7
21.
село Байсеит
щит возле казпочты
улица Муталип без номера
По Байтерекскому сельскому округу
22.
село Байтерек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Камарова, № 6
23.
село Койшибек
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Жамбыла № 2-б
24.
село Алга
щит перед парком памятников Великой Отечественной войны
улица Солтанбай №52
По Болекскому сельскому округу
25.
село Болек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Бейбитшилик, № 29
26.
село Аймен
щит возле магазин "Аля"
улица Школьная №42
27.
село Карасай
щит возле спорт комплекса
улица Болашак №10-б
По Байдибекбийскому сельскому округу
28.
село Байдибек би
щит перед зданием казпочты
улица Алмабекова, № 1 а
29.
село Байдибек би
щит перед зданием средней школы имени Т.Аубакирова
Улица Байболова №244Б
По Жанашарскому сельскому округу
30.
село Космос
щит перед зданием Дома культуры
улица Тауелсиздик, № 28-а
31.
село Жанашар
щит возле здание мечети села Жанашар.
улица Саймасай №52
32.
село Базаркелды
щит возле здание врачебной амбулатории
улица Достык без номера
По Казахстанскому сельскому округу
33.
село Казахстан
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Калдыбаева, № 25 а
34.
село Ащыбулак
Перед зданием отделения почты села Ащыбулак
с.Ащыбулак, ул.Момышулы, № 19
35.
село Ж.Каипова
Перед зданием магазина "АРС" села Ж. Каипова
с. Ж.Каипова, ул. Малькеева, б/н
По Каражотинскому сельскому округу
36.
село Каражота
щит перед зданием аппарата акима Каражотинского сельского округа
улица Иманова, № 8
37.
село Ақтоған
щит перед зданием сельского клуба села Актоган
улица Абая № 26
38.
село Сарыбулак
щит перед зданием сельского клуба села Сарыбулак
Улица Конаева №13/а
По Каракемерскому сельскому округу
39.
село Каракемер
щит перед зданием Дома культуры
улица Тастанбекова, № 5
40.
село Сатай
щит перед магазином "Шанырак"
улица Конаева без номера
41.
село Талдыбулак
Щ ит перед магазином "Тілек"
улица Жамангараева без номера
По Каратурукскому сельскому округу
42.
село Таукаратурук
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Ракымбаева, № 24 а
43.
село Ащысай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Канаева № 7-а
44.
село Каратурык
щит перед зданием казпочты
улица Жибек жолы №139-а
45.
село Достык
щит перед зданием медицинского центра "Nova invest"
Улица Кенжебаева №9-а
46.
село Лавар
щит перед зданием модульной амбулатории
улица Кайнар булак без номера
По Коктобинскому сельскому округу
47.
село Кызылжар
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Естемесова, № 21 а
48.
село Коктобе
щит перед зданием магазина "Ансар"
Улица Сейфулина №47-в
49.
село Толеби
щит перед зданием Казпочты
Улица Наурызбай батыра без номера
50.
село Алмалы
щит перед зданием Казпочты
Улица Ауезова №1
По Корамскому сельскому округу
51.
село Корам
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Тойбекова, № 79
52.
село Қорам
щит перед зданием Казпочты
улица Арзиева без номера
По Кырбалтабайскому сельскому округу
53.
село Кырбалтабай
щит перед зданием аппарата акима Кырбалтабайского сельского округа
улица Райымбек № 18
54.
село Екпенди
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Школьная, № 1
55.
село Қайнар
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Жапекова № 2 Б
56.
село Шалқар
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Жамбыл, №8
57.
село Ақжал
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Нурбек №24
По Малыбайскому сельскому округу
58.
село Малыбай
щит перед зданием Дома культуры
улица Розыбакиева, № 39-а
59.
село Малыбай
щит перед зданием аппарата акима Малыбайского сельского округа
улица Аубакирова № 3а
По Масакскому сельскому округу
60.
село К.Ултараков
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории

Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 30 маусымдағы № 337 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Байедилов
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің ____ жылғы "____" _______ "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № ____ қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атаулары
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
Есік қаласы бойынша
1.
