Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Жамбылском районе
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 22 июня 2026 года № 187
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республикик Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жамбылской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Жамбылского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Алматинской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Н. Ертас
Приложение 1 к постановлению
Акимата Жамбылского района от "___"_____2026 г. № ____ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Жамбылском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Жамбылском районе
1.По Айдарлинскому сельскому округу:
1) село Айдарлы, улица Абая, № 17, стенд у здания дома культуры.
2.По Аккайнарскому сельскому округу:
1)село Аккайнар, улица Умбетова, № 18, стенд у здания дома культуры.
3.По Аксенгирскому сельскому округу:
1)село Аксенгир, улица Жамбыла, № 11, стенд у здания дома культуры;

Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 187 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6–тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2- қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. "Жамбыл ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Алматы облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
2) Осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Н. Ертас
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы "___"________ "Жамбыл ауданында үгіттік
баспа материалдарын орналастыру үшін
орындарды белгілеу және кандидаттарға
сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
беру туралы" №____ қаулысына 1 қосымша
Жамбыл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру
үшін орындар
1.Айдарлы ауылдық округі бойынша:
1)Айдарлы ауылы, Абай көшесі, № 17, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
2.Аққайнар ауылдық округі бойынша:
1)Аққайнар ауылы, Үмбетов көшесі, № 18, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
3.Ақсеңгір ауылдық округі бойынша:
1)Ақсеңгір ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;

2)село Жайсан, улица Алмаса Курмангалиева, № 1В, стенд у здания средней школы села Жайсан;
3)село Кокдала, улица Казахстан, № 11Б, стенд у здания средней школы села Кокдала.
4.По Актерекскому сельскому округу:
1)село Актерек, улица Рыскелды, № 27А, стенд у здания средней школы села Актерек.
5.По Бериктасскому сельскому округу:
1)село Бериктас, улица К. Кармысова, № 4, стенд у здания дома культуры.
6.По Бозойскому сельскому округу:
1)село Бозой, улица Узак батыра, № 7, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
7.По Дегересскому сельскому округу:
1)село Дегерес, улица Райымбек батыра, № 44, стенд у здания средней школы;
2)село Сункар, улица Карасай батыра, № 73, стенд у здания средней школы;
3)село Бесмойнак, улица Байбатшаева, № 48, стенд у здания средней школы.
8.По Жамбылскому сельскому округу:
1)село Жамбыл, улица Жамбыла, № 83В, стенд у здания дома культуры;
2)село Саурык батыр, улица Жамбыла, № 15, стенд у здания средней школы села Саурык батыр;
3)село Кызыласкер, улица Мектеп, № 5В, стенд у здания основной средней школы имени А. Мами;
4)село Бирлик, улица К. Турысбекова, № 21, стенд у здания начальной школы села Бирлик.
9.По Каракастекскому сельскому округу:
1)село Каракастек, улица Бердигулова, № 26А, стенд у здания дома культуры;
2)село Каракастек, улица Мендекулова, № 4, стенд у здания средней школы имени Суюнбая;
3)село Бурган, улица Туратай, № 26Б, стенд у здания школы, яслей-сада имени Садуакаса Бигельдиева.
10.По Карасускому сельскому округу:
1)село Сарыбай би, улица Жамбыла, № 53, стенд у здания дома культуры;
2)село Сарыбай би, улица Карасу 20 Б, стенд у здания средней школы села Сарыбай би.
3)село Кайназар, улица Сарыжазык, № 7, стенд у здания средней школы № 1 села Кайназар;
4)село Кайназар, улица Шығыс, № 21, стенд у здания средней школы № 2 села Кайназар;
5)село Карасай, улица Т. Изенбаева, № 5, стенд у здания общеобразовательной средней школы села Карасай.
11.По Каргалинскому сельскому округу:
1)село Каргалы, улица А. Бейсеуова, стенд расположен в центре села;
2)село Каргалы, улица Досымбетова, № 4Б, стенд перед зданием коммунальной средней школы № 3.
