О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 25 декабря 2025 года № 56-189 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 25 мая 2026 года № 64-218
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев от 25 декабря 2025 года № 56-189 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2026-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 510 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 120 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 389 935 тысяч тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-189 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 мамырдағы № 64-218 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-189 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 510 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 120 405 мың теңге;
трансферттер түсімі 389 935 мың теңге;

2) затраты – 510 841 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 501 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 501 тысяча тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
И.о. председателя маслихата города Қонаев А. Ракишева

2) шығындар 510 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) — -501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) — 501 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихаты төрағасының м.а. А. Ракишева