Есік қаласы
аудандық орталық ауруханасы ғимаратының алдындағы тақта
Абай көшесі, № 366
2.
Есік қаласы
"Шапағат" балабақшасы ғимаратының алдындағы тақта
Тоқатаев көшесі, № 19
3.
Есік қаласы
Малкеев көшесінің бойында орналасқан соңғы аялдаманың жанындағы тақта
Малкеев көшесі нөмірсіз
4.
Есік қаласы
Алматинская мен Алтын адам көшелерінің қиылысындағы тақта
Алматинская және Алтын адам көшелерінің қиылысы
Ават ауылдық округі бойынша
5.
Ават ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы тақта
Абылайхан көшесі, №30
6.
Ават ауылы
О.Мухаммадий атындағы орта мектеп ғимаратының алдындағы тақта
Ибдиминов көшесі, №15
Ақши ауылдық округі бойынша
7.
Ақши ауылы
"Үміт" балабақшасы ғимаратының алдындағы тақта
Бөлек батыр көшесі, № 47 а
8.
Қайрат ауылы
Қайрат орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Туркпен көшесі № 4
9.
Қазатком ауылы
Қазатком орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Ошақбай көшесі №17
Асы ауылдық округі бойынша
10.
Қызылшарық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Асланов көшесі, нөмірсіз
11.
Жаңашаруа ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Бошаев көшесі, нөмірсіз
12.
Асысаға ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Ушбаев көшесі № 32
13.
Қайрат ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Салиев көшесі нөмірсіз
14.
Дихан ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Тохсунов көшесі №19
Балтабай ауылдық округі бойынша
15.
Балтабай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Терешкова көшесі, № 7 а
16.
Бірлік ауылы
Бірлік ауылында орналасқан ескерткіштің алдындағы тақта
Ғарышкер ауылы нөмірсіз
17.
Ақбастау ауылы
Ақбастау орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Береке көшесі №11
18.
Ақтоғай ауылы
Еңбек орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Х.Абдуллин көшесі №1
19.
Еңбек ауылы
хатымхана ғимаратының алдындағы тақта
Абдулбакиев көшесі №37
Бартоғай ауылдық округі бойынша
20.
Бижанов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тәжібаев көшесі, № 7
21.
Байсейт ауылы
Қазпошта ғимараты жанындағы тақта
Мутатәліп көшесі нөмірсіз
Бәйтерек ауылдық округі бойынша
22.
Бәйтерек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Камаров көшесі, № 6
23.
Қойшыбек ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жамбыл көшесі 2-б
24.
Алға ауылы
Ұлы Отан Соғысы жауынгерлеріне арналған ескерткіштің алдында
Солтанбай көшесі №52
Бөлек ауылдық округі бойынша
25.
Бөлек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Бейбітшілік көшесі,
№ 29
26.
Аймен ауылы
"Аля" дүкенінің жанындағы тақта
Школьная көшесі № 42
27.
Қарасай ауылы
спорт кешенінің жанындағы тақта
Болашақ көшесі №10-б
Бәйдібек би ауылдық округі бойынша
28.
Бәйдібек би ауылы
казпошта ғимаратының алдындағы тақта
Алмабеков көшесі,
№ 1 а
29.
Бәйдібек би ауылы
Т.Аубакиров атындағы орта мектеп ғимаратының алдындағы тақта
Байболов көшесі №244Б
Жаңашар ауылдық округі бойынша
30.
Космос ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Тәуелсіздік көшесі, 28-а
31.
Жаңашар ауылы
Жаңашар ауылының мешітінің жанындағы тақта
Саймасай көшесі №52
32.
Базаркелді ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Достық көшесі нөмірсіз
Қазақстан ауылдық округі бойынша
33.
Қазақстан ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қалдыбаев көшесі, № 25 а
34.
Ащыбұлақ ауылы
Ащыбұлақ ауылының пошта байланыс торабы ғимаратының алдындағы тақта
Ащыбұлак ауылы, Момышұлы көшесі, № 19
35.