12.По Матыбулакскому сельскому округу:
1)село Матыбулак, улица Байтурсынова, № 1В, стенд у здания средней школы села Матыбулак;

2)Жайсан ауылы, Алмас Құрманғалиев көшесі, № 1В, Жайсан ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3)Көкдала ауылы, Қазақстан көшесі, № 11Б, Көкдала ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
4.Ақтерек ауылдық округі бойынша:
1)Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі, № 27А, Ақтерек ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
5.Беріктас ауылдық округі бойынша:
1)Беріктас ауылы, К. Қармысов көшесі, № 4, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
6.Бозой ауылдық округі бойынша:
1)Бозой ауылы, Ұзақ батыр көшесі, № 7, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
7.Дегерес ауылдық округі бойынша:
1)Дегерес ауылы, Райымбек батыр көшесі, № 44, орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2)Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі, № 73, орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
3)Бесмойнақ ауылы, Байбатшаев көшесі, № 48, орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд.
8.Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1)Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 83В, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2)Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 15, Саурық батыр ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3)Қызыләскер ауылы, Мектеп көшесі, № 5В, А. Мами атындағы негізгі орта білім беретін мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4)Бірлік ауылы, К. Тұрысбеков көшесі, № 21, Бірлік ауылы бастауыш мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
9.Қарақастек ауылдық округі бойынша:
1)Қарақастек ауылы, Бердіғұлов көшесі, № 26А, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2)Қарақастек ауылы, Мендекұлов көшесі, № 4, Сүйінбай атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
3)Бұрған ауылы, Тұратай көшесі, № 26Б, Сәдуақас Бигелдиев атындағы мектеп-балабақша ғимаратының жанындағы стенд.
10.Қарасу ауылдық округі бойынша:
1)Сарыбай би ауылы, Жамбыл көшесі, № 53, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2)Сарыбай би ауылы, Қарасу көшесі, № 20Б, Сарыбай би ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3)Қайназар ауылы, Сарыжазық көшесі, № 7, Қайназар ауылы № 1 орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
4)Қайназар ауылы, Шығыс көшесі, № 21, Қайназар ауылы № 2 орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
5)Қарасай ауылы, Т. Ізенбаев көшесі, № 5, Қарасай ауылы жалпы орта білім беретін мектеп ғимаратының жанындағы стенд.
11.Қарғалы ауылдық округі бойынша:
1)Қарғалы ауылы, А. Бейсеуов көшесі, стенд ауыл орталығында орналасқан;
2)Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі, № 4Б, № 3 коммуналдық орта мектеп ғимаратының алдындағы стенд.
12.Мәтібұлақ ауылдық округі бойынша:
1)Мәтібұлақ ауылы, Байтұрсынов көшесі, № 1В, Мәтібұлақ ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;

2)село Танбалытас, улица Еламан ата, № 30, стенд у здания средней школы села Танбалытас;
3)село Шилибастау, стенд у здания средней школы села Шилибастау.
13.По Мынбаевскому сельскому округу:
1)село Мынбаев, улица Жибек жолы, № 15, стенд у здания средней школы села Мынбаев.
14.По Самсинскому сельскому округу:
1)село Самсы, улица Астана, № 1В, стенд у здания средней школы имени Т. Сарсенбекова;
2)село Таргап, улица А. Сурапбергенулы, № 27Б, стенд у здания средней школы села Таргап;
3)станция Копа, улица Р. Бейсекова, № 10, стенд у здания основной средней школы.
15.По Сарытаукумскому сельскому округу:
1)село Ащысу, улица Бокина, № 36, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
16.По Талапскому сельскому округу:
1)село Сураншы батыр, улица Жамбыла, № 20А, стенд у здания дома культуры;
2)село Кастек, улица Караш батыра, № 57, стенд у здания средней школы села Кастек.
17.По Таранскому сельскому округу:
1)село Б. Кыдырбекулы, улица Тураша, № 50, стенд у здания дома культуры.
18.По Темиржолскому сельскому округу:
1)станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова, № 7, стенд у здания дома культуры;
2)станция Казыбек бек, улица Алтынсарина, № 7А, стенд у здания сельского акимата.
19.По Узынагашскому сельскому округу:
1)село Узынагаш, улица Суюнбая, № 1, стенд у здания медицинского колледжа;
2)село Узынагаш, улица Сарыбай би, № 71, стенд у здания профессионального колледжа № 6 имени Жамбыла;
3)село Узынагаш, улица Абая, № 53, стенд у здания дома культуры.
