О внесении изменений в решение маслихата города Қонаев от 25 декабря 2025 года № 56-189 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2026-2028 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 17 марта 2026 года № 61-209
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Қонаев от 25 декабря 2025 года № 56-189 "О бюджете Шенгельдинского сельского округа города Қонаев на 2026-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы — 510 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 74 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 436 335 тысяч тенге;
2) затраты — 510 841 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 501 тысяча тенге;

Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-189 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 17 наурыздағы № 61-209 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы "Қонаев қаласы Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-189 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шенгелді ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 510 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 74 005 мың теңге;
трансферттер түсімі 436 335 мың теңге;
2) шығындар 510 841 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) — -501 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 501 мың тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
И.о. председателя маслихата города Қонаев А. Ракишева
Приложение к решению
маслихата Қонаев
от 17 марта 2026 года № 61-209
Приложение 1 к решению
маслихата Қонаев
от 25 декабря 2025 года № 56-189
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) — 501 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы мәслихаты төрағасының м.а. А. Ракишева
Қонаев қаласы мәслихатының
2026 жылғы 17 наурыздағы № 61-209
шешіміне қосымша
Қонаев қаласы мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-189
шешіміне 1-қосымша
Шенгелді ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
Атауы
теңге
І. Кірістер