Ж.Каипов ауылы
Перед зданием магазина "АРС" села Ж. Каипова
Ж.Каипов ауылы, Малькеева көшесі нөмірсіз
Каражота ауылдық округі бойынша
36.
Қаражота ауылы
Округ әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
Иманов көшесі, № 8
37.
Ақтоған ауылы
Ақтоған ауылының ауылдық клубы ғимаратының алдындағы тақта
Абай көшесі №26
38.
Сарыбұлақ ауылы
Сарыбұлақ ауылының ауылдық клубы ғимаратының алдындағы тақта
Қонаев көшесі №13-а
Қаракемер ауылдық округі бойынша
39.
Қаракемер ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Тастанбеков көшесі, № 5
40.
Сатай ауылы
"Шаңырақ" дүкенінің алдындағы тақта
Қонаев көшесі нөмірсіз
41.
Талдыбулак ауылы
"Тілек" дүкенінің алдындағы тақта
Жаманғарев көшесі нөмірсіз
Қаратұрық ауылдық округі бойынша
42.
Тауқаратұрық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Рақымбаев көшесі,
№ 24 а
43.
Ащысай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қанаев көшесі, 7-а
44.
Қаратұрық ауылы
Қазпошта ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы көшесі №139-а
45.
Достық ауылы
"Nova invest" медициналық орталығы ғимаратының алдындағы тақта
Кенжебаев көшесі 9-а
46.
Лавар ауылы
Модульдік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қайнар бұлақ көшесі нөмірсіз
Көктөбе ауылдық округі бойынша
47.
Қызылжар ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Естемесов көшесі, № 21 а
48.
Көктөбе ауылы
"Аңсар" дүкенінің алдындағы тақта
Сейфуллин көшесі №47-в
49.
Төлеби ауылы
Қазпошта ғимаратының алдындағы тақта
Наурызбай батыр көшесі нөмірсіз
50.
Алмалы ауылы
Қазпошта ғимаратының алдындағы тақта
Әуезов көшесі №1
Қорам ауылдық округі бойынша
51.
Қорам ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тойбеков көшесі, № 79
52.
Қорам ауылы
Қазпошта ғимаратының алдындағы тақта
Арзиев көшесі нөмірсіз
Қырбалтабай ауылдық округі бойынша
53.
Қырбалтабай ауылы
Округ әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Райымбек көшесі № 18
54.
Екпенді ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Школьная көшесі, № 1
55.
Қайнар ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жапеков көшесі № 2 Б
56.
Шалқар ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жамбыл көшесі , №8
57.
Ақжал ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Нұрбек көшесі №24
Малыбай ауылдық округі бойынша
58.
Малыбай ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Розыбакиев көшесі, № 39-а
59.
Малыбай ауылы
Округ әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Әубәкіров көшесі 3-а
Масақ ауылдық округі бойынша
60.
Қ.Ұлтарақов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта

улица Абая, № 1/1
61.
село Нурлы
щит перед зданием средней школы села Нурлы
улица Жангелды № 7
По Рахатскому сельскому округу
62.
село Кайназар
щит перед зданием Дома культуры
улица Алматинская, № 70 б
63.
село Азат
щит возле памятника ВОВ
улица Д.Конаев №20
64.
село Рахат
щит возле почтового отделения
улица Жениса №2
65.
село Орикти
щит перед магазином "Елдос"
улица Жетису без номера
По Саймасайскому сельскому округу
66.
село Саймасай
щит перед зданием аппарата акима Саймасайского сельского округа
улица Хазиева, № 2
67.
село Амангельды
щит рядом со средней школы им. Садыра
улица Ушурова, №7
По Согетинскому сельскому округу
68.
село Нура
щит перед зданием Дома культуры
улица Есбергенова, № 30-а
По Ташкенсазскому сельскому округу
69.
село Ташкенсаз
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Мира, без номера
70.
село Кулжа
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Алматинская №29
71.
село Баяндай
щит на пересечении улиц Абдуллина и Жетысу
пересечение улиц Абдуллина и Жетысу
По Тескенсускому сельскому округу
72.
село Тескенсу
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Токбаева, № 6
73.