20.По Ульгилинскому сельскому округу:
1)село Ульгили, улица Жамбыла, № 5А, стенд у здания средней школы села Ульгили.
21.По Улкенскому сельскому округу:
1)село Улкен, 5-й микрорайон, дом № 9, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
22.По Унгуртасскому сельскому округу:
1)село Унгуртас, улица Тәуелсіздік, № 3, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2)село Сарыбастау, улица Кошек батыра, № 6, стенд у здания яслей-детского сада "Құлыншақ".
23.По Шиенскому сельскому округу:
1)село Шиен, улица Отепа, № 60Г, стенд у здания дома культуры.
24.По Шолаккаргалинскому сельскому округу:
1) село Шолаккаргалы, ул Достық 10 Б, стенд у здания основной средней школы села Шолаккаргалы.
2) село Умбеталы, улица Мусабаева, № 44А, стенд у здания средней школы Умбеталы;
3) село Касымбек, ул. Тлеукеева 10А, стенд у здания средней школы Касымбек.
Приложение 2 к постановлению
Акимата Жамбылского района от "___" ______ 2026 года №___ "Об определении мест для размещения агитационных
печатных материалов и предоставления
кандидатам помещений для встреч с
избирателями в Жамбылском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Жамбылском районе
1.По Айдарлинскому сельскому округу:

2)Таңбалытас ауылы, Еламан ата көшесі, № 30, Таңбалытас ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3)Шилібастау ауылы, Шилібастау ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
13.Мыңбаев ауылдық округі бойынша:
1)Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі, № 15, Мыңбаев ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
14.Самсы ауылдық округі бойынша:
1)Самсы ауылы, Астана көшесі, № 1В, Т. Сәрсенбеков атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2)Тарғап ауылы, А. Сұрапбергенұлы көшесі, № 27Б, Тарғап ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3)Қопа станциясы, Р. Бейсеков көшесі, № 10, негізгі орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд.
15.Сарытауқұм ауылдық округі бойынша:
1)Ащысу ауылы, Бокин көшесі, № 36, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
16.Талап ауылдық округі бойынша:
1)Сұраншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 20А, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2)Кастек ауылы, Қараш батыр көшесі, № 57, Кастек ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
17.Таран ауылдық округі бойынша:
1) Б. Қыдырбекұлы ауылы, Тұраш көшесі, № 50, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
18.Теміржол ауылдық округі бойынша:
1)Қазыбек бек бекеті, Шолпанқұлов көшесі, № 7, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2)Қазыбек бек бекеті, Алтынсарин көшесі, № 7А, ауылдық әкімдік ғимаратының жанындағы стенд.
19.Ұзынағаш ауылдық округі бойынша:
1)Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі, № 1, медициналық колледж ғимаратының жанындағы стенд;
2)Ұзынағаш ауылы, Сарыбай би көшесі, № 71, Жамбыл атындағы № 6 кәсіптік колледж ғимаратының жанындағы стенд;
3)Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, № 53, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
20.Үлгілі ауылдық округі бойынша:
1)Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі, № 5А, Үлгілі ауылы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
21.Үлкен ауылдық округі бойынша:
1)Үлкен ауылы, 5-ықшамаудан, № 9 үй, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
22.Үңгіртас ауылдық округі бойынша:
1)Үңгіртас ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 3, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2)Сарыбастау ауылы, Көшек батыр көшесі, № 6, "Құлыншақ" бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд.
23.Шиен ауылдық округі бойынша:
1)Шиен ауылы, Өтеп көшесі, № 60Г, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
24.Шолаққарғалы ауылдық округі бойынша:
1)Шолаққарғалы ауылы, Достық көшесі, 10Б, Шолаққарғалы ауылының негізгі орта мектебі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд;
2)Үмбетәлі ауылы, Мұсабаев көшесі, № 44А, Үмбетәлі орта мектебі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд;
3)Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі, № 10А, Қасымбек орта мектебі ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд.
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы
"___" ________"Жамбыл ауданында үгіттік
баспа материалдарын орналастыру үшін
орындарды белгілеу және кандидаттарға
сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
беру туралы" №____ қаулысына 2 қосымша
Жамбыл ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт
негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1.Айдарлы ауылдық округі бойынша:

1)село Айдарлы, улица Абая, № 17, актовый зал дома культуры.