село Колды
щит перед зданием бывшего фельдшерско-акушерского пункта
улица Абая №3
74.
село Толкын
щит перед зданием средней школы села Толкын
улица Жетісу, №4
По Тургенскому сельскому округу
75.
село Турген
щит перед зданием Дома культуры
улица Кулмамбета, № 49
76.
село Турген
щит перед парком памятников Великой Отечественной войны
улица Қулманбет №24-а
77.
село Таутурген
щит перед зданием Таутургеньской основной средней школы
улица Буркеев № 3
По Шелекскому сельскому округу
78.
село Шелек
щит перед зданием Дома культуры
улица Жибек жолы, № 85-а
79.
село Шелек
щит перед зданием торгового дома "Алма"
улица Жибек Жолы № 23
80.
село Майское
щит перед зданием СШ им.М.Маметовой
улица Жеруйық, № 8
81.
село Торгайбаз
щит перед зданием фельдшерского пункта
улица МТФ №4
Приложение 2 к постановлению акимата Енбекшиказахского района от "____" ____ ____ года № ____ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе"
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе
Населенный пункт
Место встреч с избирателями, адрес
Аватский сельский округ
1
с.Ават
ул.Абылайхана, №30, актовый зал Дома культуры
1
с.Ават
ул.Абылайхана, №30, актовый зал Дома культуры
2
с.Ават
ул.Ибдиминова, №15, СШ им. О. Мухаммадий
Акшийский сельский округ
3
с.Акши
ул.Болек батыра, №56 б, актовый зал СШ им.Болек Батыра
4
с.Акши
ул.Даркембая №1, актовыый зал музея прикладного исскуства Уста Даркембая
5
с.Акши
ул. Болек батыра б/н, сельская врачебная амбулатория Акши
Асинский сельский округ
6
с.Асысага
ул.Ушбаева, б/н, сельская библеотека
7
с.Жанашаруа
ул. Одаманова № 25, фойе средней школы села Жанашаруа
8
с.Кызылшарык
ул.Худайбердиева № 20а , сельская врачебная амбулатория Кызылшарык
9
с.Кайрат
ул. Салиева № 2б, "Ертөстік" детская сад
Байтерекский сельский округ
10
с.Койшыбек
ул.К.Сатпаева 1б, актовый зал СШ Койшыбек
11
с.Байтерек
ул.Мира, №55А, актовый зал СШ Байтерек
12
с.Алга
ул.Надырбаева, №1а, актовый зал СШ Алга
Болекский сельский округ
13
с.Болек
ул.Достык, №16, актовый зал СШ им.М.Горького
14
с.Болек
ул. Астана б/н, актовый зал дома культуры
15
с.Аймен
ул.Есиль №2, актовый зал СШ села Аймен
16
с. Карасай
ул.Гагагрина №1, актовый зал СШ им. Абая
Балтабайский сельский округ
17
с.Балтабай
ул.Мектеп, №1а, актовый зал СШ.Балтабай
18
с.Акбастау
ул.Береке, №26, актовый зал СШ Акбастау
19
с.Актогай
ул.Х.Абдуллина, №1, актовый зал СШ Енбек
Сельский округ Байдибек би
20
с.Байдибек би
ул.Шевченко, №18а, актовый зал дома культуры
21
с.Байдибек би
ул. Балагозова № 2а, актовый зал СШ им. Н. Островского
22
с.Байдибек би
ул. Байболова № 244б, актовый зал СШ им. Т.Аубакирова
Бартогайский сельский округ
23
с.Бижанов
ул.Шамсутдин, №39, актовый зал СШ им.М.Макатаева
24
с.Байсеит
ул.Ю.Хамра, №3, актовый зал СШ им.И.Таирова
Жанашарский сельский округ
25
с.Космос
ул.Тауелсиздик,№28 а, актовый зал дома культуры
26
с.Базаркельды
ул.Достык б/н, фельдшерско-акушерский пункт Базаркельды
27
с.Жанашар
ул. Кузиева №69, фойе СШ им.Т.Рыскулова
Саймасайский сельский округ
28
с.Амангельды
ул.Ушурова, №7, актовый зал СШ им.Садыра
29
с.Саймасай
ул.А.Байтурсынова, 26 А, актовый зал СШ им.А.Байтурсынова
Согетинский сельский округ
30
с.Нура
ул.Еспергенова, №30а, актовый зал дома культуры
Коктобинский сельский округ
31
с.Коктобе
ул.Нурмамбетова, №55а, актовый зал СШ с.Коктобе
32
с.Коктобе
ул.Камалова, №24б актовый зал детского сада "Айголек"
33
с.Алмалы
ул.Шорманова, 2, актовый зал СШ им.И.Шорманова
34
с.Толе би
ул.Найрызбай батыр б/н, сельская врачебная амбулатория Толе би
Казахстанский сельский округ
35
с.Казахстан
ул.Дарханбаева, №4, актовый зал СШ им.Ж.Каипова
36
с.Ж.Каипова
ул.М.Маметовой, №26, актовый зал Казахстанская СШ
37
с.Ащибулак
ул.А.Бубенцова, №1б, актовый зал СШ им.А.Бубенцов
Кырбалтабайский сельский округ
38
с.Кырбалтабай
ул.Ы.Алтынсарина, №3, актовый зал СШ им."Ы.Алтынсарина"
Каракемерский сельский округ
39
с.Каракемер
ул.Тастанбекова, №6, актовый зал дома культуры с.Каракемер
40
с.Каракемер
ул.Малькеева, б/н, фойе СВА с.Каракемер
Корамский сельский округ
41
с.Корам
ул.Зарватова, №46, актовый зал СШ Корам
Каражотинский сельский округ
42
с.Каражота
ул.Иманова, №2а, актовый зал СШ им.Б.Момышулы
43
с.Актоган
ул.Ы.Атынсарин, №14, фойе СШ Актоган
Каратурукский сельский округ
44
с.Ащысай
ул.Ш.Уалиханова, №6а, актовый зал СШ им.Ш.Уалиханова
45
с.Каратурык
ул. Жетысу № 1, сельская врачебная амбулатория Каратурык
46
с.Таукаратурык
ул. Рахымбаева № 24а, сельская врачебная амбулатория Таукаратурык
47
с.Ащысай
ул. Канаева № 7а, сельская врачебная амбулатория Ащысай
48
с.Достык
ул. Кенжебаева №9а, медицинский центр "НовоИнвест"
Малыбайский сельский округ
49
с.Малыбай
ул. Розыбакиева, б/н, актовый зал дома культуры с.Малыбай
50
с.Малыбай
Ул.Розыбакиева №, "Алуа" детский сад
Масакский сельский округ
51
с.К.Ултараков
ул.Сатпаева, №5а, актовый зал СШ Масак
город Есик
52
г.Есик

Абая көшесі, № 1/1
61.
Нұрлы ауылы
Нұрлы орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жангелді көшесі №7
Рахат ауылдық округі бойынша
62.
Қайназар ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Алматы көшесі, № 70 б
63.
Азат ауылы
ҰОС арналған ескерткіш жанындағы тақта
Д.Қонаев көшесі №20
64.
Рахат ауылы
пошта байланыс торабының жанындағы тақта
Жеңіс көшесі №2
65.
Өрікті ауылы
"Елдос" дүкенінің алдындағы тақта
Жетісу көшесі нөмірсіз
Саймасай ауылдық округі бойынша
66.
Саймасай ауылы
округ әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Хазиев көшесі , № 2
67.
Амангелді ауылы
Садыр орта мектебі ғимаратының жанындағы тақта
Ушуров көшесі №7
Сөгеті ауылдық округі бойынша
68.
Нұра ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Есбергенов көшесі , № 30-а
Ташкенсаз ауылдық округі бойынша
69.
Ташкенсаз ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Мира көшесі, нөмірсіз
70.
Құлжа ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Алматинская көшесі №29
71.
Баяндай ауылы
Абдуллина және Жетісу көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
Абдуллина және Жетісу көшелерінің қиылысы
Тескенсу ауылдық округі бойынша
72.
Тескенсу ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тоқбаев көшесі, № 6
73.