2.По Аккайнарскому сельскому округу:
1)село Аккайнар, улица Умбетова, № 18, актовый зал дома культуры.
3.По Аксенгирскому сельскому округу:
1)село Аксенгир, улица Жамбыла, № 11, актовый зал дома культуры;
2)село Жайсан, улица Алмаса Курмангалиева, № 1В, актовый зал средней школы села Жайсан;
3)село Кокдала, улица Казахстан, № 11Б, спортивный зал средней школы села Кокдала.
4.По Актерекскому сельскому округу:
1)село Актерек, улица Рыскелды, № 27А, актовый зал средней школы села Актерек.
5.По Бериктасскому сельскому округу:
1)село Бериктас, улица К. Кармысова, № 4, актовый зал дома культуры.
6.По Бозойскому сельскому округу:
1)село Бозой, улица Узак батыра, № 7, помещение фельдшерско-акушерского пункта.
7.По Дегересскому сельскому округу:
1)село Дегерес, улица Райымбек батыра, № 44, актовый зал средней школы села Дегерес;
2)село Сункар, улица Карасай батыра, № 73, актовый зал средней школы села Сункар;
3)село Бесмойнак, улица Байбатшаева, № 48, актовый зал средней школы села Бесмойнак.
8.По Жамбылскому сельскому округу:
1)село Жамбыл, улица Жамбыла, № 83В, актовый зал дома культуры;
2)село Саурык батыр, улица Жамбыла, № 15, актовый зал средней школы села Саурык батыр;
3)село Кызыласкер, улица Мектеп, № 5В, спортивный зал основной средней школы имени А. Мами;
4)село Бирлик, улица К. Турысбекова, № 21, фойе начальной школы села Бирлик.
9.По Каракастекскому сельскому округу:
1)село Каракастек, улица Бердигулова, № 26А, актовый зал дома культуры;
2)село Каракастек, улица Мендекулова, № 4, актовый зал средней школы имени Суюнбая Аронулы;
3)село Бурган, улица Туратай, № 26Б, фойе школы-яслей-сада имени Садуакаса Бигельдиева.
10.По Карасускому сельскому округу:
1)село Сарыбай би, улица Жамбыла, № 53, актовый зал дома культуры;
2)село Сарыбай би, улица Карасу 20 Б, актовый зал средней школы села Сарыбай би;
3)село Кайназар, улица Сарыжазык, № 7, актовый зал средней школы № 1 села Кайназар;
4)село Кайназар, улица Шыгыс, № 21, актовый зал средней школы № 2 села Кайназар;
5)село Карасай, улица Т. Изенбаева, № 5, актовый зал основной средней школы села Карасай.
11.По Каргалинскому сельскому округу:
1)село Каргалы, улица Досымбетова, № 4Б, актовый зал коммунальной средней школы № 3;
2)село Каргалы, улица Тауелсиздик, № 83, дом культуры села Каргалы.
12.По Матыбулакскому сельскому округу:
1)село Матыбулак, улица Конаева, № 39В, дом культуры села Матыбулак;
2)село Танбалытас, улица Еламан ата, № 30, актовый зал средней школы села Танбалытас;
3)село Шилибастау, улица Абая, № 1В, актовый зал средней школы села Шилибастау.
12.По Мынбаевскому сельскому округу:

1)Айдарлы ауылы, Абай көшесі, № 17, мәдениет үйінің акт залы.
2.Аққайнар ауылдық округі бойынша:
1)Аққайнар ауылы, Үмбетов көшесі, № 18, мәдениет үйінің акт залы.
3.Ақсеңгір ауылдық округі бойынша:
1)Ақсеңгір ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, мәдениет үйінің акт залы;
2)Жайсан ауылы, Алмас Құрманғалиев көшесі, № 1В, Жайсан ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Көкдала ауылы, Қазақстан көшесі, № 11Б, Көкдала ауылы орта мектебінің спорт залы.
4.Ақтерек ауылдық округі бойынша:
1)Ақтерек ауылы, Рыскелді көшесі, № 27А, Ақтерек ауылы орта мектебінің акт залы.
5.Беріктас ауылдық округі бойынша:
1)Беріктас ауылы, Қ. Қармысов көшесі, № 4, мәдениет үйінің акт залы.