Көлді ауылы
щит перед зданием бывшего здание фельдшерско-акушерского пункта
Абай көшесі №3
74.
Толкын ауылы
Толқын орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жетісу көшесі, №4
Түрген ауылдық округі бойынша
75.
Түрген ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Құлмамбет көшесі, № 49
76.
Түрген ауылы
Ұлы Отан Соғысы жауынгерлеріне арналған ескерткіштің алдында
Құлманбет көшесі №24-а
77.
Таутүрген ауылы
Таутүрген орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Бөркеев көшесі №3
Шелек ауылдық округі бойынша
78.
Шелек ауылы
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы көшесі , № 85-а
79.
Шелек ауылы
"Алма" сауда үйі ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы көшесі , №23
80.
Май ауылы
М.Мәметова атындағы орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жерұйық көшесі № 8
81.
Торғайбаз ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
МТФ №4 көшесі
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің ____ жылғы "____" ________ "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № ____ қаулысына 2-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Елді мекен
Сайлаушылармен кездесу орны, мекенжайы
Ават ауылдық округі
1
Ават ауылы
Абылайхан к-сі, №30, Мәдениет үйі мәжіліс залы
2
Ават ауылы
Ибдиминов к-сі, №15, О.Мухаммадий атындағы орта мектебінің мәжіліс залы
Ақши ауылдық округі
3
Ақши ауылы
Бөлек батыр к-сі, №56б, Бөлек батыр ат.орта мектебінің мәжіліс залы
4
Ақши ауылы
Даркембай к-сі, №1, Ұста Дәркембай атындағы қолданбалы өнер музейінің мәжіліс залы
5
Ақши ауылы
Бөлек батыр к-сі, нөмерсіз, Ақши ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
Асы ауылдық округі
6
Асы ауылы
Үшбаев к-сі, н/ж, ауылдық кітапхана
7
Жанашаруа ауылы
Одаманова к-сі, №25, Жаңашаруа ауылы орта мектебінің фойесі
8
Қызылшарық ауылы
Худайбердиева к-сі, №20а, Қызылшарық ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
9
Қайрат ауылы
Салиева к-сі, №2б, "Ертөстік" балабақшасы
Бәйтерек ауылдық округі
10
Қойшыбек ауылы
К.Сәтпаев к-сі №1б, Қойшыбек ауылы орта мектебінің акт залы
11
Бәйтерек ауылы
Мир к-сі, №55А, Бәйтерек орта мектебінің мәжіліс залы
12
Алға ауылы
Надырбаев к-сі, №1А, Алға орта мектебінің мәжіліс залы
Бөлек ауылдық округі
13
Бөлек ауылы
Достық к-сі, №16, М.Горький ат.орта мектебінің мәжіліс залы
14
Бөлек ауылы
Астана к-сі, нөмірсіз, мәдениет үйінің мәжіліс залы
15
Аймен ауылы
Есіл к-сі, №2, Аймен ауылы орта мектебінің мәжіліс залы
16
Қарасай ауылы
Гагарин к-сі, №1, Абай атындағы орта мектептің мәжіліс залы
Балтабай ауылдық округі
17
Балтабай ауылы
Мектеп к-сі, №1а, Балтабай ауылы орта мектебінің мәжіліс залы
18
Ақбастау ауылы
Береке к-сі, №26, Ақбастау орта мектебінің мәжіліс залы
19
Ақтоғай ауылы
Х. Абдуллин к-сі, №1, Еңбек орта мектебінің мәжіліс залы
Бәйдібек би ауылдық округі
20
Бәйдібек би ауылы
Шевченко к-сі, №18а, Мәдениет үйінің мәжіліс залы
21
Бәйдібек би ауылы
Балағозов к-сі, №2А, Н.Островский атындағы орта мектептің мәжіліс залы
22
Бәйдібек би ауылы
Байболов к-сі, №244Б, Т.Әубәкіров атындағы орта мектептің мәжіліс залы
Бартоғай ауылдық округі
23
Бижанов ауылы
Шамсутдин к-сі, №39, М.Мақатаев атындағыорта мектебінің мәжіліс залы
24
Байсеит ауылы
Ю. Хамра к-сі, №3, И.Таиров атындағы орта мектептің мәжіліс залы
Жаңашар ауылдық округі
25
Космос ауылы
Тәуелсіздік к-сі, №28 а, Мәдениет үйінің мәжіліс залы
26
Базаркельді ауылы
Достық к-сі, нөмірсіз, Базаркельді фельдшерлік-акушерлік пункт
27
Жаңашар ауылы
Кузиев к-сі, №69, Т. Рысқұлов атындағы орта мектептің фойесі
Саймасай ауылдық округі
28
Амангелді ауылы
ул.Ушуров к-сі, №7, Садыр ат.орта мектебінің мәжіліс залы
29
Саймасай ауылы
А.Байтұрсынов к-сі, 26 А, А.Байтұрсынов ат.орта мектебінің мәжіліс залы
Сөгеті ауылдық округі
30
Нұра ауылы
Еспергенов к-сі, №30а, Мәдениет үйінің мәжіліс залы
Көктөбе ауылдық округі
31
Көктөбе ауылы
Нұрмамбетов к-сі, №55 а, Көктөбе ауылы орта мектебінің мәжіліс залы
32
Көктөбе ауылы
Камалов к-сі, №24 б, "Айгөлек" балабақшасы
33
Алмалы ауылы
Шорманов к-сі, нөмірсіз, Шорманов атындағы орта мектебінің мәжіліс залы
34
Төле би ауылы
Наурызбай батыр к-сі, нөмірсіз, Төле би ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
Қазақстан ауылдық округі
35
Қазақстан ауылы
Дарханбаев к-сі, №6, Ж.Ұаипов атындағы орта мектебінің акт залы
36
Ж.Қаипов ауылы
М. Мәметова к-сі, №26, Қазақстан орта мектебінің мәжіліс залы
37
Ащыбулак ауылы
А. Бубенцов к-сі, №1Б, А. Бубенцов атындағы орта мектептің мәжіліс залы
Қырбалтабай ауылдық округі
38
Қырбалтабай ауылы
Ы.Алтынсарин к-сі, №3, Ы.Алтынсарин ат.орта мектебінің акт залы
Қаракемер ауылдық округі
39
Қаракемер ауылы
Тастанбеков к-сі, №6, Мәдениет үйінің мәжіліс залы
40
Қаракемер ауылы
Мәлкеев к-сі, н/ж,, Қаракемер ауылының дәрігерлік амбулаториясы
Қорам ауылдық округі
41
Қорам ауылы
Зарватов к-сі, №46, Қорам ауылы орта мектебінің акт залы
Қаражота ауылдық округі
42
Қаражота ауылы
Иманов к-сі, №17, .Б.Момышұлы ат.орта мектебінің мәжіліс залы
43
Ақтоған ауылы
Ы.Алтынсарин к-сі, №14, Ақтоған орта мектебінің фойесі
Қаратұрық ауылдық округі
44
Ащысай ауылы
Ш.Уәлиханов к-сі, №6а, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің мәжіліс залы
45
Қаратұрық аулы
Жетісу к-сі, №1, Қаратұрық ауылдық дәрігерлік амбулатория
46
Тауқаратұрық ауылы
Рахымбаев к-сі, №24а, Тауқаратұрық ауылдық дәрігерлік амбулатория
47
Ащысай ауылы
Қанаев к-сі, №7а, Ащысай ауылдық дәрігерлік амбулатория
48
Достық ауылы
Кенжебаев к-сі, №9а, "НовоИнвест" медициналық орталығы
Малыбай ауылдық округі
49
Малыбай ауылы
Розыбакиев к-сі, н/ж, Мәдениет үйінің мәжіліс залы
50
Малыбай ауылы
Розыбакиев к-сі, нөмірсіз, "Алуа" балабақшасы
Масақ ауылдық округі
51
Қ.Ұлтарақов ауылы
Сәтпаев к-сі, №5а, Масақ ауылы орта мектебінің акт залы
Есік қаласы
52
Есік қ.