6.Бозой ауылдық округі бойынша:
1)Бозой ауылы, Ұзақ батыр көшесі, № 7, фельдшерлік-акушерлік пункттің үй-жайы.
7.Дегерес ауылдық округі бойынша:
1)Дегерес ауылы, Райымбек батыр көшесі, № 44, Дегерес ауылы орта мектебінің акт залы;
2)Сұңқар ауылы, Қарасай батыр көшесі, № 73, Сұңқар ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Бесмойнақ ауылы, Байбатшаев көшесі, № 48, Бесмойнақ ауылы орта мектебінің акт залы.
8.Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1)Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 83В, мәдениет үйінің акт залы;
2)Саурық батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 15, Саурық батыр ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Қызыләскер ауылы, Мектеп көшесі, № 5В, А. Мәми атындағы негізгі орта мектебінің спорт залы;
4)Бірлік ауылы, Қ. Тұрысбеков көшесі, № 21, Бірлік ауылы бастауыш мектебінің фойесі.
9.Қарақастек ауылдық округі бойынша:
1)Қарақастек ауылы, Бердіғұлов көшесі, № 26А, мәдениет үйінің акт залы;
2)Қарақастек ауылы, Мендеқұлов көшесі, № 4, Сүйінбай Аронұлы атындағы орта мектептің акт залы;
3)Бұрған ауылы, Тұратай көшесі, № 26Б, Сәдуақас Бигелдиев атындағы мектеп-бөбекжайының фойесі.
10.Қарасу ауылдық округі бойынша:
1)Сарыбай би ауылы, Жамбыл көшесі, № 53, мәдениет үйінің акт залы;
2)Сарыбай би ауылы, Қарасу көшесі, № 20Б, Сарыбай би ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Қайназар ауылы, Сарыжазық көшесі, № 7, Қайназар ауылы № 1 орта мектебінің акт залы;
4)Қайназар ауылы, Шығыс көшесі, № 21, Қайназар ауылы № 2 орта мектебінің акт залы;
5)Қарасай ауылы, Т. Ізенбаев көшесі, № 5, Қарасай ауылы негізгі орта мектебінің акт залы.
11.Қарғалы ауылдық округі бойынша:
1)Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі, № 4Б, № 3 орта мектебінің акт залы;
2)Қарғалы ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 83, мәдениет үйінің акт залы.
12.Мәтібұлақ ауылдық округі бойынша:
1)Матыбұлақ ауылы, Қонаев көшесі, № 39В, мәдениет үйінің акт залы;
2)Таңбалытас ауылы, Еламан ата көшесі, № 30, Таңбалытас ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Шилібастау ауылы, Абай көшесі, № 1В, Шилібастау ауылы орта мектебінің акт залы.
13.Мыңбаев ауылдық округі бойынша:

1)село Мынбаев, улица Жибек жолы, № 15, актовый зал средней школы села Мынбаев;
2)село Мынбаев, улица Жибек жолы, № 13А, дом культуры.
14.По Самсинскому сельскому округу:
1)село Самсы, улица Астана, № 1В, актовый зал средней школы имени Т. Сарсенбекова;
2)село Таргап, улица А. Сурапбергенулы, № 27Б, актовый зал средней школы села Таргап;
3)станция Копа, улица Р. Бейсекова, № 10, актовый зал основной средней школы станции Копа.
15.По Сарытаукумскому сельскому округу:
1)село Ащысу, улица Бокина, № 36, помещение фельдшерско-акушерского пункта.
12.По Талапскому сельскому округу:
1)село Сураншы батыр, улица Жамбыла, № 20А, дом культуры;
2)село Кастек, улица Караш батыра, № 57, актовый зал средней школы села Кастек.
17.По Таранскому сельскому округу:
1)село Б. Кыдырбекулы, улица Тураша, № 50, актовый зал дома культуры.
18.По Темиржолскому сельскому округу:
1)станция Казыбек бек, улица Шолпанкулова, № 7, актовый зал дома культуры.
19.По Узынагашскому сельскому округу:
1)село Узынагаш, улица Суюнбая, № 1, актовый зал медицинского колледжа;
2)село Узынагаш, улица Сарыбай би, № 71, актовый зал профессионального колледжа № 6 имени Жамбыла;
3)село Узынагаш, улица Абая, № 53, актовый зал районного дома культуры.
20.По Ульгилинскому сельскому округу:
1)село Ульгили, улица Жамбыла, № 5В, дом культуры.
21.По Улкенскому сельскому округу:
1)село Улкен, 5-й микрорайон, дом № 9, сельская врачебная амбулатория.
22.По Унгуртасскому сельскому округу:
1)село Унгуртас, улица К. Шарипова, № 11, дом культуры села Унгуртас;
2)село Сарыбастау, улица Кошек батыра, № 6, актовый зал яслей-детского сада "Кулыншак".
23.По Шиенскому сельскому округу:
1)село Шиен, улица Отепа, № 60Г, актовый зал дома культуры.
24.По Шолаккаргалинскому сельскому округу:
1) село Шолаккаргалы, ул Достық 10 Б, основная средняя школа села Шолаккаргалы.
2) село Умбеталы, улица Мусабаева, № 44А, актовый зал средней школы Умбеталы;
3) село Касымбек, ул. Тлеукеева 10А, актовый зал средней школы Касымбек.

1)Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі, № 15, Мыңбаев ауылы орта мектебінің акт залы;
2)Мыңбаев ауылы, Жібек жолы көшесі, № 13А, мәдениет үйі.
14.Самсы ауылдық округі бойынша:
1)Самсы ауылы, Астана көшесі, № 1В, Т. Сәрсенбеков атындағы орта мектебінің акт залы;
2)Тарғап ауылы, А. Сұрапбергенұлы көшесі, № 27Б, Тарғап ауылы орта мектебінің акт залы;
3)Қопа бекеті, Р. Бейсеков көшесі, № 10, Қопа бекетінің негізгі орта мектебінің акт залы.
15.Сарытауқұм ауылдық округі бойынша:
1)Ащысу ауылы, Бокин көшесі, № 36, фельдшерлік-акушерлік пункттің үй-жайы.
16.Талап ауылдық округі бойынша:
1)Сураншы батыр ауылы, Жамбыл көшесі, № 20А, мәдениет үйі;
2)Кастек ауылы, Қараш батыр көшесі, № 57, Кастек ауылы орта мектебінің акт залы.
1.Таран ауылдық округі бойынша:
1)Б. Қыдырбекұлы ауылы, Тұраш көшесі, № 50, мәдениет үйінің акт залы.
18.Теміржол ауылдық округі бойынша:
1)Қазыбек бек бекеті, Шолпанқұлов көшесі, № 7, мәдениет үйінің акт залы.
19.Ұзынағаш ауылдық округі бойынша:
1)Ұзынағаш ауылы, Сүйінбай көшесі, № 1, медициналық колледждің акт залы;
2)Ұзынағаш ауылы, Сарыбай би көшесі, № 71, Жамбыл атындағы № 6 кәсіптік колледждің акт залы;
3)Ұзынағаш ауылы, Абай көшесі, № 53, аудандық мәдениет үйінің акт залы.
20.Үлгілі ауылдық округі бойынша:
1)Үлгілі ауылы, Жамбыл көшесі, № 5В, мәдениет үйі.
21.Үлкен ауылдық округі бойынша:
1)Үлкен ауылы, 5-шағын аудан, № 9 үй, ауылдық дәрігерлік амбулатория.
22.Үңгіртас ауылдық округі бойынша:
1)Үңгіртас ауылы, Қ. Шәріпов көшесі, № 11, мәдениет үйі;
2)Сарыбастау ауылы, Көшек батыр көшесі, № 6, "Құлыншақ" бөбекжай-балабақшасының акт залы.
23.Шиен ауылдық округі бойынша:
1)Шиен ауылы, Өтеп көшесі, № 60Г, мәдениет үйінің акт залы.
24.Шолаққарғалы ауылдық округі бойынша:
1)Шолаққарғалы ауылы, Достық көшесі, № 10Б, Шолаққарғалы ауылының негізгі орта мектебі;
2)Үмбетәлі ауылы, Мұсабаев көшесі, № 44А, Үмбетәлі орта мектебінің акт залы;
3)Қасымбек ауылы, Тілеукеев көшесі, № 10А, Қасымбек орта мектебінің акт залы.